صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: بازار بورس

41 بار تشکر شده در 34 پست

بازار بورس

سلام دوستان من میخوام تو بورس فعالیت کن هیچی نمیدونم ازش به نظرتون از کجا شروع کنم اگه سایتی یا مقاله ای دارید معرفی کنید با تشکر

djdaramad آواتار ها
    139 بار تشکر شده در 76 پست
    بهترین

http://irvex.ir/

سایت باز نمیشه

advertise آواتار ها
    233 بار تشکر شده در 105 پست
    بسمه تعالی
    با سلام و احترام
    برخی از کارگزاری های بورس دوره های آموزشی برگزار می کنند.
    همچنين می توانيد از افرادی که تجربه فعاليت در بورس را دارند، درخواست راهنمايي و آموزش کنيد.
    با تشکر
    در صورت شناخته نشدن ارزش جواهرات، جواهر ساز هم شناخته نمی شود.

S.A.E.I.D آواتار ها
    2,577 بار تشکر شده در 1,564 پست
    http://www.tsetmc.com
    اطلاعات سهام

http://www.irvex.ir/
    این سایت یک سایت برای بازی کردن هست (تالار مجازی)

برای این که وارد بورس بشید باید برید یکی از این کارگزاری ها
    توی سایت کارگزاری ها هم معمولا آموزش هایی هست
    یکی از کارگزاری های خوب بورس emofid.com
    دیشب از دلتنگیت بغضی گلویم را شکست / گریه ای شد بر فراز آرزوهایم نشست/ من نگاهت را کشیدم روی تاریخ غزل / تا بماند یادی از روزی که بر قلبم نشست . .

نقل قول نوشته اصلی توسط djdaramad نمایش پست ها
    بهترین

http://irvex.ir/
    سلام سایت خوبیه ثبت نام کردم چند تا پی دی اف هم خوندم ولی برای خرید و فروش چی رو باید بخرم و بفروشم همینجوری با پول مجازی 100 سهم یک شرکت خریدم به نظرت اینجوری میتونم کم کم حرفه ای بشم ؟ یا باید از کسی کمک بگیرم؟

کسی نیست جواب بده تو سایت irvex عضو شدم به نظرتون چه سهامی بخرم چی بفروشم؟ به چی باید توجه کنم؟شاخص؟ قیمت؟ دوستانی که حرفه ای هستند راهنمایی کنند تشکر

معظمی آواتار ها
    10,106 بار تشکر شده در 3,331 پست
    هرچند واژه بورس رو از اسم واندبورس خدابیامرز گرفتن اما حالا به اصطلاح بازار شناخته میشه و بازار بورس ترکیب غلطیه که یا باید بگید بازار اوراق بهادار یا بورس اوراق بهادار. بورس های دیگه ای هم داریم.
    اگر حسابداری نخوندید یا حداقل پیش مطالعاتی در زمینه های مالی نداشتید، به سادگی سرمایه تون رو از دست میدین و چیزی جز ضرر عایدتون نمیشه.
    بهتره بجای سرمایه گذاری مستقیم در شرکتهای پذیرفته شده، سهام "شرکت های سرمایه گذاری" رو بخرید. خلاصه‎ش به این صورته که این شرکت ها متشکل از ده ها و بعضی هاشون صدها کارشناس خبره هستن که سبد سهامی متشکل از سهام بهترین شرکت ها رو با تحلیل هاشون خریداری کردن و در هر لحظه درحال خرید و فروش سهام ها و تغییر در این سبد هستن. شما سمام این شرکت رو میخرید و اونها با پول شما سرمایه گذارها این کارها رو انجام میدن. در نهایت هم امکان نداره هیچ وقت ضرر کنید و به سود معقولی میرسید. از این ساده تر نمیشه توضیح داد.
    سود بورس توی معامله سهامه نه نگهداشتش ولی سهام شرکت های سرمایه گذاری رو باید نگه دارید تا پایان دوره مالی سود سرمایه گذاری تون رو بهتون پرداخت کنن. نیازی هم به دانش زیادی ندارید.

سلام آقای معظمی ممنون از نظر شما من رشته ام حسابداری هست ولی چه ارتباطی دارد؟اگر منظور شما صورت حسابهای سود و زیان و ترازنامه هست که هر کسی هم رشته حسابداری نباشد هم متوجه میشود در مورد سرمایه گذاری که گفتید من دارم با پول غیر واقعی در بازار واقعی سهام خریداری میکنم دارم تمرین میکنم شما اول گفتید اگر مطالعه در زمینه مالی نداشته باشید سرمایتون رو از دست میدین آخر جمله گفتین نیاز به دانش خاصی ندارید منظورتون رو متوجه نشدم بیشتر توضیح دهید تشکر

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین