صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19

موضوع: ایجاد بخش ویژه شکایات توسط مدیران

abalfazl آواتار ها
    974 بار تشکر شده در 379 پست

ایجاد بخش ویژه شکایات توسط مدیران

با سلام
    پیشنهاد میکنم بخشی ویژه شکایات راه اندازی شود تا هرکسی که از کسی شکایتی داشت متن شکایت + اسناد ومدارک را برای مدیرن انجمن بفرستد وپس از تایید مدیران تایپک ایجاد شود

و هیچ شخصی غیر از این بخش حق ارسال شکایت در بخش دیگری نداشته باشد
    مثل انجمن وب هاستینگ تالک هم شرایطی داشته باشد ( ارسال 100 پست )

چون مشاهده شده رقیب شخصی با ایجاد یک یوزر در انجمن عضو شده یک تایپک شکایت را در اولین ارسال خود ایجاد کرده آبروی طرف را برده و خداحافظ

ویا سر یک موضوع الکی وبیخود و دعوای بچه کانه تایپک ایجاد کرده اند

ویا سر باج خواهی

با تشکر

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

کسی نظری ندارد؟

در ضمن این کار شدنیست؟

ravi71 آواتار ها
    592 بار تشکر شده در 256 پست
    پیشنهاد بسیار خوبیه ..
    میشه اینکارو هم انجام داد ...
    بخش ویژه ای در نظر گرفته بشه که استارتر از اون بخش ابتدا مدارک رو برای راهبران ارسال کنه و با تایید راهبران انجمن
    تاپیک قابل نمایش برای همه ی بازدید کنندگان انجمن بشه .

اینجوری هر کسی روی هوا از کسی گلایه و شکایت نمیکنه ...
    البته سرعت و حوصله ی راهبران رو هم باید بخش مهم این طرح دونست .

Thinker.Brain آواتار ها
    13 بار تشکر شده در 7 پست
    بسیار ایده جالبی هست! فقط نیازمند همکاری فوق العاده راهبران هست... که بعید میدونم با توجه به کمبود وقت چنین چیزی رو قبول کنن...

ولی واقعآ انجمن به چنین چیزی نیاز داره...

abalfazl آواتار ها
    می توان چند تا از کاربران مطمئن را داوطلب انجام این کار کرد
    بعنوان مثال آقای صاحب خواجه آقای معظمی و کاربرانی که اکثر اعضای انجمن به آنها اطمینان دارند و در ضمن متخصص وخبره هستند

mrtsoft آواتار ها
    201 بار تشکر شده در 52 پست
    سلام
    پیشنهاد بجا و خوبی جهت پیشرفت وب پارسی و شاید کاهش تخلف و همچنین آگاه سازی برای دوستان کم تجربه {مثل من} خواهد بود.، ولی :
    باید ابتدا از چند جهت این موضوع رو برسی کرد
    -اول
    انسان ، در شرایط مختلف تصمیمات متغیری میگیرد و بنا به نیازهای طبیعی و نفسانی عمل خواهد کرد:
    فرض کنید! که من(فقط جهت مثال) مدیر این بخش شکایت باشم...
    ا-گر نیاز به پول داشته باشم(یک نیاز منطقی) ،در صورتی که یکی از طرفین به من پیشنهاد رشوه بده امکان داره برای رفع این نیاز تصمیمی به نفع رشوه دهنده بدم
    -اگر به نحوی یکی از فعالیت های اقتصادی من،در دست یکی از طرفین شکایت باشد(فرض کنید ،قبلا از یکی از طرفین هاست تهیه کرده باشم و یا هزاران مثال دیگر).،بنابراین امکان تغییر در رای من وجود داره
    -اگر قبلا به نحوی با یکی از طرفین شکایت دچار کدورت شده باشم و بعد از یکسال ،اکنون بعنوان قاضی بین او و شخصی دیگر قرار بگیرم(دیدگاه های شخصی من درباره افراد در تصمیم گیری من دخیل خواهد شد)
    و هزاران مثال دیگر که کمی تفکر کنید بیاد خواهید آورد

-دوم
    با توجه به بخش اول ،مدیریت این بخش باید توسط حداقل 6 نفر و یا افراد بیشتر ولی زوج(اعداد زوج) صورت بگیره و تصمیم نهایی مورد تایید حداقل 51درصد مدیران باشد
    -سوم
    با توجه به تعداد اختلاف نظر ها/سوء تفاهم ها/کم تجربگی ها/سوء نیت ها/قصد ها/تخریب ها/و ، و ، و .،حدودا میشه گفت مدیران این بخش باید وقت زیادی را برای این بخش قرار بدن(حالا از توهین هایی که به اونها میشه و فشار روانی که در تصمیمات به اونها وارد میشه فاکتور میگیریم)
    -
    سوال اساسی که در ذهن ایجاد میشه اینکه : شما با این شرایط حاضر به پذیرش مدیرت این بخش خواهید شد؟
    ------------------------------------------------- شما با چه شرایطی حاضر به پذیرش مدیرت این بخش خواهید شد؟
    ------------------------------------------------- شما به رایگان حاضر به پذیرش مدیرت این بخش خواهید شد؟
    ------------------------------------------------- شما ....

abalfazl آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط mrtsoft نمایش پست ها
    سلام
    پیشنهاد بجا و خوبی جهت پیشرفت وب پارسی و شاید کاهش تخلف و همچنین آگاه سازی برای دوستان کم تجربه {مثل من} خواهد بود.، ولی :
    باید ابتدا از چند جهت این موضوع رو برسی کرد
    -اول
    انسان ، در شرایط مختلف تصمیمات متغیری میگیرد و بنا به نیازهای طبیعی و نفسانی عمل خواهد کرد:
    فرض کنید! که من(فقط جهت مثال) مدیر این بخش شکایت باشم...
    ا-گر نیاز به پول داشته باشم(یک نیاز منطقی) ،در صورتی که یکی از طرفین به من پیشنهاد رشوه بده امکان داره برای رفع این نیاز تصمیمی به نفع رشوه دهنده بدم
    -اگر به نحوی یکی از فعالیت های اقتصادی من،در دست یکی از طرفین شکایت باشد(فرض کنید ،قبلا از یکی از طرفین هاست تهیه کرده باشم و یا هزاران مثال دیگر).،بنابراین امکان تغییر در رای من وجود داره
    -اگر قبلا به نحوی با یکی از طرفین شکایت دچار کدورت شده باشم و بعد از یکسال ،اکنون بعنوان قاضی بین او و شخصی دیگر قرار بگیرم(دیدگاه های شخصی من درباره افراد در تصمیم گیری من دخیل خواهد شد)
    و هزاران مثال دیگر که کمی تفکر کنید بیاد خواهید آورد

-دوم
    با توجه به بخش اول ،مدیریت این بخش باید توسط حداقل 6 نفر و یا افراد بیشتر ولی زوج(اعداد زوج) صورت بگیره و تصمیم نهایی مورد تایید حداقل 51درصد مدیران باشد
    -سوم
    با توجه به تعداد اختلاف نظر ها/سوء تفاهم ها/کم تجربگی ها/سوء نیت ها/قصد ها/تخریب ها/و ، و ، و .،حدودا میشه گفت مدیران این بخش باید وقت زیادی را برای این بخش قرار بدن(حالا از توهین هایی که به اونها میشه و فشار روانی که در تصمیمات به اونها وارد میشه فاکتور میگیریم)
    -
    سوال اساسی که در ذهن ایجاد میشه اینکه : شما با این شرایط حاضر به پذیرش مدیرت این بخش خواهید شد؟
    ------------------------------------------------- شما با چه شرایطی حاضر به پذیرش مدیرت این بخش خواهید شد؟
    ------------------------------------------------- شما به رایگان حاضر به پذیرش مدیرت این بخش خواهید شد؟
    ------------------------------------------------- شما ....
    دوست عزیز
    خود شما تابحال چندتا تایپک شکایت دیدی که از اعضا معتبر انجمن بدون هیچ مدرکی تایپک شکایت زده شده آبروی شخص برده شده ودر آخر هیچ مدرکی ارائه نشده
    من نمیگویم درصد این موارد به صفر برسد اما میتوان نزدیک به صفرکرد
    موردی بوده که خودم دیدم تایپک باعث شده وقتی اسم سایت را میزنی در گوگل صفحه اول شکایت از کاربر مشاهده شده

بنظر شما این کار چقدر به اعتبار وآبرو اعصاب شخص لطمه میزند وحیثیتش را لکه دار میکند

خود شما چند بار دیدی یک رقیب مولتی یوزر در اولین پستش عنوان کلاهبرداری وشکایت از .... اعضا را مطرح کرده

mrtsoft آواتار ها
    201 بار تشکر شده در 52 پست
    کاملا با فرمایش و نظر شما موافق هستم
    و بسیار از این دست تاپیک ها تا به امروز به چشم دیدم
    حتی تاپیک هایی که توسط مدیریت انجمن ها(نه فقط یک انجمن خاص) بسته شده با اینکه تمامی مدارک لازم جهت شکایت ارائه شده
    سوال هایی جدی در فکر من ایجاد شد برای مدیریت این بخش ، که در انتها گفتار قبلیم نوشتم و بنظرم سوال هاییست بسیار مهم که باید جوابی پیدا کنیم...

365 بار تشکر شده در 195 پست
    سلام و احترام
    طبق قانون انتشار نام، مشخصات و تصاویر افراد چه در جایگاه متهم و چه در جایگاه مجرم تنها در صورت وجود دستور بازپرس یا قاضی در رسانه ها ممکن است
    بر فرض اینکه طرف مجرم هم باشد و حتی محکوم میتواند از سایتهایی که نام و مشخصات وی را منتشر کرده اند شکایت کند

این اتفاق 5 سال پیش برای ما افتاد و در یکی از سایتهایمان نام فردی را بعنوان کلاه بردار معرفی کردیم با وجود انکه جرم وی اثبات و حتی دستور جلب طرف را هم گرفته بودیم وکیل وی از ما بخاطر نام بردن آن شخص در سایتمان بعنوان کلاه بردار ( مدارک هم منتشر کرده بودیم حتی دستور قاضی هم منتشر کرده بودیم) شکایت و منجر به فیلتر شدن سایتمان شد در نهایت قاضی گفت باید رضایت طرف را جلب کنید که منجر شد به پس گیری شکایت دو طرف از هم و اخذ دستور رفع فیلتر از بازپرس پرونده

به همین جهت دوستان آگاه باشند نام و نام خانوادگی کسی را چه متهم،چه مجرم یا محکوم را تنها با دستور قاضی میتوانند منتشر کنند مگر اینکه بصورت مثلا م.ر اینطوری منتشر کنید

787 بار تشکر شده در 462 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط ordibehesht نمایش پست ها
    سلام و احترام
    طبق قانون انتشار نام، مشخصات و تصاویر افراد چه در جایگاه متهم و چه در جایگاه مجرم تنها در صورت وجود دستور بازپرس یا قاضی در رسانه ها ممکن است
    بر فرض اینکه طرف مجرم هم باشد و حتی محکوم میتواند از سایتهایی که نام و مشخصات وی را منتشر کرده اند شکایت کند

این اتفاق 5 سال پیش برای ما افتاد و در یکی از سایتهایمان نام فردی را بعنوان کلاه بردار معرفی کردیم با وجود انکه جرم وی اثبات و حتی دستور جلب طرف را هم گرفته بودیم وکیل وی از ما بخاطر نام بردن آن شخص در سایتمان بعنوان کلاه بردار ( مدارک هم منتشر کرده بودیم حتی دستور قاضی هم منتشر کرده بودیم) شکایت و منجر به فیلتر شدن سایتمان شد در نهایت قاضی گفت باید رضایت طرف را جلب کنید که منجر شد به پس گیری شکایت دو طرف از هم و اخذ دستور رفع فیلتر از بازپرس پرونده

به همین جهت دوستان آگاه باشند نام و نام خانوادگی کسی را چه متهم،چه مجرم یا محکوم را تنها با دستور قاضی میتوانند منتشر کنند مگر اینکه بصورت مثلا م.ر اینطوری منتشر کنید
    سلام این موضوع داره حل میشه

قانونش قرار بردارند

دیگه اسم و فامیل میشه گفت

abalfazl آواتار ها
    دریروز یه سرچ در انجمن زدم وتایپکهای بی شمار شکایت کلاهبرداری و .... که همه به حال خود رها شده بودند وبدون نتیجه
    در یکی از موارد اسم مهندس ...... را در گوگل سرچ کردم

اولین نتیجه جستجو در گوگل تا سوم این بود کاهبرداری مهندس .... در آخر تایپک هم گفته شده بود یک سوء تفاهم بوده

اما هرکی اسم اون بنده خدا را سرچ کند با اسم کلاهبرداری وسوابقش روبرو می شود انصافا این بازی با آبروی دیگران نیست؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین