صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19

موضوع: سفته....راهنمایی..

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    hadi22 آواتار ها
    امتیاز کاربری
    7197 امتیاز
    66 بار تشکر شده در 27 پست

سفته....راهنمایی..

دوستان وقت بخیر
    بنده سال گذشته حدود ۵میلیون به خانمی قرض داده بودم و در ازای آن حدود ۲۰ میلیون سفته گرفتم
    الان حدود ۵ ماه از زمانی که ایشون قرار بوده پول رو برگردونه میگزره و به هیچ صراطی هم مستقیم نیست و هیچ جوره راه نمیاد
    میخوام شکایت کنم
    بنظر شما میتونم به پول برشم؟؟ و فایده داره؟؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

[برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید][برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]

zozze آواتار ها
    امتیاز کاربری
    1648 امتیاز
    651 بار تشکر شده در 401 پست
    سلام
    دوست عزیز سفته یعنی پول و یعنی شخص امضا کننده به ارزش واقعی و روز اون به شما بدهکار هست!
    وقتی در قسمت توضیحاتش ذکر کرده باشین بابت بدهی هست و برید شکایت کنید که مبلغ رو پرداخت نکرده اون به شما 20 ملیون بدهکار میشه ( منظورم این نیست بهتون 20 ملیون باید بده ) منظورم اینه که به اندازه یک جرم 20 ملیونی باهاش برخورد میشه.
    پس شما پیگیر شکایت از شورای حل اختلاف باشید و مطمئن باشید به نتیجه می رسید و ارزش داره، چون خرج شکایت دیگه 5 ملیون نیست.
    موفق باشید.
    | [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید] |[برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]| [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]

همراه انجمن شاپ کیپر ap63 آواتار ها
    امتیاز کاربری
    1018 امتیاز
    801 بار تشکر شده در 499 پست
    الان سفته ارزشش بیشتر از چک هست.
    [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]

[برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید] -
    [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید] - [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید] - [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]

همراه انجمن شاپ کیپر BazPardakht.Com آواتار ها
    امتیاز کاربری
    2400 امتیاز
    815 بار تشکر شده در 417 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط hadi22 نمایش پست ها
    دوستان وقت بخیر
    بنده سال گذشته حدود ۵میلیون به خانمی قرض داده بودم و در ازای آن حدود ۲۰ میلیون سفته گرفتم
    الان حدود ۵ ماه از زمانی که ایشون قرار بوده پول رو برگردونه میگزره و به هیچ صراطی هم مستقیم نیست و هیچ جوره راه نمیاد
    میخوام شکایت کنم
    بنظر شما میتونم به پول برشم؟؟ و فایده داره؟؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    می تونید به راحتی از طریق حل اختلاف بگیرید
    البته بستگی به متن و کامل بودن مشخصات در سفته هم هست
    برای شکایت هزینه ی آنچنانی نمی خواد و در انتهای پس از رای اوردن از سمت حل اختلاف هزینه های پرداختی برای شکایت هم از متهم گرفته میشهه
    نصف روز هم وقتتون رو نمی گیره
    پس از تشکیل پرونده در حل اختلاف جهت تشکیل جلسه بهتون اطلاع می دن و همزمان شخص بدهکار رو هم می خوان که بیشتر اوقات در همون ابتدا از حل اختلاف باهاشون تماس گرفته میشه دست و پاشون رو گم می کنن و سعی می کنن رضایت شمارو بگیرند ولی بیشتر اوقات هم طرف این کاره هست و عین خیالشم نیست که از حل اختلاف خواستنش
    [برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید] (پوشاک زنانه)

[برای مشاهده لینک ها ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید و یا هم اکنون در انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران ثبت نام کنید]

hadi22 آواتار ها
    امتیاز کاربری
    7197 امتیاز
    ممنون از دوستان از بابت پاسخ هاي جامع و كاملشون
    فردا براي شكايت اقدام ميكنم

zozze آواتار ها
    امتیاز کاربری
    1648 امتیاز
    ممنون از دوستان از بابت پاسخ هاي جامع و كاملشون
    فردا براي شكايت اقدام ميكنم
    با سلام
    دوست عزیز لطفاً نتیجه رو هم اطلاع بدید تا هم تاپیک تکمیل بشه و هم در جریان روال عملی این مشکل قرار بگیریم.
    موفق باشید.

hadi22 آواتار ها
    امتیاز کاربری
    7197 امتیاز
    طبق گفته دوستان عزيز صبح امروز براي شكايت به دادگاه مراجعه كرديم كه گفتند ابتدا مي بايست به حل اختلاف بريد
    پس از مراجعه به حل اختلاف و ارائه توضيحات و شكايت قرار بر اين شد كه جلسه بعدي روز شنبه با حضور فرد بدهكار برگزار بشه و توضيحاتش شنيده بشه
    نتيجه جلسه روز شنبه و ساير مسائل رو هم به مرور در تاپيك قرار ميدم

همراه انجمن شاپ کیپر BazPardakht.Com آواتار ها
    امتیاز کاربری
    2400 امتیاز
    815 بار تشکر شده در 417 پست
    طبق گفته دوستان عزيز صبح امروز براي شكايت به دادگاه مراجعه كرديم كه گفتند ابتدا مي بايست به حل اختلاف بريد
    پس از مراجعه به حل اختلاف و ارائه توضيحات و شكايت قرار بر اين شد كه جلسه بعدي روز شنبه با حضور فرد بدهكار برگزار بشه و توضيحاتش شنيده بشه
    نتيجه جلسه روز شنبه و ساير مسائل رو هم به مرور در تاپيك قرار ميدم
    دوستان گفته بودن که حل اختلاف برید
    لزومی به دادگاه یا دادسرا نیست
    حل اختلاف بحث مباحث مالی رو تا یه سقفی پیگیری می کنه و دادسرا، کیفری و مالی های سنگین رو پیگیری می کنه
    همون طور که گفته بودم شخص رو به اونجا دعوت می کنن
    اگر طرف این کاره نباشه با زنگ حل اختلاف دست و پاش رو گم می کنه ولی اگه این کاره باشه به ککش نمیگزه
    نمونه ای داشتم که تصادف اتفاق افتاده بود و طرف سره صحنه تصادف اول می گفت مبلغی نشده مشکلی نیست هزینه خسارت رو پرداخت می کنم و نیاز به تماس با افسر نیست
    ولی با این حال تماس گرفتم افسر اومد و به محض اینکه افسر رفت خودش رو زد به اون راه و می گفت بدبخت بیچاره هستم کارگرم و پول ندارم و 1000 تا چیز دیگه
    ایشون یک هفته ما رو اذیت کرد
    سر آخر از طریق حل اختلاف شکایت کردم هزینش کلا 25 هزار تومن شد
    چند روز دیگه ایشون رو حل اختلاف خواستن به غلط کردن افتاده بود و خسارت ماشین رو تمام و کمال پرداخت کرد
    نمی دونم چرا بعضی از افراد بعضی وقتا جو می گیره و حرفی رو یا کاری رو از روی نادانی می کنند و بعد به پشیمانی می افتن

zozze آواتار ها
    امتیاز کاربری
    1648 امتیاز
    بله این موارد مربوط به حل اختلاف هست که براتون نوشته بودم.
    انشالله که مشکلتون حل شه و منتظر شنیدن روال کار هستیم.
    موفق باشید.

hadi22 آواتار ها
    امتیاز کاربری
    7197 امتیاز
    طبق قراري كه شوراي حل اختلاف گذاشته بود امروز براي برگزاري جلسه مراجعه كرديم
    اون خانمي كه بدهكارن هم حضور داشتن
    رئيس شورا هر كاري كرد كه قضيه به خوبي تموم شه اين خانم به هيچ صراطي مستقيم نبود و حتي چند بار هم به رئيس شورا توهين كردن
    آخر جلسه ازم خواست كه منتظر بمونم تا باهام حرف بزنه و گفت كه برو دادگاه و شكايت كن بعد از شكايت باز واسه رسيدگي پرونده مياد اينجا و باز جواب من مهمه و بقييشو خودم ميدونم كه چيكار كنم با همچين آدمي
    در اولين فرصت واسه شكايت ميرم دادگاه و شما دوستان رو هم در جريان اين قضيه قرار ميدم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین