صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 28

موضوع: چه پیشنهاداتی برای احیای دوباره شاپکیپر دارید؟

153 بار تشکر شده در 77 پست

چه پیشنهاداتی برای احیای دوباره شاپکیپر دارید؟

قصد ایجاد نظر سنجی داشتم که نمیدونم چرا نشد به هرحال من چند گزینه مطرح میکنم شما هم اگه راه بهتری به نظرتون میرسه بفرمایید.

طبیعیه که این نظر سنجی رو مدیر انجمن باید مطرح کنه، اما این تاپیک صرفا برای شاپکیپر نیست، کم نیستند انجمن ها و سایت هایی که شرایطی کم و بیش مثل شاپکیپر دارند و مدیران این سایت ها میتونند از نظرات شما استفاده کنند، و شاید خود ما هم یک روزی چنین جنازه ای رو دستمون موند!

1- این انجمن حذف بشه و در دامنه اصلی یک شبکه اجتماعی برای فروشگاه دارها راه اندازی بشه. (چیزی که ظاهرا مورد نظر مدیر این انجمن بود اما جرات حذف این انجمن رو نداشت و می خواست یک پلن b داشته باشه).

2- این انجمن با یک اسکریپت مدرن تر (مثل زنفورو یا فلاروم یا ..) به دامنه اصلی منتقل بشه و افرادی برای تولید محتوا (حداقل برای مدتی کوتاه) استخدام بشن و روند قدیم شاپ کیپر در قالبی مدرن پیگیری بشه.

3- در دامنه اصلی یک فروشگاه اینترنتی برای فروش قالب، پلاگین و محصولات دیگر مرتبط با فروشگاه سازها (ووکامرس، مجنتو، اوپن کارت و ...) راه اندازی بشه و این انجمن تبدیل به انجمن ساپورت مشتریان فروشگاه بشه.

4- ؟

قبلا تاپیک های مشابهی در این خصوص در انجمن ارسال شده، لطفا با توجه به شرایط امروز نظرتون رو بفرمایید. شاید نظراتی که قبلا مطرح شده امروز دیگه کارایی نداشته باشه.
    ویرایش توسط shak : 2020-03-16 در ساعت 14:52

2. کاربر زیر به خاطر این پست از shak تشکر کرده است :

کاربر خاطی pr23statools آواتار ها
    71 بار تشکر شده در 55 پست
    4 : تجدید نظر در مدیریت فعلی
    البته مدیر قبلی که خیلی در بالابردن سایت ما و معرفی سایت ما به دیگران کمک شایانی کرده بودن و ازشون همین جا تقدیر می کنیم ازشون ولی مدیر جدید نیز بهتره در ادامه راه مدیران قبلی تجدید نظر کنه
    ویرایش توسط pr23statools : 2020-04-08 در ساعت 00:42

djmojtaba2 آواتار ها
    16 بار تشکر شده در 9 پست
    3- در دامنه اصلی یک فروشگاه اینترنتی برای فروش قالب، پلاگین و محصولات دیگر مرتبط با فروشگاه سازها (ووکامرس، مجنتو، اوپن کارت و ...) راه اندازی بشه و این انجمن تبدیل به انجمن ساپورت مشتریان فروشگاه بشه.
    دانلود اهنگ جدید

منتظرتون هستیم

5. کاربران زیر به خاطر این پست از djmojtaba2 تشکر کرده اند :

hosien آواتار ها
    593 بار تشکر شده در 313 پست
    مدیریت و پیش برد انجمن در راستای هدفی که داشته

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

نقل قول نوشته اصلی توسط pr23statools نمایش پست ها
    4 : استعفای مدیریت فعلی
    البته مدیر قبلی که خیلی در بالابردن سایت ما و معرفی سایت ما به دیگران کمک شایانی کرده بودن و ازشون همین جا تقدیر می کنیم ازشون ولی مدیر جدید نیز بهتره با مدیریت کنه و یا استعفای خودشو اعلام کنه
    یکی از دلالیل بی نظمی در این انجمن شما و معرفی فروشگاه ساز پرستاپی خودتون هست .
    بهتره شما از این انجمن برید تا دوباره مشکلات برطرف بشه
    البته من با شما خصومتی ندارم ولی از بس که تو هر جایی خودتون رو معرفی کردید حالم از پرستاشاپ و آیدی شما بهم می خوره همین
    (همیشه توکل به خدا داشته باش تا هیچوقت تنها نباشی)
    تولید و فروش نعلین و کفش زنانه

7. کاربران زیر به خاطر این پست از hosien تشکر کرده اند :

ravand آواتار ها
    67 بار تشکر شده در 43 پست
    از وقتی که تلگرام امده و خیلی ها امدن توی تلگرام و دیگر پیام رسان ها دگه کسی از اینجور سایت ها زیاد استقبال نمیکنه.
    انجمن برنامه نویس هم که یه روزی کلی کاربر داشت الان دگه نداره و کسی استقبال نمیکنه. چون گروه های تلگرامی زیاد شدن
    ولی خب این گروه ها هم یه عیبی دارن اینکه وقتی کسی مطلبی رو منتشر میکنه دگه در دید گوگل نیست. و این خودش عیب هست.
    میشه مدیر این سایت بیاد یه سری امکانات اضافه کنه. مثلا ربات تلگرام که وقتی کسی پستی توی یه تاپیکی ارسال کرد یه پیامی برای طرف توی تلگرام ارسال بشه.
    یا حتی پستی رو توی این سایت با ربات ارسال کنه.
    یا حتی میشه برای این سایت نرم افزار اندروید و ویندوز نوشت. تا کارها سریع تر و راحت تر انجام بشه.
    و...
    نمونه کارهای من : http://ravand-design.ir/portfolio

9. کاربران زیر به خاطر این پست از ravand تشکر کرده اند :

البته من با شما خصومتی ندارم ولی از بس که تو هر جایی خودتون رو معرفی کردید حالم از پرستاشاپ و آیدی شما بهم می خوره همین
    اگر از بنده حالتون بهم می خوره پس لطفا دیگر به انجمن نیایید

اینکه نشر دانش را تبلیغ می پندارید براتون متاسفم!

29 بار تشکر شده در 10 پست

نشر دانش؟ شما یک دونه از پست هایی رو که خودتون فرستادین و بار علمی داشته باشه لطفا لینک کنید ممنون میشم

میتونید پست ها را بنگرید

http://forum.shopkeeper.ir/member.php?u=58586

hosien آواتار ها
    593 بار تشکر شده در 313 پست

نمی دونم نشر دانش برای شما چه معنی میده ولی خیلی ها از تبلیغات بی جای شما که در همه جا و در همه پستها بوده از پرستاشاپ زده شدن
    من از شما تنفری ندارم و شما رو اصلا نمی شناسم ولی از وقتی که عضو این انجمن بودم تا به امروز غیر از تبلیغات از شما چیزی ندیدم اونم تبلیغاتی به شدت تنفر برانگیز
    شما یک بار برای سطح پیشفرفت پرستاشاپ یک مقاله یا یک مطلب علمی قرار ندادید به جز تغییر ایدی و به حاشیه کشیدن پست ها
    من خودم از پرستاشاپ استفاده می کنم ولی از پرستاشاپی که شما معرفی می کنی حالم بهم می خوره
    مورد بعدی اینکه این انجمن مطعلق به شما نیست که کسی را به نیامدن به این انجمن راهنمایی می کنید بهتون قول می دم هر وقت شما مدیریت این انجمن به دست گرفتید من رو دیگه نمی بینید

mehti64 آواتار ها
    115 بار تشکر شده در 70 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط hosien نمایش پست ها
    نمی دونم نشر دانش برای شما چه معنی میده ولی خیلی ها از تبلیغات بی جای شما که در همه جا و در همه پستها بوده از پرستاشاپ زده شدن
    من از شما تنفری ندارم و شما رو اصلا نمی شناسم ولی از وقتی که عضو این انجمن بودم تا به امروز غیر از تبلیغات از شما چیزی ندیدم اونم تبلیغاتی به شدت تنفر برانگیز
    شما یک بار برای سطح پیشفرفت پرستاشاپ یک مقاله یا یک مطلب علمی قرار ندادید به جز تغییر ایدی و به حاشیه کشیدن پست ها
    من خودم از پرستاشاپ استفاده می کنم ولی از پرستاشاپی که شما معرفی می کنی حالم بهم می خوره
    مورد بعدی اینکه این انجمن مطعلق به شما نیست که کسی را به نیامدن به این انجمن راهنمایی می کنید بهتون قول می دم هر وقت شما مدیریت این انجمن به دست گرفتید من رو دیگه نمی بینید
    تنها کسی که تو زندگیم دیدم و کم نمیاره همین ای دی مبلغ پرستا است.
    یعنی تاپیک مربوط یه شامپو صابون هم باشه میاد میگه صابون فقط پرستا

اقا انتقاد نکنید ، مدیرای انجمن راحت میزارن اسپم ارسال کنه و اصن کاری ندارن
    به قول خودشون کلی هم کمک منیکنن تو ارسال اسپم

انشالله موفق باشن

15. کاربران زیر به خاطر این پست از mehti64 تشکر کرده اند :

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین