صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 27

موضوع: به مناسبت تولد سه سالگی شاپ کیپر و فرا رسیدن سال جدید

راهبر انجمن شاپ کیپر Reza آواتار ها
    امتیاز کاربری
    138 امتیاز
    فروشگاه ساز
    هیچ کدام
    فروش پستی
    هیچ کدام
    فروش نقدی
    بانک پارسیان
    12,338 بار تشکر شده در 4,415 پست

به مناسبت تولد سه سالگی شاپ کیپر و فرا رسیدن سال جدید

وظیفه خودم دونستم تا عید باستانی نوروز رو پیشاپیش به تمام کاربران انجمن ، دوستان ، همکاران و کلیه فعالان عرصه کسب و کار فضای مجازی تبریک عرض کنم . خوشحالم که یک ساله دیگه این افتخار رو پیدا کردیم که به همراه تیم راهبری انجمن شاپ کیپر در خدمت دوستان و کاربران عزیز باشیم . هدف از این تاپیک تبریکات عید و هدایایی بود که به مرور زمان از امروز تا انتهای فروردین به کاربران اهدا میشه .

ضمن اینکه قرار هست به زودی یک رنج نامه :دی از آنچه امسال بر شاپ کیپر گذشت بنویسم که به وقت مناسب حتما منتشر میشه . امسال متاسفانه یا خوشبختانه به دلیل برخی مشغله ها این افتخار رو نداشتم که شروع کننده تاپیک تولد شاپ کیپر باشم اما خیلی خوشحال شدم وقتی دیدم کاربران خوب انجمن اینقدر دوستانه و صمیمانه تاپیک رو ایجاد و در تاپیک شرکت هم کردن . برای بنده ، تیم راهبری ، تیم همیاری و سایر تیم ها و کارگروه های تخصصی انجمن باعث افتخاره که بتونیم در همچین فضای دوستانه و علمی فعالیت داشته باشیم و از خداوند بزرگ می خوام که این توفیق رو بده که بیش از پیش به دوستی ها و تجربه ها و آموزه ها مون اضافه بشه .

شاید چند سال قبل وقتی این انجمن پست های اولش خورده میشد کسی فکر نمی کرد به همچین جایی برسیم ، شاید کسی فکر نمی کرد به لطف خدا و تلاش های شبانه روزی کاربران انجمن روزی برسه که تک تک پست ها و تاپیک های این انجمن این چنین مورد توجه شرکت ها ، موسسه ها ، ادارات و حتی ارگان ها قرار بگیره! شاید کسی فکرشو نمی کرد بتونیم برای اولین بار در تاریخ ایران عزیز یک نشست و جشنواره کاملا هم موضوع و مرتبط با تجارت الکترونیک ایران رو در یکی از بزرگترین و اصلی ترین سازمان های بستر ساز برای این موضوع برگزار کنیم . شاید کسی فکرش رو نمی کرد که ای شاپ اوارد و حمایت از اون و شرکت در اون و نتایج اون بتونه اینقدر موثر و تاثیرگذار باشه . حتی خود من هم شاید فکر نمی کردم روزی برسه که خیلی از فروشگاه های اینترنتی قبل از خرید یک فروشگاه ساز یا عقد قرارداد با یک سرویس خرید پستی بین و از اطلاعات رنکینگ شاپ کیپر یا سیستم مقایسه اون استفاده کنن! اما شکر خدا همه این اتفاق ها افتاد . . .

همه این اتفاق ها افتاد تا به من و شما و همه ما و خیلی از کسایی که فکرش رو نمی کردن ثابت کنه اگه جوونای ایرانی با هدفی سالم توی یک مجموعه علمی تحت یک رویکرد آموزشی دور هم جمع بشن میتونن خیلی کارها انجام بدن ، میتونن خیلی چیزها رو تغییر بدن ، میتونن خیلی ها رو تحت تاثیر قرار بدن و میتونن به دنیا ثابت کنن ، اگه ما بخوایم میتونیم از یک مجموعه کاملا مجازی توی دنیای کاملا حقیقی تاثیرگذاری مثبت و رو به رشد داشته باشیم و این نتیجه از نظر بنده حقیر قابل احترامه و ارزشمنده!

افتخار دیگه ای که توی این سالها برای انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران و کاربراش یا به طور کلی مجموعه شاپ کیپر رخ داد تشکیل یک سامانه مدیریتی-نظارتی-راهبردی هوشمند و البته جامع بوده و هست! در حال حاضر سعی شده تا با بهره گیری از ابزارهای کوچک اما کارا قسمت های مختلف انجمن و کاربران رو قابل ارزیابی و سنجش کنیم و این پروژه از حدود شش ماه پیش کار خودش رو آغاز کرده . پروژه ای که با تحلیل فعالیت های کاربران در بخش های مختلف وب سایت اطلاعات کاملی رو از علایق اونها و همین طور روند فعالیت های اونها در اختیار مدیریت قرار میده و با این وجود علاوه بر شناسایی کاربران در حال رشد و یا فعال انجمن و تقدیر از اونها ، عرصه برای کاربران خاطی یا خاکستری و یا حتی کاربران به اصطلاح مولتی یوزر ، تنگ تر و تنگ تر میشه و خدا رو شکر می کنیم که از سال جدید شاهد بهره برداری از فازهای این پروژه بزرگ خواهیم بود که شروع این مهم با دعوت نامه ای شدن انجمن تحقق پیدا کرد .

در مورد دعوت نامه ای شدن انجمن هم علی رغم انتقادها و پیشنهادهای کارشناسانه بسیاری از دوستان و بزرگان ، سعی کردیم سیستم رو با کمترین مشکل و بیشترین سادگی و سهولت راه اندازی کنیم و سعیمون از به کار گرفتن این سیستم این بوده که بتونیم کاربران رو تا حد قابل قبولی مسئول فعالیت های خودشون و البته دوستانشون بکنیم . احساس می کنم این سیستم اگه خوب و درست مورد استفاده قرار بگیره میتونه روی شکل گیری دوستی های جدید و البته انسجام دوستی های موجود تا حد زیادی موثر باشه و مطمئن هستم باعث میشه در یک فضای علمی و دوستان و ضمن رعایت احترامات متقابل ، انجمن رو به سوی پیشرفت و ترقی بیش از پیش و همچنین تاثیرگذاری و سودمندی بیشتر ترغیب کنه . ضمن اینکه قرار نیست عضویت صرفا دعوت نامه ای بشه و کسی که دعوت نامه نداره نتونه عضو بشه ، فازهای دیگه ای هم در راه هست اما تا عملیاتی شدنش باید صبر و شکیبایی چند ماهه یا حتی چند ساله به خرج داد که امیدوارم با همکاری و همفکری و همدلی کاربران و تیم راهبری بتونیم به این مهم دست پیدا کنیم .

نکته مهمی هم که ذکر اون رو خالی از لطف نمی بینم بحث رعایت احتزامات متقابل و جلوگیری از خدای نکرده توهین به همدیگه مخصوصا تیم راهبری هست! از ابتدای افتتاح انجمن تا به امروز سعی شده طوری سیاست گزاری انجام بگیره که محیط دائما یک محیط سالم و محترم و علمی باشه و خدا رو شکر می کنم که تا به امروز تونستیم در حد توان خودمون در این زمینه موفق عمل کنیم اما شدیدا تاکید می کنم با کوچکترین بی ادبی ، بی تربیتی یا خدای نکرده بی حرمتی و توهین ، بزرگترین برخورد رو خواهیم کرد و به هیچ وجه هیچ گونه توجیه یا قصوری در این زمینه از هیچ یک از کاربران قابل اغماض و چشم پوشی نیست! ضمن اینکه تیم محترم و زحمت کش راهبران عزیز انجمن که شبانه روزی دارن بدون هیچ گونه چشم داشتی صادقانه و دلسوزانه زحمت میکشن و بستر رو برای رشد و توسعه مجموعه فراهم می کنم از نظر بنده می بایسد شایسته حد اعلای احترامات و تشکرات باشن و همونطور که از ابتدا هم بوده و در طی چند ماهه اخیر با جدیت بیشتری شاهدش بودید ، کاربرانی که کوچکترین بی احترامی رو متوجه تیم راهبری کنن ، مستقیما توسط شخص بنده دسترسیشون برای مدت یک هفته (در صورت تکرار یک ماه و دفعه سوم بن دائم!) به انجمن مسدود میشه و هیچ کاربری خارج از این قاعده حضور نخواهد داشت!

در پایان سال خوب و خوشی رو برای همه عزیزان آرزو می کنم و روزهایی سرشار از شادی ، معنویت ، خوشبختی ، سلامت و رضایت رو برای شما و دوستداران شما آرزومندم ، امید که بتونیم سال جدید رو سال تلاش و کوشش بیشتر برای کسب منفعت های مادی و معنوی بیشتر قرار بدیم و بتونیم در سایه حمایت ها و دوستی های متقابل ، مشکلات و موانع رو تبدیل به فرصت و موفقیت کنیم . باشد که رستگار شویم . . .

خدمتگزار شما در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ، رضا یوسفی ، روزهای پایانی اسفند 1391
    یک تغییر باور نکردنی! به زودی . . .

راهبر انجمن شاپ کیپر Reza آواتار ها
    امتیاز کاربری
    138 امتیاز
    فروشگاه ساز
    هیچ کدام
    فروش پستی
    هیچ کدام
    فروش نقدی
    بانک پارسیان
    12,338 بار تشکر شده در 4,415 پست
    به عنوان اولین هدیه نوروزی از طرف شاپ کیپر خوشحالم به اطلاع همه کاربران انجمن برسونم که از همین لحظه ظرفیت صندوق پیام های خصوصی همه کاربران ده برابر شد!
    به این ترتیب ظرفیت صندوق پیام های خصوصی از 1000 پیام به 10000 پیام افزایش یافت که امیدوارم در حد توان خودمون تونسته باشیم نیازهای کاربران رو مرتفع کنیم در این زمینه . . .
    فقط خواهشا کم استفاده کنید و پیام های اضافی رو حذف کنید تا هاستمون پر نشه!!! :دی

3. کاربران زیر به خاطر این پست از Reza تشکر کرده اند :

امتیاز کاربری
    14 امتیاز
    فروشگاه ساز
    مجنتو
    فروش پستی
    هیچ کدام
    فروش نقدی
    بانک پارسیان
    674 بار تشکر شده در 425 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza نمایش پست ها
    به عنوان اولین هدیه نوروزی از طرف شاپ کیپر خوشحالم به اطلاع همه کاربران انجمن برسونم که از همین لحظه ظرفیت صندوق پیام های خصوصی همه کاربران ده برابر شد!
    به این ترتیب ظرفیت صندوق پیام های خصوصی از 1000 پیام به 10000 پیام افزایش یافت که امیدوارم در حد توان خودمون تونسته باشیم نیازهای کاربران رو مرتفع کنیم در این زمینه . . .
    فقط خواهشا کم استفاده کنید و پیام های اضافی رو حذف کنید تا هاستمون پر نشه!!! :دی
    خدا رو شکر!
    واقعا مفید بو
    [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]

کاربر خاطی softpand آواتار ها
    امتیاز کاربری
    59 امتیاز
    فروشگاه ساز
    هیچ کدام
    فروش پستی
    هیچ کدام
    فروش نقدی
    هیچ کدام
    1,199 بار تشکر شده در 564 پست
    خیلی شاد شدیم :دی دمت گرم ، بهترین عیدی ای بود که میتونستیم از شاپ کیپر دریافت کنیم ♥

راهبر انجمن شاپ کیپر h.davoudi آواتار ها
    امتیاز کاربری
    184 امتیاز
    فروشگاه ساز
    هیچ کدام
    فروش پستی
    هیچ کدام
    فروش نقدی
    هیچ کدام
    1,657 بار تشکر شده در 756 پست
    نکته مهمی هم که ذکر اون رو خالی از لطف نمی بینم بحث رعایت احتزامات متقابل و جلوگیری از خدای نکرده توهین به همدیگه مخصوصا تیم راهبری هست! از ابتدای افتتاح انجمن تا به امروز سعی شده طوری سیاست گزاری انجام بگیره که محیط دائما یک محیط سالم و محترم و علمی باشه و خدا رو شکر می کنم که تا به امروز تونستیم در حد توان خودمون در این زمینه موفق عمل کنیم اما شدیدا تاکید می کنم با کوچکترین بی ادبی ، بی تربیتی یا خدای نکرده بی حرمتی و توهین ، بزرگترین برخورد رو خواهیم کرد و به هیچ وجه هیچ گونه توجیه یا قصوری در این زمینه از هیچ یک از کاربران قابل اغماض و چشم پوشی نیست! ضمن اینکه تیم محترم و زحمت کش راهبران عزیز انجمن که شبانه روزی دارن بدون هیچ گونه چشم داشتی صادقانه و دلسوزانه زحمت میکشن و بستر رو برای رشد و توسعه مجموعه فراهم می کنم از نظر بنده می بایسد شایسته حد اعلای احترامات و تشکرات باشن و همونطور که از ابتدا هم بوده و در طی چند ماهه اخیر با جدیت بیشتری شاهدش بودید ، کاربرانی که کوچکترین بی احترامی رو متوجه تیم راهبری کنن ، مستقیما توسط شخص بنده دسترسیشون برای مدت یک هفته (در صورت تکرار یک ماه و دفعه سوم بن دائم!) به انجمن مسدود میشه و هیچ کاربری خارج از این قاعده حضور نخواهد داشت!
    بدونه شک شاپ کیپر از انجمن های خاص وب فارسی محسوب میشه و راهبرانی لایق ؛ فهمیده ؛ با شعور ؛ و بزرگوار و زحمت کش داره
    از همه این عزیزان تشکر میکنم و در کمال احترام باید خدمت شما ( رضای عزیز) عرض کنم که :
    فکر نمیکنید این موضوع باید 2 جانبه باشه؟
    یعنی اگر خدای ناکرده راهبری به کاربری کوچکترین بی ادبی ، بی تربیتی یا خدای نکرده بی حرمتی و توهینی کرد ؛ لایق بزرگترین برخورد هست؟
    وبمستر پروری کنیم ، نه وبمستر پرواری !
    -------------------------------

7. کاربران زیر به خاطر این پست از h.davoudi تشکر کرده اند :

moj1rayaname آواتار ها
    امتیاز کاربری
    111 امتیاز
    فروشگاه ساز
    هیچ کدام
    فروش پستی
    هیچ کدام
    1,577 بار تشکر شده در 742 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط h.davoudi نمایش پست ها
    بدونه شک شاپ کیپر از انجمن های خاص وب فارسی محسوب میشه و راهبرانی لایق ؛ فهمیده ؛ با شعور ؛ و بزرگوار و زحمت کش داره
    از همه این عزیزان تشکر میکنم و در کمال احترام باید خدمت شما ( رضای عزیز) عرض کنم که :
    یعنی اگر خدای ناکرده راهبری به کاربری کوچکترین بی ادبی ، بی تربیتی یا خدای نکرده بی حرمتی و توهینی کرد ؛ لایق بزرگترین برخورد هست؟
    فکر نمیکنید جو این تاپیک فوق العاده صمیمانه و بدون کینه بود :دی
    تخفیف تبلیغاتی | Ads | نزدیک 100% ... خیلی ویژه ...[برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]

9. کاربر زیر به خاطر این پست از moj1rayaname تشکر کرده است :

راهبر انجمن شاپ کیپر 84edu آواتار ها
    امتیاز کاربری
    234 امتیاز
    فروشگاه ساز
    مجنتو
    فروش پستی
    هیچ کدام
    فروش نقدی
    هیچ کدام
    7,321 بار تشکر شده در 3,327 پست
    وظیفه خودم دونستم تا عید باستانی نوروز رو پیشاپیش به تمام کاربران انجمن ، دوستان ، همکاران و کلیه فعالان عرصه کسب و کار فضای مجازی تبریک عرض کنم .
    تمام صحبتهات یه طرف رضا جان و اینکه بلاخره شاهد به کار بردن لفظ بولد شده بودم یه طرف
    وظیفه خودم میدونم که این تحول عظیم رو در آستانه سال 1392 به فال نیک گرفته و بزرگش کنم!!!

سال خوبی برای شما و تک تک عزیزان شاپکیپری آرزو میکنم.
    به امید پیشرفت روزافزون کسب و کارهای اینترنتی ایران
    [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید] | [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]
    [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]

11. کاربران زیر به خاطر این پست از 84edu تشکر کرده اند :

کاربر خاطی softpand آواتار ها
    امتیاز کاربری
    59 امتیاز
    فروشگاه ساز
    هیچ کدام
    فروش پستی
    هیچ کدام
    فروش نقدی
    هیچ کدام
    1,199 بار تشکر شده در 564 پست
    منم به نوبه خودم عید رو به همه دوستان گل شاپ کیپری که حتی یک کلمه هم به من یاد دادند تبریک عرض میکنم ، و از همه کاربرانی و راهبران بهه خصوص (تاکید میکنم به خصوص 84edu عزیز ) که در پاک کردن پست های من هیچ کم و کسری نمیذارن صمیمانه تشکر میکنم :دی
    ولی شوخی بود ، خودش رو خیلی دوست دارم
    امیدوارم به همه دوستان سال 92 سال پر برکت و خوبی باشه
    یا حق

13. کاربر زیر به خاطر این پست از softpand تشکر کرده است :

84edu 

moj1rayaname آواتار ها
    امتیاز کاربری
    111 امتیاز
    فروشگاه ساز
    هیچ کدام
    فروش پستی
    هیچ کدام
    1,577 بار تشکر شده در 742 پست
    یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

تو این 1 سال گذشته فروشگاه خیلی ها فیل.ر شد و خیلی ها به اوج فروش رسیدند و بعضی ها تغییر شغل دادند و عده ای هم تازه به کار وارد شدند
    امیدوارم که در سال جدید همه ی این عزیزان به طور تمام و کمال به آرزوها به ایده ها و موفقیت ها برسند و هیچ فروشگاهی از رونق نیفتد و روزی برسد که قطب اصلی تجارت الکترونیکی من و تو باشیم

راهبر انجمن شاپ کیپر shervin114 آواتار ها
    امتیاز کاربری
    52 امتیاز
    فروشگاه ساز
    اوپن کارت
    فروش پستی
    هیچ کدام
    فروش نقدی
    بانک پاسارگاد
    1,410 بار تشکر شده در 741 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط h.davoudi نمایش پست ها
    تا بحال راهبران بی ادبی و توهین دیدند ولی به کاربری جسارت و بی ادبی نکردند .
    شما اگه دیدی گزارش بده من خودم بررسی و رسیدگی می کنم .
    اگر از من بی ادبی دیدی به رضا گزارش بده تا رسیدگی بشه .
    روز خوش
    بزودی ...

16. کاربر زیر به خاطر این پست از shervin114 تشکر کرده است :

84edu 

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین