نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: اینترنت مخابرات مشهد ، کدوم طرح بهتره ؟

Am!n آواتار ها
    امتیاز کاربری
    11 امتیاز
    فروشگاه ساز
    هیچ کدام
    فروش پستی
    پارس پیک
    فروش نقدی
    هیچ کدام
    363 بار تشکر شده در 186 پست

اینترنت مخابرات مشهد ، کدوم طرح بهتره ؟

با سلام خدمت تمامی همکاران عزیز
    میخواستم از مخابرات مشهد ، adsl بگیرم
    تو سایت خودشون چند نوع طرح زدن
    از همه دوستانی که از این نوع طرح ها گرفتن میخوام که لطف کنن و بگن که سرعت دانلودش چقدره و آیا راضی هستن یا نه ؟

طرح ها : 1- صبا طلایی 2- صبا نقره ای 3- صبا برنزی 4- نامحدود 128 5- طرح 128 بعثت

ممنون میشم جواب بدید
    پیشنهاد یک وبمستر : این همه هاست گرفتم هیچی مثل [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]نشد خداوکیلی !

راهبر انجمن شاپ کیپر 84edu آواتار ها
    امتیاز کاربری
    272 امتیاز
    فروشگاه ساز
    مجنتو
    فروش پستی
    هیچ کدام
    فروش نقدی
    هیچ کدام
    7,529 بار تشکر شده در 3,407 پست
    سلام
    اینکه کدوم طرح مناسب شماست، مستقیماً توسط نیازهای شما تعیین میشه
    یعنی نوع کاربری اینترنت برای شما، مثلاً اگر سایت دانلود دارید، کلاً قید مخابرات رو بزنید چون در هر حالت، سرعت دانلود و آپلودش فاجعه هست برای چنین کاربری
    اما اگر مثل من صبح تا شب مشغول چک کردن ایمیل و مطالعه و اینا هستید، طرح 128 نامحدود عالیه. هم ارزون هم کار راه انداز. ضمن اینکه با idm سرعت دانلودش حدود 15 کیلو هست که بدک نیست
    از بقیه طرحها هم استفاده نکردم چون من به خاطر وب گردی زیاد حداقل ماهی 10 گیگ دانلود دارم که خب برای من همین 128 نامحدودش بصرفه هست!
    [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید] | [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]
    [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]

Am!n آواتار ها
    امتیاز کاربری
    11 امتیاز
    فروشگاه ساز
    هیچ کدام
    فروش پستی
    پارس پیک
    فروش نقدی
    هیچ کدام
    363 بار تشکر شده در 186 پست
    با طرح بعثت من خودم چند وقت پیش خونه یکی از دوستانم با سرعت 300kb/s دانلود میکردم

راهبر انجمن شاپ کیپر 84edu آواتار ها
    امتیاز کاربری
    272 امتیاز
    فروشگاه ساز
    مجنتو
    فروش پستی
    هیچ کدام
    فروش نقدی
    هیچ کدام
    7,529 بار تشکر شده در 3,407 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط am!n نمایش پست ها
    با طرح بعثت من خودم چند وقت پیش خونه یکی از دوستانم با سرعت 300kb/s دانلود میکردم
    اتفاقات غیر قابل پیش بینی همیشه در حال وقوع هستند ضمن اینکه توجه داشته باشید این طرحها محدودیت دانلود بالایی دارند یعنی مثلاً یه طرح بود ماهی دو گیگ!
    الآن 128 نامحدود شاتل راحت با idm با 90 کیلو دانلود میکنه! بعد برای دو سه گیگ مخابرات این همه پول دادن زوره!

امتیاز کاربری
    10 امتیاز
    فروشگاه ساز
    هیچ کدام
    فروش پستی
    هیچ کدام
    فروش نقدی
    هیچ کدام
    45 بار تشکر شده در 38 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط Am!n نمایش پست ها
    با سلام خدمت تمامی همکاران عزیز
    میخواستم از مخابرات مشهد ، adsl بگیرم
    تو سایت خودشون چند نوع طرح زدن
    از همه دوستانی که از این نوع طرح ها گرفتن میخوام که لطف کنن و بگن که سرعت دانلودش چقدره و آیا راضی هستن یا نه ؟

طرح ها : 1- صبا طلایی 2- صبا نقره ای 3- صبا برنزی 4- نامحدود 128 5- طرح 128 بعثت

ممنون میشم جواب بدید
    طرح 128 بعثت واقعا عالیه من که صبح و شب با 256 دانلود میکنم و شبشم که رایگانه و صبحشم ماهانه 5 گیگه که هر گیگ اضافه هم خواستی بخری 3 تومن واقعا عالیه رو دست همه سرویس های اینترنتی در مشهد رو زده

tlove آواتار ها
    امتیاز کاربری
    10 امتیاز
    فروشگاه ساز
    وردپرس
    فروش پستی
    هموار
    305 بار تشکر شده در 253 پست
    من طلایی گرفتم سرعتش عالی بود اما یک روزه تموم شد بعثت هم همینطور اگه برا دانلود می خوای فقط نامحدود بگیر
    [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]

کلمات کلیدی این موضوع