صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 27

موضوع: درامد از بورس کشور

کاربر خاطی
    16 بار تشکر شده در 11 پست

درامد از بورس کشور

سلام.کسی توی این زمینه تجربه داره ؟
    یه خورده بگه ببینیم چه خبره

کاربر خاطی
    16 بار تشکر شده در 11 پست
    یعنی این همه کاربر اینترنتی ، کسی توی بورس کار نمیکنه ؟

41 بار تشکر شده در 34 پست
    سلام اینجا ثبت نام کن تالار مجازیه
    irvex.ir
    سهم میخری میفروشی سود میکنی سوالی داشتی تا جایی که بتونم کمک میکنم

kala110manager آواتار ها
    941 بار تشکر شده در 571 پست

djary آواتار ها
    61 بار تشکر شده در 46 پست
    پولتو تو بورس نزار بورس خیلی سخته اونم تو ایران که پارتی بازی بی داد می کنه !
    سریال پژمان رو می دیدی به شوخی به این مورد اشاره کرد !
    و به همین راحتی که دوستمون میگه : "سهم میخری میفروشی سود میکنی" نیست
    همه عوامل سیاسی ، اقتصادی و... روی ارزس سهام تاثیر داره و باید مدام پیگیر اخبار باشی که کجا جنگ شد ، کجا تحریم شد ، کجا طوفان اومد و....
    یک نمونش همین تحریم ها ایران بود که باعث شد مواد اولیه کارخانجات بره بالا و ارزش سهام بیاد پایین
    و در آخر هم باید پیشبینی کنی سهام مید پایین بخری و کی گرون میشه بفروشی که همه این ها همون اتفاقاتی که که بالا ذکر کردم
    من خودم درسشو خوندم که دارم میگم
    ویرایش توسط djary : 2013-11-13 در ساعت 20:25

2,408 بار تشکر شده در 979 پست
    اگر فردی هستید که می خواید به هر قیمتی پول در بیارید، نظری ندارم
    اما اگر به عواقبش فکر می کنید، سمت بورس نرید.
    چند روز قبل خبری می خوندم با این مضمون که این همه بورس رو موفق اعلام می کنن، پس چرا رشد و پیشرفت اقتصادی ای رو نمی بینیم؟
    چند ساله که تقریبا هر شب در اخبار می بینیم بورس در حال رونق گرفتنه. بورس از اقتصاد سرمایه داری که مردم در خدمت پول هستن وارد شده متاسفانه.
    نظام اقتصادی ای می تونه دوام داشته باشه و پیشرفت معقول و باپشتوانه قوی داشته باشه که پول در خدمت مردم باشه.
    اگر بورس خوب بود که این همه بیکار نداشتیم. پولی که بورس باز بابت خرید سهام می ده باید کسب و کارهارو رونق بده و اشتغال ایجاد کنه. آیا این طوره؟
    عده ای رو جمع می کنن در تالار شیشه ای و پولشونو می گیرن و بهشون می خندن. این نظام سرمایه داریه که آمریکا و غرب رو به زمین زده و بیشتر هم خواهد زد.
    اون بورس باز هم شب با ترس می خوابه که سرمایه ش زیاد می شه یا کم؟!
    دوست عزیز من
    هر وقت دیدی در فعالیت اقتصادی ای پول و سایر سرمایه ها در خدمت انسان بود، اون موقع بهش فکر کن.
    شما تعاونی رو با بورس مقایسه کنید تا بیشتر متوجه تفاوت های نظام افتصادی سرمایه داری و اسلامی بشید.
    و مطلع باشید که بورس ایران به زودی از میان برداشته می شود یا روش و عملکردش تغییر خواهد کرد.

ramtin2025 آواتار ها
    1,260 بار تشکر شده در 526 پست
    دوست عزیز اخبار رو کلا نبینید بهتره
    البته از یه نظر خوبه، از هر چی تعریف کرد بدونید بده و از هر چی بد گفت بدونید خوبه (مخصوصا 2 3 تا خبر اول)
    تو کشور ما که اقتصاد انحصاریه و هیچ آزادی تجاری و سیاسی وجود نداره اصلا بورس معنای واقعی پیدا نمیکنه
    من هم با توجه به اینکه افراد زیادی رو دور و برم دارم که در بورس متحمل ضرر شدند، اصلا توصیه نمیکنم سمتش برید
    بورس در جایی معنا پیدا میکنه که قدرت رقابت وجود داشته باشه و شما بتونی با یه سری اطلاعات که بدست میاری ، نتیجه گیری کنی که چه سهامی رو چه زمانی بفروشی و چه زمانی بخری
    ولی در ایران ، سپاه ، وزارت دفاع و خیلی از کله گنده های کشوری انحصاری کار میکنند و جایی برای رقابت سالم باقی نمیمونه و تو این بازار آشوب هیچ منطقی حکمفرما نیست که شما بخوای بهش اتکا کنی.
    ارزش سهام رو هر وقت اراده کنند میبرن بالا و هر وقت اراده کنند میارن پایین
    موفق باشید
    پول، کثیف تر از اونه که هدف یک انسان واقعی باشه
    >> انسان باشیم <<

8. کاربر زیر به خاطر این پست از ramtin2025 تشکر کرده است :

Amir. 

Reza آواتار ها
    15,734 بار تشکر شده در 5,328 پست
    ضمن احترام به تمام دوستان و نظراتشون باید عرض کنم اوضاع این قدر سیاه و وخیم که میفرمایید نیست
    قبول دارم وضعیت ایده آل و یا حتی خوب نیست ، اما نباید اونقدر هم اوضاع رو بد جلوه بدیم اگه خودمون تجربه موفقی نداریم!
    من در مدت دوماهی که توی بورس فعال بودم تونستم پونصد هزار تومان سرمایه اولیم رو به ششصد هزار تومن افزایش بدم
    قبلش هیچ تجربه ای نداشتم! از لحظه شروع کار در بورس تا پایانش هم کلا دو ماه طول کشید . هم سود کردم هم ضرر اما اگه اهل سبد سرمایه باشید و سبدگردانی خوبی داشته باشید ریسک ضررتون به صفر تقریبا نزدیک میشه ،
    کسب درآمد حلال بر هر مرد و زن مسلمانی واجب است
    عـبـادت ده جز دارد کـه نه جز آن طلـب روزی حـلال است

10. کاربران زیر به خاطر این پست از Reza تشکر کرده اند :

41 بار تشکر شده در 34 پست
    سلام دوستان خواهشا فازهای منفی کمتر بدین همه این چیزها که گفتید رو نمیشه برای همه سهام ها مثال زد شما برای شروع کار در بازار مجازی فعالیت کنید اونجا که ریسکی نداره یه نگاهی هم به آمار معاملات در بورس بیندازید دلیل انقدر معاملات بالا در روز چیه؟یعنی همه آنها دارند اشتباه میکنند؟
    http://www.irbourse.com/
    به این انجمن ها هم سر بزنید
    http://www.forum.bourstalar.ir/
    sahamyab.com

کاربر خاطی seoman آواتار ها
    164 بار تشکر شده در 52 پست
    والاه دوست عزیز، دوست بنده تو کار بورس هستند
    اولاً باید پولی داشته باشی که نگران از دست رفتنش نباشی ، و اگه رفت نشینی گریه کنی ! یعنی مازاد پولت رو ببر بورس
    سایت irvex که همه دوستان میدونن کار بورس رو انجام میده
    دوستم پول 6 میلیونیش شد 1 میلیون و الان تازه رسونده دوباره به 5

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین