صفحه 1 از 10 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 95

موضوع: نحوه اخذ درگاه اینترنتی بانک ملت ( بدون کارمزد در تراکنش های آنلاین )

راهبر انجمن شاپ کیپر shervin114 آواتار ها
    امتیاز کاربری
    42 امتیاز
    فروشگاه ساز
    اوپن کارت
    فروش پستی
    هیچ کدام
    فروش نقدی
    بانک پاسارگاد
    1,409 بار تشکر شده در 741 پست

نحوه اخذ درگاه اینترنتی بانک ملت ( بدون کارمزد در تراکنش های آنلاین )

شرایط لازم جهت دریافت سیستم پرداخت اینترنتی بانک ملت

داشتن شرکت یا موسسه حقوقی ثبت شده
    وجود سایت فروشگاهی فعال ( داشتن امکانات لازم برای فروش کالا یا ارائه خدمات )

* مدارک لازم جهت دریافت خدمات پرداخت اینترنتی بانک ملت *
    1 - کپی شناسنامه و کپی کارت ملی صاحبان امضاء
    2 - کپی آگهی تاسیس و آگهی آخرین تغییرات شرکت ( روزنامه رسمی )
    3 - کپی اساسنامه شرکت
    4 - دارا بودن حساب متمرکز در بانک ملت
    - فرم تکمیل شده اطلاعات پذیرنده اینترنتی

* فرآیند دریافت خدمات پرداخت اینترنتی بانک ملت *
    اقدام کننده : متقاضی
    اقدام کننده : شرکت به پرداخت ملت
    1 - پر کردن فرم درخواست خدمات پرداخت اینترنتی شرکت به پرداخت ملت
    2 - بررسی کردن فرم درخواست پذیرندگی و سایت متقاضی توسط کارشناسان واحد پایانه های مجازی شرکت به پرداخت ملت .
    در صورت تائید و وجود شرایط لازم توسط کارشناسان شرکت ، فایل مورد نیاز جهت استفاده از سیستم پرداخت اینترنتی بانک ملت با موضوع به پرداخت به ایمیل اعلامی متقاضی ارسال خواهد گردید .
    فایل ارسالی شامل موارد زیر می باشد :
    الف ) مستندات فنی
    ب ) لوگو و لینک بانک ملت که می بایست در صفحه اول سایت متقاضی قرار گیرد
    ج ) termidtest : یک کد منحصر به فرد مربوط به سایت متقاضی ( جهت تست توابع )
    د) مشخصات کارت تست جهت انجام تست با مبالغ متفاوت . جهت اتصال به سیستم تستی پرداخت اینترنتی بانک ملت .
    3 - ارسال مدارک لازم به آدرس شرکت به پرداخت
    4 - متقاضی پس از پیاده سازی مستندات و توابع پرداخت اینترنتی بانک ملت روی سایت تستی خود ، با استفاده از کارت تست ، خریدی جهت کنترل و ثبت پیاده سازی مستندات در تست بانک ملت انجام می دهد .
    5 - در صورت تائید و بدون اشکال بودن تست ، متقاضی از طریق تماس تلفنی یا پست الکترونیک شماره تراکنش تستی را به کارشناسان شرکت به پرداخت ملت ( واحد پایانه های مجازی ) اطلاع می دهد .
    6 - پس از انجان تست وتائید آن توسط کارشناسان شرکت شماره ترمینال اصلی ( عملیاتی ) جهت متقاضی ( پذیرنده ) ارسال می گردد .
    7 - اصل قرار داد در دونسخه جهت پذیرنده ارسال می گردد .
    8 - متقاضی پس از مهر و امضای قراردادها توسط شرکت به پرداخت ملت یک نسخه جهت پذیرنده ارسال می گردد .
    9 پس از مهر و امضا ی قراردادها توسط شرکت به پرداخت ملت یک نسخه جهت پذیرنده ارسال می گردد .

[برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]
    اطلاعات لازم جهت ارتباط با شرکت به پرداخت ملت
    واحد پایانه های مجازی

آدرس : تهران خیابان دیباجی جنوبی روبروی پارک ارغوان خیابان مژگان پلاک 2
    تلفن : 27312054 021
    فاکس : 22770983 021
    پست الکترونیک : [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]
    وب سایت : [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]

با تشکر ویژه از جناب آقای تیریزی و سرکار خانم بنی جمالی ، که کمک ویژه ای در تهیه درگاه اینترنتی سایت خودم و همچنین تهیه این آموزش داشتند .

فرم های مورد نیاز ضمیمه تایپیک می باشد .
    فایل های پیوست شده فایل های پیوست شده
    ویرایش توسط shervin114 : 2011-01-12 در ساعت 23:28
    بزودی ...

2. کاربران زیر به خاطر این پست از shervin114 تشکر کرده اند :

shahed آواتار ها
    امتیاز کاربری
    10 امتیاز
    فروشگاه ساز
    هیچ کدام
    فروش پستی
    هیچ کدام
    169 بار تشکر شده در 77 پست
    اطلاعات کامل و عالی دادی

خدایی بهترین سرویس ها رو بانک ملت میده ، من که خرداد گرفتم ازشون . خیلی عالی هست ، آنی به حساب میریزه بدون هیچ کارمزدی ، اینترنت بانک عالی و محشر

آی لاو ملّت بنک
    حسين بيشتر از آب ، تشنه‌ لبيك بود ، افسوس كه به جاي افكارش زخم‌هاي تنش را نشانمان دادند و بزرگترين دردش را بي آبي ناميدند . دکتر علی شریعتی

امتیاز کاربری
    42 امتیاز
    فروشگاه ساز
    اوپن کارت
    فروش پستی
    هیچ کدام
    فروش نقدی
    بانک پاسارگاد
    اتفاقا برای اینکه از نتیجه درگاه اینترنتی فروشگاه من مطمئن بشوند چندین و چند بار با من تماس گرفتند و حتی برای اطمینان بیشتر و از بین بردن خطاهای احتمالی در تراکنش ها توصیه کردند که اجبارا باید 2 تابع استفاده بشه ( قابل توجه آقای عابدینی که می فرمودند نتیجه تراکنش با درگاه بانک ملت از هر 3 مورد 2 مورد تراکنش ناموفق هست )
    شرکت به پرداخت وافعا کارمندان زحمت کش و فعال و پیگیری داره .

5. کاربران زیر به خاطر این پست از shervin114 تشکر کرده اند :

shahed آواتار ها
    امتیاز کاربری
    10 امتیاز
    فروشگاه ساز
    هیچ کدام
    فروش پستی
    هیچ کدام
    کامــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــلا موافقم

7. کاربر زیر به خاطر این پست از shahed تشکر کرده است :

F.Shemshad آواتار ها
    امتیاز کاربری
    10 امتیاز
    فروش پستی
    هیچ کدام
    672 بار تشکر شده در 303 پست
    منم جدیدا برای پادینا سیستم میخوام یه درگاه بگیرم..

به نظرتون بین سامان ملی ملت و ... کدم رتبه اول هست و صلاح میدونید ؟
    شرکت تجارت الکترونیک جهان سیستم ایرانیان ( پادینا )
    Info (At) PadinaSystem.com

9. کاربر زیر به خاطر این پست از F.Shemshad تشکر کرده است :

tebyan31 آواتار ها
    امتیاز کاربری
    15 امتیاز
    فروشگاه ساز
    هیچ کدام
    فروش پستی
    هیچ کدام
    فروش نقدی
    هیچ کدام
    651 بار تشکر شده در 351 پست
    سامان که خیلی خوبه!

ولی اینجوری که دوستان از ملت تعریف میکنن احتمالا بهترین گزینه ملته! البته بعد سامان
    [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید][برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید][برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]
    «برای کسانی که از توهین به پیامبر خشمگین نشدند، آرزوی چشیدن لذت دوستی آن بزرگوار را دارم»

11. کاربر زیر به خاطر این پست از tebyan31 تشکر کرده است :

امتیاز کاربری
    42 امتیاز
    فروشگاه ساز
    اوپن کارت
    فروش پستی
    هیچ کدام
    فروش نقدی
    بانک پاسارگاد
    اتفاقا من بین این همه بانک
    اول از همه درگاه اینترنتی بانک ملت رو قبول دارم ( چون امنیتش بالاست ، بچه های فنی اش تو تمام موارد راهنمایی و کمک می کنند ، کارمزد نداره و آنی به حساب واریز میشه )
    دوم بانک سامان که کارمزد 1 تا 2.5 درصدی داره برای فروش کارت شارژ اصلا توجیه اقتصادی نداره .
    بانک پارسیان که به نظر من ول معطله ( بعد از چند بار درخواست اومده بودند و به مجوز فروش اینترنتی گیر داده بودند در صورتی که من از یکی از فروشگاه هاشون خرید کردم و هنوز هم بعد از 3 سال منتظرم محصول برسه در صورتی که شکایتی هم که به بانک پارسیان کردم به نتیجه ای نرسید و در آخر گفتند باید موقع خرید دقت بیشتری کنید . )
    بانک های ملی و صادرات درگاه های اینترنتی خودشون رو تازه راه اندازی کردند و به دلیل اینکه روی آی پی سرور موقع تراکنش حساس نیستند به راحتی میشه تراکنش این 2 تا بانک رو اسنیف کرد و ...
    ویرایش توسط shervin114 : 2011-02-28 در ساعت 11:06

13. کاربران زیر به خاطر این پست از shervin114 تشکر کرده اند :

Mr.Diyaco آواتار ها
    امتیاز کاربری
    18 امتیاز
    فروشگاه ساز
    آفتاب
    فروش پستی
    هایسل
    فروش نقدی
    پی لاین
    520 بار تشکر شده در 290 پست
    حتی دستگاه کارت خوان های بانک ملت خیلی شاخ تشیف دارند
    [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]
    تهیه و عرضه محصولات مصرفی،بیمارستانی،آزمایشگا هی و لوازم بیهوشی و درد،لوازم جراحی،کابل و پروپ

15. کاربر زیر به خاطر این پست از Mr.Diyaco تشکر کرده است :

shahed آواتار ها
    امتیاز کاربری
    10 امتیاز
    فروشگاه ساز
    هیچ کدام
    فروش پستی
    هیچ کدام
    من پارسال رفتم بانک ملت سعادت شعبه میدان کاج حساب باز کنم واسه Mellat Bank Gateway ... یه نفر از در که وارد شدم همراهم بود ، فرم ها رو واسم میاورد ، پر میکردم و گرفت و قهوه برام آورد !

از وفتی بانک ملت خصوصی شده واقعا داره عالی عمل میکنه ، همه چیش عالیه

F.Shemshad آواتار ها
    امتیاز کاربری
    10 امتیاز
    فروش پستی
    هیچ کدام
    672 بار تشکر شده در 303 پست
    پس از بانک ملت استفاده میکنم .

شروین جان یه سوال : من چون شهرستان هستم و چند روز دیگه برای یه کاری به تهران میرم .. میخوام همونجا درخواست و مدارکم را به شرکت به پرداخت بدم . و بعدش برگردم خونه ..

حالا سوال اینجاست که چند بار باید به دفترشون مراجعه کرد کلا ؟! یک بار کافیه ؟ چون برگردم دیگه نمیتونم دوباره برم دفترشون..

صفحه 1 از 10 123 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع

360, 600, email, enamad, enamad.ir, mellat, php, shopkeeper, url, فقط, فقط با, فناوری, فوق العاده, فیزیکی, فکس, فایل, فرم, فروش, فروش کالا, فروش کارت شارژ, فروش اینترنتی, فروشگاه, فروشگاه سی دی, فروشگاهی, قالب, لوگو, لینک, لازم, مقاله, ملی, ملت, منزل, مهم, موبایل, موبایل بانک, مورد نیاز, ماژول, مجموعه, مجازی, محصول, مخصوص, مدیریت, مرحله, مستندات پرداخت درگاه بانک ملت, مشکل, مشکلات, مطمئن, معدن, معرفی, چقدر, نماینده, نماد, نماد الکترونیکی, نماد اعتماد, نیازمندی, نکته, نامحدود, نظر, های, ویژه, وب سایت, یاهو, کلیک, کلیک کنید, کمک, کنید, کپی, کالا, کار, کار اینترنتی, کارت, کارت به کارت, کارت شارژ, کسب, کسب و کار, کسب و کار اینترنتی, پنل, پول, پی لاین, پیک, پادینا, پادینا سیستم, پارک, پارسیان, پاسارگاد, پرینت, پرداخت, پرداخت آنلاین, پرداخت الکترونیک, پرداخت اینترنتی, پست, zip, آموزش, آنلاين, آنلاین, آگهی, آخرین, آزاد, آشنایی, افتتاح, افزایش سرمایه, الکترونیک, انلاین, انجام, اينترنتي, ایمیل, اینه, اینترنت, اینترنت بانک, اینترنتی, ایران, ارسال, ارغوان, است, اصلی, اطلاعیه, اعلام, اعتماد, بهترین, با موضوع, با درگاه, بالا, بانک, بانک ملت, باز, بازی, بدون, بدون کارمزد, برگشت, برگشت پول, برگشتی, برای, براش, بزرگ, تقسیم, تلفن, تاپیک, تجاری, تجارت, تجارت الکترونیک, تجربه, تست, ثبت, جواز کسب, جدید, حامد, حرفه ای, خدمات, خرید, دانلود, دانشجو, دارم, در سایت, دریافت, درگاه, درگاه پارسیان, درگاه پرداخت, درگاه پرداخت آنلاین, درگاه اینترنتی, درگاه بانک, درگاه بانکی, درج آگهی, درخواست, درصدی, دعوت, راه اندازی, راهنمایی, رتبه, زرین پال, سقف, سوال, سوالات, سی دی, سیستم, سامان, سايت, سایت, سایت فروشگاهی, سایت نیازمندی, سازی, ساعت, سرمایه گذاری, سرویس, سرور, سریع, شما, شماره, شاپرک, شارژ, شخصی, شرکت پرداخت, شراکت, صنعت, طراحی, طرح

نمایش برچسب‌ها