صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 24

موضوع: وقتشه که یه تغییری در شاپ کیپر ایجاد بشه

JAVAD76 آواتار ها
    278 بار تشکر شده در 129 پست

وقتشه که یه تغییری در شاپ کیپر ایجاد بشه

سلام دوستان گرامی

یه مدتیه حس می کنم شاپ کیپر خیلی تکراری شده هیچ تنوعی توش نیست و به همون روالی که از مدت ها قبل بوده ، داره پیش میره.
    به نظر من بهتره که تغییراتی در ظاهر و یا قابلیت های این انجمن صورت بگیره تا کاربران جدید و با سطح دانش بالاتری وارد این انجمن بشن و فعالیت کنن و کاربران فعلی ، از انجمن زده نشن.

این تغییر رو خودم استارت می زنم و امیدوارم که مدیران و اعضای محترم شاپ کیپر این کار رو ادامه بدن تا شاهد شروعی نو در نوروز 93 باشیم

در راستای این تغییر من 70 80 تا آواتار مناسب انجمن رو در یک فایل zip آماده کردم تا این که اگر اعضای انجمن قصد تعویض آواتارشون رو دارن و این تصاویر رو مناسب می دونن ازشون استفاده کنند

فایل زیپ : javad76.zip
    حجم فایل : 3 مگابایت
    رمز فایل ها نام کاربری خودم یعنی javad76 هست.
    منبع فایل ها روی هر فولدر نوشته شده

در ضمن یک فولدر نیز با عنوان حجاب برای خانوم های مقید شاپ کیپر قرار دادم .

امیدوارم این شروع برای انجمن مفید واقع بشه.

مچکرم
    ویرایش توسط JAVAD76 : 2014-03-23 در ساعت 16:06

2. کاربران زیر به خاطر این پست از JAVAD76 تشکر کرده اند :

2,402 بار تشکر شده در 976 پست
    سلام دوست گرامی

قالب و ظاهر و آواتار، تغییر بلند مدت ایجاد نمی کنن و باعث ورود کاربران با سطح علمی بالاتر نمی شه.
    محتوا باید تغییر کنه. سطح محتوا را بالا ببرید. فضایی ایجاد کنید که استاد دانشگاه هم علاقه نشون بده که چند خط در این انجمن بنویسه.
    یکی از موضوع هایی که قبلا مطرح کردم هم مصاحبه با افرادیه که می تونن آموزش های مرتبط ایجاد کنن. چند پرسش و پاسخ باعث می شه که متوجه بشن که از سمت کاربران شاپ کیپر بهشون توجه می شه. ثبت مصاحبه در انجمن و آغاز پرسش های کاربران، و دعوت از مصاحبه شونده به انجمن برای پاسخ گویی، باعث می شه پای این عزیزان به انجمن باز بشه.
    منتظر اجرای این کار از سمت مدیران هم نباشید. یک کاربر هم می تونه آغازگر این حرکت باشه و ما کاربران هستیم که باید سطح محتوارو ارتقا بدیم و نه مدیران.

حرکت دیگه، می تونه اجرای حرکات دست جمعی برای ارتقای سطح فروشگاه های اینترنتی باشه. یعنی یک برنامه ی پیشرفت نوشته بشه و پله پله با هم پیشرفت کنند. مثلا در ابتدا ظاهر مناسب داشته باشن. سپس سهولت جستجو در فروشگاه، و بعد از اون، سهولت سفارش، تعدد روش ها و درگاه های پرداخت، پشتیبانی آنلاین و آفلاین، نظرسنجی های متعدد، بسته بندی (استفاده از پاکت و کارتن اختصاصی و ...) و استفاده از پیامک و ...

4. کاربران زیر به خاطر این پست از soheyl_ir89 تشکر کرده اند :

سـعید آواتار ها
    1,435 بار تشکر شده در 591 پست
    فرمایشات سهیل جان اینجا هم متینه ... ( من روزی دو سه بار دارم پشت دستت پست می زنم )

من به شخصه برای اوردن یک نماینده نماد تلاش هایی رو کردم و نامه نگاری هایی رو کردم .. نهایت رسید به جاییکه باید اقا رضا مذاکراتی رو انجام می دادن.. امیدوارم این گونه فعالیت ها با پیگیری مدیران به نتیجه برسه ... وگرنه ما ها موقعیت دعوت رو داریم ولی اجرا با ما نیست ... نیاز به مرجع بالاتری هست . حداقل تیم راهبری !! حتی یک همیار یا همراه هم در این باره نمی تونه اقدامی انجام بده ...

( راستی رضا جان اگه اینو می خونی ؟ چی شد اخرشنتیجه نماینده نماد ؟ بعد از تعطیلات اوکی میشه ان شا اله ؟؟ )

6. کاربر زیر به خاطر این پست از سـعید تشکر کرده است :

نقل قول نوشته اصلی توسط سـعید نمایش پست ها
    فرمایشات سهیل جان اینجا هم متینه ... ( من روزی دو سه بار دارم پشت دستت پست می زنم )

من به شخصه برای اوردن یک نماینده نماد تلاش هایی رو کردم و نامه نگاری هایی رو کردم .. نهایت رسید به جاییکه باید اقا رضا مذاکراتی رو انجام می دادن.. امیدوارم این گونه فعالیت ها با پیگیری مدیران به نتیجه برسه ... وگرنه ما ها موقعیت دعوت رو داریم ولی اجرا با ما نیست ... نیاز به مرجع بالاتری هست . حداقل تیم راهبری !! حتی یک همیار یا همراه هم در این باره نمی تونه اقدامی انجام بده ...

( راستی رضا جان اگه اینو می خونی ؟ چی شد اخرشنتیجه نماینده نماد ؟ بعد از تعطیلات اوکی میشه ان شا اله ؟؟ )
    البته عرایض هست
    و اگر من زودتر می نویسم برای اینه که شما اصلاح کنی و من یاد بگیرم. و گرنه شما مقدم تر هستید

من نظرم اینه که کاربران باید این کارهارو با هماهنگی هم و انجمن، اجرایی کنند. حتی مجله و مصاحبه ها و همه ی کارها باید توسط کاربران انجام بشه. وقتی همراه بودم هم این موضوع رو مطرح کردم که برای هر کاری برنامه ریزی کنیم و مطرح کنیم تا کاربران به صورت داوطلبانه این کارهارو به دست بگیرند؛ به صورت همکاری کوتاه مدت یا بلند مدت.

parsan آواتار ها
    129 بار تشکر شده در 61 پست
    به نظر من باید سیستم بلاگ انجمن راه اندازی بشه و آموزش های تخصصی ، مقالات علمی ، بازاریابی و ..... هر چیزی که باعث میشه دانش افراد در زمینه تجارت الکترونیک بالا بره درج بشه و برای مشکلات ، افراد در انجمن سوال کنن و برای آموزش به قسمت وبلاگ انجمن بروند. منظور از وبلاگ انجمنی پلاگینی هست که بر روی وی بی نصب میشه

کاربر خاطی amiri113 آواتار ها
    1,552 بار تشکر شده در 772 پست
    بايد در ازای ايجاد محتوا برای کاربرانی که اينکار رو انجام ميدن يک ارزش افزوده ايجاد بشه.

10. کاربران زیر به خاطر این پست از amiri113 تشکر کرده اند :

نقل قول نوشته اصلی توسط amiri113 نمایش پست ها
    بايد در ازای ايجاد محتوا برای کاربرانی که اينکار رو انجام ميدن يک ارزش افزوده ايجاد بشه.
    چه ارزش افزوده ای بهتر از افزایش دانش و اطلاع از تجربه های سایرین؟

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

نقل قول نوشته اصلی توسط parsan نمایش پست ها
    به نظر من باید سیستم بلاگ انجمن راه اندازی بشه و آموزش های تخصصی ، مقالات علمی ، بازاریابی و ..... هر چیزی که باعث میشه دانش افراد در زمینه تجارت الکترونیک بالا بره درج بشه و برای مشکلات ، افراد در انجمن سوال کنن و برای آموزش به قسمت وبلاگ انجمن بروند. منظور از وبلاگ انجمنی پلاگینی هست که بر روی وی بی نصب میشه
    چه فرد یا افرادی برای وبلاگ، تولید محتوا کنن؟
    وبلاگ چیز خوبیه و قبلا هم مورد توجه و بررسی مدیران انجمن بود. اما بحث تولید محتوا مهمه.
    اگر وبلاگ راه اندازی بشه، کاربرانی هم باید اونو بچرخونن.
    ضمن این که انجمن، هم جای اشتراک گذاری یک مطلب خبریه، هم فضا و امکانات مناسب برای پرسش و پاسخ هاست.

کاربر خاطی amiri113 آواتار ها
    1,552 بار تشکر شده در 772 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط soheyl_ir89 نمایش پست ها
    چه ارزش افزوده ای بهتر از افزایش دانش و اطلاع از تجربه های سایرین؟
    اين برای سايرين هست.
    برای کسی که اون محتوا رو ايجاد کرده چه سودی داره ؟
    ميتونه بره همون محتوا رو توی سايت خودش منشر کنه. مگر اينکه شاپکيپر براش ارزش افزوده ايجاد کنه تا بياد تو شاپکيپر موضوع آموزشی رو بزنه.

نه تنها شاپکيپر، وضعيت اکثر انجمن های ايرانی همين هست و تاپيک های آموزشی کمتر پيدا ميشه داخلشون.

S.A.E.I.D آواتار ها
    2,577 بار تشکر شده در 1,564 پست
    اين برای سايرين هست.
    ميتونه بره همون محتوا رو توی سايت خودش منشر کنه. مگر اينکه شاپکيپر براش ارزش افزوده ايجاد کنه تا بياد تو شاپکيپر موضوع آموزشی رو بزنه.

نه تنها شاپکيپر، وضعيت اکثر انجمن های ايرانی همين هست و تاپيک های آموزشی کمتر پيدا ميشه داخلشون.
    سلام
    مثلا میشه donate قرار داد
    دیشب از دلتنگیت بغضی گلویم را شکست / گریه ای شد بر فراز آرزوهایم نشست/ من نگاهت را کشیدم روی تاریخ غزل / تا بماند یادی از روزی که بر قلبم نشست . .

14. کاربران زیر به خاطر این پست از S.A.E.I.D تشکر کرده اند :

اين برای سايرين هست.

بهتره خودمونو تغییر بدیم
    یعنی چیزی که بلد هستیم رو به دیگران یاد ندیم؟ که چی بشه؟ تو مغزمون بمونه؟ بعد به خاطر چند تومان، این کارو انجام بدیم. حالا فرض کنید به خاطر یک متن آموزشی، مبلغ x تومان پرداخت بشه به نویسنده. اولا که دوستان اگر باغبون بودن، باغچه ی خودشونو بیل می زدن. پس محتوای ارزشمند کمی تولید می شه. دوما فردا این x تومان برابر می شه با همین صفر تومان و باز باید این رقم بیشتر بشه.
    صفت های ناشایست به خودمون راه ندیم. زکات در ثروت باعث بیشتر شدن ثروت و رکات در علم باعث بیشتر شدن علم می شه. جیب و مغز می رن زیر خاک و فقط کارهایی که کردیم و خاطره هایی که با ما داشتن می مونه.

16. کاربران زیر به خاطر این پست از soheyl_ir89 تشکر کرده اند :

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین