صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: سرمایه گذاری روی سایت(در آمد میلیونی)

0 بار تشکر شده در 0 پست

سرمایه گذاری روی سایت(در آمد میلیونی)

بنده یک سایت آی تی دارم (تا 12 آبان فعال بود و تبلیغاش هنوز تو سایتای مختلف باقی هست) که پتانسیلش برای درآمد زایی خیلی خوبه اما نیاز به سرمایه گذار دارم تا به کمکش سایت رو به در آمد بالا برسونیم (در آمدی بین 8-12 میلیوناز تبلیغات بنری) همینطور برنامه هایی نیز دارم که از خود سایت بتونیم 8-9 میلیون دیگه هم درآمد داشته باشیم یعنی تو ماه حدود 20 میلیون درآمد و برای رسوندن به در آمد 8-12 یک سال زمان( شایدم کمتر امکان داره 6-9 ناه هم بشه) و برای اون 8-9 میلیون دیگه 3-4 ماه زمان نیاز هست(این بستگی به بازدید کننده سایت داره)
    من کاملا مطمعن هستم که این کار شدنی هست اما برای اطمینان احتمال شدن کار 99.99%گذاشتم
    این برنامه ها دقیق نوشته شدن و بترتیب اجرا میشن پس انتظار یک شبه ره 100 سال رفتن رو نداشته باشین
    هیح پولی هم قرار نیست شما در اختیار من بگذارین اگه نیاز به پرداخت صورتحساب و کارت به کارت و ... شد خودم به شما اطلاع میدم انجام میدین
    شراکت به صورت 50-50 است و هر دو در سود و ضرر شریکیم
    کمترین سرمایه برای شروع 1.5تا2.5 میلیون تومان
    لطفا کل سرمایه خود را که میتوانید به سایت اختصاص دهید نیز بگویید

درصورتی که میخواهید سرمایه گذاری کنید ولی به اطلاعات بیشتری نیاز دارید و یا پیشنهادی دارید پ.خ بدید

نظر کارشناسی ممنوع

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahab-A نمایش پست ها
    برا ما هم بفرست چک کنیم ببینیم میرزه یا نه
    ایده من حند قسمتیه سایت های آی تی فقط با قسمت تبلیغاتش درآمد بالا 10 میل دارن از نظر ارزیدن که میارزه اما خیلی از دوستان میگن بفرست و فلان اما وقتی پستاشونو میبینی موقع قیمت گرفتن میگن قیمت دانشجویی بده یا حقوق ما که اینقده و فلان قده نمیتونیم و... و فقط برای دونستن ایده پ.خ میدن من به این دوستان کل قسمتاش رو لو نمیدم هرجند که به سرمایه گذارا و بقیه هم فقط 2 قسمتشو میگم و بقیه ایده که به درآمد بالا 20 میل ختم میشه رو نمیگم و میگم موقع همکاری به صورت سورپرایز میبینن جون من خیلی ضرر دیدم از همکاری ایده هام آخرین کسی که باهاش همکاری میکردم هم سرم کلاه گذاشت الآن داره حال میکنه

پسرعمه زا آواتار ها
    9 بار تشکر شده در 5 پست
    میخوایم یه سایت آی تی بالا بیاریم با بودجه ای نزدیک 10-15 میلیون تومان با چند ایده ی جدید اگر ایده ی خوبی دارید بفرستید بررسی کنیم ببینیم چطور میشه شاید بتونیم همکاری کنیم و نتیجه ی بهتری بگیریم

a1irez4 آواتار ها
    662 بار تشکر شده در 383 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط پسرعمه زا نمایش پست ها
    میخوایم یه سایت آی تی بالا بیاریم با بودجه ای نزدیک 10-15 میلیون تومان با چند ایده ی جدید اگر ایده ی خوبی دارید بفرستید بررسی کنیم ببینیم چطور میشه شاید بتونیم همکاری کنیم و نتیجه ی بهتری بگیریم
    من از وقتی یوزر شمارو اینجا و پرشین تولز دیدم یا میخوای سایت بخری یا میخوای سایت بزنی یا میگی ایده هاتونو بدید
    میشه بگید دقیقا دنبال چی هستی؟! شاید بتونیم کمکت کنیم!
    جهشی در راه است...!

پسرعمه زا آواتار ها
    9 بار تشکر شده در 5 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط a1irez4 نمایش پست ها
    من از وقتی یوزر شمارو اینجا و پرشین تولز دیدم یا میخوای سایت بخری یا میخوای سایت بزنی یا میگی ایده هاتونو بدید
    میشه بگید دقیقا دنبال چی هستی؟! شاید بتونیم کمکت کنیم!
    خودم میدونم دارم چیکار میکنم
    اوایلی که وارد فروم شدم میخواستم سایت بخرم اولین پیشنهادم سایت تفریحی شما بود اما با تحلیل اوضاع و پیشنهاد هایی که شد( که اکثرا دلایل فروششون مشخصه وگرنه سایتی با درآمد 1 میلیون و واقعی رو هیچکس نمیاد بفروشه اونم مثلا 5-6 میلیون )
    ترجیح دادم روی یه سایت جدید تمرکز کنم و چون میخوام یه سایت موفق با برنامه ریزی درست و حساب شده راه اندازی کنم طبیعتا زمان بره چند هفتس دارم روی طرح یه سایت آی تی با اهداف و ایده های نو فکر میکنم و اولین قدم برای اجرا رو هم برداشتم و دارم با چند برنامه نویس تحت وب صحبت برای اجرای این طرح میکنم دیدم اینجا نیازمند سرمایه گذار واسه سایت آی تی هست ازشون خواستم درباره ی ایدشون صحبت کنن تا اگر ایده ها و فکر هامون نزدیک به هم باشه بتونیم با هم همکاری رو داشته باشیم با این اوصاف فکر کنم دیگه حرفی انتقادی چیزی نمونده باشه
    طبیعتا وقتی میخوای فکر ، سرمایه و وقتت رو روی چیزی بزاری کامل روش فکر میکنی و هر لحظه به فکر بهتر شدنش هستی حالا شاید درک کنید چرا از خرید سایت به فکر ایجاد سایتی با طرح نو و با ایده رسیدم تا این که روی یک چیز تکراری باشم

5. کاربران زیر به خاطر این پست از پسرعمه زا تشکر کرده اند :

a1irez4 آواتار ها
    662 بار تشکر شده در 383 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط پسرعمه زا نمایش پست ها
    خودم میدونم دارم چیکار میکنم
    اوایلی که وارد فروم شدم میخواستم سایت بخرم اولین پیشنهادم سایت تفریحی شما بود اما با تحلیل اوضاع و پیشنهاد هایی که شد( که اکثرا دلایل فروششون مشخصه وگرنه سایتی با درآمد 1 میلیون و واقعی رو هیچکس نمیاد بفروشه اونم مثلا 5-6 میلیون )
    ترجیح دادم روی یه سایت جدید تمرکز کنم و چون میخوام یه سایت موفق با برنامه ریزی درست و حساب شده راه اندازی کنم طبیعتا زمان بره چند هفتس دارم روی طرح یه سایت آی تی با اهداف و ایده های نو فکر میکنم و اولین قدم برای اجرا رو هم برداشتم و دارم با چند برنامه نویس تحت وب صحبت برای اجرای این طرح میکنم دیدم اینجا نیازمند سرمایه گذار واسه سایت آی تی هست ازشون خواستم درباره ی ایدشون صحبت کنن تا اگر ایده ها و فکر هامون نزدیک به هم باشه بتونیم با هم همکاری رو داشته باشیم با این اوصاف فکر کنم دیگه حرفی انتقادی چیزی نمونده باشه
    طبیعتا وقتی میخوای فکر ، سرمایه و وقتت رو روی چیزی بزاری کامل روش فکر میکنی و هر لحظه به فکر بهتر شدنش هستی حالا شاید درک کنید چرا از خرید سایت به فکر ایجاد سایتی با طرح نو و با ایده رسیدم تا این که روی یک چیز تکراری باشم
    اوکی کارتون درسته ایشالا موفق باشید

5 بار تشکر شده در 2 پست
    سلام و درود

آدرس سایت و آیا هنوز فعاله یا خیر ؟

Vip.Webmaster آواتار ها
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    منم میخواستم یه سایت آی تی جدید بزنم ولی بیخیال شدم

mahmood2013 آواتار ها
    141 بار تشکر شده در 55 پست
    اطلاعات لازم پ.خ کنید ببینیم وضعیت چطوری هست .
    برقراری و اجرای ایده های بزرگ هم به بال برای پرواز احتیاج دارند و هم به مکانی برای فرود !

492 بار تشکر شده در 312 پست
    خوب دو میلیون برو وام بگیر یا از کسی قرض بگیر بعد که به درآمد 20 میلیونی رسیدی 5 میلیونش و بده به اون بنده خدا

0 بار تشکر شده در 0 پست
    1-فکر کنم بالا گفتم نظر کارشناسی ممنوع
    2-بنده 100% خودم اول سراغ تما راه ها از جمله تمام دوستان رفتم اونام از ما بدتر خودشون دنبال کار درضمن هرکی نظری راجع به وام میده عزیز وام با سود با نزول فرقی نداره که

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین