نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: یک فرصت برای کسب درآمد+یک فرصت برای کاهش هزینه های فروشگاه های اینترنتی

2,408 بار تشکر شده در 979 پست

یک فرصت برای کسب درآمد+یک فرصت برای کاهش هزینه های فروشگاه های اینترنتی

با سلام

می خوام در مورد یک فرصت صحبت کنم؛
    فرصتی برای فروشگاه داران برای کاهش هزینه هاشون
    و فرصتی برای کسانی که می خوان، کسب و کاری شروع کنند.

کارتنی که مدیران فروشگاه های اینترنتی با قیمت 500 تا 600 تهیه می کنن، قیمتش 300-400 تومانه. و کارتن بزرگتر هم، قیمت مناسب تری از قیمت فروش پست داره.
    مدتی قبل قصد داشتم با همکاری یک کارتن ساز، کارتن های شماره 1 و 2 پست و کارتن سفارشی برای فروشگاه های اینترنتی تولید و عرضه کنم.
    حتی سایتشم راه اندازی کردم. به دلایلی فعلا نمی شه این کارو شروع کنم و فکر نمی کنم در آینده این کارو انجام بدم. خواستم این جا بگم که خودتون دنبالشو بگیرید و هزینه هاتونو کم کنید.
    به کارتن سازها مراجعه کنید و نمونه کارتنی که می خواید رو بدید تا بهتون قیمت بدن. از نظر تعداد هم مشکلی نداره؛ اگر 1000 تا رو می تونید انبار کنید که موردی نداره، اما اگر فضا ندارید، می تونید با یکی از همکاران، با هم بخرید.
    تعجب می کنم که دوستان دنبال این قضایا نمی رن. حتی کارتنی که روش آرم و نام و نشان فروشگاه شما چاپ شده باشه، ارزونتر از قیمت فروش پست تموم می شه برای شما.
    بین من و کارتن ساز یک واسطه هم بود و باز هم من، از فروشم مطمئن بودم. حساب کنید که خودتون برید دنبالش، چه قدر به نفعتون می شه.
    همچنین دوستانی که وارد کننده هستند یا عمده فروش، می تونن برای هر محصول، کارتن اختصاصی سفارش بدن که واقعا به صرفه تر و معقولانه تر از خرید کارتن از پست است.

موفق باشید

2. کاربران زیر به خاطر این پست از soheyl_ir89 تشکر کرده اند :

520 بار تشکر شده در 351 پست
    سلام ممنون واقعا درست میفرمایید یکی از فروشگاه ها که بنده میشناسم اینکارو کرده با ادرس خودش خیلی شیک
    من خودمم میخواام اینکاارو کنم

2,408 بار تشکر شده در 979 پست
    چند نفر پیگیر این موضوع شدن؟

djdaramad آواتار ها
    139 بار تشکر شده در 76 پست
    بنده یه مدت این کار را میکردم البته پخش میکردم یه چنتایی هم سفارش بزرگ داشتم که یهو سرم شلوغ شده و بیخیالش شدم

حالا دوباره شاید شروع کردم البته یکی از اشناهای بنده خودش کارخانه کارتن سازی بزرگی داره و بنده از ایشون با قیمت مناسب تهیه میکردم و با اندک سودی میفروختم