صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 24

موضوع: نظرتون درباره تعمیرات و خدمات کامپیوتری سیار چیه؟!

omidariyan آواتار ها
    197 بار تشکر شده در 117 پست

نظرتون درباره تعمیرات و خدمات کامپیوتری سیار چیه؟!

سلام خدمت شاپکیپری های عزیز
    خلاصه بگم از بیکاری و بی پولی شدیدا خستم،دانشجوی کامپیوترم قصد دارم که خدمات کامپیوتری سیار(نصب ویندوز و رفع عیوب سیستم و ...) رو انجام بدم.میخواستم نظرتن رو درباره این کار بدونم و بگید چه کارایی کنم که اوایل کار شکست نخورم و نا امید نشم.در واقع میخوام با تحقیق و آگاهی کامل وارد این کار بشم.
    منتظر نظراتتون هستم...
    آدم باشیم!

2. کاربران زیر به خاطر این پست از omidariyan تشکر کرده اند :

omidariyan آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط lord68 نمایش پست ها
    این کار رو نکن عزیزم

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

این کار رو نکن عزیزم
    دوست عزیز...الان این یه جمله شما چه کمکی به من میکنه؟؟
    لطف کنید کامل توضیح بدید

411 بار تشکر شده در 143 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط omidariyan نمایش پست ها
    خلاصه بگم از بیکاری و بی پولی شدیدا خستم،دانشجوی کامپیوترم قصد دارم که خدمات کامپیوتری سیار(نصب ویندوز و رفع عیوب سیستم و ...) رو انجام بدم.میخواستم نظرتن رو درباره این کار بدونم و بگید چه کارایی کنم که اوایل کار شکست نخورم و نا امید نشم.در واقع میخوام با تحقیق و آگاهی کامل وارد این کار بشم.
    منتظر نظراتتون هستم...
    میشه بفرمایید کدوم شهر هستید؟ روابط عمومی تان در چه حد است؟

5. کاربر زیر به خاطر این پست از shojaei69 تشکر کرده است :

rezaonline.net آواتار ها
    1,302 بار تشکر شده در 554 پست
    منتظر نظراتتون هستم...
    شما که دانشجوی کامپیوترید بهتره شدیدا از این فرصت و وقتی که دارید استفاده کنید و در زمینه یکی از زبانهای برنامه نویسی فعالیت کنید بعد وارد بازار کار همان موضوع بشید .

خدمات کامپیوتری و نصب ویندوز و اینا حقیقتا کسر شان هست و اصلا کار خوبی نیست.

7. کاربران زیر به خاطر این پست از rezaonline.net تشکر کرده اند :

omidariyan آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط toofan245 نمایش پست ها
    میشه بفرمایید کدوم شهر هستید؟ روابط عمومی تان در چه حد است؟
    من اهواز هستم.
    اطرافیان که میگن خیلی زبون دراز و پر رو هستم
    از نظر خودم روباط عمومیم متوسط رو به بالا هست...

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaonline.net نمایش پست ها
    شما که دانشجوی کامپیوترید بهتره شدیدا از این فرصت و وقتی که دارید استفاده کنید و در زمینه یکی از زبانهای برنامه نویسی فعالیت کنید بعد وارد بازار کار همان موضوع بشید .

خدمات کامپیوتری و نصب ویندوز و اینا حقیقتا کسر شان هست و اصلا کار خوبی نیست.
    من به گرافیک و php علاقه شدیدی دارم از اونور از برنامه نویسی ویندوز و کنسول متنفرم
    واقعا این سن و سال برای پسرا سن و سال بدیه همش فکرم درگیره
    اصلا نمیتونم روی کاری تمرکز کنم
    رفتار و دید خانواده نسبت به آدم هم که...

9. کاربر زیر به خاطر این پست از omidariyan تشکر کرده است :

13 بار تشکر شده در 4 پست
    دوست عزیز...الان این یه جمله شما چه کمکی به من میکنه؟؟
    لطف کنید کامل توضیح بدید
    اگه رفتی یه جایی و نتونستی سیستم طرف رو درست کنی هم حسابی ضایع میشی هم اعتبارت از بین میره
    بعضی وقتا هزینه رفت وامدت بیشتر میشه
    مردم سخت با این موضوع کنار میان چون باید بهت اعتماد کنن

11. کاربران زیر به خاطر این پست از lord68 تشکر کرده اند :

yanliz آواتار ها
    1,474 بار تشکر شده در 695 پست
    من اهواز هستم.
    اطرافیان که میگن خیلی زبون دراز و پر رو هستم
    از نظر خودم روباط عمومیم متوسط رو به بالا هست...

من به گرافیک و php علاقه شدیدی دارم از اونور از برنامه نویسی ویندوز و کنسول متنفرم
    واقعا این سن و سال برای پسرا سن و سال بدیه همش فکرم درگیره
    اصلا نمیتونم روی کاری تمرکز کنم
    رفتار و دید خانواده نسبت به آدم هم که...
    با سلام دوست عزیز
    یعنی اینقدر بی پولی فشار آورده؟ اگر واقعا بی پولی اینقدر فشار آورده و از روی ناچاری می خواهین انجام بدید، انجام بدید خوبه.
    ولی اگر مشخص می کردید دقیقا چند سالتون هست و پول را برای چی می خواهید بهتر می شد راهنمایی کرد.
    پول همیشه نیاز هست ولی هدف نیست، پول فقط وسیله ای است که باعث میشه ما راحتتر به هدفمون برسیم.
    اگر برای تامین هزینه های جاری زندگی و شهریه دانشگاه و ... پول نیاز دارید ایده ای که دارید را پیاده کنید ولی اگر پول برای تفریح و خوش گذرانی و دوست بازی و ... می خواهید اصلا همچین کاری نکنید. این کارها و تفریحات را از حالا بگذارید کنار و بچسبید به درس و یادگیری برنامه نویسی به تمام معنی، تا در آینده یک مهندس با سود و باتجربه باشید از هیچ زمینه برنامه نویسی هم بدتون نیاد چون شما دانشجوی کامپیوتر هستید و برنامه نویسی ویندوز و کنسول هم خیلی کاربردی هست گرافیک و php زیاد هم سخت نیستند الان کسانی که اصلا رشته دانشگاهیشون کامپیوتر نیست با خواندن چند کتاب و دیدن چندتا فیلم آموزشی یا نهایتا رفتن به کلاس آموزشی گرافیست و php نویس ماهری می شن. شما به عنوان یک مهندس کامپیوتر باید کاری را انجام دهید که دیگران قادر به انجام آن نیستند وگرنه الان هر کسی که کمترین علاقه فنی داشته باشه خودش ویندوز حذف و نصب میکنه

نقل قول نوشته اصلی توسط lord68 نمایش پست ها
    اگه رفتی یه جایی و نتونستی سیستم طرف رو درست کنی هم حسابی ضایع میشی هم اعتبارت از بین میره
    بعضی وقتا هزینه رفت وامدت بیشتر میشه
    مردم سخت با این موضوع کنار میان چون باید بهت اعتماد کنن
    حرف شما تا حدودی درسته اما یک تعمیرکار در هر زمینه ای که هم باشه قرار نیست حتما وسیله را در محل تعمیر کنه. اگر وسیله ای در محل به هر دلیلی تعمیر نشه آن را منتقل می کنند به یک مغازه ( اگر از خودش مغازه نداشته باشه به مغازه یک همکار) و سر صبر و حوصله و مساعدت و مشاوره دیگران سیستم را تعمیر می کنند.
    ویرایش توسط yanliz : 2014-05-02 در ساعت 16:19

13. کاربران زیر به خاطر این پست از yanliz تشکر کرده اند :

omidariyan آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط yanliz نمایش پست ها
    با سلام دوست عزیز
    یعنی اینقدر بی پولی فشار آورده؟ اگر واقعا بی پولی اینقدر فشار آورده و از روی ناچاری می خواهین انجام بدید، انجام بدید خوبه.
    ولی اگر مشخص می کردید دقیقا چند سالتون هست و پول را برای چی می خواهید بهتر می شد راهنمایی کرد.
    پول همیشه نیاز هست ولی هدف نیست، پول فقط وسیله ای است که باعث میشه ما راحتتر به هدفمون برسیم.
    اگر برای تامین هزینه های جاری زندگی و شهریه دانشگاه و ... پول نیاز دارید ایده ای که دارید را پیاده کنید ولی اگر پول برای تفریح و خوش گذرانی و دوست بازی و ... می خواهید اصلا همچین کاری نکنید. این کارها و تفریحات را از حالا بگذارید کنار و بچسبید به درس و یادگیری برنامه نویسی به تمام معنی، تا در آینده یک مهندس با سود و باتجربه باشید از هیچ زمینه برنامه نویسی هم بدتون نیاد چون شما دانشجوی کامپیوتر هستید و برنامه نویسی ویندوز و کنسول هم خیلی کاربردی هست گرافیک و php زیاد هم سخت نیستند الان کسانی که اصلا رشته دانشگاهیشون کامپیوتر نیست با خواندن چند کتاب و دیدن چندتا فیلم آموزشی یا نهایتا رفتن به کلاس آموزشی گرافیست و php نویس ماهری می شن. شما به عنوان یک مهندس کامپیوتر باید کاری را انجام دهید که دیگران قادر به انجام آن نیستند وگرنه الان هر کسی که کمترین علاقه فنی داشته باشه خودش ویندوز حذف و نصب میکنه

حرف شما تا حدودی درسته اما یک تعمیرکار در هر زمینه ای که هم باشه قرار نیست حتما وسیله را در محل تعمیر کنه. اگر وسیله ای در محل به هر دلیلی تعمیر نشه آن را منتقل می کنند به یک مغازه ( اگر از خودش مغازه نداشته باشه به مغازه یک همکار) و سر صبر و حوصله و مساعدت و مشاوره دیگران سیستم را تعمیر می کنند.
    با تشکر از پاسخ کاملتون
    من 20 سالمه ... پول زیادی از بابام نمیگیرم شاید ماهی 20 هزار تومن هم نگیرم! خودم یه مقدار کمی از نت در آمد کسب میکنم که حکم پول تو جیبی رو داره
    راستش دوست دارم از الان مستقل باشم و به خودم اثبات کنم که یه مردم و میتونم روی پای خودم وایسم دوست دارم شهریه دانشگاه رو هم خودم بدم
    با این وضع بازار برنامه نویسی هم زیاد امیدی به کار برنامه نویسی ندارم...دیگه دارم دیوونه میشم!!!!
    هر روز یه ایده جدید به ذهنم میرسه،هی از این شاخه به اون شاخه میخوام بپرم...چیزایی که تا حالا بهشون فکر کردم
    تدریس زبان(زبانم عالیه)،گذروندن دوره آرایشگری و کار کردن در آرایشگاه فامیلمون،فروختن دی وی دی انیمیشن ، زدن سایت طراحی بنر و گرافیک(رافیک متوسط رو به بالا بلدم)و ...
    ویرایش توسط omidariyan : 2014-05-02 در ساعت 17:00

15. کاربران زیر به خاطر این پست از omidariyan تشکر کرده اند :

ahijoon آواتار ها
    1,871 بار تشکر شده در 901 پست
    درود !

خیلی هم خوبه . کار ، عار یا آر یا هرجوره دیگه که نوشته شه نیست . از صحبت برخی دوستان ناراحت شدم. ببخشید که پشت میزی نیست که برن ببشینن پشتش. هرچند همین کارو عالی ادامه بده پشت میزم میشینه.

پارسال از روی آگهی به یکی زنگ زدم ..یه جوون با موتور که کیف سامسونت هم پشتش بسته بود اومد سیستم دفترو عیب یابی کنه ... ارشد کامپیوتر میخوند . کنار درسشم روی شبکه های کامپیوتری تحقیقات میکرد مسائل برنامه ای و امنیتی میگف برنامه دارم ... جدای از اینها وساطت هم میکرد . مثلا حین بررسی میگفت فلان قطعه ضعیفه ... این سیستم کمی ارتقا میخواد ... سفارش رو میگرفت میرفت از مغازه طرف قرارداد میاورد نصب میکرد و سهمشو ورمیداشت. یا حتی سیستم و لپ تاپ و قطعات کهنه هم میخرید میبرد...

چه اشکالی داره این کارا ؟ خدایی من لذت میبرم از وجود و جسارت چنین افرادی که به هر نحوی دارن حرکت میکنن و جدای از درآمد واقعا به علم و تخصصشون اضافه میکنن
    به قول امضای کامران که میگه بزرگ فکر کن ولی کوچک عمل کن.. همین حالا شروع کن
    مشاوره در تولید و تهیه ( برنامه ، محتوا ، کالا ) مشاوره در بازاریابی و فروش و پشتیبانی ، تخصص من است
    با تلگرام من در ارتباط باشید : @pasokh724

17. کاربران زیر به خاطر این پست از ahijoon تشکر کرده اند :

omidariyan آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahijoon نمایش پست ها
    درود !

خیلی هم خوبه . کار ، عار یا آر یا هرجوره دیگه که نوشته شه نیست . از صحبت برخی دوستان ناراحت شدم. ببخشید که پشت میزی نیست که برن ببشینن پشتش. هرچند همین کارو عالی ادامه بده پشت میزم میشینه.

پارسال از روی آگهی به یکی زنگ زدم ..یه جوون با موتور که کیف سامسونت هم پشتش بسته بود اومد سیستم دفترو عیب یابی کنه ... ارشد کامپیوتر میخوند . کنار درسشم روی شبکه های کامپیوتری تحقیقات میکرد مسائل برنامه ای و امنیتی میگف برنامه دارم ... جدای از اینها وساطت هم میکرد . مثلا حین بررسی میگفت فلان قطعه ضعیفه ... این سیستم کمی ارتقا میخواد ... سفارش رو میگرفت میرفت از مغازه طرف قرارداد میاورد نصب میکرد و سهمشو ورمیداشت. یا حتی سیستم و لپ تاپ و قطعات کهنه هم میخرید میبرد...

چه اشکالی داره این کارا ؟ خدایی من لذت میبرم از وجود و جسارت چنین افرادی که به هر نحوی دارن حرکت میکنن و جدای از درآمد واقعا به علم و تخصصشون اضافه میکنن
    به قول امضای کامران که میگه بزرگ فکر کن ولی کوچک عمل کن.. همین حالا شروع کن
    بسیار ممنون از نظرتون
    من این موضوع رو مطرح کردم که دوستان راه و روش و نکته های این کارو بگن...دوستان لطف داشتن بنده رو کتلت کردن خخخخ
    البته من پر رو تر از این این حرفام دوست دارم این کار رو امتحان کنم...همچنان منتظر نظراتتون هستم،حتی تخریب کننده هاش!!!

19. کاربران زیر به خاطر این پست از omidariyan تشکر کرده اند :

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین