صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 31

موضوع: با 500 هزار تومان چه کاری انجام میدهید؟

manoto آواتار ها
    284 بار تشکر شده در 133 پست

با 500 هزار تومان چه کاری انجام میدهید؟

درود
    چند روز پیش تاپیک جالبی در انجمنی خواندم! چون تاپیک جالب بود، گفتم همین تاپیک را در شاپکیپر ایجاد کنم!(البته کمی تاپیک را ویرایش میکنم!)

فرض کنید که فقط 500 هزار تومان پول دارید و بی کار هم هستید و تصمیم دارید برای خودتان شغلی ایجاد کنید. حالا با این 500 هزار تومان چه شغلی برای خودتان ایجاد میکردید؟
    ویرایش توسط Reza : 2013-10-24 در ساعت 21:49 دلیل: تصحیح عنوان

2. کاربران زیر به خاطر این پست از manoto تشکر کرده اند :

softpand آواتار ها
    1,213 بار تشکر شده در 568 پست
    مرد مومن صد تومن چیه؟ لا اقل بگو یک میلیون تومن !
    باصد تومن کسی به دست کسی هم نگاه نمیکنه چه بخوای باهاش کسب در آمد کنی !
    لا اقل بکنش 500 بشه نماینگی ارسال پیام کوتاه گرفت یا سایتی طراحی کرد !

4. کاربران زیر به خاطر این پست از softpand تشکر کرده اند :

kiahost آواتار ها
    947 بار تشکر شده در 514 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط manoto نمایش پست ها
    درود
    چند روز پیش تاپیک جالبی در انجمنی خواندم! چون تاپیک جالب بود، گفتم همین تاپیک را در شاپکیپر ایجاد کنم!(البته کمی تاپیک را ویرایش میکنم!)

فرض کنید که فقط 100 هزار تومان پول دارید و بی کار هم هستید و تصمیم دارید برای خودتان شغلی ایجاد کنید. حالا با این 100 هزار تومان چه شغلی برای خودتان ایجاد میکردید؟
    میشه یه نمایندگی ساده ی هاستینگ گرفت...ولی سایت و بقیه چیزاش رو باید خودت انجام بدی

6. کاربران زیر به خاطر این پست از kiahost تشکر کرده اند :

softpand آواتار ها
    کسی که بخواد سایتش رو خودش طراحی کنه ، میاد طراح سایت میشه و بازار یابی میکنه واسه خودش
    ولی نمایندگی هاست بگیری باید بتونی ماهی 100 تومن جور کنی اجارش رو بدی
    میون این همه شرکت معتبر کسی میاد از یه آماتور که چیزی هم بلد نیست هاست بخره؟ خودمونیم دیگه

8. کاربران زیر به خاطر این پست از softpand تشکر کرده اند :

manoto آواتار ها
    284 بار تشکر شده در 133 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط softpand نمایش پست ها
    مرد مومن صد تومن چیه؟ لا اقل بگو یک میلیون تومن !
    باصد تومن کسی به دست کسی هم نگاه نمیکنه چه بخوای باهاش کسب در آمد کنی !
    لا اقل بکنش 500 بشه نماینگی ارسال پیام کوتاه گرفت یا سایتی طراحی کرد !
    مبلغ به 500 هزار افزایش یافت!
    به آقا رضا هم میگم عنوان را تغییر بده!

10. کاربران زیر به خاطر این پست از manoto تشکر کرده اند :

کاربر خاطی
    183 بار تشکر شده در 111 پست
    برای راه اندازی یک کسب و کار درست حسابی 10 میلیون کمتر جواب نمیده.
    من این 500 هزار تومن رو میدم یک قالب اختصاصی و به صورت حرفه ای سئو میکنم و استفاده میکنم در سایتم.

12. کاربر زیر به خاطر این پست از GIGABYTE تشکر کرده است :

2,408 بار تشکر شده در 979 پست
    فرض می کنم که فقط 100 هزار تومان پول دارم و بی کار هم هستم و تصمیم دارم برای خودتان شغلی ایجاد کنم. حالا با این 100 هزار تومان چه شغلی برای خودم ایجاد میکردم؟
    100 تومانو می ذاشتم تو جیبم و :
    -خدمتی که به صورت آنلاین می شه انجام داد رو انجام می دادم. مثلا تو انجمنا موضوع ایجاد می کردم برای دریافت سفارش طراحی بنر، یا ویرایش سایت، یا نویسندگی یا هر کار دیگه ای که برام هزینه مالی مستقیم نداشته باشه.
    -محصول دیگرانو می فروختم. کالا یا خدمتشونو. مثلا اگر کسی کالایی داره، تو اینترنت شروع می کردم به فروشش از طریق انجمنا. یا برای کسایی که خدمتی انجام می دن، سفارش می گرفتم و پورسانت می گرفتم. برای این که از طراحی سایت، درآمد داشته باشم، نیازی نیست طراح وب سایت باشم، می تونم مشتری رو به چند طراح وصل کنم تا درآمدی حتی بیشتر از یک طراح و برنامه نویس داشته باشم.
    -یه وبلاگ یا سایت (نهایتا با 20 تومان) می زدم و محتوای اختصاصی ای در یک زمینه ی پرمخاطب ایجاد می کردم و از بازدید زیاد استفاده می کردم برای بنرهای همکاری در فروش ها یا قرار دادن تبلیغ سایرین در ازای دریافت مبلغ.
    -با چند نفر سهیم می شدم روی یک سایت؛ اگر من 100 تومان دارم و یک سایت 500 تومان سرمایه لازم داره، من می تونم صاحب اون سایت باشم، البته به همون اندازه. می تونم با چند نفر همکار شم.
    -اگر این پولو داشتم و ایده ای داشتم که سرمایه ی چند میلیونی لازم داشت، و ایده م بازدهی خوبی داشت، خیلی سریع اونو کامل می نوشتم و 200 هزار تومان قرض می کردم تا هزینه ی 300 هزار تومانی ثبت ایده رو پرداخت کنم. بعد از 2 ماه (مدت زمان ثبت ایده) ایده مو چند میلیون می فروختم و 200 تومان قرضمو پرداخت می کنم و حالا چند میلیون دارم.
    -با 20 هزار تومان یه سایت راه اندازی می کردم و چند نویسنده استخدام می کردم تا برام مطلب بذارن و اون 100 تومانو کم کم بهشون پرداخت می کردم و خودم مشغول کار دیگه ای می شدم. یعنی هم اون 100 تومان داره برام کار می کنه، هم خودم دارم کار می کنم.
    و ...

البته موارد مهمی در انتخاب شغلم موثرن. مثلا این که شغل کوتاه مدت باشه، یا بلند مدت؟ چه درآمدی برام کافیه؟ و ...
    ویرایش توسط soheyl_ir89 : 2013-10-24 در ساعت 15:26

14. کاربران زیر به خاطر این پست از soheyl_ir89 تشکر کرده اند :

softpand آواتار ها
    منم نمایندگی خوب وی پی اس میگیرم ، و و تو انجمن ها تبلیغات میکنم
    یه ماه ضرر میکنی ولی از ماه های بعدی سود

16. کاربران زیر به خاطر این پست از softpand تشکر کرده اند :

72 بار تشکر شده در 55 پست
    درود

حتی با 1 میلیون تومان هم نمیشه

نمایندگی هاست هم داشته باشید در بین این همه هاستینگ معتبر که فقط هزینه های تبلیغاتشون بالای 5 میلیون تومان هست ........

متاسفانه زمونه طوری شده که با این تورم 1 میلیون تومان یه دست لباس خوب هم نمیتونی بگیری چه برسه به ایجاد کار و شغل و .....

18. کاربران زیر به خاطر این پست از doweb تشکر کرده اند :

JAVAD76 آواتار ها
    279 بار تشکر شده در 129 پست
    به نظر من بهترین کار در نت که نه نیاز به سرمایه داره و نه هزینه های جانبیِ هاست و ... ، نویسندگیه .البته باید یکم هم خدا کمکتون کنه تا سایت خوبی گیرتون بیاد !

من از حدود 3 4 سال پیش توی نت بودم ( البته به صورت حرفه ای) از حدود 12 13 سال پیش هم نت داشتیم اما نه با سرعت بالا! و تمامی روش ها رو رفتم ( هر چی که فکرش رو بکنید: ایمیل مارکتینگ ، ساخت وبلاگ ، ساخت سایت ، بازاریابی و ... ) اما خداییش توی هیچ کدوم نتیجه نگرفتم تا اینکه از حدود 1 ماه پیش به فکرم زد که بیام نویسندگی کنم . و الان یک ماه هست که دارم این کار رو انجام میدم و واقعا هم نتیجه گرفتم. به شما هم پیشنهاد می کنم همین کار رو بکنید و وقتتون رو الکی در شبکه های اجتماعی و سایت های « به راحتی کسب درآمد کنید» تلف نکنید . تلف نکنید . تلف نکنید. تلف نکنید ( چند بار بگم)

اگر چه اولش به نظرتون بیاد که درآمدش پایینه اما اگر وقت دارید بهتون این کار رو پیشنهاد میکنم.

من خودم اگر روز ها خونه بودم با روزی 7 8 ساعت کار با کامپیوتر ماهی 2 3 ملیون در می اوردم اما متاسفانه درس و مدرسه نمی ذاره!
    ویرایش توسط JAVAD76 : 2013-11-11 در ساعت 15:51

20. کاربران زیر به خاطر این پست از JAVAD76 تشکر کرده اند :

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین