صفحه 1 از 11 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 110

موضوع: دانلود فایل های شما از اینترنت - قیمت مناسب

0 بار تشکر شده در 0 پست

دانلود فایل های شما از اینترنت - قیمت مناسب

درود خدمت دوستان عزیز

دانلود فایل های شما رو انجام میدم ، فقط لینک مستقیم ( سایت رایگان که کاملا مشخصه ، برای سایت های VIP هم یا اکانت میخرین و مشخصات اکانت دانلودتون رو برام اعلام میکنین و یا هزینه خرید اکانت رو پرداخت میکنین و توسط بنده خریداری میشه )

قوانین :

1-دفعات ارسال یک بار در هفته خواهد بود .
    2- هزینه ارسال به عهده مشتری میباشد .
    3-لطفا قبل از تحویل لینک ها از سالم بودن آنها اطمینان حاصل نمایید چون در قبال فایل های سوخته تضمینی نمیدم .
    4- لینک ها رو در نت پد ذخیره و از طریق ایمیل ارسال کنید : catalanha AT yahoo.com
    5- نصف هزینه دانلود به عنوان بیعانه گرفته میشه و الباقی در آخر کار دقیق محاسبه میشه .
    6- در صورت لغو سفارش بیعانه عودت داده نمیشود .
    8- امکان آرشیو کردن فایلها نیست و بعد از اعلام اکی از سوی خریدار فایل ها پاک میشود .
    9- از پذیرش فایل های غیر اخلاقی و ... معذوریم ، در صورت مشاهده بیعانه عودت داده نمیشود .
    10- در صورت وجود هرگونه مشکل از سوی شرکت پست هزینه ارسال مجدد به عهده مشتری میباشد .

برگشت خوردن یا عدم تحویل به عهده خریدار است ، پس لطفا آدرس درست و دقیق با پلاک+کدپستی+موبایلی که پاسخگو باشید رو اعلام نمایید .

*** هزینه دانلود فایل : ( 930 گیگ )

یک ترابایت ( 930 گیگ ) : هر گیگ 500 تومان
    حجم بالاتر : هر گیگ 450 تومان

ایمیل جهت ارتباط و ارسال لینک ها : catalanha AT yahoo.com

تماس و تلگرام : 58 93 315 0914
    سوالی بود در خدمتم .
    ویرایش توسط v-abbasi : 2017-04-04 در ساعت 20:59

0 بار تشکر شده در 0 پست
    آپ .......

0 بار تشکر شده در 0 پست
    بالا ............

0 بار تشکر شده در 0 پست

0 بار تشکر شده در 0 پست

0 بار تشکر شده در 0 پست
    *** هزینه دانلود فایل : ( حداقل 250 گیگ )

250 گیگ : هر گیگ 500 تومن
    251 تا 500 گیگ : هر گیگ 450 تومن
    501 گیگ و تا 2 ترا : هر گیگ 400 تومن
    بالاتر از 2 ترا : 350 تومان

0 بار تشکر شده در 0 پست
    *** هزینه دانلود فایل : ( حداقل 250 گیگ )

250 گیگ : هر گیگ 500 تومن
    251 تا 500 گیگ : هر گیگ 450 تومن
    501 گیگ و تا 2 ترا : هر گیگ 400 تومن
    بالاتر از 2 ترا : 350 تومان

0 بار تشکر شده در 0 پست
    آپ .........

persian0568 آواتار ها
    60 بار تشکر شده در 28 پست
    با سلام

دوست عزیز حداقل یه تضمینی چیزی بزارید که اگه کسی خواست خیالشم راحت باشه.اینجوری که شما نوشتید فقط یه طرف هست و اگه خدای نکرده شما کلاه بردار باشی(منظوری ندارم فقط دارم علت رو میگم)هیچیز دست کسی نمیگیره و فقط پولش رفته و خیلی بخواد به بقیه حال بده میاد میگه فلانی کلاه بردار!! اینجوری حداقل چند نفر به تاپیک شما میان و شاید مشتری هم شدند. چون خیلیا بودن همینجوری سر ملت کلاه گذاشتن و رفتن.چون کاربر معروفی هم نیستید(حداقل من نمیشناسم)کسی زیاد اعتماد نمیکنه.

منظورم از گفته هام تخریب جناب عالی نیست اصلا.بیشتر خواستم کمک کنم که مشتری داشته باشید و تایکتون مورد توجه باشه.

0 بار تشکر شده در 0 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط persian0568 نمایش پست ها
    با سلام

دوست عزیز حداقل یه تضمینی چیزی بزارید که اگه کسی خواست خیالشم راحت باشه.اینجوری که شما نوشتید فقط یه طرف هست و اگه خدای نکرده شما کلاه بردار باشی(منظوری ندارم فقط دارم علت رو میگم)هیچیز دست کسی نمیگیره و فقط پولش رفته و خیلی بخواد به بقیه حال بده میاد میگه فلانی کلاه بردار!! اینجوری حداقل چند نفر به تاپیک شما میان و شاید مشتری هم شدند. چون خیلیا بودن همینجوری سر ملت کلاه گذاشتن و رفتن.چون کاربر معروفی هم نیستید(حداقل من نمیشناسم)کسی زیاد اعتماد نمیکنه.

منظورم از گفته هام تخریب جناب عالی نیست اصلا.بیشتر خواستم کمک کنم که مشتری داشته باشید و تایکتون مورد توجه باشه.

سلام دوست عزیز ، بنده خوشحال هم میشم که نقایص و معایبی اگر وجود داره اطلاع داده بشه تا در حد امکان رفع کنم .

به طور مثال شما یک خریدار یا ارائه دهنده لینک جهت دانلود فایل ، تضمین مورد نظرتون چی هست ؟

کاربر معروف شدن اگه به ارسال پست باشه ، بنده وقت چندان آزادی ندارم که پست ارسال کنم و یا اگر معروفیت به داشتن چند امتیاز هست ، میشه با چند تا معامله 10 تومنی چندین امتیاز مثبت گرفت . ( اصلا قصد پایین آوردن ارزش امتیاز مثبت دوستان رو ندارم )

اگر کسی بخواد تخلف کنه با داشتن 1000 امتیاز هم اینکارو انجام میده و نداشتن امتیاز مثبت هم دلیلی بر تخلف قطعی یا احتمالی از اون طرف نیست .

در هر صورت اگر خریدار جدی باشند در پیام های خصوصی در تماس - تلگرام و یا ایمیل ( در انجمن به دلیل نوشته های کم نمیشه خصوصی ارسال کرد ) تضمین های حداقلی ارائه خواهد شد تا در صورت تمایل مشتری بقیه روال سفارش انجام شود .
    ویرایش توسط v-abbasi : 2017-01-21 در ساعت 17:40

صفحه 1 از 11 123 ... آخرینآخرین