صفحه 3 از 6 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 60

موضوع: یه مشکل برای خرید از علی اکسپرس دارم

1 بار تشکر شده در 1 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmad110 نمایش پست ها
    ارزش جنس تو گمرك توسط كارشناسان بررسي ميشه مثلا من گوشي رو خريدم ٢٢٥ دلار در صورتي كه ٣٠٠ دلار ارزش گذاري شده بود .
    از اين ٣٠٠ دلار ٥٠ دلار معافيت بود و هزينه گمركي ٢٥٠ دلار براي گوشي ٩٠ هزار تومن شد . خود پست هم ١٤ تومن كارمزد گرفت .
    دوستان تو خريد حتما به فيدبكهاي فروشندگان دقت كنيد ، خيلي مهمه و اينكه خيلي از اجناس فري شيپينگ هستن ( ارسالشون رايگانه ) بگردين اونا رو پيدا كنيد بخريد .
    من اين گوشي رو كه خريدم تو طرح تخفيف بود و وقتي دستم رسيد فروختمش ، سودش هم خوب بود ٢٠٠ تومن سود كردم :-) .
    سلام،
    من میخوام یه گوشی هواوی از علی اکسپرس بگیرم که قیمتش حدود 230 دلاره، این گوشی تو ایران یک میلیون و دویست هزار به فروش میره. با استناد به تجربه شما احتمالا خرید کاملا مقرون به صرفه هست. فقط یه مشکلی هست...
    این که آیا گمرک به برند گوشی هم برای حق گمرکی حساسه؟ یعنی مثلا گوشی که شما گرفتید شاید برندی غیر چینی بوده که تو بازار ایران هم با اندکی قیمت بالاتر فروش میرفته. ولی از من گمرک بیشتری بگیره؟
    دوم این که گوشی هواوی که از چین خریده بشه، آیا سیم کارت ایران رو میخونه؟
    ببخشید طولانی شد!

2. کاربر زیر به خاطر این پست از morishadmehr تشکر کرده است :

mdtrmd 

1 بار تشکر شده در 1 پست
    سلام
    من یه سوال از دوستان مجرب این سایت داشتم.
    من سه کالا از سایت علی اکسپرس خریدم و هر کدوم زیر 10 دلار قیمتش بود ، 2 تا کالای اول رو دریافت کردم و با هزینه پست 4 هزار تومان و قبل از اینکه کالای سوم به دستم برسه از گمرک مرکز استان تماس گرفتند و گفتند که خرید کالا به صورت اینترنتی از خارج غیر قانونی هستش و این بار به دلیل اینکه نمیدونستید چشم پوشی میکنم و کالای سوم هم فردای اون روز به دستم رسید.
    سوال اول من اینه که تمام کالاهای من جمعا به 20 دلار هم نرسید برای چی اینطور بهم گفتند ؟
    سوال دوم اینکه اگه باز هم سفارش بدم ممکنه برای من مشکلی پیش بیاد یا نگرانی نداره ؟
    سوال سوم من اینکه اگه با یک اکانت دیگه به آدرس دیگه بفرستم چطور ؟
    با تشکر فروان

4. کاربر زیر به خاطر این پست از immortalsunset تشکر کرده است :

mdtrmd 

jack آواتار ها
    106 بار تشکر شده در 76 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط immortalsunset نمایش پست ها
    سلام
    من سه کالا از سایت علی اکسپرس خریدم و هر کدوم زیر 10 دلار قیمتش بود ، 2 تا کالای اول رو دریافت کردم و با هزینه پست 4 هزار تومان و قبل از اینکه کالای سوم به دستم برسه از گمرک مرکز استان تماس گرفتند و گفتند که خرید کالا به صورت اینترنتی از خارج غیر قانونی هستش و این بار به دلیل اینکه نمیدونستید چشم پوشی میکنم و کالای سوم هم فردای اون روز به دستم رسید.
    سوال اول من اینه که تمام کالاهای من جمعا به 20 دلار هم نرسید برای چی اینطور بهم گفتند ؟
    سوال دوم اینکه اگه باز هم سفارش بدم ممکنه برای من مشکلی پیش بیاد یا نگرانی نداره ؟
    با تشکر فروان
    والا خرید زیاد داشتم حتی سفارش و تحویل ده جنس همزمان و فقط گمرکشو گرفتن و اولین باره از شما میشنوم ! اگه جنستون مشکل شرعی یا قانونی نداشته باشه اجازه ندارن چنین چیزی بگن چون پول گمرکشو میگیرن شاید گمرک کم گرفتن گفتن جنس گرون سفارش بدی که بیشتر پول بگیرن

6. کاربران زیر به خاطر این پست از jack تشکر کرده اند :

1 بار تشکر شده در 1 پست
    با سلام و احترام
    230 دلار -50 دلار حق معافیت شما میشه 180 دلار میمونه
    که تعرفه گوشی فکر کنم 6درصده شما 6 درصد 180 دلارو گمرک میدید+هزینه پستی
    ممنوعات پستی هم به برند و... نیست
    الکل و بساط هست

8. کاربر زیر به خاطر این پست از moham9d تشکر کرده است :

mdtrmd 

kalapeik آواتار ها
    150 بار تشکر شده در 101 پست
    حواستون به این باشه با پست هوایی خریداری نکنید واگر نه ۵۰٪ باید گمرکی بدید

10. کاربران زیر به خاطر این پست از kalapeik تشکر کرده اند :

168 بار تشکر شده در 119 پست
    سلام
    با تشکر فروان
    سلام
    اگه شیراز بودید که اوکی هست به من هم همین رو گفتند و نمیتونید وارد کنید می گن باید کارت بازرگانی داشته باشید از طریق پست فقط میشه مثلا هدیه یا چنین چیزی رو دریافت کرد در حد محدود نه اینکه شما بخوای مثلا تبلت لب تاب و از این جور چیزها بیاری و مسلمه که جلوش رو می گیرند البته من بیشتر از این ها خرید کردند که تابلو شد و دیگه نتونستم بیارم و گفتند کالا رو برگشت می زنیم

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

نقل قول نوشته اصلی توسط jack نمایش پست ها
    والا خرید زیاد داشتم حتی سفارش و تحویل ده جنس همزمان و فقط گمرکشو گرفتن و اولین باره از شما میشنوم ! اگه جنستون مشکل شرعی یا قانونی نداشته باشه اجازه ندارن چنین چیزی بگن چون پول گمرکشو میگیرن شاید گمرک کم گرفتن گفتن جنس گرون سفارش بدی که بیشتر پول بگیرن
    فکر نکنم همه بتونند جنس همینطوری وارد کنند و کارت بازرگانی و از این جور مجوزها بخواد اگه اینطوری بود هر کسی می رفت از چین جنس همینطوری وارد می کرد می گفت گمرکیش رو می دم سازمان صنعت معدن تجارت برای همین هست

در مورد گوشی تو علی اکسپرس همش گوشی های بنجل چینی هست من جنس مارک و اصلی ندیدم کلا جنس های علی اکسپرس بنجل و چینی هست و برند توشون نیست و اگه برند هم پیدا کنید اکثرا نوشته oem و طرح هستند یا رفرش و از این دست وسایل و اصلا برند توشون نیست و دیگه اینکه اگه یه گوشی مثلا اصلی هم پیدا کنید قیمتش خیلی از ایران گرون تر در می یاد و قیمتش نجومی هست
    شما برید چند تا برند خوب مثلا تو فلش مموری سرچ کنید مثلا زده مارک سامسونگ ولی الکی هست توضیحاتش رو بخونید اصلا سامسونگ نیست و خیلی چیزهای دیگه الکی گول سایت و محصولات زیادش رو نخورید تو بازار برید از این آشغال های چینی قشنگ عین خودش رو پیدا می کنید با قیمت نصف الکی خودتون رو الاف علی اکسپرس نکنید فقط برای گاهی مواقع که یه چیزی می خواهید که تو ایران نیست و نیاز مبرم دارید بدک نیست ارزش داره
    این تجربه بنده بود بعد از 38 بار خرید از علی اکسپرس که دیگه بی خیال خرید ازش شدم

12. کاربران زیر به خاطر این پست از internet تشکر کرده اند :

3 بار تشکر شده در 2 پست
    سلام
    دوستان میشه راهنمایی کنن که مبلغ کالا رو از چه طریق پرداخت میکنن ؟

14. کاربر زیر به خاطر این پست از yaserrw تشکر کرده است :

mdtrmd 

241 بار تشکر شده در 126 پست
    والا من که تا حالا بای ۴۰۰ خرید داشتم
    تا حالا هچین چییزی که غییر قانونی نگفتن
    روزی ۲-۳ تا بسته داریم

16. کاربران زیر به خاطر این پست از s_bav تشکر کرده اند :

3 بار تشکر شده در 2 پست
    سلام
    دوستان میشه راهنمایی کنن که مبلغ کالا رو از چه طریق پرداخت میکنن ؟ صرافی .؟

18. کاربران زیر به خاطر این پست از yaserrw تشکر کرده اند :

3 بار تشکر شده در یک پست
    سلام
    با تشکر فروان
    سلام.
    1- برای اینکه بیشتر دست‌تون بیاد که چه خبره، توی سایت پست بخش قوانین مرسولات خارجی رو بخونید.
    2- همون‌طور که یکی از دوستان هم اشاره کردن، شهر به شهر این نوع برخوردها متفاوت هست. من هم شیراز هستم. همین تازگی‌ها یه بسته بدلیجات داشتم که توش ۳۰-۴۰ تا بدلی بود؛ وزن بسته هم حدود یک کیلو و نیم شده بود. از من تعهد گرفتن و گمرکی گرفتن و بسته رو تحویل‌م دادن. واقعیت اینه که دیگه جرأت نمی‌کنم بسته‌های درشت و ارزشمند بیارم و حدود 20-30 دلار و کمتر سفارش می‌دم. تهدید هم کردن اگر بسته‌ی درست و تعداد زیاد و این‌ها داشته باشی، بدون اطلاع به خودت، بسته رو مرجوع می‌کنیم. اینکه چقدر حرف و رفتارشون درست و قانونی هست رو نمی‌دونم. ریش و قیچی فعلا دست اینا‌ست.
    3- پست و گمرک کاری به اکانت شما ندارن. بهتره نام و آدرس گیرنده رو عوض کنید و به آدرس دوستان و اقوام بفرستید.

**خوبه دوستانی که در مورد موارد و مشکلات گمرک می‌گن، نام شهر خودشون رو هم ذکر کنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط yaserrw نمایش پست ها
    سلام
    دوستان میشه راهنمایی کنن که مبلغ کالا رو از چه طریق پرداخت میکنن ؟ صرافی .؟
    از طریق سایت‌های واسط و پرداخت 200 تا 300 تومان بیشتر برای هر دلار نسبت به نرخ دلار کاغذی در بازار. (الان هر دلار مجازی 3675تومان)
    توی نت سرچ کنید، موارد متعددی پیدا می‌کنید. من با پیمنت 24 کار می‌کنم، هم سرعت‌شون قابل قبوله هم حق‌الزحمه‌شون برای هر سفارش پرداخت 3تا5هزار تومن بیشتر نیست که نسبت به دیگران بسیار مقرون به صرفه است.
    ویرایش توسط hadikh : 2015-11-06 در ساعت 11:13

20. کاربران زیر به خاطر این پست از hadikh تشکر کرده اند :

صفحه 3 از 6 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین