نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: سوال ویژه بازاریابان : سود کم فروش بیشتر ؟ سود زیاد فروش

رأی دهندگان
19. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • با قیمت بالا و نجومی و به مراتب با پورسانتهایی نظیر 45% و یا 55% دریافت شود ؟

1 5.26%
  • با قیمت متوسط و به مراتب با پورسانتی بین 25% الی 35%دریافت شود ؟

13 68.42%
  • با قیمت پائین و سودی پائین با سودی بین 10% الی 20% دریافتی داشته باشید ؟

5 26.32%
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18

موضوع: سوال ویژه بازاریابان : سود کم فروش بیشتر ؟ سود زیاد فروش کم ؟

gelaris آواتار ها
    178 بار تشکر شده در 98 پست

سوال ویژه بازاریابان : سود کم فروش بیشتر ؟ سود زیاد فروش کم ؟

با عرض سلام
    با توجه به عنوان پست از بازاریابان محترم و کسانی که در سیستم های همکاری در فروش کار کرده و تجربه دارند ممنون میشم که نظر خودشون رو بیان بفرمایند :

با توجه به این که 1 کالا در اینترنت میتونه قیمتهای مختلفی داشته باشه با عرض 1 مثال ممنون میشم نظر خودتون رو بفرمائید :
    1 محصول بهداشتی که میتونه قیمتهای متفاوتی رو داشته باشه ایا تمایل دارید محصول در سیستم تبلیغاتی :

با قیمت بالا و نجومی و به مراتب با پورسانتهایی نظیر 45% و یا 55% دریافت شود ؟
    با قیمت متوسط و به مراتب با پورسانتی بین 25% الی 35%دریافت شود ؟
    با قیمت پائین و سودی پائین با سودی بین 10% الی 20% دریافتی داشته باشید ؟

نظر کلی در رابطه با قیمت گذاری 1 سیستم همه پسند و فروش منصفانه خودتون رو. هم توضیح بدید ممنون میشم

697 بار تشکر شده در 438 پست
    نظر سنجی جالبی هست رضا جان

در مورد فروش که می دونم خودت به سود کم فروش بیشتر تمایل داری اما به نظر من در این روش گارانتی خوبی نمیشه به مشتری ارائه داد و قیمت متوسط به بالا بهتره حداقل این دو سه سال تجربه به من این رو ثابت کرده . البته باز هم جنس با جنس فرق می کنه بعضی از جنس ها که قیمت ثابتی دارند هر چی ارزون تر بتونیم بدیم بهتره

22 بار تشکر شده در 20 پست

Cool در ابتدا سود کم و فروش بیشتر

در ابتدا سود کم و فروش بیشتر، به مرور زمان با افزایش فروش و افزایش مشتری میتونید به درآمد مورد نظرتون برسید.

Vahid. Sh آواتار ها
    1,010 بار تشکر شده در 428 پست
    به نظر من اگه قیمت خیلی پایین باشه ممکنه خریدار گمان کنه که در حال خرید یک محصول تقلبیه(مخصوصا در کالا های بهداشتی و آرایشی) و همچنین اگه قیمت زیاد باشه ممکنه از خرید صرف نظر کنه بنابراین یک قیمت مناسب با سود متوسط ممکنه بهتر باشه
    البته قیمت گذاری و تعیین پورسانت سخت ترین و مهم ترین کار در اداره یک سیستم همکاری در فروشه و اگه با دقت انجام بشه میتونه تا حدود زیادی به موفقیت سیستم کمک کنه

Ostova آواتار ها
    1,405 بار تشکر شده در 654 پست
    به نظر من باید محصولات رو با قیمت عرف و استانداردش ارائه کرد و 65 تا 80 درصد سود محصول رو به بازاریاب داد
    اگر خودم سیستم همکاری در فروش داشته باشم با این سیاست پیش میرم
    +++

نقل قول نوشته اصلی توسط Ostova نمایش پست ها
    به نظر من باید محصولات رو با قیمت عرف و استانداردش ارائه کرد و 65 تا 80 درصد سود محصول رو به بازاریاب داد
    80% از سود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ببخشید بازاریاب برای ما کار می کنه یا ما برای بازاریاب؟؟؟

عجب نظر جالبی

فروشگاه دار پول میده محصول میخره سایت می زنه پرش می کنه پول قالب میده پول نگهداری و چیز های دیگه بسته بندی می کنه ارسال می کنه اون وقت 80% سود رو بده بازاریاب؟

خدایی رو چه حسابی این حرف رو زدید؟؟ فکر هم کردید یا همینطوری یک چیزی نوشتید

7. کاربران زیر به خاطر این پست از iran.meshop تشکر کرده اند :

saeed67 آواتار ها
    231 بار تشکر شده در 153 پست
    با سلام

من خودم بازارياب هم ولي مخالف حرف شما هستم اگه اين همه مال بازار ياب باشه خود فروشنده اصلي چقدر گيرش مياد با حساب سفارشات برگشي هم كه خودش پولش رو ميده

9. کاربر زیر به خاطر این پست از saeed67 تشکر کرده است :

Ostova آواتار ها
    1,405 بار تشکر شده در 654 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeed67 نمایش پست ها
    با سلام

من خودم بازارياب هم ولي مخالف حرف شما هستم اگه اين همه مال بازار ياب باشه خود فروشنده اصلي چقدر گيرش مياد با حساب سفارشات برگشي هم كه خودش پولش رو ميده
    نقل قول نوشته اصلی توسط iran.meshop نمایش پست ها
    80% از سود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ببخشید بازاریاب برای ما کار می کنه یا ما برای بازاریاب؟؟؟

عجب نظر جالبی

فروشگاه دار پول میده محصول میخره سایت می زنه پرش می کنه پول قالب میده پول نگهداری و چیز های دیگه بسته بندی می کنه ارسال می کنه اون وقت 80% سود رو بده بازاریاب؟

خدایی رو چه حسابی این حرف رو زدید؟؟ فکر هم کردید یا همینطوری یک چیزی نوشتید
    هزینه نگهداری و برگشتی و زمانی که برای بسته بندی و ... صرف میشه همه جزو هزینه هاست و در هزینه ی تمام شده ی محصول در نظر گرفته میشن. منظور من از سود، سود نهایی و خالص بود. بعد از کسر همه هزینه ها از نظر من 65 تا 80 درصد سود واقعی و خالصی که حاصل میشه مناسبه. برای محصولی مثل دستبند پاور بالانس 75 یا 80 از ســـود و برای محصولات دیسکی که با قیمت های نرمال مثل هر دی وی دی 900 تا 1100 ارائه میشن هم 65 تا 70 درصد از سود.

diyanati آواتار ها
    33 بار تشکر شده در 28 پست
    بحث جالبه خیلی خوبه که همچین موضوعی رو ایجاد کردید امیدوارم همه از این تاپیک نتیجه خوبی بگیرند
    من بازاریابم و گزینه دوم رو انتخاب کردم
    گزینه اول که اصلا درست نیست بیشتر از نظر شرعی آخه خریدار بنده خدا چه گناهی کرده که باید چندین برابر قیمت اصلی رو بپردازه
    گزینه دوم خوبه چون هم اینکه باعث میشه که هم فروشنده سود کنه و هم بازاریاب ولی بهتره 25 تا 35 درصد رو بزنید 30 تا 45 درصد
    دوستان میگن فروشنده ها به خاطر برگشتی ها ضرر میکنن و یا هزینه بسته بندی داره خب ما بازاریابها مگه خریدار هارو داریم از توی خیابون جم میکنیم که بیان خرید کنن ما هم داریم هزینه میکنیم برای تبلیغات و در نتیجه فروش محصولات و وقتی محصولی برگشت بخوره ما هم ضرر کردیم شما تنها نیستید که ضرر میکنید خودتون هم که میدونید هزینه تبلیغات توی اینترنت چقدره وگرنه هیچ وقت به این فکر نمیشدید که محصولات رو برای همکاری در فروش بزارید درسته یا نه؟
    پورسانتها باید طوری باشه که ما هم بتونیم این هزینه رو دربیاریم یا نه

و اما گزینه سوم اصلا خوب نیست دلیلش هم اینکه اصلا نه برای فروشنده و نه برای بازاریاب نمی صرفه که بخواد محصولات رو بفروشه بعدشم اینکه اعتماد خریدار نسبت به محصول میاد میاد پایین و میگه حتما محصول قلابیه که داره با این قیمیت عرضه میکنه

12. کاربر زیر به خاطر این پست از diyanati تشکر کرده است :

هزینه نگهداری و برگشتی و زمانی که برای بسته بندی و ... صرف میشه همه جزو هزینه هاست و در هزینه ی تمام شده ی محصول در نظر گرفته میشن. منظور من از سود، سود نهایی و خالص بود. بعد از کسر همه هزینه ها از نظر من 65 تا 80 درصد سود واقعی و خالصی که حاصل میشه مناسبه. برای محصولی مثل دستبند پاور بالانس 75 یا 80 از ســـود و برای محصولات دیسکی که با قیمت های نرمال مثل هر دی وی دی 900 تا 1100 ارائه میشن هم 65 تا 70 درصد از سود.
    منظور من هم همون 85 در صد از سود خالص بود

آخه چه خبره؟؟؟؟ کجای دنیا دیدید بازاریاب 85% از سود رو ببره اصلا منطقی نیست

14. کاربر زیر به خاطر این پست از iran.meshop تشکر کرده است :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین