صفحه 3 از 7 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 61

موضوع: شکایت از بامیلو برای سفارش 300221792

راهبر انجمن شاپ کیپر yazdiran آواتار ها
    3,208 بار تشکر شده در 1,430 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط iran.meshop نمایش پست ها
    نه من برعکس دارم میگم . میگم همین روش معمول که ما داریم میفروشیم چی میشه داستانش اگه با مشتری به مشکل بخوریم و بخواد شکایت کنه
    سلام
    1-خريد نرم افزار باركد ساز
    2-خريد كاغذهاي پشت چسبدار
    3-توليد باركد و چسباندن برروي كالا و درج باركد در فاكتور
    4-تهيه هولوگرام اختصاصي و چسباندنش روي كالا و يا گوشه ي همون باركد تا نتونن باركد رو هم تعويض كنند مثلاً .

معمولا هولوگرام رو جايي ميچسبونند كه اگر كالا باز شد يا استفاده شد اون هولوگرام خراب بشه .
    من برا برخي محصولات دو يا حتي تا 5 عدد هولوگرام ميچسبوندم. روي درب محصول .روي جعبه محصول و ... :
    مثلا جعبه پلمپش كه باز شد مشخص بشه.بعدي براي اينكه اگر دستگاه استفاده شد مشخص بشه.بعدي برا اينكه اگر برا تعمير باز شد مشخص بشه(معمولا زير دستگاه) . بعدي برا فاكتور گاهاً و ..
    .

بسته به محصولتون ميتونيد جاهاي مختلف بچسبونيد كه با استفاده از كالا مشخص بشه از كالا استفاده شده .

اگر هم باركد ساييده و يا پاره شده باشه كه كلا شامل گارانتي هم حتي نميشه و اين روال كار كالاهاي مثلا گارانتي دار هم هست

بسته به اينكه ميخوايد باركد نابود بشه يا نشه محل چسبوندش روي كالا رو پيدا كنيد .

توضيح بيشتر شامل هزينه ميباشد

موفق باشيد
    ویرایش توسط yazdiran : 2015-07-08 در ساعت 03:45
    اللهم صل علی محمد و آل محمد

0 بار تشکر شده در 0 پست
    بحث اصلی این هست که بسته باز شده در صورتی که شما بسته را باز نکرده باشید حق تعویض برای شما وجود دارد
    اینکه اشتباه خودتون رو نادیده میگیرید جای بحث داره
    خود من اگر اشتباهی در خریدم داشته باشم باید هزینه اشتباهم رو پرداخت کنم و دیگری رو مقصر ندونم
    اگر مشخصات روی بسته و فاکتور رو مورد بررسی قرار میدادید وبسته رو باز نمیکردید بامیلو موظف میشد هزینه رفت و برگشت کالا رو متحمل بشه
    و کالای درج شده در فاکتور رو برای شما بفرسته

17 بار تشکر شده در 10 پست
    من از قانون و بند و تبصره هاش مطلع نیستم ولی وقتی مثلا عرف میگه ک اگر مشتری جنس الف رو سفارش داد و فروشنده جنس ب رو فرستاد ، مقصر فروشنده است نه مشتری ، بامیلو هم اگر اشتباهش رو بپذیره ، با این تعویض کالا درسته ک ضرر میکنه ولی اعتبار فروشگاهیش بالاتر میره و به نظرم از تبلیغ های چند میلیونی براش بهتر عمل میکنه این رفتارا ، فروشندگی این نیست که همواره و با دلزده کردن مشتری سود کنیم ...
    سخن اخر هم کلام قدیمیاست البته ورژن جدیدش
    همیشه حق با مشتری با انصاف میباشد😊

0 بار تشکر شده در 0 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط senator1 نمایش پست ها
    بحث اصلی این هست که بسته باز شده در صورتی که شما بسته را باز نکرده باشید حق تعویض برای شما وجود دارد
    خود من اگر اشتباهی در خریدم داشته باشم باید هزینه اشتباهم رو پرداخت کنم و دیگری رو مقصر ندونم
    اگر مشخصات روی بسته و فاکتور رو مورد بررسی قرار میدادید وبسته رو باز نمیکردید بامیلو موظف میشد هزینه رفت و برگشت کالا رو متحمل بشه
    دوست عزیز این حرف شما خلاصش این میشه اگر کسی سر شما کلاه گذاشت و شما نفمهدید تقصیر خودتون هست
    وکلا اونی که عمدا یا سهوا این کلاهو گذاشته بی تقصیره
    ویرایش توسط Hamid1920 : 2015-07-08 در ساعت 16:11

0 بار تشکر شده در 0 پست
    بچه ها من تو سایت Enamad شکایت رو ثبت کردم با 124 هم تماس گرفتم کفتند مشکلی نداره بیاید شکایت کنید ما پیگیری میکنیم حالا نمیدونم صبر کنم جواب enamad بیاد یا همزمان برم 124 هم شکایت کنم؟

431 بار تشکر شده در 211 پست
    124 هم شکایت کن

697 بار تشکر شده در 438 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط senator1 نمایش پست ها

این دیگه خیلی بی انصافیه . هیچکدوم از ما دیگه اینقدر نمیایم دقت کنیم که آخرش روی جعبه u خورده یا h . چون توی سایت مشخصات مدل u رو نوشته و ایشون درخواست دادن

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

نقل قول نوشته اصلی توسط yazdiran نمایش پست ها
    سلام
    1-خريد نرم افزار باركد ساز
    2-خريد كاغذهاي پشت چسبدار
    3-توليد باركد و چسباندن برروي كالا و درج باركد در فاكتور
    4-تهيه هولوگرام اختصاصي و چسباندنش روي كالا و يا گوشه ي همون باركد تا نتونن باركد رو هم تعويض كنند مثلاً .

معمولا هولوگرام رو جايي ميچسبونند كه اگر كالا باز شد يا استفاده شد اون هولوگرام خراب بشه .
    من برا برخي محصولات دو يا حتي تا 5 عدد هولوگرام ميچسبوندم. روي درب محصول .روي جعبه محصول و ... :
    مثلا جعبه پلمپش كه باز شد مشخص بشه.بعدي براي اينكه اگر دستگاه استفاده شد مشخص بشه.بعدي برا اينكه اگر برا تعمير باز شد مشخص بشه(معمولا زير دستگاه) . بعدي برا فاكتور گاهاً و ..
    .

بسته به محصولتون ميتونيد جاهاي مختلف بچسبونيد كه با استفاده از كالا مشخص بشه از كالا استفاده شده .

اگر هم باركد ساييده و يا پاره شده باشه كه كلا شامل گارانتي هم حتي نميشه و اين روال كار كالاهاي مثلا گارانتي دار هم هست

بسته به اينكه ميخوايد باركد نابود بشه يا نشه محل چسبوندش روي كالا رو پيدا كنيد .

توضيح بيشتر شامل هزينه ميباشد

موفق باشيد
    ممنون از لطفت و وقتی که گذاشتیم . اما انگار من منظورم رو درست نرسوندم . من گفتم مثلا مایی که این کارها رو نمی کنیم اگه با مشتری به مشکل بخوریم و بره شکایت کنه دادگاه حرف کی رو قبول می کنه؟ اون مشتری چطور می تونه ثابت کنه که جنس رو از ما گرفته؟ خب فاکتور نشون بده ما هم میگیم بله ما ارسال کردیم ولی سالم بوده ایشون ممکنه از جای دیگه همین جنس رو خرابش رو گرفته باشه بخواد بندازه گردن ما . اینه منظورم . میگم در این جور مواقع حق رو به کی میدن و هر یک از طرفین فروشنده و مشتری چطوری می تونن ثابت کنند؟

431 بار تشکر شده در 211 پست
    چیزی که به نظر من رسید اینه که وقتی کالای ذکر شده برای شما نیاد کلا قرارداد انجام نشده . یعنی اون جدا باید انجام بشه . و اگر هم بابت باز کردن جعبه خسارتی بوجود اومده باشه شاید بتونه بگه خسارت بازکردن جعبه رو بده که باز اگر بدون بازکردن نمیشده فهمید . بعیده بتونه همچین ادعایی مطرح کنه

178 بار تشکر شده در 110 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط وحید110 نمایش پست ها
    چیزی که به نظر من رسید اینه که وقتی کالای ذکر شده برای شما نیاد کلا قرارداد انجام نشده . یعنی اون جدا باید انجام بشه . و اگر هم بابت باز کردن جعبه خسارتی بوجود اومده باشه شاید بتونه بگه خسارت بازکردن جعبه رو بده که باز اگر بدون بازکردن نمیشده فهمید . بعیده بتونه همچین ادعایی مطرح کنه
    خسارت باز کردن جعبه ؟؟؟ معلوم هست شما چی میگید ؟ هر تاپیکی من میبینم ماشالله دستتون تو کاره و نظراتی میدی که انسان شاخ در میاره !!!!
    چیزی که به نظر من رسید اینه که وقتی کالای ذکر شده برای شما نیاد کلا قرارداد انجام نشده
    این یعنی چی الان ؟ ایشون کالا به دستش رسیده
    یعنی اون جدا باید انجام بشه
    چی جدا انجام بشه ؟

roozbeh72 آواتار ها
    854 بار تشکر شده در 479 پست
    سلام

اینکه بامیلو یه گوشی نسخه lite رو به عنوان گوشی ورژن اصلیش میفروشه که شکی درش نیست. نسخه lite ارزونتره و با کارایی پایینتر.
    راحت ترین راه تشخیص هم نداشتن دوربین جلو هست. سپس تفاوت های سخت افزاری شامل پردازنده و . . .
    نمیدونم باید بگم بامیلو توی ارسال اشتباه کرده یا اینکه داره از این شباهت ظاهری این دو گوشی سواستفاده میکنه و برای تمام مشتریان نسخه لایت رو میفرسته. چون توی سایتش نسخه لایت برای فروش نیست.

اشتباه شما این بوده بدون بررسی ، جعبه رو باز کردید. نیازی نبوده حتما به اون "u" دقت کنید. پایین جعبه بزرگ نوشته شده galaxy ace 4 lite
    شما گفتید توی زمینه موبایل خبره نیستید. من برای شما یه توصیه دارم . توی زمینه هایی که خبره نیستید حتما باید خوب تحقیق کنید سپس خرید کنید وگرنه برای خرید کالایی که شما در اون زمینه خبره هستید و خوب میشناسید که نیاز به تحقیق و شناخت نیست.
    شما بعد از خریدن گوشی رفتید تحقیق کردید و فهمیدید این گوشی دو مدل داره . اگر همین کارو قبل از خرید انجام میدادید آیا باز هم بدون بررسی کالا جعبه رو باز میکردید؟

بعید میدونم از طریق اینماد بتونید به نتیجه ای برسید. روش های دیگر شکایت مانند 124 فکر کنم نتیجه بهتری بده.
    البته سعی در توافق با خود بامیلو و عودت کالا بهترین و راحت ترین راهکار هست البته اگر جمله معروف "کسیکه خوابه رو میشه بیدار کرد اما کسیکه خودشو به خواب زده رو هیچوقت نمیشه بیدار کرد" شامل حال بامیلو نشه.

موفق باشید

صفحه 3 از 7 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین