صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 4567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 62

موضوع: واریزی نداشتن شرکت پرداخت

1 بار تشکر شده در 1 پست
    نخیر خودمم از کسایی هستم که حقم این وسط خورده شده روزی هزار بار نفرینشون کردم. من با پولم کار میکردم سرمایه که نداشتم اما تا وقتی که اخر دی باهام تسویه کامل کنن دیگه کار نمیکنم.
    در ضمن من شکایتم کردم ازشون
    امیدوارم یه جا این ناحقی گردنشون رو بگیره.

I-T1 آواتار ها
    77 بار تشکر شده در 48 پست
    من اگر قاضی پرونده های مجازی بودم
    بدون شک
    برای چنین اشخاص .... حکم اعدام میدادم !!!!!!!!!!

اون کسی که تو روز روشن میره خونه مردم حداقل نمیگه پرسنلمون عوض شده ! میگه اره خودم رفتم دزدی
    با پول ملت فلان و فلان و انگار نه انگار

1 بار تشکر شده در 1 پست
    زرین پال همیشه بهترین بوده
    طراحی سایت در تبریز با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت

همیار انجمن شاپ کیپر asiashoping آواتار ها
    2,073 بار تشکر شده در 1,038 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط iranpardazeh نمایش پست ها
    زرین پال همیشه بهترین بوده
    فقط میخوای اسپم بکنی
    کلا میدونی کار شرکت پرداخت چیه؟

مثل اینه بحث خودرو باشه یکی بپره وسط بگه سایپا از همشون بهتره...!

147 بار تشکر شده در 92 پست
    پرداخت مگه شروع به کار کرده ؟ ایمیل تبلیغاتی زده برای همه کاربراش

1 بار تشکر شده در 1 پست
    بنده به عنوان یکی از کارکنان شرکت پرداخت به تمام دوستان اعلام میکنم در شهریور ماه سال 95 سهام پرداخت توسط سرمایه گذاران دیجی کالا . کافه بازار .ویترین ایرانسل خریداری شد و در زمان نقل و انتقال هر شرکت و مجموعه ای کلیه حسابهای شرکت فریز شده و با تمام طلب کاران تسویه حساب انجام میشه تا ادامه مراحل واگذاری انجام بشه و در حال حاظر پرداخت پر قدرت تر از قبل و با سرویسهای بهتر و جدیدتری از جمله تحویل درب منزل . فعال بودن درگاه خود فروشگاه.ربات تلگرامی. ماژول اکثر فروشگاه سازهای معروف از جمله ورد پرس .پرستا شاپ . اپن کارت .جوملا و...در خدمت دوستان و گرامیان میباشد.در ضمن یادآور میشود به علت اول شدن در جشنواره وب ایران پنل کاربری به صورت رایگان در اختیار فروشگاه های گرامی قرار میگیرد.02155958140

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

از همون 1 مهر فعال بودیم

نقل قول نوشته اصلی توسط m09352455618 نمایش پست ها
    بنده به عنوان یکی از کارکنان شرکت پرداخت به تمام دوستان اعلام میکنم در شهریور ماه سال 95 سهام پرداخت توسط سرمایه گذاران دیجی کالا . کافه بازار .ویترین ایرانسل خریداری شد و در زمان نقل و انتقال هر شرکت و مجموعه ای کلیه حسابهای شرکت فریز شده و با تمام طلب کاران تسویه حساب انجام میشه تا ادامه مراحل واگذاری انجام بشه و در حال حاظر پرداخت پر قدرت تر از قبل و با سرویسهای بهتر و جدیدتری از جمله تحویل درب منزل . فعال بودن درگاه خود فروشگاه.ربات تلگرامی. ماژول اکثر فروشگاه سازهای معروف از جمله ورد پرس .پرستا شاپ . اپن کارت .جوملا و...در خدمت دوستان و گرامیان میباشد.در ضمن یادآور میشود به علت اول شدن در جشنواره وب ایران پنل کاربری به صورت رایگان در اختیار فروشگاه های گرامی قرار میگیرد.02155958140
    اولا اینکه لطف کنید با مدرک حرف بزنید دیجی کالا و ایرانسل اومدن سهام یه شرکت ورشکسته رو خریدن
    دوماً مگه هنوز برای پنل کسی پولی میگیره ؟الان همه فقط هزینه راه اندازی پست میگیرن
    دوره ای که گوش خلق الله رو میبردن پول پنل میگرفتن تموم شده
    وقتی حساب ها فریز شده ! (خنده دار به نظر میرسه )چه جوری شما تبلیغات میکنید که بیان کار کنن باز ؟

1 بار تشکر شده در 1 پست
    من همون انبارداری هستم که تو تمام دوران تغییر و تحول شرکت روشن و شفاف پاسخ مشتریهای شاکی رو دادم و خیلی از کسانی که تو این فروم مطلب گذاشتند تصور میکنم یکبار با عباسیان تلفنی صحبت کردند و تو همان زمانی که رسانه اصفهان نت 1 ماه واریزی فروشگاه ها رو پرداخت نکرده بود 4 ماه حقوق منو پرداخت نکرده بودن و بخاطر خدا پاکار وایسادم . تو زندگیم همیشه صداقت رو ترجیح دادم به فریبکاری.تا الانم اگر پیامی تو این فروم نزاشتم چون عضو نبودم تو شاپکیپر ...و کسانی که صداقت عباسیانو میشناسن میدونن حرفش سنده.در حال حاظر پرداخت زیر مجموعه رسانه اصفهان نت نیست و تا اونجا که من اطلاع دارم با کل طلبکاران تسویه حساب انجام شده
    ویرایش توسط m09352455618 : 3 هفته پیش در ساعت 20:20

نقل قول نوشته اصلی توسط m09352455618 نمایش پست ها
    من همون انبارداری هستم که تو تمام دوران تغییر و تحول شرکت روشن و شفاف پاسخ مشتریهای شاکی رو دادم و خیلی از کسانی که تو این فروم مطلب گذاشتند تصور میکنم یکبار با عباسیان تلفنی صحبت کردند و تو همان زمانی که رسانه اصفهان نت 1 ماه واریزی فروشگاه ها رو پرداخت نکرده بود 4 ماه حقوق منو پرداخت نکرده بودن و بخاطر خدا پاکار وایسادم . تو زندگیم همیشه صداقت رو ترجیح دادم به فریبکاری.تا الانم اگر پیامی تو این فروم نزاشتم چون عضو نبودم تو شاپکیپر ...و کسانی که صداقت عباسیانو میشناسن میدونن حرفش سنده.در حال حاظر پرداخت زیر مجموعه رسانه اصفهان نت نیست و تا اونجا که من اطلاع دارم با کل طلبکاران تسویه حساب انجام شده
    دوست عزیز اینجا با سند و مدرک حرف میزنیم
    احتمال عقلانی که شرکت ایرانسل و دی جی کالا !!! یه شرکت کوچیک پستی رو که ورشکست شده بخرن زیر -0- مطلق هست !
    یعنی پرداخت انقد گولاخ بوده که زمین خوردشو هم ایرانسل نتونسته بخره !!! حرفای خنده دار میزنید
    شرکتی که اعتبار نداره کسی نمیخره
    اگر هم بخره اسمو برند و بقیه چیزا رو عوض میکنه از تجهیزاتش استفاده میکنه
    لطفا رو سند و مدرک حرف بزنید

1 بار تشکر شده در 1 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط behforosh نمایش پست ها
    دوست عزیز اینجا با سند و مدرک حرف میزنیم
    احتمال عقلانی که شرکت ایرانسل و دی جی کالا !!! یه شرکت کوچیک پستی رو که ورشکست شده بخرن زیر -0- مطلق هست !
    یعنی پرداخت انقد گولاخ بوده که زمین خوردشو هم ایرانسل نتونسته بخره !!! حرفای خنده دار میزنید
    شرکتی که اعتبار نداره کسی نمیخره
    اگر هم بخره اسمو برند و بقیه چیزا رو عوض میکنه از تجهیزاتش استفاده میکنه
    لطفا رو سند و مدرک حرف بزنید
    چه سندی میخوای برات ارایه بدم بالاتر از شرافت و صداقتم.شما هماهنگ کن تشریف بیارید دفتر اگر حرفام دروغ بود همینجا اعلام کنید . بنده گفتم سهام داران دیجی کالا . ویترین ایرانسل.کافه بازار.مامانپز و ... دفتر تهران هستش و در صورت تمایل من برای اثبات صداقتم همه جوره حاظرم کمک کنم به شفافیت و روشن شدن موضوع.

صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 4567 آخرینآخرین