صفحه 13 از 24 نخستنخست ... 3111213141523 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 238

موضوع: اختلال در درگاه پرداخت الکترونیک بانک ملت ...!!!؟

ایران نشر آواتار ها
    امتیاز کاربری
    943 امتیاز
    821 بار تشکر شده در 434 پست
    از کار افتــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــاد
    راه اندازی سیستم فروش آنلاین فایل + قالب های اختصاصی
    iranashr.com/eshop

Si30KhaN آواتار ها
    امتیاز کاربری
    1538 امتیاز
    166 بار تشکر شده در 90 پست
    ای بابا !
    این دیگه درگاه نمیشه واسه ما فردا باید فکر یه درگاه دیگه هم باشم که بگیرم

3. کاربر زیر به خاطر این پست از Si30KhaN تشکر کرده است :

Jahan Pay Co آواتار ها
    امتیاز کاربری
    125 امتیاز
    230 بار تشکر شده در 123 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط Si30KhaN نمایش پست ها
    ای بابا !
    این دیگه درگاه نمیشه واسه ما فردا باید فکر یه درگاه دیگه هم باشم که بگیرم
    متاسفانه بانک ملت حتی با سرور های ایران هم درحال حاضر مشکل داره و خیلی از تراکنش ها ناموفق ثبت می شه
    اگر نیاز به [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]داشتید درخدمتیم ( ارائه [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]از 7 بانک - بدون کارمزد-تسویه حساب از 5 دقیقه الی 2 ساعت )
    شرکت تجارت الکترونیک جهان پی
    [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]- [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید] - [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]

5. کاربر زیر به خاطر این پست از Jahan Pay Co تشکر کرده است :

امتیاز کاربری
    10 امتیاز
    6 بار تشکر شده در 4 پست
    از دیشب که دوباره قطع شده !!! این درگاه ملت هم دیگه درگاه نیست هر موقع عشقش میکشه وصله

7. کاربر زیر به خاطر این پست از xpire تشکر کرده است :

majidblue آواتار ها
    امتیاز کاربری
    10 امتیاز
    6 بار تشکر شده در 5 پست
    این چرا این کارا رو می کنه؟ پریریروز زنگ زدم،گفتند با آی پی سرور های خارج از کشور مشکل دارند و لاگی بر روی درگاه شما نیست !
    با پشتیبانی هاست تماس گرفتم،گفتند مشکل مربوط به ارتبطات زیر ساخت هست و معلوم نیست کشمکشش با بانک ملت کی حل بشه!!!

یکی از بچه ها ز زده بود ملت گفتند دارن مثل پارسیان یه پورت جدید باز می کنند چند روز دیگه حل میشه.

Free4All آواتار ها
    امتیاز کاربری
    598 امتیاز
    40 بار تشکر شده در 25 پست
    کلا داستان کار و زندگی ما جالب شده ؛

1- یا اینترنت کلا قطع هست و اینطوری خیالمون راحت هست چون کلا همه چیز تعطیله ....!!!؟ و ما هم یک کم استراحت می کنیم و روح و روانمون آروم می گیره ...

2- اینترنت وصل هست ،سرعت هم بالاست؛ اما همه سایت ها ازجمله گوگل فیلتر هستن که خیلی حرص می خورم در این موارد ؛مخصوصا اگر فیل تـر شکن هم فیل تــر باشه ...

3- اینترنت وصل هست ولی کند هست ولی میشه باهاش کنار اومد .... خوب یه خاکی توی سر خودم می ریزم ... به هر حال از هیچی بهتره ...

4- اینترنت وصل هست، سرعت هم بالا هست، گوگل هم فیلتر نیست؛ اما درگاه بانک ملت خراب هست و این یعنی فروش صفر ...

5- اینترنت وصل هست، سرعت هم خوب هست، گوگل هم فیلتر نیست ،درگاه بانک ملت هم تصادفا کار می کنه ، اما هاست مشکل داره و سایت بالا نمی آد ( مثل الان که سایت بالا نمیا د.... )

6- البته می تونید همه احتمالات دیگه رو هم خودتون حساب کنید ... ولی نتیجه همه اونا اینه که فروشی وجود نداره ...

خلاصه یه چیزی باید باشه که زندگی رو برای ما زهر مار کنه ....

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

زباد وقت دوستان رو نمی گیرم ....!!!

قبلا یه هاست ایرانی 100 مگابایتی گرفته بودم برای روز مبادا ... که فکر کنم اون روز رسید....

الان داشتم تست می کردم با هاست ایرانی درگاه کار می کنه و هاست آلمان نه ... و این یعنی شروع دردسر هست ؛ آخه هاست ایرانی از لحاظ آپ تایم و قیمت نمی تونه با هاست خارجی رقابت کنه ، حالا نمی دونم باید چی کار کرد ؛

البته منم جای به پرداخت بودم همین کار رو می کردم ،وقتی کیلویی درگاه بدی و هر کس درخواست داد (به دوستان بر نخوره خودم هم همینطور بودم) بهش درگاه دادن و خیلی زدن تو کار فیل تــر شکن و از این مسائل ؛ چه ترفندی بهتر از این که فقط به هاست های داخلی خدمات بدن و اینطوری عذر اکثر کسایی که درگاه گرفتن خودبخود خواسته میشه و درگاه شون بی استفاده می مونه

الان هم که دارم این پست رو می زنم هاستی که سایتام روش بود هم بالا نمیاد و سایت خود میهن وب هاست هم بالا نمیاد که تیکیت بزنیم که ببنیم چی شده و کی به کیه ....!!!؟

میگن همیشه آدم باید شکر گزار باشه، خدایا شکرت که برق خونمون وصل هست که سیستم من روشن بمونه ... باقی رو هم فقط خودت می تونی حلش کنی ...
    ویرایش توسط Free4All : 2013-04-26 در ساعت 20:45

10. کاربران زیر به خاطر این پست از Free4All تشکر کرده اند :

hanzaleh آواتار ها
    امتیاز کاربری
    9 امتیاز
    15 بار تشکر شده در 8 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط Free4All نمایش پست ها
    کلا داستان کار و زندگی ما جالب شده ؛

1- یا اینترنت کلا قطع هست و اینطوری خیالمون راحت هست چون کلا همه چیز تعطیله ....!!!؟ و ما هم یک کم استراحت می کنیم و روح و روانمون آروم می گیره ...

2- اینترنت وصل هست ،سرعت هم بالاست؛ اما همه سایت ها ازجمله گوگل فیلتر هستن که خیلی حرص می خورم در این موارد ؛مخصوصا اگر فیل تـر شکن هم فیل تــر باشه ...

3- اینترنت وصل هست ولی کند هست ولی میشه باهاش کنار اومد .... خوب یه خاکی توی سر خودم می ریزم ... به هر حال از هیچی بهتره ...

4- اینترنت وصل هست، سرعت هم بالا هست، گوگل هم فیلتر نیست؛ اما درگاه بانک ملت خراب هست و این یعنی فروش صفر ...

5- اینترنت وصل هست، سرعت هم خوب هست، گوگل هم فیلتر نیست ،درگاه بانک ملت هم تصادفا کار می کنه ، اما هاست مشکل داره و سایت بالا نمی آد ( مثل الان که سایت بالا نمیا د.... )

6- البته می تونید همه احتمالات دیگه رو هم خودتون حساب کنید ... ولی نتیجه همه اونا اینه که فروشی وجود نداره ...

خلاصه یه چیزی باید باشه که زندگی رو برای ما زهر مار کنه ....

زباد وقت دوستان رو نمی گیرم ....!!!

قبلا یه هاست ایرانی 100 مگابایتی گرفته بودم برای روز مبادا ... که فکر کنم اون روز رسید....

الان داشتم تست می کردم با هاست ایرانی درگاه کار می کنه و هاست آلمان نه ... و این یعنی شروع دردسر هست ؛ آخه هاست ایرانی از لحاظ آپ تایم و قیمت نمی تونه با هاست خارجی رقابت کنه ، حالا نمی دونم باید چی کار کرد ؛

البته منم جای به پرداخت بودم همین کار رو می کردم ،وقتی کیلویی درگاه بدی و هر کس درخواست داد (به دوستان بر نخوره خودم هم همینطور بودم) بهش درگاه دادن و خیلی زدن تو کار فیل تــر شکن و از این مسائل ؛ چه ترفندی بهتر از این که فقط به هاست های داخلی خدمات بدن و اینطوری عذر اکثر کسایی که درگاه گرفتن خودبخود خواسته میشه و درگاه شون بی استفاده می مونه

الان هم که دارم این پست رو می زنم هاستی که سایتام روش بود هم بالا نمیاد و سایت خود میهن وب هاست هم بالا نمیاد که تیکیت بزنیم که ببنیم چی شده و کی به کیه ....!!!؟

میگن همیشه آدم باید شکر گزار باشه، خدایا شکرت که برق خونمون وصل هست که سیستم من روشن بمونه ... باقی رو هم فقط خودت می تونی حلش کنی ...
    آره دقیقا میهن وب هاست دیشب داون بود الات اوکی شده
    درگاه ملت مشخص نیست کی ردیف میشه ؟
    ما که از سیستم فروتل خیری ندیدیم هر سفارشی میره برگشت میخوره اومدیم درگاه گرفتیم اینم داستان شد....

369369 آواتار ها
    امتیاز کاربری
    41 امتیاز
    850 بار تشکر شده در 566 پست
    خدا رو شکر من هاستم رو با هاست ایران عوض کردم وگرنه الان خوب بود دوباره درگاهم قطع شده باشه .
    شماها هم هاست ایران بگیرید خوب .
    هم سرعتش خوبه هم درگاه قطع نمیشه .
    [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]

[برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]

امتیاز کاربری
    10 امتیاز
    6 بار تشکر شده در 4 پست
    فعلا که وصل شد اگه دوباره قطع نشه

یک ساعت نیست وصل شده بودا... دوباره قطع شد... فکر کنم دیگه باید بی خیال درگاه ملت بشم

hanzaleh آواتار ها
    امتیاز کاربری
    9 امتیاز
    15 بار تشکر شده در 8 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط xpire نمایش پست ها
    فعلا که وصل شد اگه دوباره قطع نشه

یک ساعت نیست وصل شده بودا... دوباره قطع شد... فکر کنم دیگه باید بی خیال درگاه ملت بشم
    من تماس گرفتم به پرداخت ،گفتن تا 2 روز دیگه نهایتن درست میشه .
    پرسیدم اگر نشد چی؟ گفت باید حتما سرور ایران تهیه کنیدو در حال حاضر فقط با سرور های خارج از کشور مشکل داریم.
    این قطعیتشون منو کشته.

صفحه 13 از 24 نخستنخست ... 3111213141523 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع

1000, 118, 2015, 700, 724, 8000, adsl, asiashoping, domain, download, enamad, file, free, hosting, html, iran, mellat, opencart, payline, paypaad, payplus, persian, php, pos, seo, service unavailable, shopkeeper, sms, sms رایگان, ssl, tgmember, upload, url, فقط, فقط با, فنی, فوق العاده, فوری, فیلتر, فاکتور, فاجعه, فروتل, فروش, فروشنده, فروشی, فروشگاه, فشار, فعال, قیمت, قدرتمند, قطعه, لینوکس, لینک, لاین, لازم, ملی, ملت, مناسب, مهم, موفق, میهن وب هاست, میخوام, میزبان, میزبان سایت, میزبانی, مالیات, ماژول, متن, مجموعه, محدود, مخابرات, مخصوص, مستقیم, مستندات پرداخت درگاه بانک ملت, مشکل, مشکل هاست, مشکل سایت, مشکلات, مشتری, مشتری مداری, مطلب, مطمئن, مطالب, معرفی, چقدر, نماد, نماد اعتماد, نویسی, نکته, نت برگ, نرم افزار, نصب, نظر, همراه اول, های, هارد, هاست, هاست لینوکس, هاست ایران, هاست خارجی, هاستینگ, هدیه, وام, واسطه, وب هاست, وب سرویس, وبسرویس, کلیک, کمک, کنید, کیفیت, کانادا, کار, کاربری, کارت, کارت به کارت, کارتخوان, کتاب, کشور, گوگل, گیگ, گردش, گردشگری, پنل, پول, پولدار, پورسانت, پی لاین, پیک, پیام, پیامک, پیشنهاد, پیغام, پارس پیک, پارسیان, پاسارگاد, پروژه, پرداخت, پرداخت آنلاین, پرداخت الکترونیک, پرداخت اینترنتی, پست, پشتیبانی, vps, windows, zarinpal, آمریکا, آنلاین, آینده, آدرس, آریا دانلود, افزایش, الکترونیک, امیری, انگلیس, انتقال, انتقاد, انجمن, انجام, اولین, اوپن کارت, ای پی, ایمیل, اینه, اینترنت, اینترنتی, ایندکس, ایجاد, ایران, ایرانی, ایرانسل, ایراد, اتصال به درگاه, ارور, ارسال, ارسال sms, ارسال پست, اس ام اس, اسکریپت, اسکریپت پرداخت, است, اصلی, اصلاح, اطلاع رسانی, اطلاعیه, اعلام, اعتماد, اعتبار, به پرداخت ملت, با درگاه, بانک, بانک ملی, بانک ملت, بانک سامان, بانکی, باز, بازرسی, بدون, بدون کارمزد, برق, برنامه, برنامه نویسی, برگشت, برگشتی, برای, براش, برتینا, بزرگ, بزرگوار, تقسیم, تلفن, تومان, تومانی, توان, تیکت, تایم, تاپ, تاپ آپ, تاپیک, تبليغات, تجارت, تجارت الکترونیک, تحقیق, ترافیک, تسویه حساب, تست, تعرفه, ثبت, جهان, جهان پی, جوملا, جالب, جدید, جریان, جشنواره, حسابداری, خارجی, خبر, خدمات, خدمات اینترنتی, خرید, خرید اینترنتی, خطا, دیتاسنتر, دامنه, دامنه رایگان, دانلود, دارم, داستان, در سایت, دریافت, درگاه, درگاه مستقیم, درگاه پارسیان, درگاه پرداخت, درگاه بانک, درگاه بانکی, درآمد, درباره, درخواست, دستی, دستگاه, روزه, روش, راه اندازی, راه اندازی سایت, راهنمایی, رایگان, زرين پال, زرین پال, سفارش, سلام, سوال, سورس, سیستم, سال, سال جدید, سامان, سايت, سایت, سایت همراه اول, سایت ها, سایت های, سایتها, ساک, ساخت, سازی, ساعت, ستل, سرمایه, سرچ, سرویس, سرور, سرور ایران, سریع, سرعت اینترنت, شما, شماره, شیک, شکایت, شاپرک, شارژ, شارژ ایرانسل, شبکه, شبکه شتاب, شتاب, شدیم, شروع, شرکت شاپرک, صفحه اول, صحبت, طلایی, طراحی, طرح, عید

نمایش برچسب‌ها