نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام ایندکس شاپ کیپر را می پسندید؟

رأی دهندگان
55. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • ایندکس فعلی شاپ کیپر

15 27.27%
  • پورتال خبری و اطلاع رسانی

27 49.09%
  • ارائه دهنده خدمات آنلاین

13 23.64%
صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 45

موضوع: نظرسنجی تغییر ایندکس شاپ کیپر (لطفا همه شرکت کنید)

Reza آواتار ها
    15,734 بار تشکر شده در 5,327 پست

نظرسنجی تغییر ایندکس شاپ کیپر (لطفا همه شرکت کنید)

درود خدمت دوستان عزیز
    برای تغییر ایندکس شاپ کیپر از همه عزیزان درخواست دارم که توی نظرسنجی شرکت کنن و در صورت تمایل نظراتشون رو داخل تاپیک منتشر کنن
    ما برای ایندکس شاپ کیپر (www.shopkeeper.ir) سه راهکار داریم در حال حاضر :

1) ایندکس به همین صورت باقی بمونه
    یعنی ایندکس شاپ کیپر آخرین ارسال های انجمن رو در خودش نمایش بده و هیچ کاربر دیگه ای نداشته باشه جز اطلاع رسانی جدید ترین پست های کاربران . دقیقا همون چیزی که الان می بینید : www.shopkeeper.ir

2) ایندکس به پورتال خبری و اطلاع رسانی تبدیل بشه
    در این صورت ایندکس شاپ کیپر به یک پورتال اطلاع رسانی تبدیل میشه و آخرین رویدادهای حوزه تجارت الکترونیک ایران و جهان رو در اختیار کاربران قرار میده . یعنی چیزی شبیه سایت هایی مثل یک پزشک و دیجیاتو و نارنجی سابق با این تفاوت که حوزه کاری کمی محدودتر هست و پیرامون تجارت الکترونیکه و البته برای شروع هم حداکثر روزانه یک محتوا منتشر میشه و کم کم با جذب نویسنده میتونیم تعداد مقالات رو بالا ببریم

3) ایندکس شاپ کیپر به یک سایت خدماتی تبدیل بشه
    در این مدل دیگه خبری اط اطلاع رسانی نخواهد بود و ما کارهای خدماتی نظیر هاستینگ ، پنل پیامک و . . . رو در ایندکس شاپ کیپر ارائه می کنیم . تقریبا شبیه چیزی که در پرشین تولز شاهدش هستیم .

توجه داشته باشید که در تمامی گزینه های بالا روال انجمن حفظ میشه و هیچ تغییری در ساختار و چارچوب های انجمن پیش نمیاد . همچنین در تمام انتخاب های بالا به زودی بحث برگزاری کلاس های آموزشی حضوری و آنلاین به مجموعه خدمات ارائه شده توسط شاپ کیپر اضافه میشه که بعدا سر فرصت راجع بهش توضیحاتی خواهیم داد.

با توجه به عرایض بنده ممنون میشم داخل نظرسنجی شرکت کنید و نظر خودتون رو در اختیار ما قرار بدید
    این نظرسنجی میتونه در طراحی آینده ایندکس مورد استفاده قرار بگیره و شاید به نوعی طراحی بشه که دو تا از پرطرفدارترین گزینه ها درش لحاظ بشه
    قطعا ما به نظر کاربران احترام گذاشته و میذاریم اما سعی می کنیم مشورت و نظر اساتید خارج از انجمن رو هم در کنار نظرات کاربران قرار بدیم و لحاظ کنیم
    ویرایش توسط h.davoudi : 2015-05-31 در ساعت 15:27 دلیل: دقت کن-1

2. کاربران زیر به خاطر این پست از Reza تشکر کرده اند :

abipooshan آواتار ها
    4,079 بار تشکر شده در 1,485 پست
    سلام . هرچند از این صفحه بازدید نمیکنم ولی پیشنهاد من مورد سوم هست تا در آمدی برای شاپ کیپر ایجاد شود و چند نفر هم میتونن در این راه کمک کنند مثلا افراد با تجربه در هاستینگ و یا پنل و دامنه و... . مورد دوم هم میشه تو یک ساب دامنه ایجاد کرد که قطعا بخش پرطرفداری میتونه در آینده باشه .

4. کاربران زیر به خاطر این پست از abipooshan تشکر کرده اند :

889 بار تشکر شده در 460 پست
    من هم با آبي پوشان عزيز به همان دلايل موافقم ( البته اگه فقط همين گزينه ها باشن )

6. کاربران زیر به خاطر این پست از حوله بيتا تشکر کرده اند :

kala110manager آواتار ها
    941 بار تشکر شده در 571 پست
    والا من که چند ماه یکبار هم به ایندکس شاپکیپر سرنمیزنم
    لینک آخرین ارسالها را بوکمارک کردم و فقط از اینجا وارد انجمن میشه

8. کاربران زیر به خاطر این پست از kala110manager تشکر کرده اند :

samiramahjoob آواتار ها
    20 بار تشکر شده در 14 پست
    به نظر من همینطوری که هست بهتره
    یعنی مورد یک

10. کاربران زیر به خاطر این پست از samiramahjoob تشکر کرده اند :

Reza آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط abipooshan نمایش پست ها
    سلام . هرچند از این صفحه بازدید نمیکنم ولی پیشنهاد من مورد سوم هست تا در آمدی برای شاپ کیپر ایجاد شود و چند نفر هم میتونن در این راه کمک کنند مثلا افراد با تجربه در هاستینگ و یا پنل و دامنه و... . مورد دوم هم میشه تو یک ساب دامنه ایجاد کرد که قطعا بخش پرطرفداری میتونه در آینده باشه .
    تشکر هادی جان
    بحث درآمدزایی انجمن موردی هست که شدیدا در سال 94 و سالهای آتی مورد توجه قرار گرفته و میگیره
    کسب درآمد حلال بر هر مرد و زن مسلمانی واجب است
    عـبـادت ده جز دارد کـه نه جز آن طلـب روزی حـلال است

12. کاربران زیر به خاطر این پست از Reza تشکر کرده اند :

Reza آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط حوله بيتا نمایش پست ها
    من هم با آبي پوشان عزيز به همان دلايل موافقم ( البته اگه فقط همين گزينه ها باشن )
    ممنونم از شما
    درآمدزایی همونطور که عرض کردم جزو لاینفک برنامه های جاری و آتی شاپ کیپر خواهد بود

نقل قول نوشته اصلی توسط kala110manager نمایش پست ها
    والا من که چند ماه یکبار هم به ایندکس شاپکیپر سرنمیزنم
    لینک آخرین ارسالها را بوکمارک کردم و فقط از اینجا وارد انجمن میشه
    کاری هست که خودمم مدت ها انجامش می دادم :دی
    ولی خوب نگاه کردن به ایندکس شاپ کیپر هم ی صفائی داره که شما اینجوری ازش بی بهره میمونی :دی

نقل قول نوشته اصلی توسط samiramahjoob نمایش پست ها
    به نظر من همینطوری که هست بهتره
    یعنی مورد یک
    دلیلتون رو هم بفرمایید نظرتون کاربردی تر میشه

14. کاربران زیر به خاطر این پست از Reza تشکر کرده اند :

487 بار تشکر شده در 254 پست
    نه تغییری ندین من همیشه که می خواهم بیام این صفحه باز میکنم

16. کاربران زیر به خاطر این پست از yunes1380 تشکر کرده اند :

farshad7 آواتار ها
    731 بار تشکر شده در 250 پست
    عرض ادب
    فکر میکنم با توجه به تایپیک های متعدد ایجاد شده در مورد کلاهبرداری در بخش های محصولات و خدمات با گرایش نت که اکثرا خدمات گیرندگان یعنی مشتریان از فروشندگان و ارائه دهندگان خدمات ابراز نارضایتی میکنند ، ارائه خدمات آنلاین مبتنی بر وب و نت میتونه گزینه خوبی باشه تا دوستانی که قصد خرید و دریافت خدمات رو دارند با خیال راحت تر اقدام به سفارش و خرید خدمات این بخش بکنند.
    از طرفی بارها شاهد تایپیکهای تکراری در این انجمن با موضوعاتی مثل ( بهترین خدمات دهنده پیامک - بهترین خدمات دهنده هاست - و ...... ) بودیم که خوب در انتها با سلایق دوستان یا استارتر نتیجه ای نگرفته برای ایجاد تایپیکش و یا اصلا منجر به حواشی شده که خوب ارائه خدمات مستقیم این بخش از طریق خود شاپ کیپر باعث میشه کاربران از یک مرکز مشخص خدمات و سرویسهاشون رو بگیرن.
    پیشنهاد من به شاپ کیپر اینه که اگر قصد ارائه خدمات و سرویسهای مبتنی بر وب و نت رو داره ، زمان مناسبی رو برای تحقیق در این بخش بذاره و سرویسهای تاپ و عالی رو انتخاب و با همکاری شرکتهای دیگر اقدام به ارائه مستقیم در این انجمن بکنه.

18. کاربران زیر به خاطر این پست از farshad7 تشکر کرده اند :

کاربر خاطی Imaco آواتار ها
    5,871 بار تشکر شده در 1,760 پست
    درود بر حاج رضای عزیز ، راهبران و کاربران همراه و دلسوز انجمن .
    این صفحه ایندکس که صحبتش هست تا بحال ( از 2012 تا 2015 ) به اندازه انگشتان دست ازش بازدید نکردم . همیشه میرم اخرین ارسالها و همین صفحه را در فورریت ذخیره کردم .
    در نظر سنجی های قبلی هم شرکت نمیکردم غیر از این اولین بار ! دلیلش احترامی هست که تیم راهبری به کاربران گذاشته و این نظر سنجی با اون پیام و هدایت شرکت اجباری در نظر سنجی ها همراه نبود .

شاپ کیپر و دوستانی که اینجا دارم از علایق همیشگیم هستند . با توجه به رفت و آمدهای زیادی که با انجمن ها ، افراد بعضا مسئول و وبمسترهای فعال داشتم بزرگترین نقطه ضعف شاپ کیپر ، اطلاع نداشتن افراد مسئول از انجمن و مشکلاتیست که فروشگاه داران فکر میکنند و انتظار دارند با درجش ، کسی بیاد بخونه و رسیدگی کنه .

اگر انجمن بخواد در تصمیم گیری ها شرکت داده بشه و فروشگاه داران بخوان نظراتشون درست منعکس بشه اول باید به فکر تاسیس رسانه ای خبری - اطلاع رسانی بود . تا کسی از وجود انجمن و چند هزار جوانی که اینجا گرد اومدن خبر نداشته باشه قدمی برای حل مشکلاتشون بر نمیداره . بنابراین همونطور که سال گذشته گفتم اولین نیاز انجمن پورتال اطلاع رسانی هست و اگر این ایده درست بیاده بشه راه برای کسب امتیاز و احقاق حقوق کاربران و کسب درامد برای انجمن باز میشه .

20. کاربران زیر به خاطر این پست از Imaco تشکر کرده اند :

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین