صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 40

موضوع: برخورد بد و تهمت زدن به کاربران توسط شبکه تبلیغات anetwork | بلوک کردن 700 هزار تومان بدون دلیل !!

P30POOL آواتار ها
    113 بار تشکر شده در 51 پست

برخورد بد و تهمت زدن به کاربران توسط شبکه تبلیغات anetwork | بلوک کردن 700 هزار تومان بدون دلیل !!

سو استفاده قانونی از کاربران توسط سایت - شبکه تبلیغات - anetwork

سلام دوستان

من بیش از یک سال که با این سایت - شبکه تبلیغات کار میکنم و هیچ مشکلی وجود نداشت و این هم مدرک واریزی ها :

jwltgtvuxclnzcozvmtm.png

چیزی جالبی که برخورد کردم باهاش اینه که دیروز پیام دادن که سایت شما مسدود شده
    دلیلش مسدود شدن رو پرسیدم میگن سایت شما کلیک هاش غیر واقعی و اعلام کردند باید بگید چطوری تعداد کلیک هارو زیاد کردید
    و عملا به بنده تهمت دزدی و حرام خواری رو زدند بدون این که حتی اثباتی برای این ادعای پوچشون داشته باشند تا روی هدف خودشون
    یعنی حذف سایت هایی که دیگر نمیخواهند باشون ادامه بدهند و یا عدم توانایی شون در واریز درامد یوزر ها سر پوش بگذارند ،

-------------------------------------------------------------------------
    دلیل بر عدم تقلب و واقعی بودن درامد :
    1: در حالی که با 95000 نمایشی که من دارم میزان کلیک برای لایت باکس خیلی خیلی کم هم هست که هر انسال عاقلی میتونه بفهم کلیک تقلبی وجود نداره ....
    من با 34 هزار بازدید کننده و 95000 بازدید فقط روزانه 35 تومن از لایت باکس که کل صفحه رو میگیره داشتم ایا این عدد شک و شبهه ای دارد شما بگید ؟؟؟؟
    خیلی خیلی جالب صبر کردند اخر ماه بش و درامد بش 700 هزار تومان بعد سایت رو مسدود کنند ....
    2: خیلی خیلی جالب است بنده ایپی هایم 28000 بود و بازدید 65000 که توی این هفته رشد کرد و رسید به 34000 و 95 هزار نمایش ولی خیلی مسخره درامد سایت
    از کلیک ها کمتر و کمتر شد !! برای مثال روزی 1200 تا کلیک روی لایت باکس میخورد و 650 تاشو میزدن غیر قابل قبول !!!!
    ایا با 95000 نمایش 650 کلیک هم غیر منطقی است ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سوء استفاده از اعتماد کاربران قدیمی :
    بنده این ماه تمامی سه پاپ اپ سایتمو به خاطر قوانین این سایت برداشتم و تنها درامدم این سایت بود که ناگهان همه رو به باد دادند
    هرچی قسم و ایه دادم قسط دارم چرا بی دلیل درامد رو بلوک میکنید جوابشون یک جواب تکراری بود که سر هر بدبختی که نشونش کنند پیاده میکنند و ااون جواب چیزی نیست جز :

تا نگویید این کلیک های غیر واقعی از کجاست و تعهد ندهید که دیگر تخلف نمیکنید هیچ کمکی از دست ما بر نمی آید !!!!

عملا به کاربر میگویند باید اعتراف کنی دزدی و پس از این که شما برای رسیدن به درامدتون بگید تعهد میدهم میگویند :

درامد شما به نفع نمایش دهنده ها بلوک میشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! و سایت شما جهت بررسی سه هفته به بخش مربوط ارسال میشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

این یک روش ثابت این سایت برای حذف کردن سایت های نمایش دهنده ای که میل همکاری باشون ندارند و بالا کشیدن درامد اون سایت هست ...

نکته خیلی جالب :

1:نکته جالب اینجاست در اخر این مکالمه پس از ارائه مدارک توسط من پشتیبان میگه ، ما کلیک های بی کیفیت نیاز نداریم ! و عملا دروغ کلیک های غیر واقعی رو نقض میکنند
    این یعنی خودشون اعتراف بر این دارند کلیک غیر واقعی بهانه است برای ندادن درامد و...

2: و نکته دوم این که تمام امار رو دسترسی رو براتون میبندند که نتونید عکس از امار بگیرید برای شکایت

مدرک : لینک دانلود

و نمونه ظلمی که در حق تبلیغ دهنده میکنند :

یکی از تخلف هایی که الان داره وبسایت آپلود باز انجام می ده نزدیک کردن لینک دانلود به خود بنر های شبکه تبلیغات هست که الان فکر می کنم 1 سالی هست با این وضع داره ادامه می ده و هیچ تخلفی هم نیست انگار...
    بنده خودم شخصا چندین بار اشتباها بجای کلیک بر روی لینک دانلود بر روی بنر کلیک کردم فکر می کنید شبکه تبلیغات اینا رو نمی بینه؟! ولی زورش به مظلووم میرس

100 درصد می بینه ولی اینطور سایت های بزرگ چون اعتبار و بازدید زیادی دارن هیچ وقت نمی یاد مسدودشون کنه، به هرحال تبلیغ دهندگان هم باید یه کلیکایی براشون ارسال بشه دیگه...

Untitle1111d.png

2. کاربران زیر به خاطر این پست از P30POOL تشکر کرده اند :

PortreArt.ir آواتار ها
    20 بار تشکر شده در 11 پست
    به نتیجه ای رسیدید؟
    زیورآلات دستساز پرتره
    PortreArt.Com

4. کاربر زیر به خاطر این پست از PortreArt.ir تشکر کرده است :

radar 

P30POOL آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط PortreArt.ir نمایش پست ها
    به نتیجه ای رسیدید؟
    سلام
    ایمیل زدم بشون بشون اثبات کردم که سیستم هیچ تقلبی صورت نگرفته !!!!!!
    بعد خیلی مسخره گفتند سایتتون مناسب نیست و اگهی دهنده ها ناراضی اند

بشون گفتم اگر بد بوده سایت چرا گذاشتید مبلغ سنگین بشه بعد بالا بکشید !

حالا دارم یک کمپ شکایت اوکی میکنم 15 -20 نفر کسایی که پولشون رو خوردن جمع میکنم
    به نمایندگی از اون ها شکایت کنم ازشوووون

مطمئنم به حقمون میرسیم

6. کاربران زیر به خاطر این پست از P30POOL تشکر کرده اند :

mihanmc آواتار ها
    457 بار تشکر شده در 251 پست
    من حدود ۴ سال پیش با سند ثابت کردم که اینا د.... تشریف دارن
    متاسفانه پرشین تولز اون تاپیک منو بست و الا نشون میدادم
    ویرایش توسط yazdiran : 2015-07-04 در ساعت 03:48

8. کاربران زیر به خاطر این پست از mihanmc تشکر کرده اند :

P30POOL آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط mihanmc نمایش پست ها
    من حدود ۴ سال پیش با سند ثابت کردم که اینا د.... تشریف دارن
    متاسفانه پرشین تولز اون تاپیک منو بست و الا نشون میدادم
    سلام وقتتون بخیر
    عزیز متاسفانه قانون عجیبی ، یکسری به قدرت و اعتبار میرسند و سپس شروع میکنند به سوء استفاده از مردم
    حالا anetwork که دیگه سرامد این سوء استفاده ها شده ، هر ماه حدود چند تا سایت رو مسدود میکنه و از هر کدوم 300 الی چند میلیون بلوک میکنه که از خود بنده 700 تومان رسما خورد !!!!!!!!!!!
    ودست هیچ کس به جایی بند نیست متاسفانه ...

ولی من برای اولین بار رفتم تحقیق کردم و با وکیل مشورت کردم ، طبق نظر ایشون اگر یک نفر به نمایندگی حد اقل 10 الی 15 نفر بره شکایت کنه به راحتی همه میتونند به حقشون برسند و هیچ شکی در این نیست
    و این شکایت میتونه دردسر های عجیب و غریبی برای یک شرکت بزرگ با گردش مالی میلیاردی به وجود بیاره !!!

حالا دوست عزیزم خواهشی که از شما دارم اینه که شماره و ایمیلتون و توضیحی از روشی که پولتون خورده شده رو برای من پخ کنید تا من نماینده شما بشم

در ضمن خواهشا برید تو تاپیک زیر و فقط نظرتون رو در مورد سیستم بگید و بگید 4 سال پیش پولتون رو خوردن همین اسم کلاه برداری نیارید فقط توضیح بدید چطور پولتون خوردن تا تاپیک نبندن

من میخواهم 20-30 نفر رو پیدا کنم تا به نمایندگی از همه حقشون کف دستشون بزارم الان هم از اگهی دهنده ها و هم از نمایش دهنده ها 10-15 نفر پیدا شده ولی من میخواهم امار رو به اوج برسونم

ادرس تاپیک مورد نظر که نظرتون رو در مورد anetwork اعلام کنید : http://forum.persiantools.com/thread...%D8%AA.705963/

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

نقل قول نوشته اصلی توسط PortreArt.ir نمایش پست ها
    به نتیجه ای رسیدید؟
    سلام دوست عزیز
    شما هم ازتون پولی خرده شده ؟

ErfanAds آواتار ها
    103 بار تشکر شده در 60 پست
    دوست عزیز بنده با 12.000 ایپی لایت باکس گذاشتم برام 5 هزار تومان میشماره شما چطور با 34.000 ایپی براتون 30 میشماره ؟!
    البته من فقط 1 روز گذاشتم !!

P30POOL آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanAds نمایش پست ها
    دوست عزیز بنده با 12.000 ایپی لایت باکس گذاشتم برام 5 هزار تومان میشماره شما چطور با 34.000 ایپی براتون 30 میشماره ؟!
    البته من فقط 1 روز گذاشتم !!

دوست گلم
    دوست بنده روزانه 25 هزار ایپی و 125 هزار بازدید داره و روزی 85 الی 95 براش شمارش میشد
    برای بنده هم 34 هزار ایپی داشتیم با 95 هزار بازدید 35 تومان می انداخت که یک crt طبیعی و منطقی
    توجه کنید به بازدید حساب میشود و برای شما ظاهرا خیلی کم می انداخت حد اقل باید 12 تومان می انداخت ....

در ضمن مشکل الان این نیست که تعداد کلیک ها چقدر بوده
    من بهشو اثبات کردم کلیک ها واقعی و بدون مشکل ولییییییییییییییییییییی
    چون کم اوردند گفتند سایت اگهی دهنده ها ناراضی بودند ، و من بشون گفتم بعد یکسال الان فهمیدید ؟
    اصلا گیریم مفید نیست الان چرا گذاشتید یک ماه بگذر و درامد قلمبه بش بعد بالا بکشید ؟!؟

حالا رفتم دیدم ده ها نفر عین منو پولشون رو خوردن یک ابم روش !! برای یک بنده خدا 6700 واریز نمیکنند

با ده ها تبلیغ دهنده اشنا شدیم که همه ناراضی اند ناراضییییی

ErfanAds آواتار ها
    103 بار تشکر شده در 60 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط P30POOL نمایش پست ها
    دوست گلم
    دوست بنده روزانه 25 هزار ایپی و 125 هزار بازدید داره و روزی 85 الی 95 براش شمارش میشد
    برای بنده هم 34 هزار ایپی داشتیم با 95 هزار بازدید 35 تومان می انداخت که یک crt طبیعی و منطقی
    توجه کنید به بازدید حساب میشود و برای شما ظاهرا خیلی کم می انداخت حد اقل باید 12 تومان می انداخت ....

در ضمن مشکل الان این نیست که تعداد کلیک ها چقدر بوده
    من بهشو اثبات کردم کلیک ها واقعی و بدون مشکل ولییییییییییییییییییییی
    چون کم اوردند گفتند سایت اگهی دهنده ها ناراضی بودند ، و من بشون گفتم بعد یکسال الان فهمیدید ؟
    اصلا گیریم مفید نیست الان چرا گذاشتید یک ماه بگذر و درامد قلمبه بش بعد بالا بکشید ؟!؟

حالا رفتم دیدم ده ها نفر عین منو پولشون رو خوردن یک ابم روش !! برای یک بنده خدا 6700 واریز نمیکنند

با ده ها تبلیغ دهنده اشنا شدیم که همه ناراضی اند ناراضییییی
    خوب دوست عزیز این طوری نمیشه که !
    چند وقت پیش یه کمپین داده بودم 5 دقیقه نشد تموم شد ! (هیچ فروشی هم نداشتم ) اینا که اسمشون تو Forbes هم رفته دارن ابروی هر چی ایرانی هست میبرنن ...
    یا باید دسته جمعی یه شکایتی کرد یا ... !

siavash.77 آواتار ها
    24 بار تشکر شده در 20 پست
    در مورد صحت و سقم ماجرا نمیشه نظر داد ولی ظاهرا این دوست عزیزمون خیلی دل پری دارند
    بنده حدود 2 ماه پیش یک کمپین توی این شرکت دادم 300 تومن که هیچ فیدبکی نگرفتم ولی دلیلش رو نمیدونم!!!! یعنی بررسی نکردم!!
    امیدوارم اگر دوستان ظلمی در حقشون شده پیگیری کنن و نتیجه رو توی همین تاپیک اعلام کنند ، البته پروسه شکایت و ... بسیار خسته کننده و زمان بر است...

echargeu آواتار ها
    31 بار تشکر شده در 22 پست
    در کل هیچ قانون مشخصی و هیچ نظارتی بر کار این سایتهای کلیکی نیست، و هر دو طرف تبلیغ کننده و تبلیغ گیرنده ممکنه ضرر بکنن و سایت ها هم هیچ پاسخگویی نداشته باشند.
    تا جاییکه ما دیدیم در این سایتهای کلیکی، وقتی تبلیغ دهنده از نمایش تبلیغش در سایتی راضی نباشه میتونه خودش بلاکش کنه، ولی اینکه بذاری درآمد طرف بره بالا و بعد بلاکش کنی خیلی مشکوکه...

15. کاربر زیر به خاطر این پست از echargeu تشکر کرده است :

Imaco 

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین