صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 46

موضوع: مزایا و معایب تاسیس فروشگاه اینترنتی ( تایپیک آموزشی )

hosien آواتار ها
    589 بار تشکر شده در 312 پست
    من واقعا از شما تشکر می کنم بابت همچین تاپیکی و جواب دادن به سوالات بنده

به نظر شما آیا می تونم با دقت و تلاش دوباره برم سراغ فروش سی دی های آموزشی و نرم افزار البته با تجربه جدیدتر و درس گرفته شده از قبل
    (همیشه توکل به خدا داشته باش تا هیچوقت تنها نباشی)**(تاپیک کدهای تخفیف هفتگی شرکت هزار نویس) خرید هاست

2. کاربر زیر به خاطر این پست از hosien تشکر کرده است :

mohammadsh آواتار ها
    634 بار تشکر شده در 173 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط hosien نمایش پست ها
    من واقعا از شما تشکر می کنم بابت همچین تاپیکی و جواب دادن به سوالات بنده

به نظر شما آیا می تونم با دقت و تلاش دوباره برم سراغ فروش سی دی های آموزشی و نرم افزار البته با تجربه جدیدتر و درس گرفته شده از قبل
    اگر کمی اطلاعات بیشتر درباره "سی دی های آموزشی و نرم افزار " بدهید بهتر می توانم کمکتون کنم. چه آموزشهایی ، از چه شرکت هایی، چه نرم افزرهایی و ...

4. کاربر زیر به خاطر این پست از mohammadsh تشکر کرده است :

MoReNu آواتار ها
    605 بار تشکر شده در 412 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadsh نمایش پست ها
    دوست عزيز
    ماموري كه كالا را از شما تحويل مي گيرد ارتباطي با ماموري كه نامه هاي پستي ديگران را تحويل شما مي دهد ندارد.
    حتي اداره هاي پست و دفاتر خدماتي نيز در اين مورد دخالتي ندارد.
    اين سيستم از سيستم پستي كه در سطح شهر پراكنده است كاملا جداست. تحويل كالا از شما از جاي ديگر مديريت مي شود. كه معمولا پست مكانيزه در نزديكي فرودگاه و يا مكاني كه بسته هاي پستي به شهر هاي ديگر ارسال مي شود مي باشد.
    مامورين تحويل گيرنده از نقطه اي خاص شروع مي كنند . پس از گشت در شهر يكي يكي به فروشگاه ها سر زده و كالا ها را دريافت مي كند . پس از آخرين نقطه به سمت مركز حركت كرده. در آنجاست كالا ها تفكيك مي شود و به شهر هاي مورد نظر ارسال مي شود. پس شما هيچ ارتباطي با مراكز پستي نداريد.
    پيشنهاد من براي شما اين است كه اگر براي كارتان مشكلي پيش نمي آيد آدرس را در پنل خود همان آدرس محل كارتان ذكر كنيد. و كالا ها را از محل كارتان تحويل مامور دهيد.
    سلام
    برای تغییر آدرس در پنل به مشکلی بر نمی خورم آیا؟ و اگر بعد از تغییر آدرس لازم باشه دباره تغییر بدم می تونم؟
    پاکی و راستی / نیستی و ردا
    به اندازه تک تک آدما راه هست برای رسیدن به خدا

6. کاربر زیر به خاطر این پست از MoReNu تشکر کرده است :

mohammadsh آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط virangar65 نمایش پست ها
    سلام
    برای تغییر آدرس در پنل به مشکلی بر نمی خورم آیا؟ و اگر بعد از تغییر آدرس لازم باشه دباره تغییر بدم می تونم؟
    به مشکلی بر نمی خورید. این کار برای تمامی سرویس دهنده های پستی امکان پذیر است. فقط بابت تغییر آدرس هزینه ای حدود 25 تا 35 هزار تومان از شما گرفته می شود.

8. کاربران زیر به خاطر این پست از mohammadsh تشکر کرده اند :

hosien آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadsh نمایش پست ها
    اگر کمی اطلاعات بیشتر درباره "سی دی های آموزشی و نرم افزار " بدهید بهتر می توانم کمکتون کنم. چه آموزشهایی ، از چه شرکت هایی، چه نرم افزرهایی و ...
    سی دی ها و آموزشها رو می تونید از این سایت ببینید -این سایت هم برای همین دوست من هست که پخش کننده هست

amingostar110.com
    می خوام از این بنده خدا بگیرم و بفروشم

این هم نام شرکتها
    amingostar110.com/download-list-mahsoulat]
    ویرایش توسط hosien : 2014-03-07 در ساعت 15:15

10. کاربر زیر به خاطر این پست از hosien تشکر کرده است :

mohammadsh آواتار ها
    سی دی ها و آموزشها رو می تونید از این سایت ببینید -این سایت هم برای همین دوست من هست که پخش کننده هست

amingostar110.com
    می خوام از این بنده خدا بگیرم و بفروشم

این هم نام شرکتها
    amingostar110.com/download-list-mahsoulat]
    اگر در این زمینه می خواهید فعالیت کنید باید حرفه ای وارد شوید. به چه صورت؟
    در این سایتی که معرفی کرده بودید تنوع کالای زیادی دیدم
    اگر یادتان باشد در استارت مطلبی عنوان کردم :

کمی تنوع جنس در شهر های کوچک و شلوغی، ترافیک ، کمی زمان برای خرید و ترافیک در شهر های بزرگ باعث شده است که بسیاری از مردم روی به خرید اینترنت بیاورند.

در اجناسی که در این فروشگاه دیدم دقیقا مورد بالا وجود دارد.
    بسیاری از کالاهای فوق در شهر های کوچک نیست . در شهر های بزرگ هم علاوه بر ترافیک مردم مشکل کمبود زمان دارند. شاید خیلی از افراد در سر راه خود به مغازه ای می رسند که تمامی این محصولات در آنجا موجود است اما زمان اینکه بخواهند صبر کنند و در بین محصولات جستجو کنند را ندارند.
    این امتیاز بزرگی برای این محصولات می باشد. اما برای این کار چند نکته حیاتی وجود دارد.
    اولین و بزرگترین مشکلی که دارید این است که فروشگاه شما باید آمار بازدید زیادی باشد. از نظر سئو نیز قوی باشد و در جستجوها رتبه های مناسبی را داشته باشید. حال چرا برای شما این امر مهمتر است؟
    فرض کنید شما 400 محصول را گلچین کرده و شما خرید می کنید. احنمالا حداقل خرید عمده ای که می توانید داشته باشید هر کدام 3 عدد باشد پس 1200 کالا خرید کرده اید. اگر فروشگاه شما ضعیف باشد و روزی یکی دو تا فاکتور بخورید . پس مطمئنا بیش از 1 سال و نیم طول می کشد که اجناس شما فروش بروند. آن همه با در نظر گرفتن اینکه برای تمامی اجناس شما مشتری باشد. در ضمن خیلی از این کالا ها مدت زمانی محدود دارد . خودم به شخصه در مغازه ای دیدم که حدود 20 تا 25 تا از پکهای مجموعه کینگ را در گوشه ای از مغازه اش روی هم ریخته بود وقتی سوال کردم گفت قدیمی شده و تولید جدیدش آمده و دیگر کسی نمی خرد. پس شما باید فروش بالایی داشته باشید.

قبل از هر چیز آمار بازدید و سئوی فروشگاه خود را بالا ببرید

مورد بعدی اینکه ساختار سایتتان باید هم از نظر زیبایی و هم از نظر مطالب گفته شده غنی و زیبا باشد .
    سعی کنید بهترین و با کیفیت ترین تصاویر را داشته باشید. توضیحاتتان هم کامل باشد تا مشتری بداند کالایی که خرید می کند چه امکاناتی دارد.

یکی از قانون های تجارت پیشنهاد و معرفی محصول به مشتری است. شما همیشه نباید صبر کنید تا مشتری جنسی را بخواهد. بلکه در بسیاری از مواقع این شمایید که باید کالا را معرفی کنید.
    همانطور که در یک مغازه فروش نرم افزار محصولات جدید و ویزه خود را در ویترین جلو می گذارند و یا پشت شیشه کاغذ می چسبانند شما نیز باید چنین کاری کنید.
    پس داشتن قالبی زیبا با اسلایدر و بنر های تبلیعاتی مناسب لازمه کار شماست.
    این چنین فروشگاه هایی نسیتا اسقبال خوبی دارند . علاوه بر اینکه مردم زمان کمتری دارند به دلیل اینکه در اینترنت راحت تر می توانند تحقیق کنند تمایل بیشتری به خرید اینترنتی دارند.
    خود من بارها شده است که زمانی در این مغازه ها وارد شده ام ولی به دلیل اینکه مغازه شلوغ بوده و یا وقتی از فروشنده بیش از چند کالا را در خواست می کردم تا مشاهده و مقایسه کنم و متوجه بی حوصلگی فروشنده شدم بیرون آمدم و خریدی نکردم.
    اما اگر شما در فروشگاهتون به زیبایی گروه بندی کرده باشید. تصاویر و مطالب مناسب داشته باشید. قالب سایتتون زیبا و دلپسند باشد. پس مشتری با خیال راحت تر در فروشگاه شما انتخاب می کند.

سعی کنید در انتخاب کالاهاتون دقت زیادی داشته باشید . خیلی از این کالاها فروش زیادی دارند و خیلی ها هم نه.
    وقتی به یکی از این مغازها در سطح شهر مراجعه کنید بهتر متوجه می شوید که چه اجناسی بیتشر فروش دارند.

شرکتهایی مثل بهکامان ، پرنیان ، ام آر تی ، دریا سافت و مهرگان مهر محصول های با فروش تری ارائه می کنند.

نیازی نیست از همان ابتدا روی همه اجناس مانور بدهید. سعی کنید خود را به عنوان برند به مشتری نشان دهید و به مرور زمان هویت کار برند خود را تغییر دهید.
    به طور مثال می توانید کار خود را با آموزش و نرم افزارهای مهندسی به صورت کامل شروع کنید . یعنی هر آموزش مهندسی که هر شرکتی تولید کرده در سایت خود قرار دهید . از نظر نرم افزار هم همینطور. بعد از اینکه قوی شدید پیش بروید و به طور مثال پیک های مجموعه نرم افزاری کینگ یا ام آر تی را اضافه کنید.
    سعی کنید کاری کنید که مشتری به سایت شما برگردد. اگر فروشگاه شما به صورتی باشد که مشتری با مراجعه نیاز خودرا به خوبی پیدا کند و با کیفیت دریافت کند مطمئن باشید با دوم دیگر در گوگل جستجو نمی کند بلکه اول سری به سایت شما می زند اگر پیدا نکرد می گردد.

باز هم تاکید این گونه فروشگاه های باید آمار بازدید و سئوی خوبی داشته باشند. محصولات شما بر روی هارد نیستند که اگر فروش نداشته باشید شما با خود بگویید حداقل سود نکردم بلکه در این حالت ضرر هنگفتی خواهید داشت.

اگر سوال دیگری داشتید در خدمتم.

12. کاربران زیر به خاطر این پست از mohammadsh تشکر کرده اند :

hosien آواتار ها
    بله کاملا با شما موافق هستم و مطالب خیلی خوبی را عنوان کردید --- مخصوصا مشتری هایی که تا الان هم بهم زنگ می زنند و مشتریان قبلی از استانهای دورتر از شهر خودمان و یا تهران بوده بخاطر نبود بیشتر موضعات آموزشی و اتفاقا هم از تهران هم تماسهای زیادی داشتم که برای خرید گرفته می شد ولی من زمانی فروشنده بودم که به لطف بعضی از بزرگان مملکت قیمتها به شدت متغییر بود همچنان رو به گرانی بود و اساساَ ثبوت قیمت نداشتیم و دوم اینکه وقتی بعضی از محصولات رو که می خواستیم بفروشیم دورش تمام می شد و پخش کننده دیگه اون رو نداشت و ما باید انصرافی می زدیم

ولی اون موقع به انی نتیجه نرسیده بودیم که روی محصول خاصی برند سازی کنیم و این ایده شما که فرمودید اول روی یک محصول خاص مانور بدهیم هم بد نیست و عملی میشه

الان هم خیلی ها تماس میگیرند ودر مورد فلان سی دی و یا آموزش سوال می کنند و من هم ارجاع می دم به همین سایت دوستم --
    یک خوبی که این دوستم داره اگر محصولات پک دارش رو نتونستم بفروشم پس میگره و می تونه جاش یک پک جدید بده و یا از مبلغ کسر کنه

به نظر شما چه مقدار سرمایه باید روی این کار گذاشت تا با قدرت کار کرد ؟؟؟؟

-----------------------------------

واقعا تشکر می کنم از اینکه این همه وقت گذاشتید و با حوصله متن را تایپ کردید

14. کاربران زیر به خاطر این پست از hosien تشکر کرده اند :

mohammadsh آواتار ها
    بله کاملا با شما موافق هستم و مطالب خیلی خوبی را عنوان کردید --- مخصوصا مشتری هایی که تا الان هم بهم زنگ می زنند و مشتریان قبلی از استانهای دورتر از شهر خودمان و یا تهران بوده بخاطر نبود بیشتر موضعات آموزشی و اتفاقا هم از تهران هم تماسهای زیادی داشتم که برای خرید گرفته می شد ولی من زمانی فروشنده بودم که به لطف بعضی از بزرگان مملکت قیمتها به شدت متغییر بود همچنان رو به گرانی بود و اساساَ ثبوت قیمت نداشتیم و دوم اینکه وقتی بعضی از محصولات رو که می خواستیم بفروشیم دورش تمام می شد و پخش کننده دیگه اون رو نداشت و ما باید انصرافی می زدیم

ولی اون موقع به انی نتیجه نرسیده بودیم که روی محصول خاصی برند سازی کنیم و این ایده شما که فرمودید اول روی یک محصول خاص مانور بدهیم هم بد نیست و عملی میشه

الان هم خیلی ها تماس میگیرند ودر مورد فلان سی دی و یا آموزش سوال می کنند و من هم ارجاع می دم به همین سایت دوستم --
    یک خوبی که این دوستم داره اگر محصولات پک دارش رو نتونستم بفروشم پس میگره و می تونه جاش یک پک جدید بده و یا از مبلغ کسر کنه

به نظر شما چه مقدار سرمایه باید روی این کار گذاشت تا با قدرت کار کرد ؟؟؟؟

-----------------------------------

واقعا تشکر می کنم از اینکه این همه وقت گذاشتید و با حوصله متن را تایپ کردید
    خواهش می کنم . وظیفه بود.
    این که شما فرموده بودید چه مقدار سرمایه باید روی این کار گذاشت دقیقا منظورتان چیست؟
    آیا منظور شما سرمایه ای است که برای خود فروشگاه است؟
    یا نه سرمایه ای که برای خرید اجناس نیاز دارید؟

16. کاربر زیر به خاطر این پست از mohammadsh تشکر کرده است :

hosien آواتار ها
    شرمنده - شمادرست می فرمایید من مشخص نکردم برای این که برای چی می خوام

فکر کنم برای تهیه سی دی ها مشکلی نداشته باشم مثلا اگه 500 بدم می تونم بقیه رو بعدا پرداخت کنم

هزینه های دیگه مد نظرم بود --

مثلا باید فروشگاه ساز آماده و رایگان استفاده بشه و یا اسکریپ فروشگاه ساز یا از پایه برای طراحی اقدام کرد ؟

هزینه سئوی ؟

و امثال این ها

18. کاربران زیر به خاطر این پست از hosien تشکر کرده اند :

mortezanovin آواتار ها
    515 بار تشکر شده در 291 پست
    شرمنده - شمادرست می فرمایید من مشخص نکردم برای این که برای چی می خوام

فکر کنم برای تهیه سی دی ها مشکلی نداشته باشم مثلا اگه 500 بدم می تونم بقیه رو بعدا پرداخت کنم

هزینه های دیگه مد نظرم بود --

مثلا باید فروشگاه ساز آماده و رایگان استفاده بشه و یا اسکریپ فروشگاه ساز یا از پایه برای طراحی اقدام کرد ؟

هزینه سئوی ؟

و امثال این ها
    داخل متن اولشون نوشتن طراحی سیستم مدیریت محتوا اختصاصی یکی ار اشتباه های تلخشون بوده

20. کاربران زیر به خاطر این پست از mortezanovin تشکر کرده اند :

صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین