نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: عطر فروشی آنلاین

4 بار تشکر شده در 4 پست

عطر فروشی آنلاین

سلام .

یکی از دوستان اینجانب یک ساله فروش عطر داره ، فروششم خوبه ، خیلی راضیه . ولی میخواد بین عطر فروشیها تک بشه کارش ، من بهش عطرفروشی آنلاین (با پرداخت آنلاین و پرداخت در محل ) برای شهر خودمون رو پیشنهاد دادم که سفارشا اینترنتی و پیامکی ثبت بشه در دو نوبت در روز توسط پیک پخش بشه (1ظهر و 7شب) . بنظرتون چطوره ؟؟؟ قیمتا برای اینجور سفارشا گرونتر باشه ؟ از چه فروشگاه سازی استفاده بشه ؟ چه کارهایی واسه بهتر شدن کار انجام بدیم ؟

122 بار تشکر شده در 68 پست
    یه سایت هست که بهتون سبد خرید قروش نقدی میده یعنی وبلاگ هم داشته باشی می تونی فروشی
    http://www.bazpardakht.com
    ولی برای سیستم پرداخت در محل حساب باز نکن چون احتمال اینو داره که کاربر سرکاری سفارش داده باشه
    پرداخت نقدی هم سعی کن یه سیستمی انتخاب کنی که ثبت سفارش 10 ساعت طول نکشه سریع خریدار مشخصات رو بزنه

3. کاربر زیر به خاطر این پست از mori2000 تشکر کرده است :

4 بار تشکر شده در 4 پست
    ولی برای سیستم پرداخت در محل حساب باز نکن چون احتمال اینو داره که کاربر سرکاری سفارش داده باشه
    چون میخوایم علاوه بر آنلاین پبامکی هم باشه . نمیتونیم پرداخت در محل نداشته باشیم . شما هم راست میگی ولی فکر میکنم بین بد و بدتر شده اینجا مثل اورژانس و آتش نشانی
    پرداخت نقدی هم سعی کن یه سیستمی انتخاب کنی که ثبت سفارش 10 ساعت طول نکشه سریع خریدار مشخصات رو بزنه
    نام ، شماره تلفن ، آدرس . کفایت میکنه دیگه ؟؟؟؟؟

معظمی آواتار ها
    10,107 بار تشکر شده در 3,331 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط MIL4DTEST نمایش پست ها
    سلام .

یکی از دوستان اینجانب یک ساله فروش عطر داره ، فروششم خوبه ، خیلی راضیه . ولی میخواد بین عطر فروشیها تک بشه کارش ، من بهش عطرفروشی آنلاین (با پرداخت آنلاین و پرداخت در محل ) برای شهر خودمون رو پیشنهاد دادم که سفارشا اینترنتی و پیامکی ثبت بشه در دو نوبت در روز توسط پیک پخش بشه (1ظهر و 7شب) . بنظرتون چطوره ؟؟؟ قیمتا برای اینجور سفارشا گرونتر باشه ؟ از چه فروشگاه سازی استفاده بشه ؟ چه کارهایی واسه بهتر شدن کار انجام بدیم ؟
    شما از صفر تا 100 این کار رو توی یک پاراگراف پرسیدی و انتظار داری که جواب دقیقی بهتون بدن که اینطور نمیشه و جواب هایی هم که داده بشه هر کدوم به بخشی از سوالاتت مربوط میشه.

در مورد اینکه از چه فروشگاه سازی استفاده کنی، قطعاً گزینه های برتر اسکریپت های اپن سورس رایگانه.
    برای اطلاعات بیشتر این لینک: http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=46650

حالا بحث روی این موضوعه که میخوای چطور بفروشی؟ فقط نقدی یا پرداخت در محل هم باشه؟ اگر پرداخت در محل باشه، فقط با پیک در شهر خودتون باشه یا فروش به سراسر ایران با سیستم های واسطه پستی؟
    این سوال ها رو باید از خودت و دوستت بپرسی و تصمیم بگیری که آخرش میخوای چکار کنی؟ چون جواب این سوالات تعیین میکنه که به چه ابزارهایی برای فروش نیاز داری و چه اسکریپتی رو باید استفاده کنی.

وقتی این دو مسئله رو روشن کردی، بعد از مطالعه تاپیک های موجود در انجمن، در ادامه این تاپیک میتونی سوالات مربوط به سیاست قیمت گذاری و پیشرفت فروشگاه رو بپرسی.

6. کاربران زیر به خاطر این پست از معظمی تشکر کرده اند :

4 بار تشکر شده در 4 پست
    تو پاراگراف گفتم که واسه شهر خودمون . فقط میخوایم شهر و با پیک پشتیبانی کنیم

mohammadsh آواتار ها
    634 بار تشکر شده در 173 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط MIL4DTEST نمایش پست ها
    تو پاراگراف گفتم که واسه شهر خودمون . فقط میخوایم شهر و با پیک پشتیبانی کنیم
    نام شهر شما چیست

9. کاربر زیر به خاطر این پست از mohammadsh تشکر کرده است :