نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: استخدام نویسنده در پورتال خبری آبی پوشان

abipooshan آواتار ها
    امتیاز کاربری
    2175 امتیاز
    4,038 بار تشکر شده در 1,469 پست

استخدام نویسنده در پورتال خبری آبی پوشان

سایت آبی پوشان در جهت گسترش فعالیت های خود و خارج شدن از حیطه ورزشی پورتال خبری راه اندازی کرده است که به زودی رونمایی میشود . برای تکمیل کادر خود به افرادی نیازمندیم که در وهله اول پرداختی ها به صورت نقدی نخواهد بود در قبال کار خدمات عرضه میشود که در زیر تشریح خواهد شد . در دو هفته آینده نویسندگانی نیز به صورت حقوق بگیر استخدام خواهند شد که بعد از بررسی کیفیت کار ها خواهد بود و درر کنار استخدام خبرنگاران زبده کار را به امید خدا به صورت حرفه ای پیش خواهیم برد .
    شرایط نوشته ها در وهله ابتدایی به صورت زیر می باشد :
    انتخاب یکی از دسته های زیر :
    سیاسی
    اجتماعی
    فرهنگی
    هنری
    مذهبی
    پزشکی
    تکنولوژی
    دادن منابع و درج با تغییر عنوان و اندکی تغییر جمله بندی و پرکردن افزونه سئوی وردپرس و قرار دادن یک عکس شاخص (بدون آدرس)
    خدمات ارائه شده متقابل :
    پلن اول:کار بر روی سرعت سایت شما از سوی ما و بالا بردن سرعت و کاهش حجم و بالا رفتن درصد پیج اسپید و در مقابل روزی سه مطلب به مدت یک ماه از جانب شما
    پلن دوم:درج بنر تبلیغی 240 در 120 در صفحه اول[برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید] به مدت یک ماه و در مقابل درج روزی یک مطلب از جانب شما (بنر فلش نباشد )
    پلن سوم:درج بنر 468در 60 در بالای همه صفحات[برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید] به مدت یک ماه از جانب ما و در مقابل درج روزی سه مطلب از جانب شما(بنر فلش نباشد )
    پلن چهارم :درج بنر 240 در 120 در پورتال تازه تاسیس از جانب ما و در عوض روزی یک مطلب از جانب شما (بنر فلش نباشد )
    یکی از پلن ها را اعلام و به اطلاع بنده از طریق راه های تماس رسانده تا همکاری شروع شود . توجه شود پلن سه مختص یک نفر خواهد بود ولی پلن های دیگر محدودیتی در تعداد ندارد .
    توجه :
    همانطور که گفته شد این طرح برای شناسایی افراد مورد نیاز در چند هفته آینده است و بعد استخدامهایی با حقوق ثابت و مناسب خواهیم داشت .
    راه های تماس:
    حدالامکان از طریق همین تاپیک یا پیام خصوصی در همین انجمن اقدام نمایید .
    پیامک به شماره موبایل 62-31-506-0914
    ایمیل : hadi.saheb83 at gmail.com

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

یک نویسنده با قبول شرایط پلن 3 در دسته اجتماعی آغاز به کار کردند . منتظردوستان دیگر با انتخاب خدمات مورد نظر دیگر برای همکاری هستیم.

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

یکی از دوستان لطف کرده و اعلام همکاری کردند . برای موضوعاتی مثل مذهبی- هنری-تکنولوژی و پزشکی همچنان نیاز به همکاری میباشد .
    ویرایش توسط abipooshan : 2015-03-08 در ساعت 02:10
    [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]-[برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]
    [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]-
    [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]
    [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]

ravi71 آواتار ها
    امتیاز کاربری
    1705 امتیاز
    560 بار تشکر شده در 233 پست
    سلام
    من از همکاری با سایت آبی پوشان واقعا راضی هستم در این مدت کوتاه
    نویسندگی = ورودی از سایت آبی پوشان برای محصول بنده
    یک تجارت برد برد ....
    به امید همکاری های بیشتر
    [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]/ [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید] / [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]
    [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید] / [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]

abipooshan آواتار ها
    امتیاز کاربری
    2175 امتیاز
    4,038 بار تشکر شده در 1,469 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط ravi71 نمایش پست ها
    سلام
    من از همکاری با سایت آبی پوشان واقعا راضی هستم در این مدت کوتاه
    نویسندگی = ورودی از سایت آبی پوشان برای محصول بنده
    یک تجارت برد برد ....
    به امید همکاری های بیشتر
    ممنون دوست عزیز . انشالاه هدفهای بزرگی هست و کسانی که در ابتدا کنارمان بوده اند در آینده نیز امتیازات خوبی خواهند داشت