صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 30

موضوع: لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم فروشگاهم در گوگل بیاد بالا

2 بار تشکر شده در 2 پست

لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم فروشگاهم در گوگل بیاد بالا

یه سوال داشتم واقعا ممنون میشم یه توضیح راجعبش بدید

من حدود ۲ ماه پیش سایت فروشگاهی ام رو بر حسب وردپرس زدم و یه سری محصول با توضیحات فروشنده کپی کردم اما با تغییرات (رنگبندی . عنوان پست. ویرایش فونتها و ... ) بعد دیدم که گفتند کپی نکنید من هم اومدم و مطلب از خودم نوشتم

ولی متاسفانه از ۲ ماه تا حالا ورودی گوگل من خیلی خیلی کمه و سایتهای فروشگاهی هم که به شدت به ورودی گوگل نیاز دارند

نمیدونم باید چیکار کنم ممنون میشم سایتم رو نگاه کنید و مشکلاتش و راه حل‌های اونها و کار‌های مفیدی که میشه انجام داد بگید که سایتم رو بتونم بیارم بالا

الان حتی عنوان کامل یک پستی که دادم رو میزنم سایتم رو نشون نمیده , جدا چیکار باید کنم ؟

خیلی از دوستان گفتند که در این مدت یهنی حدود 1 ماه کمتر ونستند ی سایت رو به رنک السکای مثلا 400 500 برسونند واقعا ممنون میشم کمکم کنید نمیدونم باید چه کاری انجام بدم لطفا راهنمایی کنید

آدرس سایتم هم این هستش :
    www.ekharid.net

اینم نمونه پستی که خودم نوشتم :

http://www.ekharid.net/%D8%AE%D8%B1%...7%D8%A7%DB%8C/
    ویرایش توسط foroshgahneti : 2012-06-04 در ساعت 13:08

2 بار تشکر شده در 2 پست
    سایت شما به عنوان یک فروشگاه اینترنتی تنها 20درصد هم سئو نیست
    __________________________________________________ ___

یه لطف بکنید چند تا از ایرادهاش رو بگید درسته سئو یه چیزه تخصصی ولی خیلیا هستن که با سئو های کم ولی با اصول و رعایت نکات گوگل خوب امدن بالا

قبلا اسم محصول رو که در سایتم گذاشته بودم سایتم رو در نتیجه اول نشون میدااد اما حالا عینا اسم محصولی که در سایت گذاشته ام رو در گوگل سرچ میکنم جز 5 صفحه اول هم نیستم ... راهنمایی کنید چیکار باید بکنم؟ با این حساب ایا بن شدم ؟

84edu آواتار ها
    9,750 بار تشکر شده در 4,505 پست
    سلام
    1. تایتل سایت رو با کیورد یا عبارت کلیدی اصلی سایت شروع کنید. کاملاً هدفمند نه یه چیز کلی مثل فروشگاه اینترنتی.
    2. متا تگ description رو توش تجدید نظر کنید.
    3. تگ h1 رو برای صفحه اصلی تعریف کنید و توش تاتیل سایت رو بذارید و تمام عناوین محصولات در صفحه اصلی رو هم h2 کنید و بعد مثلاً سایدبارها h3، لینکهای فوتر h4 و ... .
    4. نقشه سایت html و xml برای سایت بسازید و لینک به هر دو توی صفحه اصلی سایت قرار بدید.
    5. ساختار url ها رو اصلاح کنید.
    6. تایتل محصولات رو تخصصی تر انتخاب کنید (با توجه به بازار هدف و با توجه به میزان جستجوی هر یک از کیوردها در گوگل)
    7. حتماً و حتماً و حتماً نسبت به ساخت لینک های طبیعی به سایت اقدام کنید. الآن فقط 4 لینک به سایت شما وجود داره!!
    8. روی تک تک متا تگ ها باید خیلی بیشتر از این کار کنید.

فعلاً همین ها به ذهنم می رسید. موفق باشید

4. کاربران زیر به خاطر این پست از 84edu تشکر کرده اند :

2 بار تشکر شده در 2 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط 84edu نمایش پست ها
    سلام
    1. تایتل سایت رو با کیورد یا عبارت کلیدی اصلی سایت شروع کنید. کاملاً هدفمند نه یه چیز کلی مثل فروشگاه اینترنتی.
    2. متا تگ description رو توش تجدید نظر کنید.
    3. تگ h1 رو برای صفحه اصلی تعریف کنید و توش تاتیل سایت رو بذارید و تمام عناوین محصولات در صفحه اصلی رو هم h2 کنید و بعد مثلاً سایدبارها h3، لینکهای فوتر h4 و ... .
    4. نقشه سایت html و xml برای سایت بسازید و لینک به هر دو توی صفحه اصلی سایت قرار بدید.
    5. ساختار url ها رو اصلاح کنید.
    6. تایتل محصولات رو تخصصی تر انتخاب کنید (با توجه به بازار هدف و با توجه به میزان جستجوی هر یک از کیوردها در گوگل)
    7. حتماً و حتماً و حتماً نسبت به ساخت لینک های طبیعی به سایت اقدام کنید. الآن فقط 4 لینک به سایت شما وجود داره!!
    8. روی تک تک متا تگ ها باید خیلی بیشتر از این کار کنید.

فعلاً همین ها به ذهنم می رسید. موفق باشید
    آقای مهندس زاده متشکر از راهنماییاتون

1.عنوان سایت رو تغییر دادم سعی کردم از کلمات کلیدی خرید پستی و خرید نقدی استفاده کنم ؟

2.متا تگ description رو هم تغییر دادم اما نمیدونم چی باید بنویسم ؟

3. این قسمت 3 و 5 رو راجع بهش یه چیزایی شنیده بودم اما نمیدونم دقیقا چی هست میشه یه توضیحی بدید ؟

4.نقشه سایت درست کردم با افزونه مربوطه و آدرسش هم به صورت xml هستش که به google webmaster tools اضافه کردم ؟ html رو هم میسازم اون رو هم باید به webmaster معرفی کنم

5.بهترین روش برای گرفتن بک لینک خوب سایتهای آگهی هستش ؟

6.برای انتخاب کلمات تایتل یک پست و اتخاب کلمات کلیدی سایت چه روشی رو توضیه میکنید ؟

-----

7.توی گوگل وبمستر که نگاه کردم دیدم که ربات گوگل 56 ارور از سایت من گرفته که همش برای لینکهای سایت هست که به صورت (404 یا یافت نشد ) هستند چطور میتونم این لینکهای 404 یا * یافت نشد * رو برطرف کنم ؟
    ویرایش توسط foroshgahneti : 2012-06-04 در ساعت 15:29

علایی آواتار ها
    1,351 بار تشکر شده در 815 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط foroshgahneti نمایش پست ها

1.عنوان سایت رو تغییر دادم سعی کردم از کلمات کلیدی خرید پستی و خرید نقدی استفاده کنم ؟

3. این قسمت 3 و 5 رو راجع بهش یه چیزایی شنیده بودم اما نمیدونم دقیقا چی هست میشه یه توضیحی بدید ؟

4.نقشه سایت درست کردم با افزونه مربوطه و آدرسش هم به صورت xml هستش که به google webmaster tools اضافه کردم ؟ html رو هم میسازم اون رو هم باید به webmaster معرفی کنم

6.برای انتخاب کلمات تایتل یک پست و اتخاب کلمات کلیدی سایت چه روشی رو توضیه میکنید ؟

-----

7.توی گوگل وبمستر که نگاه کردم دیدم که ربات گوگل 56 ارور از سایت من گرفته که همش برای لینکهای سایت هست که به صورت (404 یا یافت نشد ) هستند چطور میتونم این لینکهای 404 یا * یافت نشد * رو برطرف کنم ؟
    عنوان هر لینک شما باید مرتبط با مطلب مربوطه باشه و برای هر صفحه و لینکی نباید یکسان باشه

متا تگ هم همین طور باید مرتبط با مطلب مربوطه باشه و برای هر صفحه و لینکی نباید یکسان باشه

در مرود تگ های h1,h2,h3,... باید بگم ببینید h1 باید در هر صفحه و یا لینکی یک دونه به کار برده بشه h2 حداکثر 4 تا و معمولا داخل تگ h1 عنوان کلی سایت (مثلا فروشگاه ...) قرار داده میشه و h2 و h3 کلمات کلیدی مرتبط با همون صفحه و لینک داخلش قرار داده میشه

بهینه کردن ساختار url هم همان استفاده از تکنیک url rewriting است که اگر یه سرچ بزنی خیلی چیزا دستت میاد

برای انتخاب عنوان تخصصی پست ها و محصولات سایتت بهتره از گوگل کیوردز بهره ببری

دوست عزیز روش خریدن بک لینک باعث جریمه سایتت توسط گوگل خواهد شد این روشی که دوستمون گفتند لینک دادن سایر سایت ها به پست های شما در محتوای صفحات سایتشون است

در مورد متاتگ هم که سایت شما اصلا متاتگ description و keyword نداره در ضمن نباید هم زیاد این تگ طولانی بشه میخوای سایتت ورودی بگیره از گوگل ، عجیبه !!!!!!!!!

خطای 404 یه خطای جدیه ببین چه لینک هایی از سایتت شامل این خطا است دوست عزیز باید بررسی کنی نمیشه که ما برات یه جا نسخه بپیچیم.

7. کاربر زیر به خاطر این پست از علایی تشکر کرده است :

2 بار تشکر شده در 2 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط ja.softeng نمایش پست ها
    عنوان هر لینک شما باید مرتبط با مطلب مربوطه باشه و برای هر صفحه و لینکی نباید یکسان باشه

متا تگ هم همین طور باید مرتبط با مطلب مربوطه باشه و برای هر صفحه و لینکی نباید یکسان باشه

در مرود تگ های h1,h2,h3,... باید بگم ببینید h1 باید در هر صفحه و یا لینکی یک دونه به کار برده بشه h2 حداکثر 4 تا و معمولا داخل تگ h1 عنوان کلی سایت (مثلا فروشگاه ...) قرار داده میشه و h2 و h3 کلمات کلیدی مرتبط با همون صفحه و لینک داخلش قرار داده میشه

بهینه کردن ساختار url هم همان استفاده از تکنیک url rewriting است که اگر یه سرچ بزنی خیلی چیزا دستت میاد

برای انتخاب عنوان تخصصی پست ها و محصولات سایتت بهتره از گوگل کیوردز بهره ببری

دوست عزیز روش خریدن بک لینک باعث جریمه سایتت توسط گوگل خواهد شد این روشی که دوستمون گفتند لینک دادن سایر سایت ها به پست های شما در محتوای صفحات سایتشون است

در مورد متاتگ هم که سایت شما اصلا متاتگ description و keyword نداره در ضمن نباید هم زیاد این تگ طولانی بشه میخوای سایتت ورودی بگیره از گوگل ، عجیبه !!!!!!!!!

خطای 404 یه خطای جدیه ببین چه لینک هایی از سایتت شامل این خطا است دوست عزیز باید بررسی کنی نمیشه که ما برات یه جا نسخه بپیچیم.

اینکه میگید عنوان مطلب نمیخونه خوب محصول : سوالات آزمون هست من عنوانش رو گذاشتم : مجموعه اي كامل از بهترين سوالات و تست هاي آزمون هاي پيام نور

یک مقدار راجع به h1 h2 که الان مطالعه کردم و بررسی کردم دیدم که سایت من قسمتی به اسم header نداره ولی سایت آقای مهندس زاده این قسمت رو داره ؟ چطور باید این قسمت رو بوجود بیارم ؟ یا مثلا بخش <h2>نوشته‌های تازه</h2> و <h2>دسته‌ها</h2>
    ایا خوب هست این بخش ها با h2 باشند؟؟

این بخش url rewriting رو هم میرم دونبالش ببینم چی هستش ...

منظورم خریدن بک لینک نبود منظورم اینه که توی سایتهای که اجازه درج لینک به صورت رایگان رو میدن وبسایت رو تبلیغ کنیم ؟ ایا این روش لینک گرفتن به طور طبیعی حساب میشه ؟

این که میگید سایت من description و keyword نداره چطور ؟ این یه تیکه از کدهای سایت من هستش ؟

__________________________________________________ __________________________________________________ ________
    <meta name="description" content="فروشگاه اینترنتی ای خرید دارای گلچینی از بهترین محصولات با قیمتهای مناسب و کیفیت مطلوب" />
    <meta name="keywords" content="خرید پستی,خرید اینترنتی,فروش پستی,فروش اینترنتی,فروشگاه اینترنتی,سفارش آنلاین,خرید درب منزل,تحویل درب منزل" />
    __________________________________________________ __________________________________________________ _______

با استفاده از گوگل وبمستر میدونم چه صفحاتی از سایتم not found هستش اما چطور میتونم این صفحات رو درست کنم ؟باید این صفحات رو چکار کنم که درست بشن ؟

من توی گوگل کیوردز رفتم اما چیز خاصی دستگیرم نشد توی نت هم که سرچ کردم چیزه خاصی ننوشته بود مثلا باید یک کلمه بدیم و خودش جستوجو های مرتبط رو نشون میده ؟

علایی آواتار ها
    1,351 بار تشکر شده در 815 پست
    دوست عزیز کلمات کلیدی چه در متاتگ کیورد و چه در متن صفحه نباید بیشتر از 15 تا باشه و البته باید مرتبط با صفحه باشه
    نه اینکه برای تمام صفحات مشابه باشه اینا رو رعایت کن

یک مقدار راجع به h1 h2 که الان مطالعه کردم و بررسی کردم دیدم که سایت من قسمتی به اسم header نداره ولی سایت آقای مهندس زاده این قسمت رو داره ؟ چطور باید این قسمت رو بوجود بیارم ؟ یا مثلا بخش <h2>نوشته‌های تازه</h2> و <h2>دسته‌ها</h2>
    ایا خوب هست این بخش ها با h2 باشند؟؟
    ببین برای h2 صفحه از عنوان همان صفحه استفاده کن و برای دسته بندی از h3 چون نباید تعداد h2 بیشتر از 4 تا باشه نکته ای که خیلی ها رعایت نمی کنند

10. کاربر زیر به خاطر این پست از علایی تشکر کرده است :

84edu آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط foroshgahneti نمایش پست ها

-----

1. ببینید چی میفروشید و بسته به چیزهایی که میفروشید چه مواردی توی گوگل زیاد سرچ میشن. مثلاً برای فروشگاه بازی عبارت "خرید اینترنتی بازی کامپیوتر" یه عبارت مناسب برای شروع تایتل میتونه باشه. کمی دقت کنید و وقت بذارید. این قسمت مثل ریاضی اول دبستان میمونه، اگر اون رو یاد نگیرید، تمام عمرتون هم نخواهید توانست سر از ریاضیات دانشگاهی در بیارید. اینجا هم اگر اینکار رو با دقت و درست انجام ندید، تا ابد توی سئوی سایت مشکل دار خواهید بود.

2. متا تگ description باید در 160 کاراکتر و با استفاده از کلمات کلیدی اصلی سایت، یک تعریف با معنی و گویا از سایت و فعالیتهاش بده.

3. h=heading که به نوعی دسته بندی کننده ی محتوای صفحه برای معرفی به موتور جستجو هست. بهتره توش از کلمات کلیدی مناسب استفاده بشه.
    ساختار پیوند یکتا رو از بخش تنظیمات و بخش پیوند یکتا میتونید تغییر بدید. به نظر من بذاریدش روی حالت سفارشی و توی کادرش این رو کپی کنید: /%postname%.html

4. لینک xml رو توی فوتر بذارید و لینک html در واقع نقشه سایت html رو هم توی منوی اصلی و به عنوان یکی از صفحات با استفاده از پلاگینهایی مثل real time sitemap. به گوگل فقط xml رو معرفی کنید باید.

5. یکی از روشها برای دریافت بک لینک، صفحات مخصوص آگهی خود شما میتونه باشه اما این روشها متعدد و متنوع هستند و محدود به همین یک مورد نمیشن.

6. در این مورد این مقاله رو بخونید. انتخاب کلمه کلیدی مناسب برای سایت

7. برای رفع این لینکها، ببینید از کجا لینک شدن و بعد برید توی صفحاتی که لینک شدن، لینکهای نادرست رو اصلاح کنید و اگر مربوط به صفحاتی هستند که وجود ندارند، فقط کافیه از بخش optimization و قسمت remove urls در وبمستر تولز، نسبت به حذفشون از گوگل اقدام کنید. اما دقت داشته باشید اگر لینکی در سایت وجود داره و فقط در یک صفحه به طور نادرست درج شده، باید اون لینک توی اون صفحه رو اصلاح کنید.

موفق باشید و البته صبور

12. کاربران زیر به خاطر این پست از 84edu تشکر کرده اند :

2 بار تشکر شده در 2 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط ja.softeng نمایش پست ها

ببین برای h2 صفحه از عنوان همان صفحه استفاده کن و برای دسته بندی از h3 چون نباید تعداد h2 بیشتر از 4 تا باشه نکته ای که خیلی ها رعایت نمی کنند

یه مشکلی هست من این کاریایی که واسه ی تگ های هدینگ بود رو انجام دادم اما یه مشکل هست اونم اینکه در قسمت sidebar فرشگاهم (در قسمت ویراشگر وردپرس ) فقط اینها هستند :

<h3>دسته بندي محصولات</h3> ,
    <h3>آرشيو محصولات</h3>

که خودم به h3 تغییرشون دادم اما باقی قسمتهای sidebar توی ویرایشگر نیست مثل :

<h2>نوشته‌های تازه</h2> و <h2>آخرین دیدگاه‌ها</h2> و h2>بایگانی</h2> و <h2>دسته‌ها</h2>

برای درست کردن اینها باید چیکار کنم چون توی هیچکدوم از قسمتهای ویرایش قالب نیست ؟

ایا این ها رو نیاید تغییر بدم :

<?php
    register_sidebar(array(
    'name' => 'sidebar',
    'before_widget' => '',
    'before_title' => '<h2>',
    'after_title' => '</h2>',
    'after_widget' => '',
    ));
    ?>

سایت من قسمتی به اسم header توی کد نویسیش نداره که h1 بهش بدم چیکار باید بکنم ؟

این هم مال عنوان هر مطلب باید باشه درسته ؟
    <h1><?php the_title(); ?></h1>

باید به تغییر پیدا کنه ؟

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

نقل قول نوشته اصلی توسط 84edu نمایش پست ها
    1.

7. برای رفع این لینکها، ببینید از کجا لینک شدن و بعد برید توی صفحاتی که لینک شدن، لینکهای نادرست رو اصلاح کنید و اگر مربوط به صفحاتی هستند که وجود ندارند، فقط کافیه از بخش optimization و قسمت remove urls در وبمستر تولز، نسبت به حذفشون از گوگل اقدام کنید. اما دقت داشته باشید اگر لینکی در سایت وجود داره و فقط در یک صفحه به طور نادرست درج شده، باید اون لینک توی اون صفحه رو اصلاح کنید.

وبمستر تولز نگاه کردم دیدم بیشتر لینک های خراب برای یکی از سایت های آگهی هستش که آگهی هارو پاک کرده حالا روی لینک های 404 که کلیک میکنم تصویری به صورت زیر میاد :

حالا من کدوم لینک رو باید پاک کنم؟

لینک urlسایت خودم یا لینک جایی که به من لینک داده؟

این نوع از لینکها رو هم که ایراد گرفته دیگه خود url سایت رو بدم برای حذف ؟

ویرایش توسط foroshgahneti : 2012-06-05 در ساعت 12:38

84edu آواتار ها
    در مورد هدینگ ها کار خودتون نیست. باید بدید یه نفر براتون انجام بده.

اما لینکهای خراب: شما از اون صفحاتی که پاک شده لینک به سایت داشتید، ولی لینکها خراب بودن و به عنوان 404 توی سایتتون حذف شدن، حالا که اون صفحات رو توی سایت ندارید یا اینکه دسترسی به اون آگهی ها ندارید، خب حذفشون کنید یا اینکه اون صفحات رو دوباره ایجاد کنید اگر ممکن هست براتون.

دسته دومی که ایراد گرفته احتمالاً مشکل موقتی بوده ولی چک کنید ببینید اگر بازم اجرا نمیشه و 404 میده، به یکی که با کد آشناست بگید چکش کنه و مشکل رو حل کنه، این نوع لینکها دیگه نباید حذف بشن که! باید اصلاح بشن و مشکلشون حل بشه. اونهایی رو حذف کنید از ایندکس گوگل که دیگه کلاً وجود ندارن.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین