صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 25

موضوع: بهترین نوع کسب و کاری که در اینترنت با 5 میلیون سرمایه

7 بار تشکر شده در 7 پست

بهترین نوع کسب و کاری که در اینترنت با 5 میلیون سرمایه

سلام .
    به نظر شما با5 میلیون تومان سرمایه بهترین نوع کسب و کاری که در اینترنت ( و یا در دنیای واقعی ) می توان راه اندازی کرد چیه ؟
    ویرایش توسط marivan : 2013-06-29 در ساعت 00:02

2. کاربر زیر به خاطر این پست از marivan تشکر کرده است :

mhy1 

ahijoon آواتار ها
    1,871 بار تشکر شده در 901 پست
    تولید تولید و تولید. از هرچیزی که به فکرت میرسه شروع کن. هم در دنیای واقعی کارتو انجام بده هم در دنیای مجازی دنبال کارت باش که برنده باشی.
    مشاوره در تولید و تهیه ( برنامه ، محتوا ، کالا ) مشاوره در بازاریابی و فروش و پشتیبانی ، تخصص من است
    با تلگرام من در ارتباط باشید : @pasokh724

4. کاربر زیر به خاطر این پست از ahijoon تشکر کرده است :

mhy1 

kala110manager آواتار ها
    941 بار تشکر شده در 571 پست
    متاسفانه با این هزینه ها که در عرض یکسال چند برابر شده عملا تولید برابر با شکست هست.
    چه بسا کارخانه های معتبری که در این چند سال ورشکسته شدن و جمع کردن
    الان فقط دلالی سود خوبی داره

6. کاربران زیر به خاطر این پست از kala110manager تشکر کرده اند :

mhy1 آواتار ها
    32 بار تشکر شده در 24 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahijoon نمایش پست ها
    تولید تولید و تولید. از هرچیزی که به فکرت میرسه شروع کن. هم در دنیای واقعی کارتو انجام بده هم در دنیای مجازی دنبال کارت باش که برنده باشی.
    دوست عزیز آخه چی رو تولید کنه؟!...

نقل قول نوشته اصلی توسط kala110manager نمایش پست ها
    متاسفانه با این هزینه ها که در عرض یکسال چند برابر شده عملا تولید برابر با شکست هست.
    چه بسا کارخانه های معتبری که در این چند سال ورشکسته شدن و جمع کردن
    الان فقط دلالی سود خوبی داره
    تأیید میشه ...

کاربر خاطی ali2web آواتار ها
    18 بار تشکر شده در 17 پست
    واقعا دلالی کار خوبیه جنسو از کارخانه بگیری بفروشی به فروشگاه ها

72 بار تشکر شده در 55 پست
    منم با دوستان موافقم

دلالی در دنیای واقعی خیلی سود داره

در دنیای مجازی هم بستگی به علاقه و تخصص خودت داره

ahijoon آواتار ها
    1,871 بار تشکر شده در 901 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhy1 نمایش پست ها
    دوست عزیز آخه چی رو تولید کنه؟!...
    اینکه چی تولید کنه خودش باید پیدا کنه. ایران ما الان روالش در اینه که افراد ضعیف باید سگ دویی کنن تا بتونن بیان بالا نه اینکه بنشینن کسی ایده بیاره یا لقمه بگیره بگه بفرمایید.

بحث تولید هم بسیار ساده هست هم بسیار پیچیده. اگه زرنگ باشی خودتو میگیری. باید پیش زمینه اون رو پیدا کنی

2 نمونه واقعی مثال میزنم که حضور ذهن دارم :

من یک دوستی داشتم اتو کار بود (کاری که هر کسی در یکساعت اوستای آن میشود) چون حقوقش پایین بود بیرون اومده بود .اومد با یک تولیدی دیگه قرار داد بست و جنساشونو میاورد تو خونه اتو میزد و بعد اتیکت و بسته بندی میکرد تحویل میداد...بعدنا یک کاراژی داخل کوچه اجاره کرد همین کار رو کمی گسترش داد.2 ماه نشده یک چرخ خیاطی هم خرید و گذاشت تو کاراژ و شروع کرد به کارهای ساده دوزندگی... طی صحبتی که چن ماه پیش باهاش داشتم میگفت میخواد یکی دوتا چرخ دیگه هم بگیره و یکی دو نفر نیرو هم بیاره... ( حالا تولیدی داره 3 تا چرخ داره 3 نفر نون میبرن از اونجا - شلوار و پیرهن میدوزه)

یک خانمی دیگری که از مغازه من زیورآلات میخرید.میگفت دارم میرم کلاس آموزشی ساخت زیورآلات و ... بعد مدتی که صحبت داشتیم گفتن که چند نمونه کار رو تولید کردن و بازار ارائه میدن (انگشتر - دستبند - گردنبند و... )بنده هم خریداری کردم ازشون.چون شرایط اینکه بیرون کارشون رو گسترش نمیتونستن بدن راهنمایی کردم توسط دوستم فروشگاه اینترنتی هم راه اندازی کنن.حالا تو خونه هم کار بازار رو میگیرن و انجام میدن هم فروشگاهشون بیاد بالا از اونم بهره خواهند برد...

و صدها مورد دیگه که بنده کمو بیش شاهدشون بودم و خواهم بود.

بحث تولید اساسن داشتن زمینو کارخانه و دستگاه ها و ... نیست. فکر میخواد تا از زمینه ای که براتون محیا هست واردش بشید و آروم آروم بیاید بالا

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

نقل قول نوشته اصلی توسط doweb نمایش پست ها
    منم با دوستان موافقم

دلالی در دنیای واقعی خیلی سود داره

در دنیای مجازی هم بستگی به علاقه و تخصص خودت داره
    همین دلالی کشور مارو زمین زده.

اگر امروز کالای چین که هم تو تکنولوژی و صنعت و کشاورزی و خدمات ما وارد شده .. علتش وجود افرادی با طرز فکر شما هستن. ناراحت نشید حقیقتیه.

یکی از علل افزایش تورم دلالی هست. دلال همین تجار و بازرگانان ما هستن که بجای اینکه بیاد تو بحث تولید و خدمات فکری و ایجاد پیش زمینه ها سرمایه شو بخوابونه و کلی سود مادی و معنوی کسب کنه، میاد سرمایه اش رو پای دلالی میذاره و نتیجش میشه بیکاری و گرسنگی مردم ما و توسعه و پیشرفت کشورایی مثل چین !

11. کاربران زیر به خاطر این پست از ahijoon تشکر کرده اند :

mihanmc آواتار ها
    457 بار تشکر شده در 251 پست
    با نظرات ahijoon کاملا موافقم

72 بار تشکر شده در 55 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahijoon نمایش پست ها
    اینکه چی تولید کنه خودش باید پیدا کنه. ایران ما الان روالش در اینه که افراد ضعیف باید سگ دویی کنن تا بتونن بیان بالا نه اینکه بنشینن کسی ایده بیاره یا لقمه بگیره بگه بفرمایید.

بحث تولید هم بسیار ساده هست هم بسیار پیچیده. اگه زرنگ باشی خودتو میگیری. باید پیش زمینه اون رو پیدا کنی

2 نمونه واقعی مثال میزنم که حضور ذهن دارم :

من یک دوستی داشتم اتو کار بود (کاری که هر کسی در یکساعت اوستای آن میشود) چون حقوقش پایین بود بیرون اومده بود .اومد با یک تولیدی دیگه قرار داد بست و جنساشونو میاورد تو خونه اتو میزد و بعد اتیکت و بسته بندی میکرد تحویل میداد...بعدنا یک کاراژی داخل کوچه اجاره کرد همین کار رو کمی گسترش داد.2 ماه نشده یک چرخ خیاطی هم خرید و گذاشت تو کاراژ و شروع کرد به کارهای ساده دوزندگی... طی صحبتی که چن ماه پیش باهاش داشتم میگفت میخواد یکی دوتا چرخ دیگه هم بگیره و یکی دو نفر نیرو هم بیاره... ( حالا تولیدی داره 3 تا چرخ داره 3 نفر نون میبرن از اونجا - شلوار و پیرهن میدوزه)

یک خانمی دیگری که از مغازه من زیورآلات میخرید.میگفت دارم میرم کلاس آموزشی ساخت زیورآلات و ... بعد مدتی که صحبت داشتیم گفتن که چند نمونه کار رو تولید کردن و بازار ارائه میدن (انگشتر - دستبند - گردنبند و... )بنده هم خریداری کردم ازشون.چون شرایط اینکه بیرون کارشون رو گسترش نمیتونستن بدن راهنمایی کردم توسط دوستم فروشگاه اینترنتی هم راه اندازی کنن.حالا تو خونه هم کار بازار رو میگیرن و انجام میدن هم فروشگاهشون بیاد بالا از اونم بهره خواهند برد...

و صدها مورد دیگه که بنده کمو بیش شاهدشون بودم و خواهم بود.

بحث تولید اساسن داشتن زمینو کارخانه و دستگاه ها و ... نیست. فکر میخواد تا از زمینه ای که براتون محیا هست واردش بشید و آروم آروم بیاید بالا

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

همین دلالی کشور مارو زمین زده.

اگر امروز کالای چین که هم تو تکنولوژی و صنعت و کشاورزی و خدمات ما وارد شده .. علتش وجود افرادی با طرز فکر شما هستن. ناراحت نشید حقیقتیه.

یکی از علل افزایش تورم دلالی هست. دلال همین تجار و بازرگانان ما هستن که بجای اینکه بیاد تو بحث تولید و خدمات فکری و ایجاد پیش زمینه ها سرمایه شو بخوابونه و کلی سود مادی و معنوی کسب کنه، میاد سرمایه اش رو پای دلالی میذاره و نتیجش میشه بیکاری و گرسنگی مردم ما و توسعه و پیشرفت کشورایی مثل چین !
    دوست عزیز خواهشن زود قضاوت نکن

من نگفتم برین سمتِ دلالی
    درست بخونید پستمو لطفن

اگر امضای منو هم ببینید من کارم در دنیای مجازیه

a1irez4 آواتار ها
    662 بار تشکر شده در 383 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط marivan نمایش پست ها
    سلام .
    به نظر شما با5 میلیون تومان سرمایه بهترین نوع کسب و کاری که در اینترنت ( و یا در دنیای واقعی ) میتوان راه اندازی کرد چیه ؟
    تو نت خیلی کارا میشه کرد شما بگو تخصص اصلیت چیه! (ولی فکر راه اندازی فروشگاه نباش نمیشه با 5 ملیون یه چیز خوب راه انداخت)
    جهشی در راه است...!

15. کاربر زیر به خاطر این پست از a1irez4 تشکر کرده است :

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین