صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 48 , از مجموع 48

موضوع: طراحی قالب سایت شما با کمترین قیمت و تحویل سریع

mamiyking آواتار ها
    37 بار تشکر شده در 29 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط almandata نمایش پست ها
    فقط با ایشون لج کردید یا با همه مشتریاتون؟!!

خیلی خیلی بدقول هستید !
    کسی با هیچ کس لج نکرده ، ایشون از اول ول کن نیست و در هر تاپیکی که خواستند دخالت کردند . ( که بارها مدیران محترم انجمن هم اخطار دادند )

من اگر با مشتری لج بودم ، سفارش نداشتم ، و حتی خود شما طراحی چندین قالب رو به من واگذار نمیکردید . ضمناً ممنون از ارسال دیدگاهتون ، انشالله این مورد هم بزودی برطرف خواهد شد.

( محض یادآوری : قالب شما آماده بود و شات تقدیم شد اما بعداً کلی امکانات جدید که نمیدونم از کجا اومد گفتید اضافه شه و بنده هم گفتم که با این امکانات جدید زمان میره بالاتر و قبول کردید و ... بعد یه دفعه ای وسط کار گفتید مبلغ رو برگشت بزنید که طبق عرف من باید هزینه ای از شما کسر میکردم که نکردم و کامل برگشت زدم بدون کوچیکترین سوالی و ... حالا ما بدقول شدیم جناب؟! اینکار برای خودتون بود و زمانی هم تعیین نشد و گفتید که برای کار خودم سخت گیر نیستم و زمان بگذره مشکلی نیست. لطفاً پیامهاتون رو مجدداً بررسی کنید. تشکر از شما )

لطفاً تاپیک قدیمی رو هم بالا نیارید .
    ویرایش توسط mamiyking : 2017-10-31 در ساعت 12:25

neshoone آواتار ها
    145 بار تشکر شده در 94 پست
    ( که بارها مدیران محترم انجمن هم اخطار دادند )
    والا تا جایی که خودم یادم میاد کلا یه بار اخطار گرفتم ، اونم بخاطر استفاده از کلمات نامناسبی مثل : دزد و کلاهبردار و .... که البته این چیزا بشدت از شأن شما به دوره !

almandata آواتار ها
    11 بار تشکر شده در 9 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamiyking نمایش پست ها
    کسی با هیچ کس لج نکرده ، ایشون از اول ول کن نیست و در هر تاپیکی که خواستند دخالت کردند . ( که بارها مدیران محترم انجمن هم اخطار دادند )

من اگر با مشتری لج بودم ، سفارش نداشتم ، و حتی خود شما طراحی چندین قالب رو به من واگذار نمیکردید . ضمناً ممنون از ارسال دیدگاهتون ، انشالله این مورد هم بزودی برطرف خواهد شد.

( محض یادآوری : قالب شما آماده بود و شات تقدیم شد اما بعداً کلی امکانات جدید که نمیدونم از کجا اومد گفتید اضافه شه و بنده هم گفتم که با این امکانات جدید زمان میره بالاتر و قبول کردید و ... بعد یه دفعه ای وسط کار گفتید مبلغ رو برگشت بزنید که طبق عرف من باید هزینه ای از شما کسر میکردم که نکردم و کامل برگشت زدم بدون کوچیکترین سوالی و ... حالا ما بدقول شدیم جناب؟! اینکار برای خودتون بود و زمانی هم تعیین نشد و گفتید که برای کار خودم سخت گیر نیستم و زمان بگذره مشکلی نیست. لطفاً پیامهاتون رو مجدداً بررسی کنید. تشکر از شما )

لطفاً تاپیک قدیمی رو هم بالا نیارید .
    من از جهت تخریب نگفتم جناب !

از جهت انتقاد بود

وگرنه کارهاتون عالی هستش

و شما بجز این کار کلا بدقول بودید

بهرحال موفق باشید
    Id telegram:@pardazmizban Channel:pardazgroup Tell:08433230259
    خرید هاست

mamiyking آواتار ها
    37 بار تشکر شده در 29 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط almandata نمایش پست ها
    من از جهت تخریب نگفتم جناب !

از جهت انتقاد بود

وگرنه کارهاتون عالی هستش

و شما بجز این کار کلا بدقول بودید

بهرحال موفق باشید
    سپاسگذارم ، بنده هم اشاره کردم .. لطف دارید انشالله رفع میشه...

نقل قول نوشته اصلی توسط neshoone نمایش پست ها
    والا تا جایی که خودم یادم میاد کلا یه بار اخطار گرفتم ، اونم بخاطر استفاده از کلمات نامناسبی مثل : دزد و کلاهبردار و .... که البته این چیزا بشدت از شأن شما به دوره !
    یعنی این حس دنبال کردن تاپیک هات منو کشته خدایی ،تا تاپیکی از من میبینی شروع میکنی ، دنبال چی هستی؟! مردونه هستی بفرما به یکی از شماره های من زنگ بزن ، ببینم دردت چیه .کسی تگت کرده که اومدی مجدداً پست فرستادی؟ منتظری یه نفر پیدا بشه شروع کنی... کلاً خدا بهت شفاء بده شأن شما رو هم میبینیم... شما آدم راستگو و راست کردار ، بفرمایید بزرگوار بکارهای نداشته اتون برسید ( بجز تهمت زدن و خطاب کردن کسی به القابی که معنیش رو میفهمید )
    ویرایش توسط mamiyking : 2017-10-31 در ساعت 16:26

neshoone آواتار ها
    145 بار تشکر شده در 94 پست
    یعنی این حس دنبال کردن تاپیک هات منو کشته خدایی ،تا تاپیکی از من میبینی شروع میکنی ، دنبال چی هستی؟! مردونه هستی بفرما به یکی از شماره های من زنگ بزن ، ببینم دردت چیه .کسی تگت کرده که اومدی مجدداً پست فرستادی؟ منتظری یه نفر پیدا بشه شروع کنی... کلاً خدا بهت شفاء بده شأن شما رو هم میبینیم... شما آدم راستگو و راست کردار ، بفرمایید بزرگوار بکارهای نداشته اتون برسید ( بجز تهمت زدن و خطاب کردن کسی به القابی که معنیش رو میفهمید )
    فردی نیستم که به کسی تهمت یا افترایی بزنم ، اگر حرفی یا چیزی هم بیان کردم واقعیت بوده و بدون دلیل و مدرک هم چیزی نگفتم
    اگه گفتم شما فردی هستین بشدت بدقول یا .... حتما مدرکی دارم که گفتم
    از اونجایی هم که شما شاکی هستین از اینکه چرا در تاپیک های شما شرکت میکنم باید به عرضتون برسونم در قوانین شاپکیپر جایی ننوشته که شرکت من در تاپیک های شما غیر قانونیه و نباید شرکت کنم !

موفق باشین

0 بار تشکر شده در 0 پست
    شرکت گوگل با هدف کمک به کسب و کار های مختلف سرویسی رایگان به نام گوگل وبمستر تولز یا همان کنسول جستجوی گوگل ارائه داده است.استفاده از گوگل وبمستر بسیار آسان است و با یک حساب کاربری gmail می توان از آن استفاده کرد.به کمک google webmaster tools می توان وب سایت را مانیتور کرد و در صفحه نتایج گوگل به بهترین نتیجه دست یافت.
    چرا لازم است با نحوه کار گوگل وبمستر آشنا شویم؟
    1-برای اطمینال از دسترسی گوگل به سایت ما
    2-برای حذف مطالبی که لازم نداریم و ارسال محتوای جدید و crawl شدن آن با گوگل
    3-می توانیم مطالبی که می خواهیم به صورت گرافیکی درصفحه نتایج گوگل نمایش دهیم را ایجا و مانیتور کنیم
    4-به کمک آن می توان با کمترین درصد خطا از وب سایت نگهداری کرد و بیشترین کارایی را در موتور جستجو داشت
    5-مشکلات امنیتی وب سایت مثل malware or spam را مانیتور و بر طرف کردن
    6-بررسی چگونگی دیده شدن سایت شما توسط موتور جستجوی گوگل
    7-بررسی پرس و جوهایی که باعث نمایش داده شدن سایت شما در صفحه اول گوگل می شود
    8-بررسی پرس و جوهایی که به نسبت دیگر پرس و جوها ترافیک بیشتری به سمت سایت هدایت می کند
    9-بررسی متمایز نشان داده شدن یا نشدن محصولات و قیمت ها و رویدادهای وب سایت شما
    10-سایت هایی که به سایت شما لینک داده اند
    11-بررسی کارایی سایت شما در موبایل
    یادگیری نحوه کار با گوگل وبمستر برای چه افرادی لازم است؟
    همه افراد می توانند از گوگل وبمستر استفاده کنند و به طور کلی میتوان این افراد را صورت زیر دسته بندی کرد.
    1-افراد صاحب کسب و کار
    2-بهینه سازان موتور جستجو و سئو کاران
    3-مدیران وب سایت
    4-برنامه نویسان سایت
    5-برنامه نویسان موبایل

با توجه به راه اندازی و پشتیبانی Google Webmaster Tools از طرف خود گوگل از اعتبار بالایی برخوردار است.به همین دلیل آموزش وبمستر اهمیت زیادی دارد و ابزاری قدرتمند برای سئوی سایت و بررسی آمار سایت است.

روش اول: استفاده از امکانات وب مسترهای گوگل برای معرفی سایت به گوگل:
    ۱- ابتدا آدرس https://www.google.com/webmasters را در مرورگر خود تایپ کنید.
    ۲- پس از بارگذاری کامل آدرس فوق، بر روی گزینه Sign in to Webmaster Tool کلیک نمایید.
    ۳- در این صفحه اطلاعات اکانت گوگل خود را وارد کنید و سپس بر روی دکمه SIGNIN کلیک کنید.. اگر اکانت گوگل ندارید ابتدا با کلیک بر روی گزینه SIGNUP گوگل برای خود اکانت گوگل بسازید.

۳- در این صفحه اطلاعات اکانت گوگل خود را وارد کنید و سپس بر روی دکمه SIGNIN کلیک کنید..
    اگر اکانت گوگل ندارید ابتدا با کلیک بر روی گزینه SIGNUP گوگل برای خود اکانت گوگل بسازید.

گام اول: بر روی تب Alternate methods کلیک کنید.
    گام دوم: گزینه HTML tag را انتخاب کنید. بعد از انتخاب این گزینه برچسب مخصوصی در اختیار شما قرار داده می شود که در تصویر با مستطیل قرمز مشخص شده است. بایستی این برچسب را کپی کرده و در فایل اصلی سایت خود مابین تگ <head> و <head/> قرار دهید و سپس فایل اصلی سایت خود را ذخیره کنید.

گام سوم: بر روی دکمه VERIFYکلیک کنید.
    اکنون بوسیله یکی از روش های فوق، سایت شما و وب مستر بودن شما مورد تایید گوگل قرار گرفته است که پس از تایید سایت شما به شکل زیر نشان داده می شود .

تب Search Appearance
    1- Structured Data : صفحه ای است برای مشهاهده و رفع اشکال داده های ساختار یافته ای که برای صفحات خود نوشته اید.
    2- Data Highlighter : در اینجا می توان به کمک وبمستر داده های ساختار یافته را برای سایت خود نوشت
    3- Html Improvements : به کمک این بخش می توان مشکلات کپی صفحات را در سایت حل کرد.برای مثال اگر تگ عنوان یا توضیحات دو صفحه مثل هم باشد در اینجا میتوان آن را پیدا و اصلاح کرد.
    4- Sitelinks :اگر آمار بازدید سایتی بالا باشد در زمان جستجوی سایت گوگل منوهای پر بازدیدتر سایت را نیز در زیر نتیجه جستجو نشان می دهد در این بخش می توان برای گوگل تعریف کرد تا منوهایی که دوست ندارید نشان داده شود را نشان ندهد.

تب Search Traffic
    1-Search Analytics:آمار دقیق سایت مثل تعداد نمایش سایت،تعداد کلیک ها،تعداد درخواست ها و همچنین رتبه هر صفحه را در این بخش می توان مشاهده کرد.
    2-Links To Your Site: در این بخش میتوانید تعداد و منبع لینک های ارجاع داده شده به سایت برای سئو سایت و تعداد لینک های ورودی هر صفحه را مشاهده کنید.
    3- Internal Links:ساختار لینک بیلدینگ داخلی در سایت را می توان در این بخش ارزیابی کرد
    4-International Targeting: در این بخش موقعیت شناسی سایت انجام می شود و کدهای محلی استفاده شده نشان داده می شود.
    5-Mobile Usability:نوع و محل ایرادات قالب سایت از لحاظ ریسپانسیو در این بخش نشان داده می شود

تب Google Index
    1-Index Status:ایندکس شدن سایت توسط گوگل را می توانید در این قسمت روزانه مشاهده کنید
    2-Content Keywords:بیشترین وکمترین کلمات کلیدی استفاده شده در سایت در این قسمت نشان داده می شود
    و گوگل حروف اضافه را در نظر نمی گیرد
    3-Blocked Resources:منابع بلاک شده دستی توسط شما در این بخش نشان داده می شود
    4-Remove Urls:آدرس های تعریف شده برای حذف در فایل روبوت توسط شما در این بخش نشان داده می شود

تب Crawl
    1-Crawl Error:در این قسمت خطاهای یافت شده توسط خزنده های گوگل برای اصلاح شما نشان داده می شود
    2-Crawl Stats:این بخش وضعیت کرال شدن سایت را در 90 روز آخر نشان می دهد
    3- Fetch As Google:این بخش را میتوان یکی از مفید ترین ویژگی ها در وبمستر نامید.برای ایندکس در سریع ترین زمان توسط خزنده ها میتوانید url سایت تان را در این قسمت وارد کنید.
    4- Robots.txt tester:تغییر فایل روبوت را در این قسمت می توانید به صورت آنلاین انجام دهید
    5- Sitemaps:ساخت سایت مپ را در این بخش می توان نهایی کرد.سایت مپ پس از آپلود در روت سایت باید برای ثبت در این قسمت وارد شود
    6- Url Parameters:مشکلات موجود در سایت شما توسط رباط های گوگل در این قسمت به شما اطلاع داده می شود. منبع: سئو سایت
    ویرایش توسط leylam : 2017-11-07 در ساعت 10:23

20 بار تشکر شده در 18 پست
    سلام هنوز قالب طراحی میکنی

3 بار تشکر شده در 2 پست
    آیا واقعا قالب اختصاصی سئوی بهتری داره؟
    با همین قالبهای آماده نمیشه به جایی رسید؟

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345