نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: یک سوال دوستانه - سوالات مربوط به عطر فروشی در اینترنت

hosien آواتار ها
    589 بار تشکر شده در 312 پست

یک سوال دوستانه - سوالات مربوط به عطر فروشی در اینترنت

سلام دوستان عزیز

یکی از دوستان می خواد که یک سایت عطر فروشی بزنه

چند تا سوال ؟

اگه یک عطر خواص که ترکیبی باشه و تو بازار مشابه نداشته باشه فروش میره یا نه ؟

آیا فقط روی یک عطر تخصصی کار بشه بهتره و یا اینکه برندهای دیگه هم بزار برای فروش ؟

فروش عطر توی نت وقتی مشتری بوی اون رو استشمام نکرده و نمی دونه چطور بوی داره مناسب هست یا نه ؟ منظورش اینکه آیا جواب میده برای فروش یا فروش کمه

فعلا این سوالات رو ازم پرسیده و من هم چون سر رشته ندارم از عطر فروشی در نت گفتم از دوستان با تجربه بپرسم

لطفا راهکار و یا پیشنهادت عملی خودشون رو بفرمایند تا ما جلوی دوستمون خراب نشیم
    (همیشه توکل به خدا داشته باش تا هیچوقت تنها نباشی)**(تاپیک کدهای تخفیف هفتگی شرکت هزار نویس) خرید هاست

nicholasman206 آواتار ها
    571 بار تشکر شده در 320 پست
    در مورد خرید عطر، من به عنوان خریدار اگه بخوام نظر بدم. این عطر رو در دو صورت ممکنه بخرم
    اول: این عطر رو قبلا بشناسم و قیمتشم بدونم اما سرچ کنم و ببینم تو اینترنت میتونم اصلشو ارزون تر پیدا کنم
    دوم: این عطر قیمت نسبتا ارزونی داشته باشه و توی اگهی اینقدر تبلیغاتش جلوه کنه که وسوسه بشم اونو بخرم و بعد ببینم بوش چطوریه.

3. کاربران زیر به خاطر این پست از nicholasman206 تشکر کرده اند :

hosien آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط nicholasman206 نمایش پست ها
    در مورد خرید عطر، من به عنوان خریدار اگه بخوام نظر بدم. این عطر رو در دو صورت ممکنه بخرم
    اول: این عطر رو قبلا بشناسم و قیمتشم بدونم اما سرچ کنم و ببینم تو اینترنت میتونم اصلشو ارزون تر پیدا کنم
    دوم: این عطر قیمت نسبتا ارزونی داشته باشه و توی اگهی اینقدر تبلیغاتش جلوه کنه که وسوسه بشم اونو بخرم و بعد ببینم بوش چطوریه.
    خوب اگه این عطر خاص باشه و مشابه نداشته باشه چی ؟ و برای شما قیمتش چقدر باشه خرید می کنید ؟

fariborz2 آواتار ها
    372 بار تشکر شده در 147 پست
    باسلام
    درمورد سوال اولتون بگم چون شناخته شده نیست سخت فروش میره چون مردم میرن سمت عطرهایی که بوش توخاطرشون هست و ازش خوششون میاد
    در مورد سوال دوم هم بگم بهتره رو برندهای دیگه ام کار کنه چون فروشش بیشتر میشه اگه بخواد رو یه برند کار کنه محصول کمی رو میتونه تو فروشگاهش قرار بده (بخوام مثال بزنم مثل این میمونه که یه فروشگاه موبایل فقط گوشی سونی بفروشه)
    درباره سوال سوم بگم فروش عطر الان به چند نکته بستگی داره:1. چه نوع عطر و ادکلنی میخواد بفروشه؟(اصل,فیک,اسمارت,ریو و...) رنج قیمت محصولاتش چقدره؟ چقدر میتونه زیر قیمت بازار بیرون بده؟چقدر میتونه اعتماد سازی کنه؟چندتا مدل عطر داره که کمیابه؟و.....
    سودش خوبه اما خاک خوریش زیاده چون مشتری باید اعتمادکنه البته اگه عطریات اصل بخواد بیاره به این دلیل که عطریات اصل قیمت بالایی دارن و باcodبه صرفه نیس که ارسال بشن(به علت درصدی که میگیرن) و مشتری باید پرداخت آنلاین کنه که اکثر مشتریا اینکاررو نمیکنن
    اگر هم عطریات طرح بیاره کارش راحت تره و نیاز به اعتمادسازی زیادی نداره چون قیمت این عطرا نهایت50تومنه
    اکثر کسایی هم که از اینترنت عطر میخرن قبلا مشابه همون عطرو استفاده کردن

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

البته اینم اضافه کنم که تبلیغاتم میتونه موثر باشه و نباید این مورد رو نادیده گرفت

6. کاربر زیر به خاطر این پست از fariborz2 تشکر کرده است :

hosien 

mortezanovin آواتار ها
    515 بار تشکر شده در 291 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط hosien نمایش پست ها
    خوب اگه این عطر خاص باشه و مشابه نداشته باشه چی ؟ و برای شما قیمتش چقدر باشه خرید می کنید ؟
    به نظرم بیشتر اونایی که از اینترنت ادکلن یا عطر می خرن قبلا اون عطر رو استفاده کرده حالا برای استفاده ی مجدد تهیه می کنند یا تعریف محصول رو از کسی شنیدن
    الان جا انداختن یه محصول جدید خیلی سخته بعید می دونم محصولی که جدید باشه و کسی ازش استفاده نکرده در نت فروش بره

8. کاربر زیر به خاطر این پست از mortezanovin تشکر کرده است :

hosien 

hosien آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط fariborz2 نمایش پست ها
    باسلام
    درمورد سوال اولتون بگم چون شناخته شده نیست سخت فروش میره چون مردم میرن سمت عطرهایی که بوش توخاطرشون هست و ازش خوششون میاد
    در مورد سوال دوم هم بگم بهتره رو برندهای دیگه ام کار کنه چون فروشش بیشتر میشه اگه بخواد رو یه برند کار کنه محصول کمی رو میتونه تو فروشگاهش قرار بده (بخوام مثال بزنم مثل این میمونه که یه فروشگاه موبایل فقط گوشی سونی بفروشه)
    درباره سوال سوم بگم فروش عطر الان به چند نکته بستگی داره:1. چه نوع عطر و ادکلنی میخواد بفروشه؟(اصل,فیک,اسمارت,ریو و...) رنج قیمت محصولاتش چقدره؟ چقدر میتونه زیر قیمت بازار بیرون بده؟چقدر میتونه اعتماد سازی کنه؟چندتا مدل عطر داره که کمیابه؟و.....
    سودش خوبه اما خاک خوریش زیاده چون مشتری باید اعتمادکنه البته اگه عطریات اصل بخواد بیاره به این دلیل که عطریات اصل قیمت بالایی دارن و باcodبه صرفه نیس که ارسال بشن(به علت درصدی که میگیرن) و مشتری باید پرداخت آنلاین کنه که اکثر مشتریا اینکاررو نمیکنن
    اگر هم عطریات طرح بیاره کارش راحت تره و نیاز به اعتمادسازی زیادی نداره چون قیمت این عطرا نهایت50تومنه
    اکثر کسایی هم که از اینترنت عطر میخرن قبلا مشابه همون عطرو استفاده کردن

البته اینم اضافه کنم که تبلیغاتم میتونه موثر باشه و نباید این مورد رو نادیده گرفت
    پس به نظر شما می تونه این کار رو شروع کنه ولی باید مسائل گفته شده شما رو در نظر بگیره

من هم بهش گفتم با شرکت پست کار نکنه(مگر در مواقع ضروری ) و فقط نقدی کار کنه تا خیالش راحت باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezanovin نمایش پست ها
    به نظرم بیشتر اونایی که از اینترنت ادکلن یا عطر می خرن قبلا اون عطر رو استفاده کرده حالا برای استفاده ی مجدد تهیه می کنند یا تعریف محصول رو از کسی شنیدن
    الان جا انداختن یه محصول جدید خیلی سخته بعید می دونم محصولی که جدید باشه و کسی ازش استفاده نکرده در نت فروش بره
    بله حرف شما درسته و من هم به همین معتقد هستم

nicholasman206 آواتار ها
    571 بار تشکر شده در 320 پست
    یکی از دلایلی، که فروش اینترنت کالای فیزیکی سخته اینه که مشتری نمیتونه کالا رو لمس کنه. اما میتونه تصویرشو بگیره. حالا عطر که دیگه دیدنی هم نیست ....