صفحه 1 از 10 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 92

موضوع: چقدر به کاری که انجام میدین اعتماد دارین ؟؟!

ProMob آواتار ها
    355 بار تشکر شده در 163 پست

Question چقدر به کاری که انجام میدین اعتماد دارین ؟؟!

سلام ،منظورم به این تاپیک اینه که چقدر از ''درآمد'' و ''آینده'' ی تجارت الکترونیک مطمئن هستین ؟؟؟مطمئنا همه ی ما بارها از طرف دوستان و خانواده بهمون گفته شده که اینکار(کار توی نت) آینده نداره و ما هم اکثرا از درآمد شونصد (!!!) میلیونی ''دیجی کالا'' و درآمد نجومی ''تابناک'' از تبلیغاتش رو مثال زدیم !اما آیا تو ضمیر ناخودآگاه خودمون ، واقعا به این شغل اعتماد داریم؟ یا نه ، اگه کار دیگه ای مثل بورس ، پرورش قارچ ، تولید ورمی کمپوست ، ماهیان زینتی یا کاشت آلوئه ورا رو بتونیم بلد بشیم میریم سراغ اونکار ؟؟!چرا این شغل هارو مثال زدم !؟!توی تاپیک http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=35668این سوال پرسیده شده که : '' شغل های پردرآمد با سرمایه کم رو معرفی کنید؟''تقریبا 19 نفر تو این تاپیک یه شغل رو گفتن ، که 11 نفرشون بطور مستقیم و یا غیر مستقیم از اعتماد به یه شغل غیر اینترنتی و علاقه به کار در اون گفتن !! (و نه کاری که الان انجامش میدن و یا مرتبط با اینترنت) !تا اینجا بحثی نیست ! قضیه اونجا حاد میشه که این 57% ، میانگین 2.2 ستاره رو دارن !!!!!یعنی اغلب این کاره هستن !!با توجه به این صحبت ها ،لطفا جواب بدین که :''چقدر به درآمد و آینده ی شغلی کاری که در اینترنت انجام میدین اعتماد دارین ؟؟!''به قول معروف آیا میشه باهاش خونواده رو اداره کرد؟؟
    راستی ،تورو خدا شعاری صحبت نکنین ، اینجا خودمون هستیم و خودمون ، غریبه هم بینمون نیست !
    ویرایش توسط ProMob : 2014-01-17 در ساعت 17:25
    افزایش ممبر کانال تلگرام
    yon.ir/telemember

2. کاربران زیر به خاطر این پست از ProMob تشکر کرده اند :

کاربر خاطی
    183 بار تشکر شده در 111 پست
    من به کم قانع نیستم و از وقتی جنگولک بازی های پست و نماد و غیره و ذلک رو دیدم رفتم سراغ راه های دیگه و به لطف خدا و تلاش خودم دارم به هر چی میخوام میرسم و دیگه نگران آینده نیستم.

mobilegsmiran آواتار ها
    140 بار تشکر شده در 91 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط GIGABYTE نمایش پست ها
    من به کم قانع نیستم و از وقتی جنگولک بازی های پست و نماد و غیره و ذلک رو دیدم رفتم سراغ راه های دیگه و به لطف خدا و تلاش خودم دارم به هر چی میخوام میرسم و دیگه نگران آینده نیستم.
    میشه بپرسم چه کاری؟
    استارتر عزیز راستش منم نظر شما رو دارم . ما شاید بتونیم بیرون از نت بهتر کار کنیم ولی همیشه برای خودمون مثالهایی میزنیم و خودمونو قانع میکنیم مثلا پیشرفت بالا در نت و از این موارد
    ولی به نظر من بازار سنتی ممکنه محدود تر باشه ولی واقعی تر هم هست

ProMob آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط GIGABYTE نمایش پست ها
    تشکر که تو تاپیک شرکت کردین
    ایشالا که موفق باشین تو کارتون
    لطفا بیشتر توضیح بدین !

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

نقل قول نوشته اصلی توسط mobilegsmiran نمایش پست ها
    میشه بپرسم چه کاری؟
    استارتر عزیز راستش منم نظر شما رو دارم . ما شاید بتونیم بیرون از نت بهتر کار کنیم ولی همیشه برای خودمون مثالهایی میزنیم و خودمونو قانع میکنیم مثلا پیشرفت بالا در نت و از این موارد
    ولی به نظر من بازار سنتی ممکنه محدود تر باشه ولی واقعی تر هم هست
    ممنون واسه نظرتون
    من یه واژه ای دارم به اسم درصد موفقیت !
    اگه بخوام توضیح بدم ، مثلا شرکت نفت رو حساب کنید ، کمترین حقوق مهندسینش قشنگ 3،4 میلیونه ! (درکمترین حالت ممکن)
    حالا شاید شرکت x‏ ، 5 تا عضو هیئت مدیره داره که ماهی 15 میلیون درمیارن و باقی کارمندا ماهی 1 میلیون !
    الان درصد موفقیت کدوم بیشتره؟؟
    ما اون هیئت مدیره رو میبینیم (مثل سایت هایی که مثال زدم) و میگیم اینکار عالیه !
    درصورتی که بازار مجازی به اندازه ی بازار حقیقی جای رقابت نداره !
    اگه دیجی کالا رو همه میشناسن برا اینه که یه دونست ! اگه 2تا میشد که دیگه کسی نمیشناختش !
    اینکار جایی بدرد میخوره که شما ایده ی جدیدی داری !
    وگرنه الان کل اینترنت شده پر از فروشگاه های رایگان با یه سری کالاهای شبیه هم !
    گل شورتی ، کپسول عشق و...
    واقعا فروش اینا تجارته ؟؟!
    تو ایران اگه بصورت حرفه ای بخوایم نگاه کنیم ، فقط 5% سایت داریم که آدم روش میشه بهشون بگه تجارت الکترونیک !
    باقیشون رو من با دستفروش های تو مترو یکی میدونم !

ویرایش توسط ProMob : 2014-01-15 در ساعت 11:00

6. کاربران زیر به خاطر این پست از ProMob تشکر کرده اند :

سـعید آواتار ها
    1,435 بار تشکر شده در 591 پست
    یکی از عوامل ایجاد دستفروش های تو مترو یا گلفروش های سر چراغ قرمز و کلا شغل های کاذب نبود بستر کاری مناسب بر خواسته از اموزش هدف مندهست !! اووف ...

این اموزش هدفمند متاسفانه در مملکت ما به خاطر تبعیض آموزشی و سپس تبعیض شغلی و استخدامی هیچ وقت شکل نگرفته و با این وضعیت موجود هیچ وقت هم شکل نخواهد گرفت .

تفاوت هیئت مدیره هایی که ماهی 15 تومان حقوق می گیرن با کسانی که سایت های موفق دارن اینه که دسته اول بیشتر موفقیتشون رو مدیون مسایل پشت پرده هستند ولی دسته دوم مدیون خلاقیت و ابتکار خودشون ...

سوال اصلی شما :

چقدر از ''درآمد'' و ''آینده'' ی تجارت الکترونیک مطمئن هستین ؟

پاسخ من : ( با توجه به شرایط اجتماع نه شرایط شخصی خودم )

صفر !!!

با توجه به فقر شدید فرهنگی و اقتصادی حاکم بر جامعه و افزایش هزینه های زندگی ، بازار فعلی مملکت ما یک بازار مصرف کننده نیست . یک بازار تقلا کننده برای رفع حداقل نیاز هاست و در این جایگاه فروش کالاهای لوکس و غیر ضروری بسیار مشکل هست .

ادامه دارد ... دوباره تکمیل می کنم این نوشته رو ...

8. کاربران زیر به خاطر این پست از سـعید تشکر کرده اند :

hosien آواتار ها
    593 بار تشکر شده در 313 پست
    اگه وقت و هزینه داشته باشی می تونی با یک برنامه ریزی خوب به درآمد خیلی عالی از نت برسی ولی اگه بخواهی همان روزهای اول درآمد چند صد میلیونی داشته باشی بدرد نمی خوره

یک بار از یک بازاریاب پرسیدم درآمد ماهیانه چقدر هست گفت 4 میلیون در ماه مال سه سال پیش بود گفتم مگه میشه گفت من و همسرم هردو وقت وزمان خودمون رو گذاشتیم تو این کار و راضی هم هستم ولی خوب دونفر وقتگذاشتند و پشتکار داشتند و درآمد خوبی داشتند

من خودم به این کار علاقه و ایمان دارم هر چند وقت زیادی نمی زارم ولی بیشتر مخارج ریز خودم رو از را ه نت در می یارم و به عنوان یک شغل دومی دارم بهش نگاه می کنم و سعی می کنم راههای درست و علمی را پیدا کنم تا به هدفی که دارم برسم
    (همیشه توکل به خدا داشته باش تا هیچوقت تنها نباشی)
    تولید و فروش نعلین و کفش زنانه

10. کاربران زیر به خاطر این پست از hosien تشکر کرده اند :

moj1rayaname آواتار ها
    3,260 بار تشکر شده در 1,349 پست
    فقط زمانی موفق میشی که = گروهی کار کنی + سرمایه گذاری کنی + ریسک پذیر باشی

12. کاربران زیر به خاطر این پست از moj1rayaname تشکر کرده اند :

ProMob آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط سـعید نمایش پست ها
    یکی از 1.عوامل ایجاد دستفروش های تو مترو یا گلفروش های سر چراغ قرمز و کلا شغل های کاذب نبود بستر کاری مناسب بر خواسته از اموزش هدف مندهست !! اووف ...

2.تفاوت هیئت مدیره هایی که ماهی 15 تومان حقوق می گیرن با کسانی که سایت های موفق دارن اینه که دسته اول بیشتر موفقیتشون رو مدیون مسایل پشت پرده هستند ولی دسته دوم مدیون خلاقیت و ابتکار خودشون ...

سوال اصلی شما :3.
    چقدر از ''درآمد'' و ''آینده'' ی تجارت الکترونیک مطمئن هستین ؟

پاسخ من : ( با توجه به شرایط اجتماع نه شرایط شخصی خودم )

صفر !!!
    صحبت هاتون رو شماره گذاری کردم تا راحت تر بشه جواب داد !

1.واقعا اوووف :دی
    ولی جدا از شوخی بنده با این موافق نیستم !
    بنظرتون اشخاصی که تو مترو کار میکنن درآمد ماهیانه شون (سود) چقدره؟

2.اتفاقا ، اون هیئت مدیره دارن نون ابتکارشون رو میخورن !
    15 سال پیش که کسی نمیدونست شرکت چیه ، یه شرکت ثبت کردن و با گذاشتن هزینه و زمان و تلاش ، الان به این درآمد رسیدن

3.حرف من رو زدید !

در آخر هدف ازین تاپیک اینه که کسایی که هنوز وارد نشدن ، صرفا به خاطر یه سری تبلیغات (که کسایی که این تبلیغات رو میکنن ، سود مستقیم دارن از رو این کار) ، نیان وارد این کار شن !
    اگه موقعیت بهتر یا برابری هست ، بخاطر اینکه اینکار نیاز به بیرون رفتن نداره این کار رو انتخاب نکنن
    که تهش 100 درصد شکسته

مرسی که شرکت کردین

نقل قول نوشته اصلی توسط hosien نمایش پست ها
    اگه وقت و هزینه داشته باشی (می تونی با یک برنامه ریزی خوب به درآمد خیلی عالی از نت برسی ولی اگه بخواهی همان روزهای اول درآمد چند صد میلیونی داشته باشی بدرد نمی خوره
    ‏)‏
    من خودم به این کار علاقه و ایمان دارم هر چند وقت زیادی نمی زارم ولی بیشتر مخارج ریز خودم رو از را ه نت در می یارم و به عنوان یک شغل دومی دارم بهش نگاه می کنم و سعی می کنم راههای درست و علمی را پیدا کنم تا به هدفی که دارم برسم
    نظرتون محترمه ، اما چند نکته :

اون قسمتی رو که تو پرانتز قرار دادم ، بنظرم یه مقدار چاشنی شعارگونه توش داشت + مشخص کنید اون درآمد عالی که ازش حرف میزنید چقدره و اون وقت و هزینه ش چقدره !
    برا یه دستفروش درآمد عالی 1 میلیونه و برای یه دکتر 30 میلیون !
    بنظرم واژه ی ''درآمدعالی'' یه مقدار گنگ هستش و البته احساسی !

2.خودتون فرمودین که به عنوان شغل دوم! این یعنی که اونقدرا هم به این کار اعتمادی نیست و شغل اولتون براتون مهمتره !

3.تو قسمت آخر فرمودین که عاشق این کار هستین ، عشق به کار 10% دلیل شاغل بودنه ، خیلیا هستن عاشق پولن و بخاطر همون وارد اینکار میشن ! ایکاش راجع به درآمد صحبت میکردین ، راجع به افرادی که نه بخاطر عشق ! بلکه بخاطر گذران زندگی میخوان وارد اینکار شن !
    امیدوارم به هدفتون برسین

مرسی که وقتتون رو به من دادین

نقل قول نوشته اصلی توسط moj1rayaname نمایش پست ها
    فقط زمانی موفق میشی که = گروهی کار کنی + سرمایه گذاری کنی + ریسک پذیر باشی
    99% موافقم ، اما :
    این پارامترهایی که گفتین فقط شرایط لازم بود و نه کافی !
    چه بسا کسایی که با این شرایط ، باز هم شکست خوردن !

مرسی که نظر دادین

دوستان لطفا مارو از نظرات خودشون بی نصیب نذارن

jamalzzz آواتار ها
    254 بار تشکر شده در 161 پست
    بعد از 3 سال تجربه تصمیم گرفتم قبل از درآمد به فکر افزایش تجربه و دانش باشم. رقابت در عرصه تجارت الکترونیک بسیار سخت تر از قبل شده است و دیگر مناسب حال آنهایی که میخواهند به راحتی درآمد کسب کنند نیست. مثلا یک زمانی خیلی راحت با طراحی بنر و هدر میشد به درآمد خوبی رسید. ولی حالا که تعداد طراحان بنر از تعداد مشتری بیشتر است ایا باز هم شغل مناسبی به نظر می آید؟ به هر حال همیشه در هر زمینه ای شرایط پیشرفت وجود دارد. رمز موفقیت برنامه ریزی درست و پشتکار است که این روز ها آن را فراموش کرده ایم.

artemisweb آواتار ها
    100 بار تشکر شده در 83 پست
    من به خودم اطمینان دارم البته اگر مشکلات ناخواسته پیش نیاد

صفحه 1 از 10 123 ... آخرینآخرین