صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 28

موضوع: دروغی به نام هلوگرامqc در چند فروشگاه اینترنتی

Mr.Diyaco آواتار ها
    546 بار تشکر شده در 300 پست

Exclamation دروغی به نام هلوگرامqc در چند فروشگاه اینترنتی

با سلام
    دوستان ، جدیدا داشتم توی 1 سری فروشگاه های اینترنتی دنبال 1 سری کالا میگشتم ، با 1 مورد مواجه شدم
    اون هم این بود که چند تا سایت برخی کالاهاشون رو با هلوگرام کیفیت کیو سی عرضه میکردن . برام جالب بود . با چند تا فروشگاه دیگه تماس گرفتم برای کالا ، گفتم کالاتون هلوگرام داره گفتن خیر ، اصلا این کالاها هلوگرام نداره .. گفتم پس چطور برخی فروشگاه ها کالاشون رو با هلوگرام عرضه میکنن ، گفتن اونها رو خودشون چاپ کردن و توی سایتهاشون نوشتن کالای اصلی از این هلوگرام ها داره ، در صورتی که اصلا چنین چیزی نیست . از 2-3 تا عمده فروش های همین انجمن هم سوال کردم اونها هم همین جواب رو دادن، باز برای اطمینان از چند تا فروشگاه دار با سابقه اینجا هم پرسیدن ، اونها هم گفتن فقط برای دروغ گفتن به مشتری ها هست .
    به نظر شما این کلک زدن به همکار ، و دروغ گویی به مشتری نیست ؟
    اینکه کالایی رو چه با کیفیت و چه بی کیفیت ، روش 1 هلوگرامی که خودت چاپ کردی بچسبونی و بگی کالای بقیه تقلبیه ، چیزی جز کلاه گذاشتن سر مشتری و دروغ گویی و کسب روزی شبهه دار نیست ؟
    به نظر شما مشتری که 1 بار اینجوری فریب بخوره باز هم از اینترنت خرید میکنه ؟
    متاسفانه طبق تحقیقم این روش رو فقط چند تا سایت استفاده میکنن که همه متعلق به 1 گروه هست ...
    واقعا متاسف شدم از اینکه برخی افراد برای کمی سود بیشتر از هر روش و دروغی برای فروش کالا به مشتری استفاده میکنن و بقیه رو کلاه بردار و فروشنده کالای تقلبی می نامند ، در صورتی که خود اونها دارن اینکار رو میکنن .
    از سایت ها اسم نمی برم .. ولی احتمالا همه شما اونها رو دیدید ..
    شـرکـت دیاکو غرب گستر ( دیاکو )
    تهیه و عرضه محصولات مصرفی،بیمارستانی،آزمایشگا هی و لوازم بیهوشی و درد،لوازم جراحی،کابل و پروپ

Arsham91 آواتار ها
    35 بار تشکر شده در 18 پست
    دوست عزیز اینجا ایرانه شخص برای رسیدن به هدفش (درآمد آنچنانی در مدت کوتاه) دست به هر کاری می زنه.
    حالا این که جای خود داره من بدتر از اینا دیدم، این که پیشش اربابه . . .

سـعید آواتار ها
    1,424 بار تشکر شده در 587 پست
    الان روزگاری نیست که بگیم مردم دنیای با صفا و صمیمیت دوران قبل از انقلاب صنعتی در جوامع روستایی زندگی می کنن و دغدغه اصلی شون نمردن گاوشونه !! این روز ها روز رقابت هست . اقدام این دوستان یا گروهی که فرمودید هر چند زیاد جالب نیست ولی خلاف قانون هم نیست .. مثلا این گروه می خوان کالای خودشون رو متمایز کنن . مطمئن باشید اگر در تهیه و توزیع کالای با کیفیت تلاش نکنن همین اقدام باعث سقوطشون میشه و جنسشون به عنوان « همون جنس بده لیبل دار » معرفی میشه ..
    با اینکه اصلا نمی دونم از چه سایت و چه کالا و چه گروهی صحبت می کنید ولی فکر می کنم کسی که تا حد چاپ هولوگرام میره ایده های بیشتری نسبت به کلاهبرداری یا دورغ گفتن به مشتری هاش داره .

متاسفانه مدتهاست یه ویروس عجیبی خصوصا بین تجار وارد کننده ایرانی شایع و همه گیر شده که هر کس یک کالا رو میاره بقیه بچه های اون بازار میرن از رو دستش کپی ارزان تر اون کالا رو میارن . مثلا همین الوما والت که اول بار یکی از بهترین شرکت های چینش به بازار ایران رسید و الان کیفیت نمونه های ارزان وارداتیش تا حد پاکت ابمیوه تنزل پیدا کرده و دیگه اثری از الومینیوم که چه عرض کنم هیچ الیاژی فلزی توش یافت نمیشه .

خالا باید دید اون کسی که هولوگرام ها رو چاپ کرده بار با کیفیت دستش داره یا بنجل ؟!!

mdark آواتار ها
    4,694 بار تشکر شده در 2,087 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط سـعید نمایش پست ها
    الان روزگاری نیست که بگیم مردم دنیای با صفا و صمیمیت دوران قبل از انقلاب صنعتی در جوامع روستایی زندگی می کنن و دغدغه اصلی شون نمردن گاوشونه !! این روز ها روز رقابت هست . اقدام این دوستان یا گروهی که فرمودید هر چند زیاد جالب نیست ولی خلاف قانون هم نیست .. مثلا این گروه می خوان کالای خودشون رو متمایز کنن . مطمئن باشید اگر در تهیه و توزیع کالای با کیفیت تلاش نکنن همین اقدام باعث سقوطشون میشه و جنسشون به عنوان « همون جنس بده لیبل دار » معرفی میشه ..
    با اینکه اصلا نمی دونم از چه سایت و چه کالا و چه گروهی صحبت می کنید ولی فکر می کنم کسی که تا حد چاپ هولوگرام میره ایده های بیشتری نسبت به کلاهبرداری یا دورغ گفتن به مشتری هاش داره .

متاسفانه مدتهاست یه ویروس عجیبی خصوصا بین تجار وارد کننده ایرانی شایع و همه گیر شده که هر کس یک کالا رو میاره بقیه بچه های اون بازار میرن از رو دستش کپی ارزان تر اون کالا رو میارن . مثلا همین الوما والت که اول بار یکی از بهترین شرکت های چینش به بازار ایران رسید و الان کیفیت نمونه های ارزان وارداتیش تا حد پاکت ابمیوه تنزل پیدا کرده و دیگه اثری از الومینیوم که چه عرض کنم هیچ الیاژی فلزی توش یافت نمیشه .

خالا باید دید اون کسی که هولوگرام ها رو چاپ کرده بار با کیفیت دستش داره یا بنجل ؟!!
    سعید جان
    این روز ها روز رقابت هست اما در چی ؟ روز رقابت در کلاهبرداری ؟؟؟؟ به نظرت اینکه 1 جنس رو با دروغ به مشتری بفروشی خلاف قوانین نیست ؟
    مسلما این کار باعث ایجاد بی اعتمادی بر کل بازار خرید اینترنتی میشه و فقط باعث سقوط 1 نفر نمیشه ، بلکه باعث ایجاد بی اعتمادی و حس بد نسبت به خرید اینترنتی میشه که دودش چشم همه میره
    خرید از اینترنت مثل بقالی سر کوچه نیست که اگه 1 سایت دروغی گفت ، یا کلاهی سر دیگران گذاشت ، سریع همه محل بفهمن
    اونس ایت میتونه مدتها کار کنه ، و مدتها با فروش فقط 1 کالا به هر مشتری سپری کنه و سود کنه !
    بعد هم با تغییر اسم و دامین ، سیستمی جدا رو درست کنه

کلا به نظر من ، اینکه 1 نفر کالایی رو که همه دارن میفروشن رو بیاد ، 1 همچین کاری روش انجام بده خیلی اشتباهه ، ولی اشتباه تر از اون وخیانت بیشتر از اون اینه که بیاد بگه همکارایی که بدون این علامت رو میفروشن جنسشون قلابیه و نوع اصل فقط همینه
    ویرایش توسط mdark : 2014-01-02 در ساعت 15:52

696 بار تشکر شده در 437 پست
    من موندم این سایت چطوری نماد اعتماد گرفته . واقعا روزی که دیدم نماد داره خیلی تعجب کردم

secret9151 آواتار ها
    76 بار تشکر شده در 51 پست
    جالبه که خیلی از افراد گول این کلاهبردارها را میخورن
    چون یک روز یه مشتری زنگ زد گفت فلان جنس را میخوام گفت برچسب کنترل کیفیت هم داره گفتم نه گفت خدافظ بعدش فهمیدم این نامردها رفتن تو سایتشون عجب دروغی زدن برچسب کیو سی

drh4m3d آواتار ها
    402 بار تشکر شده در 253 پست
    نمونه بارز تبلیغات دروغين شبکه های ماهواره

کاربر خاطی ErfanOnline آواتار ها
    229 بار تشکر شده در 131 پست
    بله تو همین ماهواره داره تبلیغ میده که هر آلوما والتی که ارم سایت مارو نداشته باشه و هولوگرام نداشته باشه تقلبی هست ، محصول اصل الوماوالت با هولوگرام شرکت دسته بیــــــــــــــل !!
    در صورتی که همون محصولیه که ما داریم 12 تومن میدیم

696 بار تشکر شده در 437 پست
    من شنیده بودم این فروشگاه حجم مشتریان شاکی زیادی داره (راست و دروغش رو نمی دونم) با این اوصاف چطور نماد گرفته؟

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین