نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: آیا این صفحه و مشابه آن باید فیلتر شوند؟

حمید. آواتار ها
    486 بار تشکر شده در 269 پست

آیا این صفحه و مشابه آن باید فیلتر شوند؟

سلام
    متوجه شدم که این صفحه از سایت فیلتر شده که ایمیلی از طرف هاستینگ که دبیرخانه کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه ارسال کرده برایم فرستاده شده که از شرکت هاستینگ خواسته بودند که صفحه مذکور را مسدود کنن و ... البته فیلتر شده الان
    می خواستم بدونم آیا اینطور مطالب رو نباید منتشر کرد و یا اینکه با قصد و غرضی از ناحیه مدیران دیگر سایت ها اقدام به فیلتر شدن کردن یعنی درخواست فیلتر شده و فیلتر کردن؟
    در حالی که مثل این مطلب تو نت زیاده بدون اینکه فیلتر باشن مخصوصا از سایت های معروف
    عنوان مطلب روش دانلود از یوتیوب بوده و تازه داشت بازدید خوبی پیدا کرد

221 بار تشکر شده در 157 پست
    سایت گویا آی تی و سرزمین دانلود مطلب مشابه داشتند که حذف شده
    حتما دستور از ساماندهی براشون ارسال شده
    همین که my computer باز میشه خدا را شکر

3. کاربران زیر به خاطر این پست از ghomeshi تشکر کرده اند :

رایانک آواتار ها
    1,126 بار تشکر شده در 406 پست
    هرگونه آموزش دسترسی یا ارائه دسترسی به سایتهای فیلتر شده ممنوع ولی استفاده از مطالب آنها ممنوع نیست.
    آنان که سخنان را می شنوند و از بهترینش پیروی می کنند، اینانند کسانی که خدا هدایتشان کرده، و اینان همان خردمندانند.(آیه 18 - سوره الزمر)

5. کاربر زیر به خاطر این پست از رایانک تشکر کرده است :

Ali.Fatehi آواتار ها
    832 بار تشکر شده در 494 پست
    ببینید این واسه مطالبی هست که در URL اسم های ممنوعه دارن.

مثلا همین یوتیوب و youtube میتونه باعث باشه...

اما این قضیه روی همه سایتها اجرا نمیشه و اگر جایی دیدید که همین مشکل رو دارن اما فیلتر نیستن تعجب نکنید ، اینجا ایران است صدای رادیو شاپ کیپر

7. کاربران زیر به خاطر این پست از Ali.Fatehi تشکر کرده اند :

anius آواتار ها
    273 بار تشکر شده در 126 پست
    یعضی موقع ها به همه سایت هایی که آموزش یا دانلود خاصی رو میذارن دستور میدن پاک کنیئ و این بنده خدا ها هم راهی ندارن چون فیلترشون میکنن بنابراین از نظر ما خیر نباید فیلتر شود ولی تصمیم گیرندگان تفکرات دیگری دارند
    مثلا الان شما دانلود بی تالک رو 99 درصد نمیتونی پیدا کنی چون دستور دادن همه از دم باید پاک کنن رو سایتشون

ایران نشر آواتار ها
    1,047 بار تشکر شده در 539 پست
    بله اینگونه مطالب رو فیلتر میکنن
    مثلا ما تو سایتمون یک مطلب درباره اینترنت آفلاین و ماهواره ای گذاشته بودیم که فیلتر کردن اون صفحه از سایت رو

mnz94 آواتار ها
    159 بار تشکر شده در 101 پست
    سلام مگه واستون تذکر از طرف ستاد سازماندهی نیومده بود ؟

یه سوال شخصی : من الان میخواستم وارد سامانه internet.ir شوم ولی میگه نام کاربری شما در حال بررسی می باشد ! دوتسان میدونن مشکل چیه ؟ من 8 ماه پیش با شماره ثبت شرکت . ... ثبت نام کرده بودم

anius آواتار ها
    273 بار تشکر شده در 126 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط mnz94 نمایش پست ها
    سلام مگه واستون تذکر از طرف ستاد سازماندهی نیومده بود ؟

یه سوال شخصی : من الان میخواستم وارد سامانه internet.ir شوم ولی میگه نام کاربری شما در حال بررسی می باشد ! دوتسان میدونن مشکل چیه ؟ من 8 ماه پیش با شماره ثبت شرکت . ... ثبت نام کرده بودم
    اگر منظورتون اون قسمتیه که اگر پیغامی داشته باشید یوزر پسوورد ساماندهی که سایت رو باهاش ثبت کردیم میخواد

794 بار تشکر شده در 468 پست
    طبق قانون جرمه بند ه

ه) محتوايي که براي ارتکاب جرايم رايانه اي به کار مي رود

1. انتشار يا توزيع ودر دسترس قراردادن يامعامله داده ها يانرم افزارهاي كه صرفاً براي ارتكاب جرايم رايانه اي به كار مي رود. ( ماده 25 قانون ج.ر)

2. فروش انتشار يا در دسترس قراردادن غيرمجاز گذر واژه ها وداده هايي كه امكان دسترسي غيرمجاز به داده ها يا سامانه هاي رايانه اي يا مخابراتي دولتي ياعمومي رافراهم مي كند. ( ماده 25 قانون ج.ر)

3. انتشاريا در دسترس قراردادن محتويات آموزش دسترسي غيرمجاز، شنود غيرمجاز، جاسوسي رايانه اي، تحريف واخلال در داده ها يا سيستم هاي رايانه اي ومخابراتي. ( ماده 25 قانون ج.ر)

4. آموزش و تسهيل ساير جرايم رايانه اي. ( ماده21 قانون ج.ر)

5. انتشار فيلتر شكن ها وآموزش روشهاي عبور از سامانه هاي فيلترينگ( بند ج ماده 25 قانون ج.ر)

6. انجام هرگونه فعاليت تجاري و اقتصادي رايانه اي مجرمانه مانند شركت هاي هرمي، فعالیت های غیرمجاز مرتبط با بازار اوراق بهادار ( قانون اخلال در نظام اقتصادی کشور و بند الف ماده 49 قانون بازار و اوراق بهادار ج.ا.ا. و سایر قوانین مرتبط )

7. ایجاد مراکز قمار در فضای مجازی (مواد 705، 708 و 710 قانون مجازات اسلامی)

mnz94 آواتار ها
    159 بار تشکر شده در 101 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط anius نمایش پست ها
    اگر منظورتون اون قسمتیه که اگر پیغامی داشته باشید یوزر پسوورد ساماندهی که سایت رو باهاش ثبت کردیم میخواد
    طبق عکس زیر برای سایت های کاربر محور باید دوباره ثبت نام کنیم همچنین باید شخص مقابل حقوقی باشه برای همین من دوباره در این بخش به عنوان تارنمای کاربر محور ثبت نام کردم اما نمیشه وارد پنل شد و میگه نام کاربری شما در حال بررسی می باشد

در ستاد سازماندهی هم دوبار ثبت نام کردم یکی شخص حقیقی و یکی هم شخص حقوقی با یوزر شخص حقیقی به راحتی میتونم وارد پنل internet.ir بشوم اما یوزر شخص حقوقی همون ارور قبلی یعنی در حال بررسی می باشد

http://s6.picofile.com/file/8249249618/2.jpg