صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14

موضوع: قيمت طلا بعد از عيد نوروز

ansoft آواتار ها
    138 بار تشکر شده در 94 پست

قيمت طلا بعد از عيد نوروز

سلام

به نظر شما قيمت طلا بعد از عيد افزايش داره يا به چيز خاصي بستگي داره؟
    Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former. Albert Einstein

Reza آواتار ها
    15,735 بار تشکر شده در 5,328 پست
    اون چیزی که همیشه بوده اینه که دم عید عموما خانوما تصمیم میگیرم وضعیت جواهر آلات خودشون رو نو نوار کنن تا خدای نکرده ی وقت جلوی فامیلا تو عید دیدنی کم نیارن! بازار هم که این میدونه از اوایل اسفند کم کم قیمت ها رو بالا می بره تا نهایتا هفته اول فروردین و تجربه نشون داده اکثر اوقات بعد از فروردین طلا ارزون تر میشه از اسفند و دلیل اصلیشم همونی بود که تو بند بالا عرض شد . . .
    کسب درآمد حلال بر هر مرد و زن مسلمانی واجب است
    عـبـادت ده جز دارد کـه نه جز آن طلـب روزی حـلال است

3. کاربران زیر به خاطر این پست از Reza تشکر کرده اند :

sunflower1 آواتار ها
    425 بار تشکر شده در 194 پست
    بعید می دونم بالا بره .. البته پیشبینی طلا کار هر کسی نیست .. ولی معمولا دم عیدی گرون میشه و بعدش دوباره یکم ارزون
    ولی خوب توو ایران نمیشه چیزی رو پیشبینی کرد .. یهو دیدی رفت بالا یا یهو دیدی با مخ خورد زمین :دی

5. کاربر زیر به خاطر این پست از sunflower1 تشکر کرده است :

ansoft 

h-agah آواتار ها
    436 بار تشکر شده در 209 پست
    رضا جون این نظری که فرمودید نظر عامیانه هست که همه میدونند . بررسی و پیش بینی افت یا افزایش قیمت جهانی طلا همین طور تاثیر مسایل سیاسی و اقتصادی دیگر کشورها برای این نوسان جای بحث داره که ناگفته نماند هیچ کسی نمی تواند پیش بینی صحیحی از اینده داشته باشد . این خبر رو هم میتونید بخونید

به گزارش سایت طلا به نقل از رویترز، تحلیل تکنیکال فیبوناچی حاکی از آن است که سطح مقاومتی قیمت طلا در کوتاه مدت به 1375 تا 1377 دلار خواهد رسید و در صورت شکسته شدن این سطح احتمال افزایش بیشتر قیمت طلا وجود خواهد داشت.

بر اساس این گزارش سطح حمایتی بعدی برای قیمت هر اونس طلا 1341 دلار خواهد بود و اگر این سطح شکسته شود احتمال دارد که قیمت هر اونس طلا در روزهای آینده با افت بیشتری روبرو شود.

قیمت جهانی طلا پس از کاهش 28 درصدی در سال 2013 میلادی از ابتدای امسال تاکنون حدود 13 درصد افزایش داشته است.

به اعتقاد کارشناسان اقتصادی برگزاری نشست فدرال رزرو آمریکا طی امروز و فردا و تحولات در روابط روسیه و غرب تاثیر زیادی بر قیمت جهانی طلا خواهد داشت./م
    سایت طلا خبرهای پیشبینی را به درخواست کاربران قرار داده و خود هیچ گونه اعتقادی به پیشبینی قیمت ها ندارد.
    منبع
    http://www.tala.ir/showpic.php?id=17214

7. کاربر زیر به خاطر این پست از h-agah تشکر کرده است :

Reza آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط h-agah نمایش پست ها
    رضا جون این نظری که فرمودید نظر عامیانه هست که همه میدونند . بررسی و پیش بینی افت یا افزایش قیمت جهانی طلا همین طور تاثیر مسایل سیاسی و اقتصادی دیگر کشورها برای این نوسان جای بحث داره که ناگفته نماند هیچ کسی نمی تواند پیش بینی صحیحی از اینده داشته باشد . این خبر رو هم میتونید بخونید

به گزارش سایت طلا به نقل از رویترز، تحلیل تکنیکال فیبوناچی حاکی از آن است که سطح مقاومتی قیمت طلا در کوتاه مدت به 1375 تا 1377 دلار خواهد رسید و در صورت شکسته شدن این سطح احتمال افزایش بیشتر قیمت طلا وجود خواهد داشت.

بر اساس این گزارش سطح حمایتی بعدی برای قیمت هر اونس طلا 1341 دلار خواهد بود و اگر این سطح شکسته شود احتمال دارد که قیمت هر اونس طلا در روزهای آینده با افت بیشتری روبرو شود.

قیمت جهانی طلا پس از کاهش 28 درصدی در سال 2013 میلادی از ابتدای امسال تاکنون حدود 13 درصد افزایش داشته است.

به اعتقاد کارشناسان اقتصادی برگزاری نشست فدرال رزرو آمریکا طی امروز و فردا و تحولات در روابط روسیه و غرب تاثیر زیادی بر قیمت جهانی طلا خواهد داشت./م
    سایت طلا خبرهای پیشبینی را به درخواست کاربران قرار داده و خود هیچ گونه اعتقادی به پیشبینی قیمت ها ندارد.
    منبع
    http://www.tala.ir/showpic.php?id=17214
    فرمایش شما کاملا متینه اما چیزی که من باید خدمتتون عرض کنم اینه که شما ایران رو از کل دنیا ایزوله بفرمایید! بحث ایران با بحث جهان فرق می کنه!
    همه شاهد بودیم چند وقت پیش که طلا داشت همه جا ارزون می شد حتی قیمت جهانی طلا روی نمودار نزولی بود ، تو ایران طلا با چه شدتی داشت قیمتش می رفت بالا و البته نمونه های بالعکس تو وضعیت های مشابه هم وجود داشته
    به هر حال اون چیزی که فرهنگ مردم ما و روال بازار حکم میکنه خارج از تغییرات جهانی میتونه پست قبلیم باشه اما عطف به فرمایشات شما ، امکان افزایش هم محتمل هست . . .

9. کاربران زیر به خاطر این پست از Reza تشکر کرده اند :

ahijoon آواتار ها
    1,871 بار تشکر شده در 901 پست
    فرمایشات رضاجان صحیحه .

در مورد قیمت هم بنده فکر میکنم سال آینده نسبت به حالت فعلی افزایش داشته باشیم .
    مشاوره در تولید و تهیه ( برنامه ، محتوا ، کالا ) مشاوره در بازاریابی و فروش و پشتیبانی ، تخصص من است
    با تلگرام من در ارتباط باشید : @pasokh724

11. کاربر زیر به خاطر این پست از ahijoon تشکر کرده است :

ansoft 

راهبر انجمن شاپ کیپر yazdiran آواتار ها
    3,210 بار تشکر شده در 1,432 پست
    سلام
    طلا ديروز حدود 4 تومن ارزونتر شده بود و احتمال كمي كاهش اوايل فروردين هم هست
    اللهم صل علی محمد و آل محمد

13. کاربر زیر به خاطر این پست از yazdiran تشکر کرده است :

ansoft 

ansoft آواتار ها
    138 بار تشکر شده در 94 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza نمایش پست ها
    اون چیزی که همیشه بوده اینه که دم عید عموما خانوما تصمیم میگیرم وضعیت جواهر آلات خودشون رو نو نوار کنن تا خدای نکرده ی وقت جلوی فامیلا تو عید دیدنی کم نیارن! بازار هم که این میدونه از اوایل اسفند کم کم قیمت ها رو بالا می بره تا نهایتا هفته اول فروردین و تجربه نشون داده اکثر اوقات بعد از فروردین طلا ارزون تر میشه از اسفند و دلیل اصلیشم همونی بود که تو بند بالا عرض شد . . .
    خوب اين يعني كه من خريدم رو رضا جان بزارم برا بعد از عيد؟

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

نقل قول نوشته اصلی توسط yazdiran نمایش پست ها
    سلام
    طلا ديروز حدود 4 تومن ارزونتر شده بود و احتمال كمي كاهش اوايل فروردين هم هست
    آره تا 100 تومن هم رفت ولي اين چند روز اخير فكر كنم بخاطر اوكراين و روسيه و آمريكا و توافقات آقاي ظريف قيمت كاهش داشته.

حدود 2 ماه پيش قيمت روي 89 تومن ثابت بود ، به نطرتون ديگه اينطوري ميشه كه قيمت ثابت بمونه؟

Reza آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط ansoft نمایش پست ها
    خوب اين يعني كه من خريدم رو رضا جان بزارم برا بعد از عيد؟
    نمی تونم با جدیت تمام و با وضوح بگم آره یا نه اما اگه کمکتون می کنه اینو می گم که : من خودم خریدم رو گذاشتم برای اواخر فروردین تا اواسط اردیبهشت

16. کاربر زیر به خاطر این پست از Reza تشکر کرده است :

ansoft 

setkala.com آواتار ها
    69 بار تشکر شده در 39 پست
    من یه دوست طلافروش دارم ازش پرسیدم گفت چون دولت قیمت دلار رو در بودجه 2650 تا 2700 دیده به همین خاطر قیمت طلا در اردیبهشت پایین میاد
    البته اگر اتفاق خاصی مثل جنگ و .. تو دنیا پیش نیاد و قیمت جهانی خیلی بالا نره . منم خریدم گذاشتم اواخر فروردین بعد از تثبیت قیمت
    اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم واهلک اعدائهم اجمعین

18. کاربران زیر به خاطر این پست از setkala.com تشکر کرده اند :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین