صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 29 , از مجموع 29

موضوع: بهترین سایت برای تبلیغ اجناس فروشگاه

کاربر خاطی iranimij آواتار ها
    امتیاز کاربری
    10 امتیاز
    فروشگاه ساز
    پارس پی
    فروش پستی
    پایگان
    48 بار تشکر شده در 27 پست
    ممنون از توضیحاتتون
    خیلیکمکم کرد
    معذرت میخوام ممکنه در مرود تبیلغات بلاگفا هم توضیح بدین؟

Penji آواتار ها
    امتیاز کاربری
    10 امتیاز
    فروش پستی
    فرستنده
    33 بار تشکر شده در 7 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط iranimij نمایش پست ها
    ممنون از توضیحاتتون
    خیلیکمکم کرد
    معذرت میخوام ممکنه در مرود تبیلغات بلاگفا هم توضیح بدین؟
    خيلي خوشحال شدم كه بدردتون خورد. خواهش مي كنم.

بلاگفا همون طور كه ميدونيد يه سري كلاس از a تا e. كاملا معلومه كه كلاس هاي a و b يعني ضرر خالص. شما براي فروش زياد بايد به فكر كلاس هاي D به بعد باشين. كلاس c هم بدك نيست. البته شما ميتونيد به همين مقدار بازديد به همين تعداد روز را در جاهاي ديگر به قيمت هاي مناسب پيدا كنيد كه مثل مگس (از لحاظ توليد مثل!) در حال افزايشن.
    بنظرم براي فروش محصولات موبايلي ميتونيد تو سايت هاي تفريحي معروف دنبال چندا خوبش بگرديد و اونهارو گلچين كنيد و تبليغات رو اونجا قرار بديد.
    از لحاظ روانشانس هم تبليغات عريض تر بيشتر جلب نظر مي كند.
    سوالي بود در خدمتم.

يا حق

3. کاربران زیر به خاطر این پست از Penji تشکر کرده اند :

DDSHOP آواتار ها
    امتیاز کاربری
    10 امتیاز
    فروشگاه ساز
    اوپن کارت
    فروش پستی
    هیچ کدام
    881 بار تشکر شده در 482 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط Penji نمایش پست ها
    ممنون از توجهتون.

اين آمار منعكس شده از تجربه ما هست و گرنه براي چي بايد چنين ارقامي رو بي دليل بگم؟

چيزي كه ما تجربه كرديم فراتر از اينها بود. اين از بي تجربگي شما نشاءت ميگيره.كه بايد يك دهم يك دهم حساب كنيد نه يك صدم.
    به نظر شما لحنتون درست بود؟ بنده هم هر دو استپ رو تجربه کردم. استپی که رضا گفت چیزیه که معمول هست! شما حساب کن یه کاربر ساده میاد به فلان سایت محصولش رو میده و میگه برام تبلیغ کنید. به نظر شما با مسئولیت پذیری ای که ما از این سایت ها میشناسیم، استپ چقدر هست؟ یک درصد؟ ده درصد؟ یا یک صدم درصد؟
    همه چیز بستگی به محتوای ایمیل داره، هنر Copy Writing اینجا نمود پیدا میکنه و باعث افزایش استپ میشه.
    ممنون به هرحال.

کاربر خاطی m1lad آواتار ها
    امتیاز کاربری
    10 امتیاز
    فروش پستی
    هیچ کدام
    24 بار تشکر شده در 17 پست
    سلام !

لیست سایت ها یرای تبلیغات فروشگاه های اینترنتی

تبلیغات در گوگل : [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]

تبلیغات به روش پیامک : [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]

تبلبغات در سایت های جامعه مجازی : [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]

با فروشگاه های دیگه تبادل بنر کنی

و .......

تازگی هم یک گروه تبلیغات به نام [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید] به بازار آمده که بد نیست یک سری به سایتش بزنی : [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]

سوال دیگه ای بود در خدمتم !

کاربر خاطی iranimij آواتار ها
    امتیاز کاربری
    10 امتیاز
    فروشگاه ساز
    پارس پی
    فروش پستی
    پایگان
    48 بار تشکر شده در 27 پست
    خيلي خوشحال شدم كه بدردتون خورد. خواهش مي كنم.

بلاگفا همون طور كه ميدونيد يه سري كلاس از a تا e. كاملا معلومه كه كلاس هاي a و b يعني ضرر خالص. شما براي فروش زياد بايد به فكر كلاس هاي D به بعد باشين. كلاس c هم بدك نيست. البته شما ميتونيد به همين مقدار بازديد به همين تعداد روز را در جاهاي ديگر به قيمت هاي مناسب پيدا كنيد كه مثل مگس (از لحاظ توليد مثل!) در حال افزايشن.
    بنظرم براي فروش محصولات موبايلي ميتونيد تو سايت هاي تفريحي معروف دنبال چندا خوبش بگرديد و اونهارو گلچين كنيد و تبليغات رو اونجا قرار بديد.
    از لحاظ روانشانس هم تبليغات عريض تر بيشتر جلب نظر مي كند.
    سوالي بود در خدمتم.

يا حق
    دوست عزیز ولی من بعضیا رو دیدم که میگن با همون کلاسای A b سود خوبی کردن

aidin_amk آواتار ها
    امتیاز کاربری
    10 امتیاز
    فروش پستی
    هیچ کدام
    15 بار تشکر شده در 8 پست
    سلام ..

نظرتون در رابطه با تبلیغ در سایت [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید] چیه ؟
    محصولات من رو افراد خاص میخرند و نمیتونم یه جا پیداشون کنم و مجبورم زیاد پول تبلیغ بدم تا بالاخره یه جا سایتم رو ببینند ..
    به نظر شما مستقیم لینک تبلیغی بذارم یااز مشاور استفاده کنم ؟ مثل این مشاور : [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]
    ممنونم

آزادی آواتار ها
    امتیاز کاربری
    11 امتیاز
    فروشگاه ساز
    هیچ کدام
    فروش پستی
    هموار
    541 بار تشکر شده در 283 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza نمایش پست ها
    اولا سلام و تشکر به خاطر مشارکتتون در تاپیک
    دوما وب سایت میل سندر بالا نمیاد فعلا!
    سوما سوالی که من دارم اینه که شما چجوری این آمار رو اسخراج کردین !؟ تا اونجایی که من میدونم توی ارسال ایمیل های تبلیغاتی با روش سایت های ایرانی استپ تو هر مرله یک درصد هست نه ده درصد که شما فرمودید . با این اوصاف این ایمیل برای یک میلیون نفر ارسال میشه اما فقط ده هزار نفر ایمیل رو میخونن ، ده هزار نفر ایمیل رو میخونن اما فقط صد نفر وارد وب سایت میشن . صد نفر وارد وب سایت میشن اما فقط یک نفر خرید انجام میده . خوب در این حالت شما برای خرید یک محصول 15 هزار تومانی ، 40 هزار تومان هزینه کردید و این یعنی 25 هزار تومان ضرر . درسته ؟
    کاملا صحیح و بی نقص بود ...آدم باید رک و حقیقت بین باشد.

آزادی آواتار ها
    امتیاز کاربری
    11 امتیاز
    فروشگاه ساز
    هیچ کدام
    فروش پستی
    هموار
    541 بار تشکر شده در 283 پست
    در ضمن من سايت تك موب رو اصلا به هيچ وجه به هيچ كس پيشنهاد نمي كنم. دليلش هم اينه كه ايشون يه فروشگاه مستقل دارن و اگر مشكلي پيش بياد پشتيباني واقعا ضعيفي دارن.

به هرحال اين هايي كه الان گفتم با اون بالايي ها تجربه چندين ساله گروهمون هستش كه در اختيارتون قرار دادم. اميدوارم مفيد باشه .
    عزیز من،سایتهایی بزرگی مثل تک موب و غیره امور تبلیغاتیشون رو دادند دست شرکت فرهنگی تبلیغاتی صبا که اونها هم نامردی نمی کنند و تا میتونند با سیاستهای دروغ قیمتها رو میکشن بالا حتی تا 2 میلیون تومن که آخرین بار خودم پرسیدم.(اونم فقط واسه یه ماه!)

matinpf آواتار ها
    امتیاز کاربری
    10 امتیاز
    فروشگاه ساز
    هیچ کدام
    فروش پستی
    هیچ کدام
    28 بار تشکر شده در 14 پست
    سلام
    دوستان دیدم بحث درمود تبلیغاته یک سوال داشتم من یک سایت تفریحی با بازدید روزانه 12000 و تعداد 4500 نفر به گزارش وبگذر داره حالا میخوام بدونم اگه بخوام تبلیغات بگیرم برای هر بنر در جای مناسب قیمت عادلانه چقد هست ؟ همچنین برای تبلیغات متنی (پیج رنک 3 ) ؟

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123