صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18

موضوع: دانلود بهترین و پرسرعت ترین نرم افزار جمع آوری ایمیل از سطح وبسایت ها

کاربر خاطی hanmudokar آواتار ها
    امتیاز کاربری
    10 امتیاز
    فروشگاه ساز
    اوپن کارت
    فروش پستی
    هیچ کدام
    79 بار تشکر شده در 28 پست

Red face دانلود بهترین و پرسرعت ترین نرم افزار جمع آوری ایمیل از سطح وبسایت ها

سلام دارم خدمت همه دوستان شاپ کیپری

من نرم افزارهای ایمیل یاب زیادی رو امتحان کردم.از چندتاشون جواب گرفتم خیلی هاشون هم اصلا ارزش نصب کردنم نداشته.اما چند روزه نرم افزاری رو با هزاران زحمت از یه سایت خارجی پیدا کردم.نرم افزار فوق العاده خوب و مناسبی هست.کافیه آدرس سایت رو بدید تا براتون ایمیل ها و شماره تلفن ها رو در بیاره.من خودم از وبسایت بلاگفا در زمان 5 دقیقه حدود 500 تا ایمیل استخراج کردم.سرعتش فوق العاده بالاست(البته به سرعت اینترنت شما هم بستگی داره).

لازم دونستم که این نرم افزار خیلی عالی رو برای شما هم قرار بدم تا دانلود کنید و لذتش رو ببرید.نرم افزارش شماره سریال داره.فقط بعد از نصب نباید نرم افزار رو اجرا کنید.و طبق دستور العمل زیر نرم افزار رو فعال کنید.این توضیحات تو همون سایتی بود که نرم افزار رو دانلود کردم

توجه:پس از نصب این کارها رو بکنید

1)Run .exe file

2)Don't Open the program yet

3) There is some protection in the program and it will shut off after you start it. So to fix that, add this to your Windows\System32\drivers\etc\hosts file and save it before running the program:

Code:
    127.0.0.1 [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]
    127.0.0.1 findsoftware.eu
    127.0.0.1 [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]
    127.0.0.1 rostock-schwarz.de
    127.0.0.1 gsa-online.de

4) Insert the serial!
    شماره سریال نرم افزار هم :

name:MKDEV TEAM
    serial:L1E1-1437-I93N-L1KL

فکر نمیکنم نیازی به توضیحات فارسی باشه چون ماشالا همه انگلیسیشون خوبه پس این مراحل رو اجرا کنید و بعد نرم افزار رو باز کنید.بعد از این کارا هم حتما یه بار سیستم خودتون رو ریست کنید.

البته یه کرک دیگه هم ازش گیر اوردم که اگه این کار نداد بگید تا بزارم.(من که خودم با همین شماره سریال نرم افزار رو اکتیو کردم).

اگه اکتیوش نکنید نرم افزار ایمیل ها رو پیدا میکنه ولی ذخیرشون نمیکنه و میگه باید منو بخرینرم افزار رو تو یه سایت ایرانی هم پیدا کردم ولی تریال بود و شماره سریال نداشت.

راستی اسم نرم افزار هم GSA.EMail.Spider.5.30 هست.یادم رفت بگم.

اینم لینک دانلود برنامه

[برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]

خداییش اینو هیچ جا پیدا نمیکنید پس اگه خوشتون اومده بی زحمت رو دکمه تشکر هم یه کلیک بکنید.ممنون

2. کاربران زیر به خاطر این پست از hanmudokar تشکر کرده اند :

aminzayer آواتار ها
    امتیاز کاربری
    14 امتیاز
    فروشگاه ساز
    وردپرس
    فروش پستی
    پایگان
    فروش نقدی
    بانک پارسیان
    142 بار تشکر شده در 97 پست
    متاسفانه فایل ویروسی هست لطفا کسی دانلودش نکنه !!!!

کاربر خاطی hanmudokar آواتار ها
    امتیاز کاربری
    10 امتیاز
    فروشگاه ساز
    اوپن کارت
    فروش پستی
    هیچ کدام
    79 بار تشکر شده در 28 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط aminzayer نمایش پست ها
    متاسفانه فایل ویروسی هست لطفا کسی دانلودش نکنه !!!!
    فایلش هیچ ویروسی نداره فقط بعضی از آنتی ویروسا اونا به عنوان ویروس تروجان و این چیزا میشناسن که من قبلا این مورد رو تو چندتا دیگه از این جور نرم افزار ها دیدم.

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

این مورد رو حرفه ای ها هم لطفا بررسی کنن و گزارش بدن

replay آواتار ها
    امتیاز کاربری
    10 امتیاز
    فروشگاه ساز
    اوپن کارت
    فروش پستی
    ملت مارکت
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    داداش این برنامه رو نصب کردم موقع اجرا این ارور رو میده یعنی چی؟؟
    کمکم کنید لطفا
    Internal Error #9090. Please report to [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]

امتیاز کاربری
    26 امتیاز
    فروشگاه ساز
    هیچ کدام
    فروش پستی
    هیچ کدام
    1,954 بار تشکر شده در 582 پست
    با سلام
    دوستان عزیز و بزرگوار حتما توجه دارند که این نرم افزار در واقع کارش دزدیدن آدرس های ایمیله و در نهایت اسپم مارکتینگ !
    که هیچ فرد فرهیخته و با اخلاقی شان و منزلت خودشو به عنوان یک کاربر فهیم اینترنت ، با این کار زیر سئوال نمیبره .
    البته عرض بنده یک یادآوری در مورد کاری بود که ممکنه افرادی خارج از شاپ کیپر انجام بدن .

7. کاربران زیر به خاطر این پست از amini تشکر کرده اند :

behnam72 آواتار ها
    امتیاز کاربری
    9 امتیاز
    فروشگاه ساز
    وردپرس
    فروش پستی
    هیچ کدام
    35 بار تشکر شده در 28 پست
    دوستم برای extract كردن پسورد میخواد پسوردش چیه؟

امتیاز کاربری
    10 امتیاز
    فروشگاه ساز
    هیچ کدام
    فروش پستی
    هیچ کدام
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    من دارم دانلود ميكنم اميدوارم همانطور كه ميگين باشه

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

من دارم دانلود ميكنم اميدوارم همانطور كه ميگين باشه
    [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید] ،[برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید] ، [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]

softpand آواتار ها
    امتیاز کاربری
    44 امتیاز
    فروشگاه ساز
    هیچ کدام
    فروش پستی
    هیچ کدام
    فروش نقدی
    هیچ کدام
    1,059 بار تشکر شده در 509 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط amini نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان عزیز و بزرگوار حتما توجه دارند که این نرم افزار در واقع کارش دزدیدن آدرس های ایمیله و در نهایت اسپم مارکتینگ !
    که هیچ فرد فرهیخته و با اخلاقی شان و منزلت خودشو به عنوان یک کاربر فهیم اینترنت ، با این کار زیر سئوال نمیبره .
    البته عرض بنده یک یادآوری در مورد کاری بود که ممکنه افرادی خارج از شاپ کیپر انجام بدن .
    حرفتون یه کوچولو ایراد داشت دزدیدن نه ، کپی کردن
    [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]

11. کاربران زیر به خاطر این پست از softpand تشکر کرده اند :

larsasoft.com آواتار ها
    امتیاز کاربری
    10 امتیاز
    فروشگاه ساز
    هیچ کدام
    فروش پستی
    هیچ کدام
    8 بار تشکر شده در 6 پست
    من اینشو نفهمیدم

3) There is some protection in the program and it will shut off after you start it. So to fix that, add this to your Windows\System32\drivers\etc\hosts file and save it before running the program:
    --★.★--¤...فروش اسکریپت نود 32 ( تک یوزره ساختن + انتی بلاک شدن برای اولین بار در ایران ) 09337090173 ای دی یاهو larsasoft ¤ -=♥♥=--*★

alihosein آواتار ها
    امتیاز کاربری
    25 امتیاز
    فروشگاه ساز
    هیچ کدام
    فروش پستی
    ایران مارکت سنتر
    فروش نقدی
    هیچ کدام
    265 بار تشکر شده در 177 پست
    من این پست رو فک کنم یه جای دیگه هم دیدم که کاربرا اونجا هم مشکلات زیادی با این نرم افزار داشتن.
    تبلیغات بنری| تبلیغات متنی|پاپ آپ|پست ثابت|در سایت تفریحی رهافان|الکسا : زیر 1000 ایران| پیج رنک : 3[برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید][برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید] |[برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین