نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: مشکل دار شدن گوشی بعد از بازنشانی کارخانه (لطفا کمک کنید)

hosien آواتار ها
    585 بار تشکر شده در 310 پست

مشکل دار شدن گوشی بعد از بازنشانی کارخانه (لطفا کمک کنید)

با سلام

من چند روز پیش به خاطر هنگ کردن گوشی آن را به بازنشانی کارخانه برگرداندم

اما بعد از آن ساعت گوشی عقب می افتد ...علامتهای وای فای و یا بلوتوث اگر روشن باشد خاموش نمی شود هرچند در عمل کار می کنند ولی در ظاهر نه

متاسفانه الان با تاخیر کارهای گوشی انجام میشه

کسی می تونه چکار کنم که مشکلش برطرف بشه و یا باید حتما به تعمیرگاه ببرم

گوشی هواوی p6
    (همیشه توکل به خدا داشته باش تا هیچوقت تنها نباشی)**(تاپیک کدهای تخفیف هفتگی شرکت هزار نویس)

235 بار تشکر شده در 116 پست
    سلام
    من هم دقیقا همین مشکل رو دارم یه سامسونگ تب 2 10.1 اینچ دارم. بازنشانی کردم . الان قاطی کرده . پیغامای عجیب غریب میده. یه جورایی هر 2 دقیقه هنگ میکنه باز خوب میشه. یه پیغامای با عکسای ناجور نمایش میده. هی الکی یه چیزایی دانلود میکنه. اعصابمو خورد کرده.

فکر کنم بدم فلش کنن خوب بشه نه؟

2 بار تشکر شده در 2 پست
    فلش کن حل میشه

hosien آواتار ها
    585 بار تشکر شده در 310 پست
    امروز 10000 تومان تو گلوی گوشی گیر کرده بود و بردم فلش کردم

ولی هنوز جای سوال باقی هست چرا وقتی به تنظیمات اولیه بر میگرده مشکل دار می شه ؟

در مورد گوشی سامسونگ هم همین مورد رو دیدم

dibawebhost آواتار ها
    13 بار تشکر شده در 13 پست
    درود
    معمولا این جور مشکلات با بازنشانی مجدد حل میشه! یعنی اگر بازنشانی کردید و به چنین مشکلاتی برخورد کردید مجدد بازنشانی کنید! تا 2 بار مجدد اینکار رو در صورت حل نشدن مشکل تکرار کنید اگر فرقی نکرد، جدیدترین رام موجود برای دستگاهتون رو دانلود کنید و طبق آموزشها فلش کنید، به هیچ وجه نیازی به رفتن به تعمیرگاه نیست.
    طراحی و بهینه سازی وبسایت
    میزبانی دایرکت ادمین - 10 روز رایگان آزمایش کنید!
    پیام بفرستید

کاربر خاطی mohandesbartar آواتار ها
    62 بار تشکر شده در 46 پست
    دوست عزیز شما اگر کمی اطلاعات جمع می کردید نیاز نبود که 10000 تومان ضرر کنید الته اون بنده خدایی که فلش کردن تقریبا با انصاف بودن چون تقریبا 15000 تومان فلش کردن اما در پاسخ به شما اینکه چرا با ریست فکوری باز مشکل دارید بر میگرد به مدل گوشیتون که اغلب هواوی مشکل با سیستم عامل اندروید دارند ایرادات هواوی مشابه رند الفون هست اما شاید بر بگرده به رامتون که رسم باشه یا کاستوم و.. دلیل مشخصی نمیشه گفت به هر حال هر وقت مشکل برای گوشیتون افتاد میتونید برید به بوت گوشیتون که هم میتونید بک اپ بگیرید فرمت بکنید که همین فرمت چهار مدل فرمت هست که ریست فکتوری هم شاملش میشه و یا رام کاستوم چنج کنید برای رفتن به ریکاوری گوی خاموش و کلید ولوم پایین یا بالا همراه کلید اف یا ان بگیرید همزمان و بعد چند ثانیه به ریکاوری وارد میشید بنا بر مدل ریکاوری که ممکنه twrp و یا مدل دیگر باشه که ممکنه تاچ یا دستی باشه گزینه فرمت انتخاب کنید هزینه ای هم نداشت اما دوست تعمیرکار هم از نرم افزار های فلش استفاده کردند که اغلب گوشی چینی از نرم افزار اس پی فلش یا mtk droidاستفاده میکنند من هم مثله شما اطلاعی از اندروید نداشتم ولی شاید بگم بیش از 1000 فایل خارجی مطالعه و اطلاعات بالا بردم چون هزینه هایی برای تعمیرات و چنج رام یا فلش کردن یا ریکاوری عوض کردن هزینه هایی بالایی و هر کدوم از این ها تقریبا بین 15000-30000 تومان هزینه میگیره عذر میخوام طولانی شد