صفحه 18 از 19 نخستنخست ... 816171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 184

موضوع: معرفی کانال های تلگرام

hosien آواتار ها
    584 بار تشکر شده در 310 پست
    گروه هنری نگین یار
    انگشترهای دست ساز با نگین های اصلی

https://t.me/nginyar
    (همیشه توکل به خدا داشته باش تا هیچوقت تنها نباشی)**(تاپیک کدهای تخفیف هفتگی شرکت هزار نویس)

2. کاربر زیر به خاطر این پست از hosien تشکر کرده است :

3 بار تشکر شده در 2 پست
    کانال آموزش رایگان صفر تا صد بیتکوین ، دوژ کوین ، لایتکوین ، اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال . از ساخت کیف پول تا معرفی سایتهای کسب درآمد از این ارزها به تفکیک
    همانطور که میدانیم بیتکوین بیش از 3500 دلار قیمت پیدا کرده . چرا من و شما این ارزها را رایگان بدست نیاوریم ؟

کانال آموزش بیتکوین

mr.ahmad آواتار ها
    26 بار تشکر شده در 16 پست
    Baby Mon | بیبی مون

t.me/babymon

کانال تلگرام بیبی مون
    بیبی مون وبسایت جامع اطلاعات بچه داری

Graphic design studio : Designer4.ir

Telegram

masiha1364 آواتار ها
    28 بار تشکر شده در 24 پست
    رویاهای انسان چگونه
    تبدیل به واقعیت می‌شوند؟!

كيت وينسلت، بازيگر نقش رُز در فيلم تايتانيک وقتی به خاطر بازی زیبایش جايزه‌ی اسكار را برنده می‌شود، می‌گوید: وقتی بچه بودم و حمام می‌رفتم ، شامپویم را بغل می‌كردم و تصور می‌كردم جايزه‌ی اسكار است! اشک از چشم‌هایش سرازير می‌شود و می‌گوید: اما اين ديگر شامپو نيست؛ جايزه‌ی اسكار واقعی است!
    زلاتان ابراهيموويچ، بازيكن مشهور تيم ملی سوئد و باشگاه پاری سن ژرمن نوشته بود: باور کنید من رویای تمام موفقيت‌هايم را در بچگی‌هايم ديده بودم!
    آقای هیلتون، سرایدار یک هتل بود و تمام جوانی و نوجوانی‌اش را صرف سرایداری کرده بود...؛ اما الان ٨۴ هتل هیلتون در دنیا داریم! او بی‌شک بزرگ‌ترین هتل‌دار زنجیره‌ای در دنیا است. در مصاحبه از ایشان سوال می‌شود: تمام نوجوانی و جوانی سرایدار بودید...؛ چه شد که این شدید؟! جواب می‌دهد: من هتل‌بازی کردم! در تمام آن دوره که همه می‌دانند من سرایدار بودم و کیف مشتری‌ها را جابه‌جا می‌کردم، شب‌ها که رییس هتل خانه می‌رفت، من به اتاقش می‌رفتم؛ لباس‌های رییس را می‌پوشیدم؛ پشت میز می‌نشستم و هتل‌بازی می‌کردم! مدام تصور ذهنی من این بود که یکی از بزرگ‌ترین هتل‌داران دنیا هستم!
    حال بعضی از ما در خلوتمان سرطان‌بازی می‌کنیم...! بعضی‌ها در ذهنشان روزی چند بار دادگاه خانواده می‌روند! روزی چند بار ورشکست می‌شوند! روزی چند بار چاقو در شکمشان می‌رود! رابطه‌ی زيبا و عاشقانه‌شان را تمام شده می‌بينند، بچه‌ها و عزيزانشان را از دست رفته احساس می‌كنند...
    خيلی وقت‌ها نقش يک آدم شكست‌خورده، بی‌مسئوليت، نالايق، طرد شده، زشت و غيردوست‌داشتنی را بازی می‌كنند!
    به قول مرد بزرگ، آلبرت انیشتين: انسان در نهایت شبیه رویاهایش می‌شود...؛ رویاهای زیبا و نیک‌خواهی برای خود و ديگران بسازید؛ همين!
    هميشه می‌توانيم افكارمان را مديريت كنيم و همانطور كه دلمان می‌خواهد آينده را ترسيم كنيم. بياييد از امروز افكار و تصوير ذهنی‌مان را تغيير دهيم.
    راز موفقیت، قانون جذب
    در کانال تلگرام بابای پولدار
    https://t.me/joinchat/AAAAAENwHWM0YRuDl8IBAQ

masiha1364 آواتار ها
    [SIZE=3]ما چقدر
    ثروتمند هستیم؟!

از مردی که صاحب یکی از گسترده‌ترین فروشگاه‌های زنجیره‌ای است پرسیدند: "راز موفقیت شما چه است؟" او در پاسخ گفت: زادگاه من انگلستان است. در خانواده‌ی فقیری به دنیا آمدم و چون خود را به معنای واقعی فقیر می‌دیدم، هیچ راهی جز گدایی کردن نمی‌شناختم. روزی به طرف یک مرد متشخص رفتم و مثل همیشه قیافه‌ای مظلوم و رقت‌بار به خود گرفتم و از او درخواست پول کردم. وی نگاهی به سراپای من انداخت و گفت: به جای گدایی کردن بیا با هم معامله‌ای کنیم. پرسیدم: چه معامله‌ای...؟! گفت: ساده است. یک بند انگشت تو را به ده پوند می‌خرم. گفتم: عجب حرفی می‌زنید آقا، یک بند انگشتم را به ده پوند بفروشم؟!
    - بیست پوند چطور است؟
    - شوخی می‌کنید؟!
    - برعکس، کاملا جدی می‌گویم.
    - جناب من گدا هستم، اما احمق نیستم.
    او همچنان قیمت را بالا می‌برد تا به هزار پوند رسید. گفتم: اگر ده هزار پوند هم بدهید، من به این معامله‌ی احمقانه راضی نخواهم شد. گفت: اگر یک بند انگشت تو بیش از ده هزار پوند می‌ارزد، پس قیمت قلب تو چقدر است؟ در مورد قیمت چشم، گوش، مغز و پای خود چه می‌گویی؟ لابد همه‌ی وجودت را به چند میلیارد پوند هم نخواهی فروخت؟! گفتم: بله، درست فهمیده‌اید. گفت: عجیب است که تو یک ثروتمند حسابی هستی، اما داری گدایی می‌کنی...! از خودت خجالت نمی‌کشی؟!
    گفته‌ی او همچون پتکی بود که بر ذهن خواب‌آلود من فرود آمد. ناگهان بیدار شدم و گویی از نو به دنیا آمده‌ام اما این بار مرد ثروتمندی بودم که ثروت خود را از معجزه‌ی تولد به دست آورده بود! از همان لحظه، گدایی کردن را کنار گذاشتم و تصمیم گرفتم زندگی تازه‌ای را آغاز کنم...

کانال تلگرام بابای پولدار babayepoldar@

لینک کانال
    [/SIZE]
    ویرایش توسط masiha1364 : 4 هفته پیش در ساعت 00:13

masiha1364 آواتار ها
    جان آساراف:
    “ساده ترین شکلی که قانون جذب را برای خودم تجسم می کنم این است که خودم را یک آهن ربا تصور می کنم : همان طور که آهن ربا آهن را جذب می کند ،من هم شبیه افکار خودم را به طرف خودم جذب می کنم.“
    تو قوی ترین آهنربا در این دنیا هستی. تو یک قدرت مغناطیسی درونی داری که از هر چیز دیگری در این دنیا (دنیای جسمانی) قوی تر است و این نیروی بی انتهای مغناطیسی از افکار تو منتشر می شود.
    مطالب بیشتر در کانال تلگرام بابای پولدار
    babayepoldar@

لینک

0 بار تشکر شده در 0 پست
    کانال تلگرام باغ ویلا در شهریار
    خرید و فروش باغ ویلاهای اطراف تهران ، شهریار ، ملارد و کرج
    همه و همه در کانال تلگرام خرید و فروش و اجاره باغ ویلا در اطراف تهران telegram_vmelk.jpg
    ویرایش توسط vmelk : یک هفته پیش در ساعت 17:04

0 بار تشکر شده در 0 پست
    https://t.me/seoweb1com با این کانال میتونید از جدیدترین اخبار در زمینه وب آگاهی پیدا کنید.

mehti64 آواتار ها
    51 بار تشکر شده در 32 پست
    اماده تبادل با کانال های تلگرامی شما

اماده. تبادل
    🌹 متفاوت ترين كانال متن و شعر عاشقانه
    🌹 دلنشین ترین متن ها وعکس نوشته

لطفاً از ❣️گلستان من ❣️ دیدن بفرمایید این یک دعوت نامه اسiت فقط چند لحظه لطفاً 🙏👇👇

@iGoLestan

https://t.me/joinchat/AAAAAEK8e-e8k-begTtlTg
    ویرایش توسط mehti64 : یک هفته پیش در ساعت 16:54

moj1rayaname آواتار ها
    3,092 بار تشکر شده در 1,278 پست
    کانال معرفی رایگان وبسایت شما ( برای فروش بک لینک )
    بکوریتی :
    https://t.me/backority

صفحه 18 از 19 نخستنخست ... 816171819 آخرینآخرین