صفحه 3 از 14 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 132

موضوع: 🚀🚀 فروش نرم افزار ارسال ورودی ( ایرانی ) گوگل بینگ یاهو با تخفیف 50 درصدی !! 🚀🚀

sharifpour آواتار ها
    37 بار تشکر شده در 22 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط mobomas نمایش پست ها
    در شاپکیپر کسی ازتون خرید داشته بازخوردش رو بپرسیم ؟
    چندین جا تبلیغ گذاشتیم ، کسانیکه مستقیم از سایت خریدند مشخص نمی شود ....
    لطفا افرادی که توسط شاپ کیپیر با سایت من آشنا شده و خریداری نموده اند با درج شماره سفارش نظراتشان را اعلام کنند
    باتشکر
    - نرم افزار ارسال محصولات همکاری در فروش فایل به وردپرس ( 13 سیستم بازاریابی !! ) مشاهده امکانات و خرید : https://goo.gl/BJeduv

sharifpour آواتار ها
    دوستان اگر سوالی یا امری بود در خدمتیم.

sharifpour آواتار ها
    دوستان اگر سوالی بود در خدمتیم.

sharifpour آواتار ها

13 بار تشکر شده در 12 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط sharifpour نمایش پست ها
    بله متاسفانه بدون ADSL قابل اجرا نیست.
    ولی مزیت زیادی دارد....
    -----------------------------------------
    توضیحاتی در مورد فرق این نرم افزار و ipts :

بیشتر دوستان در مورد فرق این نرم افزار با نرم افزار ipts ، سوال کردند ، در این پست خواستم به بررسی بیشتر این دو نرم افزار بپردازم : ( مزایا و معایب هر دو نرم افزار )
    نرم افزار ipts :
    1. نرم افزار ipts ، سرعت بسیار پایینی دارد ، وقتی ما تست کردیم حدودا ارسال هر ای پی 2 - 5 دقیقه طول کشید ( بازدید از ساب پیج غیرفعال بوده و نیز زمانیکه ای پی داخل سایت می ماند 0 - 10 ثانیه تنظیم گردیده بود)
    2. ای پی های نرم افزار ipts ، واقعی ، به اصطلاح انسانی نبوده و طی انالیز ها که شد احتمالا از پروکسی یا از سرور مجزا استفاده می شود ( نمونه ای از آی پی های کشور ایرانی نرم افزار ای پی تی اس : 37.254.221.108 - Tce Broadband Dynamic 2 ) .
    3. بنا بر توضیحاتی که در مورد 2 بیان شد ، احتمال پنالتی شدن سایت نیز بیشتر است.
    4. بعضی از موقع ها کلا نرم افزار ipts ، از کار می افتد و همانطور که در پست های بالا هم مشاهده می کنید چند روز بود برای ما نرم افزار کار نمی کرد.
    5. همانطور که در بالا اشاره شد ، شما گزارش زنده ای از نرم افزار ندارید که نرم افزار چگونه کار میکند و نیز احتمال بوجود امدن هر گونه مشکلی است ( هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمیگیرد ، دلیل رایگان بودن برنامه هم معلوم نیست . )
    اگر بر فرض از پروکسی استفاده شود ( قیمت پروکسی نسبت به سرور ارزان می باشد ) ، 15000 پروکسی ، معادل 250 دلار هزینه دارد ( برای یک ماه ) ، حالا شما فرض کنید این همه خرج و مخارج ، آخر هم برنامه بصورت رایگان منتشر شود؟ پس یک چیزی هست که این خرج و مخارج را جبران می کند ......
    * و اما خوبی این نرم افزار ( ipts ) این است که امکانات نسبتا بالایی دارد .....
    ----------
    نرم افزار keyword ip sender ( نرم افزار ما ) :
    می توان گفت تمامی معایب ipts را این نرم افزار رفع و ان را به مزایا تبدیل کرده است :
    1. نرم افزار سرعت بسیار بالایی دارد که بستگی به تنظیمات کاربر از 5 - .... ثانیه طول می کشد . ( تماما سرعت مطابق با تنظیماتی است که کاربر انجام می دهد )
    2. ای پی های نرم افزار متکی به isp شما است و این یعنی تماما ای پی ها انسانی و ایرانی هستند. ( نمونه ای از ای پی های اسیا تک : 46.143.141.151 ، 176.85.231.210 )
    3. پس با این اوصاف احتمال پنالتی شدن نسبت به نرم افزار ipts خیلی کمتر (حدود صفر درصد ! )است.
    4. نرم افزار تماما در هر روز ، و در هر ساعت کار با ان امکان پذیر است .
    5. گزارش زنده ای از کار برنامه را میتوانید مشاهده کنید ( عمل سرچ ، کلیک و... )
    * و ایراد این نرم افزار در امکانات پایین آن نسبت به نرم افزار ipts است ( که کم کم امکانات ان نیز بالا رفته و به احتمال زیاد اپدیت های آن بصورت رایگان به خریداران ارسال خواهد شد )
    * ایراد دیگر این نرم افزار ( keyword ip sender ) ، نیاز بودن به ADSL است .

در این پست صادقانه معایت و مزایای این دو نرم افزار را عرض کردم.
    امیدوارم این پست مفید واقع بوده و به انتخاب شما کمکی کرده باشد .

باتشکر
    با سلام من فکر میکنم نرم افزار ipts ای پیهایش بستگی به میزان کاربران این نرم افزار دارد یهنی هرکس از این نرم افزار استفاده میکند ایپیهایش وارد سیستم میشود البته از پروکسی هم استفاده میکند البته هنوز برای من جریمه شدن یا نشدن سایتهایی که از این نرم افزارها استفاده میکنند مشخص نیست من خودم دارم از این نرم افزار استفاده میکنم و منتظر نتیجش هستم از توضیحات شما هم متشکرم

sharifpour آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط king1000 نمایش پست ها
    با سلام من فکر میکنم نرم افزار ipts ای پیهایش بستگی به میزان کاربران این نرم افزار دارد یهنی هرکس از این نرم افزار استفاده میکند ایپیهایش وارد سیستم میشود البته از پروکسی هم استفاده میکند البته هنوز برای من جریمه شدن یا نشدن سایتهایی که از این نرم افزارها استفاده میکنند مشخص نیست من خودم دارم از این نرم افزار استفاده میکنم و منتظر نتیجش هستم از توضیحات شما هم متشکرم
    با سلام.
    بله این احتمال نیز وجود دارد ( هرچند که در اینصورت هم سوءاستفاده محسوب می شود ) ولی نمونه ای پی ای که برای شما گذاشتم (ipts) ، اینطور به نظر میرسد که از پروکسی استفاده می شود.
    همانطور که بهتون گفتم هر کاری امکان انجام داده شدن آن هست و شما گزارشی از کارکرد برنامه نمی بینید !
    باتشکر از نظر شما.
    موفق باشید.

sharifpour آواتار ها

sharifpour آواتار ها

sharifpour آواتار ها

sharifpour آواتار ها