صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 39

موضوع: این ایده آیا میگیره به نظرتون

sam127 آواتار ها
    140 بار تشکر شده در 71 پست

این ایده آیا میگیره به نظرتون

سلام بچه ها میخوام تا عید با پسر خالم یه پیتزا فروشی افتتاح کنیم چند تا کار را میخوایم انجام بدیم میخواستم نظر شماها را هم بدونم که آیا انجام این ایده ها میتونه در موفقیت آمیز بودن پیتزا فروشیمون موثر باشه یا خیر درضمن فعلا مغازه نگرفتیم ولی خب یه جای خوبی اجاره میکنیم مشکل مالی نداریم به نظرتون بعد از اجاره مغازه در یه جای نرمال اجرای این کارها در مغازه تا چه حد میتونه موثر باشه در ضمن پسر خالم پیتزا زن حرفه ای هستش منم تا حدی ساندویچ زن هستم

1 : آشپزخونمون کاملا جلوی دید مشتری باشه که مشتری ببینه داره غذاش چجوری درست میشه ( مزایا و معایبش را بگید)

2 : از مواد صد در صد درجه یک استفاده میکنیم ( مزایا و معایبش را بگید)

3 : قیمت را متوسط میگیریم شیش ماه اول سود کم بعد کم کم قیمت را بالا ببریم تا در حد سود دهی نرمال برسه ( مزایا و معایبش را بگید)

4 : به مشتری ها به ازای هر مثلا 20 هزار خرید یه کارت تخفیف بدیم شیش ماه اول(مزایا . معایبش)

5 : سس رایگان روی میز باشه ( مزایا . معایبش را بگید)

6 : گوشت مورد استفاده واسه همبرگرمون 100 در صد خالص گوسفندی باشه بدون استفاده کردن از آت و آشغال ( مزایا.معایب)

خب نظرتون چیه و اگه پیشنهاد دیگه ای هم دارید ممنون میشم بگید

2. کاربر زیر به خاطر این پست از sam127 تشکر کرده است :

549 بار تشکر شده در 276 پست
    شما همون 2 ماه اول ورشکست می شید (مزایا و معایبش را بگید)

4. کاربران زیر به خاطر این پست از peymaniran تشکر کرده اند :

369369 آواتار ها
    850 بار تشکر شده در 566 پست
    5 = تا جایی که من دیدم همه جا سس رایگان سر میزه

6. کاربر زیر به خاطر این پست از 369369 تشکر کرده است :

sam127 آواتار ها
    سلام از چه نظر کجاها را اشتباه کردم

8. کاربر زیر به خاطر این پست از sam127 تشکر کرده است :

369369 آواتار ها
    850 بار تشکر شده در 566 پست
    3 = دلیلی نداره قیمت رو متوسط بگیرید .

پیتزا غذای سریعی هست یعنی اکثرا افرادی که عجله دارن میان می خرن و خیلی کم افراد برای تفریح میان پیتزا می خورن . ( که البته اونایی ام که برای تفریح میان پیتزا بخورن بیشتر به کلاس مغازه اهمیت میدن تا کمی قیمت کمتر پیتزا ) قیمت رو متعادل بدین و بیشتر روی روان شناسی مشتری کار کنین .

مثل رنگهای به کار برده شده در محل و در لباس خودتون / نحوه ی چیدمان وسایل و میز و صندلی / مرتب و تمیز بودن محل / گذاشتن یک دستشویی جلوی در ورودی که مشتری راحت اول دستهاش رو بشوره و .. این جور مسایل خیلی کمکتون می کنه .

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

4 = من به جای ایده ی شماره 4 این مورد رو پیشنهاد می کنم :

ماهیانه قرعه کشی بزارید و روی این موضوع مانور بدین و تبلیغ کنین به این صورت :

به تعداد افرادی که میان خرید می کنن مثلا فردی میاد 3 تا پیتزا می خره شما یه کارت قرعه کشی 3 نفره با اعتبار یک ماهه بهش بدین و یه شماره موبایل ازش بگیرین ( یادتون نره کد قرعه کشی + کد 3 نفره و شماره موبایل رو یادداشت کنین )

آخر ماه قرعه کشی کنین و اگه این فرد برنده شد بهش اس ام اس بدین تا در طی همون ماه بیاد 3 تا پیتزا رایگان از شما بگیره یا همراه 2 نفر دیگه بیاد اونجا و پیتزا رایگان بخورن .

این کار مطمئنم جواب میده .

10. کاربران زیر به خاطر این پست از 369369 تشکر کرده اند :

231 بار تشکر شده در 148 پست
    اتفاقا من هم یه همچین ایده ای داشتم که غذا ها با گوشت 100 درصد خالص درست بشه لازمه اش هم توی دید بودن مراحل تولید هست

به جای ایده جایزه من پیشنهاد می کنم اینترنت وای فای با سرعت خوب به صورت رایگان ارایه بدی . اینجوری مثلا تا موقعی که غذا آماده می شه میتونه مشتری رو سرگرم کنه

12. کاربر زیر به خاطر این پست از vahidjok تشکر کرده است :

sam127 آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahidjok نمایش پست ها
    اتفاقا من هم یه همچین ایده ای داشتم که غذا ها با گوشت 100 درصد خالص درست بشه لازمه اش هم توی دید بودن مراحل تولید هست

به جای ایده جایزه من پیشنهاد می کنم اینترنت وای فای با سرعت خوب به صورت رایگان ارایه بدی . اینجوری مثلا تا موقعی که غذا آماده می شه میتونه مشتری رو سرگرم کنه

والا اینترنت را خودمم تو فکرش هستم البته باید دید کجای شهر میخوام مغازه بزنم چون اگه مرکز باشه آنچنان اهمیتی بهش نمیدن ولی بالا شهر شاید خوب باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط 369369 نمایش پست ها
    3 = دلیلی نداره قیمت رو متوسط بگیرید .

پیتزا غذای سریعی هست یعنی اکثرا افرادی که عجله دارن میان می خرن و خیلی کم افراد برای تفریح میان پیتزا می خورن . ( که البته اونایی ام که برای تفریح میان پیتزا بخورن بیشتر به کلاس مغازه اهمیت میدن تا کمی قیمت کمتر پیتزا ) قیمت رو متعادل بدین و بیشتر روی روان شناسی مشتری کار کنین .

مثل رنگهای به کار برده شده در محل و در لباس خودتون / نحوه ی چیدمان وسایل و میز و صندلی / مرتب و تمیز بودن محل / گذاشتن یک دستشویی جلوی در ورودی که مشتری راحت اول دستهاش رو بشوره و .. این جور مسایل خیلی کمکتون می کنه .

4 = من به جای ایده ی شماره 4 این مورد رو پیشنهاد می کنم :

ماهیانه قرعه کشی بزارید و روی این موضوع مانور بدین و تبلیغ کنین به این صورت :

به تعداد افرادی که میان خرید می کنن مثلا فردی میاد 3 تا پیتزا می خره شما یه کارت قرعه کشی 3 نفره با اعتبار یک ماهه بهش بدین و یه شماره موبایل ازش بگیرین ( یادتون نره کد قرعه کشی + کد 3 نفره و شماره موبایل رو یادداشت کنین )

آخر ماه قرعه کشی کنین و اگه این فرد برنده شد بهش اس ام اس بدین تا در طی همون ماه بیاد 3 تا پیتزا رایگان از شما بگیره یا همراه 2 نفر دیگه بیاد اونجا و پیتزا رایگان بخورن .

این کار مطمئنم جواب میده .

ممنونم بابت راهنمایی هاتون. نظرتون درباره موارد 1 و 6 و 2 چیه

14. کاربر زیر به خاطر این پست از sam127 تشکر کرده است :

2,408 بار تشکر شده در 979 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahidjok نمایش پست ها
    می شه 2تاش باشه

16. کاربر زیر به خاطر این پست از soheyl_ir89 تشکر کرده است :

کاربر خاطی Imaco آواتار ها
    5,871 بار تشکر شده در 1,760 پست
    یک بیزینس پلن بچینید . به شما قول میدم هزینه هاتون چند برابر تخمین هاییه که زدید و قیمت ها همینطور !
    منطقه ، ذائقه ، توان مالی شما و مشتری و... در برخورد مشتری با شما نقش داره .
    مثال عرض میکنم :
    - منطقه مهر ویلای کرج تقریبا اداری - مسکونی و کارمند نشینه . رستوران یوسف . همیشه فکر میکردم چطور تونسته دوام بیاره ؟ نمای محدود و قیمت های بالا ! ولی ظهر ساعت 2 برید ببینید چه خبره ؟! جای نشستن پیدا نمیشه .
    - فردیس : منطقه کارمندی . فست فودی هست بنام ماندگار . کیفیت خوب ، قیمت ارزان ، فضای باز و تبلیغات وسیع ! ( حتی و سایل بازی برای بچه ها شمل تاب و سرسره و دوچرخه و... در فضایی مناسب تهیه شده) امکان نداره اون منطقه برم به ماندگار سر نزم ولی همیشه خلوت !
    - ستارخان تهران : اغذیه نشاط . فست فودی با غذای گران ( همبرگر بدون مخلفات 12 هزار تومان ! )و بسیار معروف . صف خرید ظهر و شب و ترافیکی که بعضی وقت ها ایجاد میشه حرفها داره .( جای شما خالی عجب همبرگری داره دو برابر پول میدی و دفعه بعد دوباره برمیگردی ! )

گرانی یا ارزانی ، کیفیت عالی یا متوسط و.... هیچکدوم دلیلی برای موفقیت نیست . شناخت درست و جامع از بازار و مشتری فقط یکی از شرایط موفقیته .
    ویرایش توسط Imaco : 2013-12-16 در ساعت 11:19

18. کاربران زیر به خاطر این پست از Imaco تشکر کرده اند :

sam127 آواتار ها
    والا بچه ها یزد ارزونه نسبت به جاهای دیگه قیمت لوازم اینطوری که حساب کردیم با 14 تومن میشه راحت یه فروشگاه زد با تمام وسایل

یعنی یخچال. میز صندلی. فر همبرگر. فر پیتزا . باقی وسایل پیتزا

حساب کردم نفری 7 تومن واسه شروع نرماله که بشه 14 تومن بعد کم کم اضافه میکنیم

البته 7 تومن بدون در نظر گرفتن دکوراسیون و رهن و اینا
    ویرایش توسط sam127 : 2013-12-16 در ساعت 11:34

20. کاربر زیر به خاطر این پست از sam127 تشکر کرده است :

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین