نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: مشکل تکراری در فروش اینترنتی

10 بار تشکر شده در 8 پست

Question مشکل تکراری در فروش اینترنتی

سلام دوستان
    من تو سفارشات پرداخت در محل هر سفارشی ثبت بشه و پرداخت در محل باشه شخصا با شماره سفارش طرف تماس میگیرم تا ببینم اصلا شماره متعلق به خودش هست بعد که مطمئن شدم مال خودشه ازش میپرسم ایا سفارش مورد تایید هستش و اگه تایید میکنید اماده به ارسال کنیم

جدیدا برخی مشتری ها پیش اومدن که موقع ثبت سفارش اسرار به ثبت سفارش داشتن ولی موقع تحویل گرفتن سفارش رو تحویل نگرفتن و به اصلاح از دریافت مرسوله خوداری کردند

میخواستم بدونم ایا میشه از این مشتری ها که خودشون سفارش رو ثبت میکنن تایید میکنن اصرار میکنن که بفرستین ولی موقع تحویل سفارش رو تحویل نمیگیرن از ما هم شاکی هستن میشه از طریق قانون برخورد کرد؟ یا راه حل های ساده تری هست؟
    شاید دوستان با تجربه اطلاعاتی در این زمینه داشته باشن که قطعا میتونه به من و دوستان دیگری که این مشکلات رو دارن کمک کنه پس ممنون میشم کمک کنن

hosien آواتار ها
    593 بار تشکر شده در 313 پست
    سلام ..
    من در مورد این طور مشتریها که از راه قانونی باید باهاشون برخورد کرد نمی تونم نظر بدم

اما اگرپرداخت در محل دارید بهتره به پرداخت انلاین تغییر بدید ..به نظرم اینطوری مشتری واقعی خرید میزنه و شما هم متضرر نمی شید
    ویرایش توسط hosien : 2020-05-13 در ساعت 23:59
    (همیشه توکل به خدا داشته باش تا هیچوقت تنها نباشی)
    تولید و فروش نعلین و کفش زنانه

راهبر انجمن شاپ کیپر rahintaxir آواتار ها
    1,865 بار تشکر شده در 1,026 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط ho3ein1377 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تو سفارشات پرداخت در محل هر سفارشی ثبت بشه و پرداخت در محل باشه شخصا با شماره سفارش طرف تماس میگیرم تا ببینم اصلا شماره متعلق به خودش هست بعد که مطمئن شدم مال خودشه ازش میپرسم ایا سفارش مورد تایید هستش و اگه تایید میکنید اماده به ارسال کنیم

جدیدا برخی مشتری ها پیش اومدن که موقع ثبت سفارش اسرار به ثبت سفارش داشتن ولی موقع تحویل گرفتن سفارش رو تحویل نگرفتن و به اصلاح از دریافت مرسوله خوداری کردند

میخواستم بدونم ایا میشه از این مشتری ها که خودشون سفارش رو ثبت میکنن تایید میکنن اصرار میکنن که بفرستین ولی موقع تحویل سفارش رو تحویل نمیگیرن از ما هم شاکی هستن میشه از طریق قانون برخورد کرد؟ یا راه حل های ساده تری هست؟
    شاید دوستان با تجربه اطلاعاتی در این زمینه داشته باشن که قطعا میتونه به من و دوستان دیگری که این مشکلات رو دارن کمک کنه پس ممنون میشم کمک کنن
    مشتری ها رو به سمت پرداخت نقدی سوق بدید و کم کم پرداخت در محل رو بردارید
    مثلاً بگید با خرید نقدی هدیه یا تخفیف می گیرید یا مثلاً ارسال به صورت رایگان انجام میشه. کاری کنین که خریدار حس کنه که همیشه می تونه با شما در ارتباط باشه تا بتونه بهتون اعتماد کنه. سفارشات بالاتر از یک مبلغ رو فقط نقدی انجام بدید
    من برگشتم! دوباره می سازمت شاپکیپر :d
    لطفاً در این تاپیک شرکت کنید

917 بار تشکر شده در 480 پست
    برای پرداخت موقع تحویل ، اگر امکانش رو دارید یه گزینه پیش پرداخت در نظر بگیرید .یا بهتره پرداخت در محل رو حذف کنید .

10 بار تشکر شده در 8 پست
    ممنون دوستان که پاسخ دادین
    والله من هم پرداخت انلاین رو دارم هم در محل رو
    اما پرداخت انلاین هزینه ارسالش به مراتب پایین تر از پرداخت در محل هستش تو سایت من
    و معمولا مشتری های جدیدمون پرداخت در محل میزنن و قدیمی ها کلا پرداخت انلاین هم نمیزنن یعنی شماره کارت فروشگاه رو دارن مستقیم کارت به کارت میکنن

منم به خاطر اصرار مشتری های جدیدمون فقط پرداخت در محل رو گذاشتم

ولی متاسفانه برخی با سوء استفاده از این امکان باعث میشن ما در مورد همه مشتری هامون شکاک باشیم

دوستان لطفا اگه کسی از راه قانونی برای برخورد با این مشتری ها خبر داره ما رو هم مطلع کنه
    مرسی

راهبر انجمن شاپ کیپر rahintaxir آواتار ها
    1,865 بار تشکر شده در 1,026 پست
    اگه خرید نقدی دارید کلا پرداخت در محل رو بردارید

30 بار تشکر شده در 18 پست
    اصلا به هیچ عنوان پرداخت در محل رو نذارید... فقط نقدی.. بگی نقدی با هدریه و تخفیفه..

2 بار تشکر شده در 2 پست
    پرداخت در محل رو بر دارید و پول شو اول بگیرید . ما محصولات مون لپ تاپ هستش و اگه بخایم پرداخت در محل بذاریم ، جدای از بحث مشکلاتی مثل شکستگی و خرابی و ... فقط حدود 50 هزار تومان هزینه پستش میشه به همین دلیل پول شو اول میگیریم . شما هم همین کارو بکنید.

moj1rayaname آواتار ها
    3,260 بار تشکر شده در 1,349 پست
    میتونید سبد خرید مبلغ پستی را به عنوان بیعانه اول دریافت کنید و الباقی هم پرداخت در محل / اینطوری مبلغ بیعانه چون ناچیز هست خریداران واقعی خریدشونو می کنن و نگران نمیشن و خریداری که قصد تخریب داره هم از خرید سرکاری منصرف میشه