نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: تایید تلفنی یا تایید پیامکی؟؟ خواهشا دوستان فعال تو این حوزه جواب بدن

38 بار تشکر شده در 31 پست

تایید تلفنی یا تایید پیامکی؟؟ خواهشا دوستان فعال تو این حوزه جواب بدن

سلام دوستان شاپکیپری

کدوم یکی از سیستم های واسطه خرید پستی تایید تلفنی داره ؟؟؟

و به نظر شما تایید تلفنی بهتره یا تایید پیامکی؟؟؟

Reza آواتار ها
    15,734 بار تشکر شده در 5,328 پست
    قطعا تایید تلفنی بهتر هست اما نه توسط سیستم خرید پستی بلکه توسط خود شما یا مجموعه شما
    بارها شده موقع تایید تلفنی یک محصول تونستم با توضیحاتی که به خریدار میدم و با رابطه دوستانه ای که با خریدار برقرار می کنم به جای ی محصول چندین محصول رو برای خریدار بفرستم!
    البته بارها هم شده از اشتباهات خریدار و توقعات بیجاش جلوگیری کردم با آگاهی دادن و باعث شدم برگشت خودن کالای خودم اتفاق نیفته
    اگه خودتون بتونید این کارها رو انجام بدید مطمئنا موفق تر خواهید شد . . .
    کسب درآمد حلال بر هر مرد و زن مسلمانی واجب است
    عـبـادت ده جز دارد کـه نه جز آن طلـب روزی حـلال است

3. کاربران زیر به خاطر این پست از Reza تشکر کرده اند :

357 بار تشکر شده در 183 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza نمایش پست ها
    قطعا تایید تلفنی بهتر هست اما نه توسط سیستم خرید پستی بلکه توسط خود شما یا مجموعه شما
    بارها شده موقع تایید تلفنی یک محصول تونستم با توضیحاتی که به خریدار میدم و با رابطه دوستانه ای که با خریدار برقرار می کنم به جای ی محصول چندین محصول رو برای خریدار بفرستم!
    البته بارها هم شده از اشتباهات خریدار و توقعات بیجاش جلوگیری کردم با آگاهی دادن و باعث شدم برگشت خودن کالای خودم اتفاق نیفته
    اگه خودتون بتونید این کارها رو انجام بدید مطمئنا موفق تر خواهید شد . . .
    دقیقا درسته
    البته توی تعداد سفارشات بالا ، تایید تلفنی کمی وقت گیر و مشکل ساز میشه
    مگه اینکه نیروی کارآزموده برای اینکار در اختیار داشته باشید
    ما که شخصا به خاطر تعداد سفارشات بالا مجبوریم فقط از تایید پیامکی استفاده کنید

--
    ببخشید
    میشه بپرسم شما فروشگاهتون چی هست ؟

5. کاربر زیر به خاطر این پست از 123a تشکر کرده است :

نقل قول نوشته اصلی توسط 123a نمایش پست ها
    دقیقا درسته

--
    ببخشید
    فروشگاه نداریم دوست عزیز چند تا سایت تفریحی داریم که قبلا با همکاری در فروش ها همکاری داشتیم ولی الان میخوایم خودمون اینکاروو انجام بدیم.

Reza آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط 123a نمایش پست ها
    دقیقا درسته

--
    ببخشید
    تایید تلفنی علی رغم تمام مشکلات و هزینه های زمانی و مادی که با خودش به همراه داره اگه به درستی اجرا بشه میتونه فواید طولانی مدت و خوبی رو با خودش به همراه بیاره
    تربیت نیروی کارآزموده از اولین لازمه های بقای هر تجارتی هست ، تجارتی که متکی به فرد باشه نه مجموعه ، به هیچ وجه نمیتونه در مقیاس های بزرگ حرفی برای گفتن داشته باشه
    از قبل از شروع کار باید به فکر تربیت نیروها و تشکیل یک سازمان فروش قدرتمند بود . . .

8. کاربران زیر به خاطر این پست از Reza تشکر کرده اند :

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza نمایش پست ها
    تایید تلفنی علی رغم تمام مشکلات و هزینه های زمانی و مادی که با خودش به همراه داره اگه به درستی اجرا بشه میتونه فواید طولانی مدت و خوبی رو با خودش به همراه بیاره
    تربیت نیروی کارآزموده از اولین لازمه های بقای هر تجارتی هست ، تجارتی که متکی به فرد باشه نه مجموعه ، به هیچ وجه نمیتونه در مقیاس های بزرگ حرفی برای گفتن داشته باشه
    از قبل از شروع کار باید به فکر تربیت نیروها و تشکیل یک سازمان فروش قدرتمند بود . . .
    حرف شما کاملا صحیح است ولی برای شروع کار به دلیل عدم داشتن وقت برای تایید تلفنی من دنبال شرکت هایی میگردم که این کاروو انجام میدن مثل فروتل برای همین می خواستم بدونم کدوم شرکت ها این اقدام رو انجام میدن تا از بین اونها بهترینش رو برای یک بازه کوتاه مدت 6 ماهه برای همکاری انتخاب کنم و بعد از اون همون کار تربیت نیروو انجام بشه و تایید ها توسط خودمون صورت بگیرد.

357 بار تشکر شده در 183 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط jak.lover نمایش پست ها
    حرف شما کاملا صحیح است ولی برای شروع کار به دلیل عدم داشتن وقت برای تایید تلفنی من دنبال شرکت هایی میگردم که این کاروو انجام میدن مثل فروتل برای همین می خواستم بدونم کدوم شرکت ها این اقدام رو انجام میدن تا از بین اونها بهترینش رو برای یک بازه کوتاه مدت 6 ماهه برای همکاری انتخاب کنم و بعد از اون همون کار تربیت نیروو انجام بشه و تایید ها توسط خودمون صورت بگیرد.
    مشکل اپراتورهای سرویس های خرید پستی اینه که مشتری وقتی در مورد مسائل تخصصی کالا سوال میپرسه نمیتونن پاسخ مناسبی داشته باشن
    به همین خاطر مشتری از خرید منصرف میشه

11. کاربر زیر به خاطر این پست از 123a تشکر کرده است :

Reza آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط jak.lover نمایش پست ها
    به نظرم دارید تصممی اشتباهی میگیرید دوست من!
    شما در ابتدای کارتون باید روی برند خودتون ، کیفیت کارهاتون و رضایت مشتریان ابتدایی تون دقت و توجه بیشتری داشته باشید نه 6 ماه بعد!
    چه دلیلی داره که از شروع کار خودتون کار تایید رو انجام ندید و اون رو بسپرید به اپراتورهای یک شرکت ثالث که نسبت به شما و رضایت مشتریانتون هیچ مسئولیتی ندارن؟

حتی نیاز به تربیت نیرو نیست در شروع کار ، خودتون این کار رو انجام بدید
    به هر صورتی که باشه بهتر ازینه که سایرین برای شما این کار رو انجام بدن...
    ضمنا در حال حاضر دیگه کسی تاییدیه تلفنی نداره و همه پیامکی تاییدیه میگیرن

13. کاربران زیر به خاطر این پست از Reza تشکر کرده اند :

pardakht آواتار ها
    110 بار تشکر شده در 61 پست
    با سلام
    داشتن تاییدیه تلفنی همراه با تاییدیه پیامکی بهترین روش می باشد، با توجه به اینکه خریداران شما اطلاعات زیادی راجب محصول شما ندارند پس اعتماد نمیکنند خرید را انجام دهند و در برخی مواقع حتی اعتماد نمیکنند آدرس برای شما ارسال کنند. پس بهترین راه برای فروش تماس با خریداران می باشد تا بازاریاب های شما اطلاعات تکمیلی را به خریداران شما بدهند و فروش انجام شود، لازم به ذکر است در برخی موارد خریدار یک خرید هیجانی و مقطعی انجام میدهد که پس از گذشت چند ساعت از خرید خود منصرف می شود و یا اینکه بازاریاب ها برای گرفتن پورسانت خود با هر ترفندی آدرس خریدار را دریافت نموده و سفارش ثبت می کنند ، شرکت پرداخت راه حلی برای حذف اینگونه سفارشات درنظر گرفته است که پس از ثبت سفارش توسط فروشگاه شما، یک پیامک برای خریدار شما ارسال می شود که متن پیامک شامل اطلاعات خرید می باشد و در نهایت از خریدار درخواست می کند جهت تایید سفارش عدد 1 و یا لغو آن عدد 2 را پیامک نماید و در صورتی که خریدار هیچکدام از گزینه ها را پاسخ ندهد اپراتورهای پرداخت با خریدار تماس گرفته و سفارش را تایید و یا لغو می نمایند.

697 بار تشکر شده در 438 پست
    به من یکی که ثابت شده هر چقدر هم هزینه برای تایید تلفنی بکنی ارزش داره و واقعا جلوی خیلی از برگشتی ها رو میگیره