صفحه 24 از 24 نخستنخست ... 14222324
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 238 , از مجموع 238

موضوع: اختلال در درگاه پرداخت الکترونیک بانک ملت ...!!!؟

امتیاز کاربری
    10 امتیاز
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط asiashoping نمایش پست ها
    هر روز صبح به جز روزهای تعطیل ساعت 8 صبح همه تسویه میشه
    در مورد این مباحث در انجمن صحبت زیاد شده یک سرچ بزنید کلی مطالب مفید خواهید دید
    ببخشید دوست عزیز من خیلی سرچ کردم راستش هر کی یه چیزی گفته البته خب طبیعتا در طول زمان قوانین خیلی تغییر کرده!
    میخواستم بدونم هیچ کدوم ازین 12 تا درگاه مستقیم بانکی تسویه حساب آنی و یا چندساعته ندارن و همشون روز بعد ساعت 8 صبح بلا استثنا تسویه میکنن?!بند و تبصره چیزی نداره برای کسی که میخواد تسویه آنی و یا حداقل چندساعته داشته باشه،بازم عذر میخوام اگه سوالم تکراریه ولی من خیلی سرچ کردم پیدا نکردم جواب این سوالمو
    ویرایش توسط Aliship : 2 هفته پیش در ساعت 21:24

همیار انجمن شاپ کیپر asiashoping آواتار ها
    امتیاز کاربری
    10781 امتیاز
    1,816 بار تشکر شده در 923 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aliship نمایش پست ها
    ببخشید دوست عزیز من خیلی سرچ کردم راستش هر کی یه چیزی گفته البته خب طبیعتا در طول زمان قوانین خیلی تغییر کرده!
    میخواستم بدونم هیچ کدوم ازین 12 تا درگاه مستقیم بانکی تسویه حساب آنی و یا چندساعته ندارن و همشون روز بعد ساعت 8 صبح بلا استثنا تسویه میکنن?!بند و تبصره چیزی نداره برای کسی که میخواد تسویه آنی و یا حداقل چندساعته داشته باشه،بازم عذر میخوام اگه سوالم تکراریه ولی من خیلی سرچ کردم پیدا نکردم جواب این سوالمو
    ببینید الان تسویه همه زیر نظر شاپرک هست و فرقی هم بین درگاه ها نیست
    جز اینکه بیاد از جیبش با شما تسویه کنه بعد بمونه شاپرک بریزه حسابش
    تهش فروش حداکثر یک روز شما دستشون میمونه که فکر میکنم باید جزیی از سرمایه در گردش قلمداد کنید
    --->> [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید] --->> [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]--->> [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]

3. کاربر زیر به خاطر این پست از asiashoping تشکر کرده است :

امتیاز کاربری
    352 امتیاز
    13 بار تشکر شده در 10 پست
    ۴ میلیون تراکنش داشتیم امروز و لازمش داشتیم
    تاشنبه نمیاد حسابمون
    البته برای همکارم

امتیاز کاربری
    10781 امتیاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط tgmember نمایش پست ها
    ۴ میلیون تراکنش داشتیم امروز و لازمش داشتیم
    تاشنبه نمیاد حسابمون
    البته برای همکارم
    عصر جمعه هم واریزی دارند !!!!!!!!!!

m0h4mm4d آواتار ها
    امتیاز کاربری
    2087 امتیاز
    116 بار تشکر شده در 66 پست
    درگاه پردانو را چک کنید . برای کاربرهای معمولی که تصویه چند ساعته دارند .
    برای شما که احتمالا نماد هم دارید ، مطمئن نیستم ولی چک کنید شاید برای شما انجام دادند. چون درصد را برای .بسایت هایی که نماد دارند صفر درصد در نظر گرفتن فعلا .

7. کاربر زیر به خاطر این پست از m0h4mm4d تشکر کرده است :

aminmecheng آواتار ها
    امتیاز کاربری
    19 امتیاز
    15 بار تشکر شده در 11 پست
    سلام
    من از بانک ملت و سامان درگاه دارم و به صورت حقیقی ثبت کردم. میخواستم بدونم اگه یکی بخواد بهم پول زیادی بده که نشه کارت به کارت کرد، اگه از طریق درگاه بگم بریزه مشکلی پیش میاد برام؟ بعدا مالیات بهش تعلق میگیره؟ بانک درگاه رو به خاطر تراکنش نامربوط نمیبنده؟
    [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]

[برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]

امتیاز کاربری
    486 امتیاز
    12 بار تشکر شده در 12 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط aminmecheng نمایش پست ها
    سلام
    من از بانک ملت و سامان درگاه دارم و به صورت حقیقی ثبت کردم. میخواستم بدونم اگه یکی بخواد بهم پول زیادی بده که نشه کارت به کارت کرد، اگه از طریق درگاه بگم بریزه مشکلی پیش میاد برام؟ بعدا مالیات بهش تعلق میگیره؟ بانک درگاه رو به خاطر تراکنش نامربوط نمیبنده؟
    سلام
    مشکل خاصی فک نکنم باشه ذکر کنه موقع پرداخت بدلیل فلان... رسید پرداختشم نگه دار تا یه سالی
    مالیات هم نه فعلا از تراکنش درگاه منتفی هست
    مورد اخر رو هم بانک کاری نداره اونا فقط مبلغو میخوان نامربوط نیست که !
    فریبرز آریا

10. کاربر زیر به خاطر این پست از aria67 تشکر کرده است :

امتیاز کاربری
    10781 امتیاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط aminmecheng نمایش پست ها
    سلام
    سلام
    فعلا نه
    اما از قدیم میگن سری که درد نمیکنه دستمال نمیبندن بهتره از روش دیگری پولو دریافت کنید مثل پایا یا از خود بانک طرف بریزه حسابتون

صفحه 24 از 24 نخستنخست ... 14222324

کلمات کلیدی این موضوع

1000, 118, 2015, 700, 724, 8000, adsl, asiashoping, domain, download, enamad, file, free, hosting, html, iran, mellat, opencart, payline, paypaad, payplus, persian, php, pos, seo, service unavailable, shopkeeper, sms, sms رایگان, ssl, upload, url, فقط, فقط با, فنی, فوق العاده, فوری, فیلتر, فاکتور, فاجعه, فروتل, فروش, فروشنده, فروشی, فروشگاه, فشار, فعال, قیمت, قدرتمند, قطعه, لینوکس, لینک, لاین, لازم, ملی, ملت, مناسب, مهم, موفق, میهن وب هاست, میخوام, میزبان, میزبان سایت, میزبانی, مالیات, ماژول, متن, مجموعه, محدود, مخابرات, مخصوص, مستقیم, مستندات پرداخت درگاه بانک ملت, مشکل, مشکل هاست, مشکل سایت, مشکلات, مشتری, مشتری مداری, مطلب, مطمئن, مطالب, معرفی, چقدر, نماد, نماد اعتماد, نویسی, نکته, نت برگ, نرم افزار, نصب, نظر, همراه اول, های, هارد, هاست, هاست لینوکس, هاست ایران, هاست خارجی, هاستینگ, هدیه, وام, واسطه, وب هاست, وب سرویس, وبسرویس, کلیک, کمک, کنید, کیفیت, کانادا, کار, کاربری, کارت, کارت به کارت, کارتخوان, کتاب, کشور, گوگل, گیگ, گردش, گردشگری, پنل, پول, پولدار, پورسانت, پی لاین, پیک, پیام, پیامک, پیشنهاد, پیغام, پارس پیک, پارسیان, پاسارگاد, پروژه, پرداخت, پرداخت آنلاین, پرداخت الکترونیک, پرداخت اینترنتی, پست, پشتیبانی, vps, windows, zarinpal, آمریکا, آنلاین, آینده, آدرس, آریا دانلود, افزایش, الکترونیک, امیری, انتقال, انتقاد, انجمن, انجام, اولین, اوپن کارت, ای پی, ایمیل, اینه, اینترنت, اینترنتی, ایندکس, ایجاد, ایران, ایرانی, ایرانسل, ایراد, اتصال به درگاه, ارور, ارسال, ارسال sms, ارسال پست, اس ام اس, اسکریپت, اسکریپت پرداخت, است, اصلی, اصلاح, اطلاع رسانی, اطلاعیه, اعلام, اعتماد, اعتبار, به پرداخت ملت, با درگاه, بانک, بانک ملی, بانک ملت, بانک سامان, بانکی, باز, بدون, بدون کارمزد, برق, برنامه, برنامه نویسی, برگشت, برگشتی, برای, براش, برتینا, بزرگ, بزرگوار, تقسیم, تلفن, تومان, تومانی, توان, تیکت, تایم, تاپ, تاپ آپ, تاپیک, تبليغات, تجارت, تجارت الکترونیک, تحقیق, ترافیک, تسویه حساب, تست, تعرفه, ثبت, جهان, جهان پی, جوملا, جالب, جدید, جریان, جشنواره, حسابداری, خارجی, خبر, خدمات, خدمات اینترنتی, خرید, خرید اینترنتی, خطا, دیتاسنتر, دامنه, دامنه رایگان, دانلود, دارم, داستان, در سایت, دریافت, درگاه, درگاه مستقیم, درگاه پارسیان, درگاه پرداخت, درگاه بانک, درگاه بانکی, درآمد, درباره, درخواست, دستی, دستگاه, روزه, روش, راه اندازی, راه اندازی سایت, راهنمایی, رایگان, زرين پال, زرین پال, سفارش, سلام, سوال, سورس, سیستم, سال, سال جدید, سامان, سايت, سایت, سایت همراه اول, سایت ها, سایت های, سایتها, ساک, ساخت, سازی, ساعت, ستل, سرمایه, سرچ, سرویس, سرور, سرور ایران, سریع, سرعت اینترنت, شما, شماره, شیک, شکایت, شاپرک, شارژ, شارژ ایرانسل, شبکه, شبکه شتاب, شتاب, شدیم, شروع, شرکت شاپرک, صفحه اول, صحبت, طلایی, طراحی, طرح, عید

نمایش برچسب‌ها