صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 678
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 74 , از مجموع 74

موضوع: واریزی نداشتن شرکت پرداخت

4 بار تشکر شده در 4 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط m09352455618 نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب .من گفتم در زمانی که یک ماه واریز فروشگاه ها انجام نشده بود رسانه اصفهان نت 4 ماه حقوق بنده را پرداخت نکرده بود.یعنی پایان برج 6 فروشگاه ها یک ماه و بنده 4 ماه حقوق طلب کار بودیم و در اون زمان بنده کنار شما بودم نه مقابل شما و تقریبا همدرد بودیم. اما در هر حال زمان زیادی گذشت وبنده حاظرم رو در رو بنشینیم گفتگو کنیم شماره موبایلم روی آیدیم هست البته در ساعات اداری تلگرام پاسخگو هستم . شماره تماس در ساعات اداری هم 02155958140 . در خدمتم در ضمن اگر پرداخت ریگی تو کفشش بود سرویس آنلاین با درگاه خود فروشگاه رو فعال نمیکرد (پنل شارژی که با آماده ارسال کردن سفارشات آنلاین هزینه پستی و درصد توافقی از شارژپنل شما کسر میشه و پول کالای آنلاین توسط مشتری مستقیم به حساب خود فروشگاه واریز میشه )

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

سلام و عرض ادب .
    میدونم تو دوره و زمانه ای که هر دروغی گفته میشه و هر وعده ای داده میشه صادقانه و روشن و شفاف حرف زدن به سادگی مورد اتهام قرار میگیره .کاری که شما با حرف من کردی و منو مورد اتهام قرار دادی اما ایکاش تشریف میوردید حضورا بازدید میکردید اگر دروغ گفته بودم اون موقع با این ادبیات برخورد میکردید . نیش و کنایه ها و زخم زبان ها رو به جون و دل میخرم اما مرد باش و مرد و مردونه حضوری تشریف بیار دفتر اگر حرفام دروغ بود بعد بیا تیتر یک کن. ارادتمند شما و دوستان عباسیان

این خیلی بده که پشت یک هویت مجازی و نا مشخص در جهت تخریب شرکتی با سابقه 14 ساله با همه فراز و فرود هاش قایم میشید و معلوم نیست با چه هدفی این کار رو میکنید . اما مرد و مردونه بیاید رو در رو بنشینیم گفتگو کنیم و پشت هویت مجازی تخریب نکنیم .بنده فامیلیم عباسیانه شماره موبایلمم روی آیدیم هست . تلفن ثابت هم خواستید 55958140 در خدمتم.

این خیلی بده که پشت یک هویت مجازی و نا مشخص در جهت تخریب شرکتی با سابقه 14 ساله با همه فراز و فرود هاش قایم میشید و معلوم نیست با چه هدفی این کار رو میکنید . اما مرد و مردونه بیاید رو در رو بنشینیم گفتگو کنیم و پشت هویت مجازی تخریب نکنیم .بنده فامیلیم عباسیانه شماره موبایلمم روی آیدیم هست . تلفن ثابت هم خواستید 55958140 در خدمتم.
    سلام بنده علویان هستم آن زمان اسم فروشگاهم دی وی دی کالا بود ویادمه سریال یانگوم میفروختم شما هم به سوابق شرکتتون مراجعه کنید متوجه میشید کسی با نام نشانی دروغ نمیاد شما رو خراب کنه بنده هم دلیل نمیبینم الکی بیام حرفی بزنم .شما مراجعه کنید اگر کسی با این فامیلی که گفتم نبود بنده حرفمو پس میگیرم همینجا

2 بار تشکر شده در 2 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_Wm نمایش پست ها
    سلام بنده علویان هستم آن زمان اسم فروشگاهم دی وی دی کالا بود ویادمه سریال یانگوم میفروختم شما هم به سوابق شرکتتون مراجعه کنید متوجه میشید کسی با نام نشانی دروغ نمیاد شما رو خراب کنه بنده هم دلیل نمیبینم الکی بیام حرفی بزنم .شما مراجعه کنید اگر کسی با این فامیلی که گفتم نبود بنده حرفمو پس میگیرم همینجا
    جناب آقای علویان عزیز همینکه فامیلیتون رو نام بردید دلیلی بر صداقت شماست و در حقیقت بنده یکسال هستش در شرکت پرداخت فعالیت میکنم به دیتابیس گذشته دسترسی ندارم و اخباری که از گذشته های شرکت پرداخت دارم بخش زیادیش از صحبتهای دوستان تو همین انجمن هستش و مطالعه کاملی از گذشته پرداخت ندارم اما من با صدای رسا و بلند اسم و فامیلم و موبایلم رو اعلام کردم در انجمن اما در یکی دو هفته اخیر دریغ از یک پیام . بگذریم در هر حال ما سرویس های جدیدی برای رشد فروشگاه های اینترنتی در نظر گرفتیم و بیشتر از اینکه دوست داشته باشیم ما برای شما واریز انجام بدیم تمایل داریم از پنل آنلاین شارژی ما که فقط و فقط هزینه های پستی و درصد ما رو داخلش شارژ میکنید استفاده کنید تا با این متد برد برد هم فروشگاه در سریع ترین زمان به سرمایه و پولش برسه و هم ما خدماتی که داریم رو ارایه بدیم . اما برخی از دوستان واقعا مغرضانه و غرض ورزانه و چه بسا به نفع شرکتهای واسط پستی مطبوعشون تاپیک زدن تا به زعم خودشون پرداخت رو زمین بزنن . شما یه فروشگاه دارید با هزاران مشکل دارید به پیش میبرید و وقتی یکی از مشتری هاتون ناراضی بشه رو کیفیت کل کارتون ممکنه تاثیر بزاره . حالا حق بدید به شرکتی با حداقل 400 تا فروشگاه ریز و درشت زمانی که واگذار میشه و توسط صاحبان سهام با تمام ابعاد ( میلیونی و میلیاردی )باید تسویه حساب بشه و در پروسه کلافه کننده حسابرسی صدای خیلی از افراد بلند میشه . اما نقد منصفانه تفاوت داره با تخریب . منتقد مانند آینه روبروی آدم می ایسته و اعتراضش رو فقط به خودت میگه تا اصلاحش کنی . اما کسی که قصدش تخریبه مثل شونه ای که با ذخیره عیبهات به پشت سر میره و عیبها رو به دیگران فریاد میزنه .در هر حال خوشحال میشم گپ و گفتی رو در رو داشته باشیم و مانند آینه ایرادهامون رو اعلام کنید جهت رشد و پیشرفت هرچه بهتر در خدمت فروشگاه های اینترنتی ایران عزیز.

3. کاربر زیر به خاطر این پست از m09352455618 تشکر کرده است :

Ali_Wm 

0 بار تشکر شده در 0 پست

آشنایی با پرداخت

پس این طوری که دوستان میگن شرکت خوبی نیست و واریزی نداره
    من داشتم دربارش تحقیق میکردم
    ممنونم از اطلاعات مفیدی که در اختیارمون قرار دادین
    ویرایش توسط zamin : 3 روز پیش در ساعت 17:29 دلیل: لینک نامرتبط قرار ندهید و در امضا بزارید

8 بار تشکر شده در 6 پست
    معمولا اگه اسم شرکت ها در گوگل سرچ کنید هستن کسانی که درباهر کلاهبرداری تاپیک زدند

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 678