صفحه 129 از 129 نخستنخست ... 2979119127128129
نمایش نتایج: از شماره 1,281 تا 1,288 , از مجموع 1288

موضوع: اسکریپت فروش کالاهای مجازی Virtual Freer - اوپن سورس و کاملا رایگان

merlins آواتار ها
    10 بار تشکر شده در 8 پست
    دوستی سوال کردن از چه جای گزینی استفاده کردم و من چون پست هام کمه امکان ارسال پیام خصوصی ندارم
    در پاسخ بگم که از پرستاشاپ و ماژول پین استفاده کردم که امنیت خود پرستاشاپ که عالی است و این ماژول نیز با کد کردن پین ها و مدیریت حرفه ای بهترین انتخاب برای من بود

2. کاربران زیر به خاطر این پست از merlins تشکر کرده اند :

0 بار تشکر شده در 0 پست
    سلام من دیشب سایت جابجا کردم رو سرور وقتی بالا اومد صفحه سفید هست هم صفحه اصلی هم بخش مدیریت!

کاربر فعال انجمن شاپ کیپر bestirani2 آواتار ها
    1,355 بار تشکر شده در 751 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط vbsupport نمایش پست ها
    سلام من دیشب سایت جابجا کردم رو سرور وقتی بالا اومد صفحه سفید هست هم صفحه اصلی هم بخش مدیریت!
    سلام
    یک خطای php دارید. باید خطای php رو در فایل های مربوطه روشن کنید تا ببینید مشکل از چی هست.
    می تونه به دلیل نبودن یک extension باشه یا ناسازگاری با نسخه php مربوطه و ...

5. کاربر زیر به خاطر این پست از bestirani2 تشکر کرده است :

0 بار تشکر شده در 0 پست
    سلام من یک فروشگاه برای فروش اکانت سایتم با فریر ایجاد کردم ولی همه چی بعد از گذشت یک ماه به دلیل به روز کردن وردپرس توسط خود سیستم پاک شده سایت به صفحه اصلی خودش برگشته در صورتی که وقتی آدرس سایت را با back وارد میکنم میتونم وارد محیط فریر بشم و همه چیز سرجاش هستش در سی پنل هم نگاه کردم تمام پوشه های فریر سرجاشون هستن این سایت منه لطفا یه نگاهی بهش بندازین و بگین چه کار باید بکنم ....باید تمام مراحل را از ابتدا برم؟
    darvaze-vip.ir

0 بار تشکر شده در 0 پست
    خسته نباشید به همه اساتید
    من مشکلی که دارم اینه که وقتی یه صفحه یا چند تا کار رو تیک میزنم و بعد حذف میکنم انجام نمیشه . برای حذف کردن باید دونه به دونه ویرایش رو بزنم و بعد حذف کنم! کسی هست این مشکل رو داشته باشه یا دلیلش رو بدونه و بتونه حلش کنه؟

MajidMasrouri آواتار ها
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    سلام بزرگواران، بنده سایتی با سیستم فریر دارم و متاسفانه مشکلاتی با این سیستم دارم؛
    اگر شخصی در زمینه کد نویسی این سیستم فعالیت میکند لطفا داخل تلگرام به بنده پیام دهد.
    Majid_Masrouri
    با تشکر.

0 بار تشکر شده در 0 پست
    سلام لطفا راهنمایی کنید یه هفته بیشتره درگیر این مشکل هستم
    سایتم مشکلی نداشت با همین اسکریپت فریر
    هفته قبل سرور رو به روز رسانی کردن سایت مشکل پیدا کرد.هاست اشتراکی سی پنل خارج هست
    تو صفحه خرید مشتری بعد انتخاب شارژ و انتخاب درگاه میزنه روی پرداخت که باید بعد این بره به درگاه وصل بشه ولی میزنه خطای سیستمی : سفارشی با این مشخصات یافت نشد
    یه مشکل دیگه هم که هست وقتی تو مدیریت خودم میخوام کارت شارژ وارد کنم هست که وقتی فایل تکست رو انتخاب و بارگذاری میزنم مینویسه با موفقیت اضافه شد ولی میرم تو امار میبینم چیزی اضافه نشده
    من بک اپ های چند روز پیش و چند ماه گذشته رو هم زدم روش درست نشد.ولی هاست رو به دایرکت ادمین ایران تغییر دادم این مشکل حل شد
    به نظرتون مشکل چیه که روی سی پنل جواب نمیده
    اگه کسی جواب رو میدونه خواهش کامل توضیح بده که انجام بدم چون چیزی ار برنامه نویسی بلد نیستم

#APVH_novfdd71.ir] File not found [/home/novffif71/public_html/403.shtml]

اینم اورش

else
    {
    $data['title'] = 'خطای سیستم';
    $data['message'] = '<font color="red">سفارشی با این مشخصات یافت نشد.</font><br /><a href="index.php" class="button">بازگشت</a>';
    $smarty->assign('config', $conf);
    $smarty->assign('data', $data);
    $smarty->display('message.tpl');
    }

neshoone آواتار ها
    146 بار تشکر شده در 95 پست
    سلام
    آیا افزونه ای هست که کاربر بتونه پرداخت به مبلغ دلخواه انجام بده و با توجه به مبلغ پرداختی محصول براش ارسال بشه ؟
    مثلا توی محصولات محصول 40 تومنی ، 15 تومنی ، 20 تومنی ، 7 تومنی و ... با قیمت های مختلف داریم ، و برای مثال مشتری وقتی مشتری مبلغ 20 تومن پرداخت کنه کارت 20 تومنی براش ارسال بشه ، و اگه مبلغی پرداخت کنه که در محصولات موجود نبود ایمیل بره که بزودی برای شما ارسال خواهد شد .

صفحه 129 از 129 نخستنخست ... 2979119127128129