صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 26 , از مجموع 26

موضوع: بیمه عمر و تشکیل سرمایه بیمه سامان

سـعید آواتار ها
    1,435 بار تشکر شده در 591 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط miladd_iq نمایش پست ها
    تورم 50 درصدی ؟ شما این عدد رو از کجا در آوردید ؟! خوب اصلا فرض کنیم حق با شماست - شما میتونید مبلغ حق بیمه خودتون رو بر اساس افزایش 50% سالانه انتخاب کنید که از تورم جا نمونید
    دوست عزیز ! این رقم رو من از جایی نیاوردم .. فقط یادمه هر چی پارسال خریدم یا نخریدم دوبرابر شده و در طی سی سال گذشته با چند هزار برابر شدن کالا ها ، املاک و .. و به طور کلی هزینه زندگی ... تورم با اعداد و ارقام داده شده هیچ وقت مناسبت نداشته ... اگر فرض کنیم عدد دقیق به جای 50 درصدی که من ذکر کردم 35 درصد عنوان شده در اخبار هست ؟ ایا چیزی حل می شود ؟

در ضمن پیشنهاد شما اینه که با در نظر گرفتن افزایش حق بیمه از تورم جا نمونیم ؟ پس نتیجه این میشه که هر چی در میاریم بدیم بابت بیمه ! و مطمئن باشیم که با این کار تمام امید و توان خود رو برای سرزمایه گذاری به دیگرون واگذار کردیم و بشینیم و به بازنشستگی و حقوق های بخور و نمیر فکر کنیم !!

آخه این چه دیدگاه و فرهنگی هست که داره تو جامعه ما رواج پیدا می کنه !!!!!؟؟؟
    ماییکه اینقدر از کمبود سرمایه گذاری در اقتصادمون رنج می بریم چرا بابد تاوان ترس و طمع و امیدهای واهی برای آینده های روشن رو اینقدر زیاد پس بدیم ؟؟

تجربه و نظرات قبلی من درزمینه بیمه عمر و جامع زندگی را بخوانید !

چرا چون از فروش چیزی پورسانت می گیرید ، تمام حقایق و واقعیت ها را کتمان می کنید تا فقط به هدف کوچک خود که گرفتن پورسانت فروش هست برسید ؟
    البته نمی دونم شما بیمه گذار هستید یا نه چون وقت نداشتم نوشته ها رو بخونم تا بقهمم. اگر نیستید این قسمت را نا دیده بگیرید . !
    ویرایش توسط سـعید : 2013-12-10 در ساعت 13:16

10 بار تشکر شده در 7 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط سـعید نمایش پست ها
    دوست عزیز ! این رقم رو من از جایی نیاوردم .. فقط یادمه هر چی پارسال خریدم یا نخریدم دوبرابر شده و در طی سی سال گذشته با چند هزار برابر شدن کالا ها ، املاک و .. و به طور کلی هزینه زندگی ... تورم با اعداد و ارقام داده شده هیچ وقت مناسبت نداشته ... اگر فرض کنیم عدد دقیق به جای 50 درصدی که من ذکر کردم 35 درصد عنوان شده در اخبار هست ؟ ایا چیزی حل می شود ؟

در ضمن پیشنهاد شما اینه که با در نظر گرفتن افزایش حق بیمه از تورم جا نمونیم ؟ پس نتیجه این میشه که هر چی در میاریم بدیم بابت بیمه ! و مطمئن باشیم که با این کار تمام امید و توان خود رو برای سرزمایه گذاری به دیگرون واگذار کردیم و بشینیم و به بازنشستگی و حقوق های بخور و نمیر فکر کنیم !!

آخه این چه دیدگاه و فرهنگی هست که داره تو جامعه ما رواج پیدا می کنه !!!!!؟؟؟
    ماییکه اینقدر از کمبود سرمایه گذاری در اقتصادمون رنج می بریم چرا بابد تاوان ترس و طمع و امیدهای واهی برای آینده های روشن رو اینقدر زیاد پس بدیم ؟؟

تجربه و نظرات قبلی من درزمینه بیمه عمر و جامع زندگی را بخوانید !

چرا چون از فروش چیزی پورسانت می گیرید ، تمام حقایق و واقعیت ها را کتمان می کنید تا فقط به هدف کوچک خود که گرفتن پورسانت فروش هست برسید ؟
    البته نمی دونم شما بیمه گذار هستید یا نه چون وقت نداشتم نوشته ها رو بخونم تا بقهمم. اگر نیستید این قسمت را نا دیده بگیرید . !
    وقتی طبق حرف شما تورم 50% بشه حقوق شما ثابت میمونه و بالا نمیره؟ خوب حقوق شما هم میره بالا - اگر کسی به فکر ایندش باشه از این طرح استقبال میکنه - اگر کسی هم مانند شما فقط الان رو ببینه و به فکر آینده نباشه که خوب ....
    اگر این طرح عیبی از نظر شما داره لطفا بنده و دوستان رو توجیه کنید. با تشکر !!!
    ویرایش توسط miladd_iq : 2013-12-10 در ساعت 13:34

سـعید آواتار ها
    1,435 بار تشکر شده در 591 پست
    وقتی طبق حرف شما تورم 50% بشه حقوق شما ثابت میمونه و بالا نمیره؟ خوب حقوق شما هم میره بالا - اگر کسی به فکر ایندش باشه از این طرح استقبال میکنه - اگر کسی هم مانند شما فقط الان رو ببینه و به فکر آینده نباشه که خوب ....
    متاسفانه یکی از مشکلات چند دهه اخیر ایران ما اینه که روند افزایش هزینه ها با درامد هم خوانی نداره و حقوق و مزایا و درامد ها بسیار کمتر و کند تر از تورم بالا میره .. یکی از مسایلی مهم همینه ...

درباره اینکه بنده زیاد اینده نگر نیستم و هیچ وقت هم برای اینده خودم و دیگران اهمیتی قایل نمی شوم ... و همیشه فقط الان رو میبینم !! بهتر است با دیدن مطالب این تاپیک قضاوت بفرمایید.

این تاپیک
    این تاپیک

4 بار تشکر شده در 4 پست

ذاتا یک امر دروغ است مدیر بیمه میگفت شماباید درفکر مشتری یک هیجان ایجاد کنید که پولی که بدست میاوردد. خیلی زیاد است شما اینجا بردین اگه مشتری قبول کند.

Reza آواتار ها
    15,735 بار تشکر شده در 5,328 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط clickestan نمایش پست ها
    ذاتا یک امر دروغ است مدیر بیمه میگفت شماباید درفکر مشتری یک هیجان ایجاد کنید که پولی که بدست میاوردد. خیلی زیاد است شما اینجا بردین اگه مشتری قبول کند.
    مدیری که تو بحث بیمه عمر صرفا به فکر فروش بیمه به هر قیمتی باشه ، مدیر نیست یک خائنه! داره بزرگترین خیانت رو به خودش ، خونوادش و صنعت بیمه میکنه!
    کسب درآمد حلال بر هر مرد و زن مسلمانی واجب است
    عـبـادت ده جز دارد کـه نه جز آن طلـب روزی حـلال است

2 بار تشکر شده در 2 پست
    سلام اگه میشه درباره گرفتن نمایندگی بیمه توضیح بدید شنیدم نمایندگی سیار هم داره شرایطشم زیاد سخت نیست

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123