نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: راه اندازی فروشگاه اینترنتی خرده و عمده فروشی لازم جانبی موبایل و کالای دیجیتال

1 بار تشکر شده در 1 پست

راه اندازی فروشگاه اینترنتی خرده و عمده فروشی لازم جانبی موبایل و کالای دیجیتال

با سلام خدمت همه اساتید گرامی / بده امروز در این انجمن عضو شده ام ، البته خیلی از این انجمن استفاده میکنم ولی چون یاز به راهنمایی داشتم عضو شدم.
    انشالله که بتوانم درخواست راهنمایی خودم رو به خوبی به شما بخواهم فقط اینکه اگه چیزی هست که تو کار میتونه به بنده کمک کنه لطفا دریغ نفرمایید.

اینجانب در جنوب کشور دارای یک مرکز فروش لوازم جانبی و فروشگاه بزرگ هستم که به صورت فیزیکی فقط فعالیت دارم، اما با پیشنهاد یکی از دوستان خوبم میخوام یک فروشگاه اینترنتی که تشکیل شده از دامنه + هاست + اسکریپت فروشگاه راه اندازی کنم سوال بنده از شما موارد زیر می باشد که در صورت امکان جواب بفرمایید تا بتوانیم به صورت بهتری حضور در اینترنت را تجربه کنیم.

1 - بهترین اسکریپت برای فروشگاه اینترنتی که در خصوص کالاهای دیجیتال و موبایل میشه استفاده کرد چی هست؟ ( البته در اینده ممکنه موضوعات دیگر اضافه گردد. )
    2 - سوال دیگر بنده این است که ما تنوع کالایی زیادی داریم که هم میخواهیم به صورت عمده به فروش برسانیم و هم به صورت خرده که چکار کنیم که در سایت هم قیمت عمده درج شود و هم قیمت خرده و اسکریپت که معرفی میکنید در صورت امکان بشه این مورد رو بهش اضافه کرد ؟
    3 - قیمت ها هر لحظه ممکنه با به نوسانات ارزی در کشور م و زیاد شود و این موضوع روی کالای دیجیتال خیلی خودنمایی میکند، چه راهی هست که ما با وارد کردن هزاران محصول نخواهیم هر یکی رو بروزرسانی کنیم و قیمت لحظه ای را وارد کنیم ؟
    4 - برای شروع حضور در اینترنت ایا جایی هست که بشه در اون تبلیغات کرد و بازدهی خوبی بغیر از گگل ادوردز داشته باشد هماننده مدیااد یا یکتانت و .... ؟
    5 - هاست خود را از کدام شرکت تهیه کنیم که موجب ضرر ما نشود چون میخواهیم هزینه برای تبلیغات کنیم و نمیخواهیم مشکلی برای دسترسی سایت و یا از دست رفتن اطلاعات داشته باشیم؟
    6 - ایا فروش اینترنتی محوصلات و لوازم جانبی موبایل جوابگو هست یا به صورت فیزیکی ادامه دهیم ؟
    7 - در صورت امکان یک اسکریپت معرفی کنید که امکان این رو داشته باشه که سیستم همکاری در فروش هم برای اون فعال کنیم و کاربران بتوانند محصولات ما را به وسیله لینک اختصاصی خود به فروش رسانده و پورسانت از ما دریافت کنند ؟

در ضمن فروشگاه ما در بوشهر می باشد و ما میخواهیم به تمام نقاط کشور خدمات دهی کنیم در صورت امکان ما را راهمایی و پیشنهادات خود را در خصوص حضور بهتر در اینترنت با ما به اشتراک بگذارید.

ایران نشر آواتار ها
    1,047 بار تشکر شده در 539 پست
    پاسخ تمام سوالات شما با توجه به بودجه ای که دارید متفاوت هست
    بین 1-2 میلیون با وردپرس
    بین 5-20 میلیون اختصاصی

2,408 بار تشکر شده در 979 پست
    سلام دوست گرامی

اوقات به خیر
    خوش اومدی به انجمن

پاسخ شمارو دادند؛ می تونید از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده کنید یا این که از ابتدا برای شما برنامه نویسی کنند (اختصاصی).
    پیشنهاد می کنم همه ی نیازها و خواسته هاتون رو بنویسید برای خودتون؛ بعد ببینید وردپرس پاسخگوی شما هست یا خیر؛ شاید خواسته ای داشته باشید که وردپرس برطرف نکنه؛ البته این رو در نظر داشته باشید افزونه ی فروشگاه ساز وردپرس (ووکامرس)، خیلی افزونه داره که برطرف کننده ی خواسته های متعدد هست و اگر شما مورد خاصی بخواید مثل تغییر همه ی قیمت ها یا قیمت های یک دسته ی خاص با سرعت سریعتر، یا افزونه ی مرتبط رو پیدا کنید، یا برنامه نویس هایی هستند که می توانند افزونه ی مربوطه را برای شما بنویسند.
    در مورد همکاری در فروش هم وردپرس پاسخگوست و افزونه ی مربوطه رو داره. اما باز هم باید با خواسته های خودتون بسنجید که همون چیزی که می خواید هست یا خیر.

1 بار تشکر شده در 1 پست
    ممنونم از دوستان

کاربر خاطی pr23statools آواتار ها
    72 بار تشکر شده در 56 پست

Thumbs up

ابتدا همواره توصیه می کنم شما می خواهید فروشگاه اینترنتی راه اندازی نمائید پس حتما از سیستم فروشگاه ساز بهره ببرید و هر سیستمی دمو دارند می توانید ابتدا مقایسه و انتخاب کنید

پیشنهادات بنده:

1 - بهترین اسکریپت برای فروشگاه اینترنتی که در خصوص کالاهای دیجیتال و موبایل میشه استفاده کرد چی هست؟ ( البته در اینده ممکنه موضوعات دیگر اضافه گردد. )
    پرستاشاپ مخصوصا قالب های بسیار حرفه ای که در این خصوص موجود است و می توانید به امضای بنده سری بیندازید

2 - سوال دیگر بنده این است که ما تنوع کالایی زیادی داریم که هم میخواهیم به صورت عمده به فروش برسانیم و هم به صورت خرده که چکار کنیم که در سایت هم قیمت عمده درج شود و هم قیمت خرده و اسکریپت که معرفی میکنید در صورت امکان بشه این مورد رو بهش اضافه کرد ؟
    در این سیستم قدرتمند این ویژگی یکی از امکانات ساده این سیستم است و به رایگان در اختیارتان می باشد

3 - قیمت ها هر لحظه ممکنه با به نوسانات ارزی در کشور م و زیاد شود و این موضوع روی کالای دیجیتال خیلی خودنمایی میکند، چه راهی هست که ما با وارد کردن هزاران محصول نخواهیم هر یکی رو بروزرسانی کنیم و قیمت لحظه ای را وارد کنیم ؟
    راه کار زیاد است
    1: میتوانید از ماژول به روز رسانی سریع بهره ببرید (به صورت شمای اکسلی کل محصولات را نمایان کند و در هر سلول قیمت را با یک کلیک ویرایش کنید)
    1-1: میتوانید از ماژول به روز رسانی گروهی بهره ببرید (کل محصولات بر اساس درصدی که می دهید قیمت هاش به روز شوند)
    2: میتوانید از به روز رسانی اکسل بهره ببرید کل محصولات با فایل اکسل با یک کلیک به روز شوند (خروجی csv و وارد سازی دوباره پس از به روز رسانی قیمت)
    3 : که برای سایت های فروش پین یا سریال راه اندازی کردیم امکان درج قیمت بر اساس دلار (در سایت نمایش به ریال) در محصولات و به روز رسانی خودکار بر اساس نرخ روز دلار در کل محصولاتتون و بدون دخالت شما!!!

4 - برای شروع حضور در اینترنت ایا جایی هست که بشه در اون تبلیغات کرد و بازدهی خوبی بغیر از گگل ادوردز داشته باشد هماننده مدیااد یا یکتانت و .... ؟
    پیشنهادی ندارم و توصیه می کنم متمرکز روی سئوی سایت خود باشید و همین تمرکز باعث افزایش بازدید و فروش شما خواهد شد

5 - هاست خود را از کدام شرکت تهیه کنیم که موجب ضرر ما نشود چون میخواهیم هزینه برای تبلیغات کنیم و نمیخواهیم مشکلی برای دسترسی سایت و یا از دست رفتن اطلاعات داشته باشیم؟
    ما با همین هدف یعنی فروشگاه های اینترنتی که باید آپتایم بالایی برخوردار باشند و همچنین درگاه های آنلاین بانکی به مشکل نخورند از هاست های ویژه با آپتایم بالای 99.99 درصد ارایه می دهیم با بک آپ خودکار و اس اس ال رایگان برای افزایش سئو و می توانید به امضای بنده و هاست سری بیندازید و همچنین دامنه نیز می توانید در همان بخش خریداری فرمائید

6 - ایا فروش اینترنتی محوصلات و لوازم جانبی موبایل جوابگو هست یا به صورت فیزیکی ادامه دهیم ؟
    صد درصد آنلاین مخصوصا با اوضاع امروز جامعه در مورد ویروس و مخصوصا اجاره و قبوض و مالیات و ......

7 - در صورت امکان یک اسکریپت معرفی کنید که امکان این رو داشته باشه که سیستم همکاری در فروش هم برای اون فعال کنیم و کاربران بتوانند محصولات ما را به وسیله لینک اختصاصی خود به فروش رسانده و پورسانت از ما دریافت کنند ؟
    ماژول بازاریابی و همکاری در فروش در خدمت شماست در سیستم پرستاشاپ
    ویرایش توسط pr23statools : 2020-04-20 در ساعت 22:47

6. کاربر زیر به خاطر این پست از pr23statools تشکر کرده است :

1 بار تشکر شده در 1 پست
    ممنون از راهنمایی شما

8. کاربر زیر به خاطر این پست از mobile تشکر کرده است :

hosien آواتار ها
    593 بار تشکر شده در 313 پست
    سلام دوست عزیز ..
    برای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی بهترین گزینه پرستاشاپ هست

اگر خودتان کمی با پرستاشاپ آشنایی داشته باشید به راحتی می تونید این کار رو خودتون انجام بدید و یک فروشگاه روان و ساده رو پیاده سازی کنید. به نظر بنده فعلا نمی خواد کلی هزینه کنید به جز هزینه های واجب که بتونید کارتون رو انجام بدید و فروش خودتون رو شروع کنید

بعد از خرید دامین و هاست که من پیشنهاد می کنم هاست را از سرور ستاپ تهیه کنید که مخصوص پرستاشاپ هست( من به شخصه استفاده کردم و استفاده می کنم و چند سال هست که مشتریشون هستم واقعا کار بلد هستند و پشتیبانی خیلی عالی داشتند و دارند.

شما پرستاشاپ رو از سایت پرستافا دانلود کنید و نصب کنید و فروشگاه خودتون رو فعال کنید (کاملا رایگان و فارسی )
    اگر قالب پیش فرض پرستاشاپ خوب بود که استفاده کنید ولی اگر خوب نبود می تونید از سایت فصل اول قالب پاندا و از سایت فراکت قالبهای لئوتم رو خریداری کنید (به نظر من برای شروع اصلا لازم نیست هزینه قالب کنید)

برای تغییر قیمت هم بهترین نرم افزار را از سایت سیستمی ها خریداری کنید (بسیار کار باهاش آسان هست و آموزش بسیار خوبی رو بهتون ارائه می دن که بتونید خودتون انجام بدید )

اما در کل اسکریپ اختصاصی رو پیشنهاد نمی دم چون وابسطه به شرکت مربوطه می شید و تا بتونن ازتون پول می گیرند به هر نحوی که شده .... اسکریپ اختصاصی زمانی خوب هست که شما کارمند داشته باشید که براتون کدهاش رو بنویسن و در اختیار شما باشن تا هر زمان که خواستید و هر تغییری که خواستید اعمال کنید .

قبل از هر چیز بهتر هست که خودتون یاد بگیرید و متکی به فرد یا شرکتی نباشید
    (همیشه توکل به خدا داشته باش تا هیچوقت تنها نباشی)
    تولید و فروش نعلین و کفش زنانه

0 بار تشکر شده در 0 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط mobile نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه اساتید گرامی / بده امروز در این انجمن عضو شده ام ، البته خیلی از این انجمن استفاده میکنم ولی چون یاز به راهنمایی داشتم عضو شدم.
    انشالله که بتوانم درخواست راهنمایی خودم رو به خوبی به شما بخواهم فقط اینکه اگه چیزی هست که تو کار میتونه به بنده کمک کنه لطفا دریغ نفرمایید.

اینجانب در جنوب کشور دارای یک مرکز فروش لوازم جانبی و فروشگاه بزرگ هستم که به صورت فیزیکی فقط فعالیت دارم، اما با پیشنهاد یکی از دوستان خوبم میخوام یک فروشگاه اینترنتی که تشکیل شده از دامنه + هاست + اسکریپت فروشگاه راه اندازی کنم سوال بنده از شما موارد زیر می باشد که در صورت امکان جواب بفرمایید تا بتوانیم به صورت بهتری حضور در اینترنت را تجربه کنیم.

در ضمن فروشگاه ما در بوشهر می باشد و ما میخواهیم به تمام نقاط کشور خدمات دهی کنیم در صورت امکان ما را راهمایی و پیشنهادات خود را در خصوص حضور بهتر در اینترنت با ما به اشتراک بگذارید.
    سلام دوست عزیز وقتتون بخیر
    من فکر می‌کنم برای شروع بهتره از وردپرس استفاده کنید. مطمئنا با وردپرس اکثر نیازهاتون برطرف میشه بخصوص اینکه با فروشگاه ساز ووکامرس می تونید یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای بسازید. مطمئنا برای بیشتر خواسته هاتون هم افزونه های مختلفی وجود داره یا اگه وجود نداشت می تونید از برنامه نویس ها کمک بگیرید.
    درباره فروش عمده اینترنتی و خرده فروشی بهتره چندتا فروشگاه آنلاینی که توی این حوزه فعالت می کنند رو دنبال کنید تا بتونید یک برآیند کلی داشته باشید. پیشنهاد می کنم از فروشگاه پلازا https://www.plaza.ir/ و صفحه عمده فروشی اون https://www.plaza.ir/landing/wholesaling دیدن کنید.
    در پایان هم باید بگم اینکه می خواین وارد دنیای وب و فروش اینترنتی بشین. تصمیم خیلی خوبیه.

karabama آواتار ها
    48 بار تشکر شده در 40 پست
    کار سختی هست
    [B][FONT=Tahoma][COLOR=#0000FF]مشاوره خرید سیستم 9013381377
    karabazar| #مهر مهدوی

0 بار تشکر شده در 0 پست
    آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی با وردپرس‌
    برای فروشگاهی کردن سایت وردپرسی می توانید از افزونه ووکامرس استفاده نمایید.
    این افزونه ووکامرس تنظیماتی زیادی دارد که با استفاده از آن ها می توانید ویژگی های فروشگاه اینترنتی خود را در آن وارد نمایید.
    این آموزش را می توانید از آکادمی ویکی دمی دریافت نمایید.