صفحه 8 از 9 نخستنخست ... 6789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 89

موضوع: آدرس انتقال وجه "کارت به کارت" بانک ها از طریق اینترنت (سحاب)

امتیاز کاربری
    10 امتیاز
    فروشگاه ساز
    هیچ کدام
    فروش پستی
    هیچ کدام
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    برای بانک صادرات متاسفم

bizhan-n آواتار ها
    امتیاز کاربری
    10 امتیاز
    فروشگاه ساز
    توماتو کارت
    فروش پستی
    فروتل
    فروش نقدی
    بانک ملت
    101 بار تشکر شده در 59 پست
    متاسفانه هنوز انتقال کارت به کارت از یک درگاه مثلا بانک ملی برای کلیه کارتها عضو شتاب نیست.یعنی باید کارت مبدا و مقصد هر دو مال بانک ملی باشه.تا بشه واریز کرد
    اگر این امکان برای کلیه کارتها فراهم بشه.خیلی خوبه(فعلا که هر بانکی فقط برای کارتهای خودش فعال کرده).دیگه مشتری های دوستان لازم نیست واسه پرداخت وجه نقد به شماره حساب پول واریز کنن.چون اینترنتی بدون داشتن دستگاه رمزیاب و دریافت اطلاعات از شعبه افتتاح حساب و کلی جریان دیگه.بدون درد و خونریزی و عملیات فیزیکی فقط و فقط با داشتن اطلاعات کارت عابرشون می تونن به هر کارتی واریز کنن
    البته برای موجودی گرفتن و خرید شارژ و پرداخت قبض هیچ مانعی ندارد و بدون هیچ مشکلی کار میکنن
    نکات تکمیلی
    این انتقال وجه کارت به کارت با اونی که داخل کنترل پنل حسابتون هست فرق داره.یعنی بودن دستگاه رمزیاب و بدون شناسه در اینترنت بانک هست
    حالا یه مثال واضح بزنم تا دوستانی که قصد اختلاس از حساب باباجون رو دارن به اطلاعات کاملی برسن و حتی اگر مشکلی داشتن راهنمایی بشن
    مثال: فرض بگیریم شما همه اطلاعات کارت پدر جون رو دارین مثل شماره 16 رقمی کارت رمز دوم و cvv و تا حالا فقط می تونستین باهاش شارژ بگیرین و هیچ کار دیگه نتونستین بکنین و دنبال راهی هستین که بشه با داشتن همین اطلاعات پول بابا رو اختلاس کنین و بریزین به کارت خودتون البته مقداریش رو چون بابا میره بانک گندش در میاد
    بازم فقط جهت مثاله:فرض بگیریم کارت عضو شتاب بابا مال بانک ملی هست که شما همه اطلاعاتشو دارین.برای اختلاس و جابجا کردن پول به کارت مقصد حتما باید کارت عابر بانک ملی داشته باشین تا بشه بدون اینکه وارد پنل بانکداری(وبدون نیاز به دستگاه رمزیاب) حساب بابا تو بشین وپول رو کارت خودتون انتقال بدین
    امیدوارم فهمیده باشین یعتی باید حساب مبدا و مقصد مال بانک ملی باشه و از درگاه بانک ملی فقط این کار صورت میگیره.اگه فهمیدین.بعدش وارد صفحه انتقال وجه بانک ملی می شین [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید] و بعدش واضح است.فقط تورو خدا مبلغ زیادروی نکنین .گندش در میاد

تو ضیحات: بنده منظورم این بود که کارت به کارت کردن بدون شناسه در اینترنت بانک و بدون دستگاه رمزیاب امکان پذیره.فقط باید کارت مبدا و مقصد از مال یک بانک باشه و درگاهشم همون بانک
    اینم یک مثال دیگه واسه دوستانی که اشتباه فهمیدن.شما نمی تونی با داشتن کارت عابر بابا که مال ملی هست .بری تو درگاه بانک ملی ولی کارت مقصد که میخوای پول واریز کنی مثلا کشاورزی باشه پول واریز کنی.و برعکس
    .
    .
    حلال کنین دیگه.اگه سو استفاده بود
    ویرایش توسط bizhan-n : 2011-10-04 در ساعت 04:29

aliphp1 آواتار ها
    امتیاز کاربری
    12 امتیاز
    فروش پستی
    هیچ کدام
    391 بار تشکر شده در 268 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط osmaan نمایش پست ها
    به خاطر اینکه شما در همون بار اول نگفتید که چه خدماتی رو می خوایید اگه میگفتید همون اولین بار فعال میکردن
    من چند سال پیش که اینترنت بانکم رو فعال کردم همه امکاناتش فعال بود (یکجا )
    [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]
    [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]

moji69 آواتار ها
    امتیاز کاربری
    23 امتیاز
    فروشگاه ساز
    هیچ کدام
    فروش پستی
    فروتل
    فروش نقدی
    هیچ کدام
    672 بار تشکر شده در 386 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط bizhan-n نمایش پست ها
    متاسفانه هنوز انتقال کارت به کارت از یک درگاه مثلا بانک ملی برای کلیه کارتها عضو شتاب نیست.یعنی باید کارت مبدا و مقصد هر دو مال بانک ملی باشه.تا بشه واریز کرد
    اگر این امکان برای کلیه کارتها فراهم بشه.خیلی خوبه(فعلا که هر بانکی فقط برای کارتهای خودش فعال کرده).دیگه مشتری های دوستان لازم نیست واسه پرداخت وجه نقد به شماره حساب پول واریز کنن.چون اینترنتی بدون داشتن دستگاه رمزیاب و دریافت اطلاعات از شعبه افتتاح حساب و کلی جریان دیگه.بدون درد و خونریزی و عملیات فیزیکی فقط و فقط با داشتن اطلاعات کارت عابرشون می تونن به هر کارتی واریز کنن
    البته برای موجودی گرفتن و خرید شارژ و پرداخت قبض هیچ مانعی ندارد و بدون هیچ مشکلی کار میکنن
    نکات تکمیلی
    این انتقال وجه کارت به کارت با اونی که داخل کنترل پنل حسابتون هست فرق داره.یعنی بودن دستگاه رمزیاب و بدون شناسه در اینترنت بانک هست
    حالا یه مثال واضح بزنم تا دوستانی که قصد اختلاس از حساب باباجون رو دارن به اطلاعات کاملی برسن و حتی اگر مشکلی داشتن راهنمایی بشن
    مثال: فرض بگیریم شما همه اطلاعات کارت پدر جون رو دارین مثل شماره 16 رقمی کارت رمز دوم و cvv و تا حالا فقط می تونستین باهاش شارژ بگیرین و هیچ کار دیگه نتونستین بکنین و دنبال راهی هستین که بشه با داشتن همین اطلاعات پول بابا رو اختلاس کنین و بریزین به کارت خودتون البته مقداریش رو چون بابا میره بانک گندش در میاد
    بازم فقط جهت مثاله:فرض بگیریم کارت عضو شتاب بابا مال بانک ملی هست که شما همه اطلاعاتشو دارین.برای اختلاس و جابجا کردن پول به کارت مقصد حتما باید کارت عابر بانک ملی داشته باشین تا بشه بدون اینکه وارد پنل بانکداری(وبدون نیاز به دستگاه رمزیاب) حساب بابا تو بشین وپول رو کارت خودتون انتقال بدین
    امیدوارم فهمیده باشین یعتی باید حساب مبدا و مقصد مال بانک ملی باشه و از درگاه بانک ملی فقط این کار صورت میگیره.اگه فهمیدین.بعدش وارد صفحه انتقال وجه بانک ملی می شین [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید] و بعدش واضح است.فقط تورو خدا مبلغ زیادروی نکنین .گندش در میاد

تو ضیحات: بنده منظورم این بود که کارت به کارت کردن بدون شناسه در اینترنت بانک و بدون دستگاه رمزیاب امکان پذیره.فقط باید کارت مبدا و مقصد از مال یک بانک باشه و درگاهشم همون بانک
    اینم یک مثال دیگه واسه دوستانی که اشتباه فهمیدن.شما نمی تونی با داشتن کارت عابر بابا که مال ملی هست .بری تو درگاه بانک ملی ولی کارت مقصد که میخوای پول واریز کنی مثلا کشاورزی باشه پول واریز کنی.و برعکس
    .
    .
    حلال کنین دیگه.اگه سو استفاده بود
    دوست من من تا اونجایی که اطلاع دارم تنها بانکی که فقط میشه به کارت های خودش پول واریز کرد بانک ملیه.بقیه بانک ها میشه به هر بانک دیگه ای واریز کرد.مثلا پاسارگاد داشته باشی میری تو درگاه پاسارگاد مقصدو میزنی بانک ملی یا پارسیان و راحت پرداخت میکنی.نتها بانکی که نمیشه بانکی ملیه.

moji69 آواتار ها
    امتیاز کاربری
    23 امتیاز
    فروشگاه ساز
    هیچ کدام
    فروش پستی
    فروتل
    فروش نقدی
    هیچ کدام
    672 بار تشکر شده در 386 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط haghft نمایش پست ها
    عملیات کارت به کارت بین بانکی به علت قوانین بانک مرکزی مقدور نیست!
    خیر اینگونه نیست تمام بانک ها به جز بانک ملی عملیات کارت به کارت اینترنتی بین بانکی رو انجام میدن.اینم اون قانونی که شما میگین.درستش اینه:
    مشتری گرامی طبق قوانین بانک مرکزی دارندگان کارت برای انتقال وجوه خود باید از دروازه پرداخت اینترنتی بانک عامل خود اقدام به انتقال وجه به سایر کارت‌های شتاب نمایند . به عبارت دیگر فقط دارندگان کارت‌های بانک توسعه تعاون می توانند از طریق سایت پرداخت اینترنتی بانک توسعه تعاون وجوه خود را به کارت‌های عضو شبکه شتاب منتقل نمایند.
    ویرایش توسط moji69 : 2011-10-04 در ساعت 10:46

bizhan-n آواتار ها
    امتیاز کاربری
    10 امتیاز
    فروشگاه ساز
    توماتو کارت
    فروش پستی
    فروتل
    فروش نقدی
    بانک ملت
    نقل قول نوشته اصلی توسط moji69 نمایش پست ها
    دوست من من تا اونجایی که اطلاع دارم تنها بانکی که فقط میشه به کارت های خودش پول واریز کرد بانک ملیه.بقیه بانک ها میشه به هر بانک دیگه ای واریز کرد.مثلا پاسارگاد داشته باشی میری تو درگاه پاسارگاد مقصدو میزنی بانک ملی یا پارسیان و راحت پرداخت میکنی.نتها بانکی که نمیشه بانکی ملیه.
    درسته دقیقا جهت مثال گفتم .ولی بانکی رو مثال زدم که فقط برای خودش میفرسته.خواهید بخشید
    ( دارندگان کارت برای انتقال وجوه خود و به لحاظ مسائل امنیتی باید از دروازه پرداخت اینترنتی بانک عامل خود اقدام مبادرت به انتقال وجه با سایر کارتهای شتاب نمایند . به عبارت دیگر فقط دارندکان کارتهای بانک تجارت می توانند از طریق سایت اینترنت بانک تجارت وجوه خود را به سایر کارتهای معتبر در شبکه شتاب منتقل نمایند )

ولی تو خود آدرس انتقال وجه بانک تجارت ([برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]) برای وارد کردن کارت مبدا بصورت پیش فرض چهار رقم اول کارت تجارت هست و قابل تغیر نمی باشد.من قبلا بیشترشونو چک کردم.و تجارت رو همین الان.امکانش هست پاسارگاد وکشاورزی از کارت خودشون برای همه کارتهای عضو شتاب رو فعال کردن.
    ویرایش توسط bizhan-n : 2011-10-04 در ساعت 14:33

امتیاز کاربری
    10 امتیاز
    فروشگاه ساز
    هیچ کدام
    فروش پستی
    هیچ کدام
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    سلام دوستای عزیز ببخشید من به یک مشکل بر خوردم
    بانک پارسیان آدرسش این بود دیگه [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]
    درسته آلان تو این آدرس میری یه دفعه خودش میپره میره تو سایت بانک پارسیان [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]
    لطفا یه لینک دیگه بذارید
    با تشکر

bizhan-n آواتار ها
    امتیاز کاربری
    10 امتیاز
    فروشگاه ساز
    توماتو کارت
    فروش پستی
    فروتل
    فروش نقدی
    بانک ملت
    نقل قول نوشته اصلی توسط amn_kh72 نمایش پست ها
    سلام دوستای عزیز ببخشید من به یک مشکل بر خوردم
    بانک پارسیان آدرسش این بود دیگه [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]
    درسته آلان تو این آدرس میری یه دفعه خودش میپره میره تو سایت بانک پارسیان [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]
    لطفا یه لینک دیگه بذارید
    با تشکر
    گویا این لینک تغییر کرده
    شما باید به صفحه اول سایت برین.بعد از اون در قسمت سمت چپ(ورود به اینترنت بانک) شماره مشتری خودتون رو وارد میکنین
    ولی اگر میخواهید از سیستم کارت استفداه کنین به این آدرس برین [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید] بعد در قسمت اینترنت بانک روی*مدیریت پرداخت کارت-انتقال به کارت شتابی * کلیک کنین.صفحه مدیریت کارت براتون باز میشه.اطلاعات کارت خودتونو وارد کنین.موفق باشی
    ویرایش توسط bizhan-n : 2011-10-06 در ساعت 22:10

امتیاز کاربری
    10 امتیاز
    فروشگاه ساز
    هیچ کدام
    فروش پستی
    هیچ کدام
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    سلام
    ببخشید لینک اتقال وجه بانک ملت رو قرار میدین؟؟
    اونی که شما تو سایتتون گذاشتین,فقط مانده حساب رو میگه.

با تشکر از شما

امتیاز کاربری
    10 امتیاز
    فروشگاه ساز
    هیچ کدام
    فروش پستی
    هیچ کدام
    فروش نقدی
    هیچ کدام
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    سلام..
    نمی دونم این تاپیک مربوط به کی هست
    اما من سوالی دارم اینکه وقتی پرداخت انجام میشه من که صاحب فروشگاهم از کجا بفهمم کی پول ریخته تا بتونم خدمات را بهش ارائه بدم؟؟؟؟
    کد رهگیری داره که باید مشتری برای من بفرسته یا چیز دیگه ای هست؟؟؟؟

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

لینک بانک ملت خراب شده هر چی می گردم لینک جدیدش پیدا نمی کنم کسی داره؟

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

کسی پاسخ سوال بنده را نداره؟

صفحه 8 از 9 نخستنخست ... 6789 آخرینآخرین