صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 37

موضوع: فروش با راگا

as87 آواتار ها
    1,757 بار تشکر شده در 755 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط drlebas.ir نمایش پست ها
    الان 3 هفته از تاریخ ثبت نام من گذشته اما پنل فعال نشده.
    حتی کسی از مدیران پاسخگو نیست
    واقعا متاسفم!
    متاسفانه تغییراتی داخل شرکت پست انجام شده بود و هیچ نامه معرفی جدیدی طی مدت یک ماه ارسال نشد و این موضوع تنها مربوط به شرکت ما نبود، ما به تمام کاربرانی که باهامون تماس گرفتند این موضوع رو اعلام کردیم و حتی شما خودتون هم می تونید از مامورین منطقه خودتون بپرسید که فروشگاهی تاییده براش ارسال شده یا خیر.
    ما به صورت روزانه پیگیر مشکل بودیم و خداروشکر مشکل برطرف شده و نامه ها به صورت روزانه در حال ارسال هستند.
    باز هم بابت تاخیر پیش اومده معذرت می خوام و انشالله تمامی پنل ها تا شنبه فعال خواهند شد.

نقل قول نوشته اصلی توسط tulip نمایش پست ها
    سلام
    در new.cod.ir
    ثبت نام کنید
    هر دو سیستم متعلق به خود ما هست و به زودی کلا یک cod.ir خواهیم داشت. و سابدومین به ادرس اصلی دومین انتقال پیدا خواهد کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط zozze نمایش پست ها
    سلام.
    من باهاتون اول هفته قبل تماس گرفتم یه خانم جواب دادن و سوال پرسیدم که شرایط عضویت چی هست گفتن همکارم که مسئول ثبت نامن نیستن شماره رو بدید برای تماس ولی با ما تماس نگرفتن.
    (البته الان دیگه نیاز به تماس نیست، خواستم بگم پیگیریهاتون رو بهتر کنید)
    موفق باشید.
    در صورتی که امکان داره شماره تماس و فامیلتون رو برام ارسال کنید. من پیگیری کنم ببینم چرا کسی با شما تماس نگرفته.

نقل قول نوشته اصلی توسط shyton نمایش پست ها
    فردا قرداد بفرستم به همراه مبلغ ثبت نام کی پنلم فعال میشه؟
    معمولا بین 7 تا 10 روز کاری زمان میبره.

نقل قول نوشته اصلی توسط BehroozAhmadi نمایش پست ها
    همین دو تا بودن سایت ، کیفیت رو پایین آورده ، الان هم در cod.ir و هم در new.cod.ir سایت بالا میاد و بدتر اینکه هر کدوم برای یه کاره !
    خیلی وقت هست که قراره اطلاعات کاربران قدیمی به پنل جدید منتقل بشه ، اما هنوز تغییری اعمال نشده .
    کلا جالب نیست که ثبت نام و واریز و ورود و خروج در چنین سیستمی در سابدامین انجام بشه .
    دامنه خیلی خوبی دارید ، اما مشکل بالا + مشکلات جزیی در ظاهر قالب هر دو پنل ، کیفیت کار رو پایین آورده ...

این ها صرفا نقد های من به عنوان کاربر سیستم شما هست و قصد تخریب ندارم ، سیستم بهتر و زیباتر ، سودآوری بیشتر ...
    حق با شما هست. پنل ها باید یکی بشه اما متاسفانه فشار کاری روی برنامه نویس سیستم اینقدر زیاد بوده توی این چند ماه که امکان انتقال پنل ها هنوز میسر نشده ولی 100% توی ابان ماه new.cod.ir به cod.ir انتقال پیدا خواهد کرد. و پنل قبلی از دسترس خارج خواهد شد.
    موفق باشید
    راگا شریکی قابل اطمینان برای تجارت شما

2. کاربران زیر به خاطر این پست از as87 تشکر کرده اند :

MAH230 آواتار ها
    51 بار تشکر شده در 40 پست
    طی 20 روزه اخیر 4 بار تماس گرفتم 2 بار ایمیل دادم 2 بار فرم تماس با ما پر کردم
    تو هر بار تماس مشخصات توسط یه خانم ازم گرفته شد و قراره باهان تماس گرفته شود!
    حالا بیا همکاری کنیم یه مشکلی پیش بیاد انتظار پشتیبانی داشته باشیم
    جالبه هر بار هم می گن مسئولمون نیست
    اگه همه وابسه حضور مسئول هستند دیگه پشتیبانی بی معنی میشه
    مسئول باشه کار انجام میشه نباشه هیچی!
    یه شرکته و یه نفر

as87 آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط MAH230 نمایش پست ها
    طی 20 روزه اخیر 4 بار تماس گرفتم 2 بار ایمیل دادم 2 بار فرم تماس با ما پر کردم
    تو هر بار تماس مشخصات توسط یه خانم ازم گرفته شد و قراره باهان تماس گرفته شود!
    حالا بیا همکاری کنیم یه مشکلی پیش بیاد انتظار پشتیبانی داشته باشیم
    جالبه هر بار هم می گن مسئولمون نیست
    اگه همه وابسه حضور مسئول هستند دیگه پشتیبانی بی معنی میشه
    مسئول باشه کار انجام میشه نباشه هیچی!
    یه شرکته و یه نفر
    البته این رو هم در نظر داشته باشید که گاها پیش میاد ما با شماره تماس می گیریم ولی کسی پاسخ گو نیست. اگر فامیل شریفتون رو به بنده اعلام کنید می تونم بررسی دقیق تری داشته باشم.
    انشالله توی هفته اینده شرایط پاسخ گویی تلفنی برای مشتریان جدید بهتر خواهد شد و تغییراتی رو اعمال خواهیم کرد.
    موفق باشید

5. کاربر زیر به خاطر این پست از as87 تشکر کرده است :

MAH230 

MAH230 آواتار ها
    51 بار تشکر شده در 40 پست
    شماره ثابت دادم.هر وقت هم در محل نباشم انتقال دادم به گوشیم
    چند بار من مشخصات دادم
    حسن پور هستم

hanzaleh آواتار ها
    15 بار تشکر شده در 8 پست
    سلام
    آیا محدودیتی در ارسال ها وجود داره ؟ به لحاظ وزنی و حجمی روزهای تعطیل و یا ساعات سفارش دهی ؟
    مامور شما تنها در روز یک بار به محل ما مراجعه میکنه یا میتونه چندین بار باشه ؟
    مثلا اگر در روز ما بیش از ۱۰ سفارش داشته باشیم به شهرهای متفاوت شرایط شما فرق میکنه ؟
    امکان Track کردن کالا توسط ما یا مشتری وجود داره ؟
    راگا افزونه اپن کارت هم داره ؟
    ممنون

as87 آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط hanzaleh نمایش پست ها
    سلام
    آیا محدودیتی در ارسال ها وجود داره ؟ به لحاظ وزنی و حجمی روزهای تعطیل و یا ساعات سفارش دهی ؟
    مامور شما تنها در روز یک بار به محل ما مراجعه میکنه یا میتونه چندین بار باشه ؟
    مثلا اگر در روز ما بیش از ۱۰ سفارش داشته باشیم به شهرهای متفاوت شرایط شما فرق میکنه ؟
    امکان Track کردن کالا توسط ما یا مشتری وجود داره ؟
    راگا افزونه اپن کارت هم داره ؟
    ممنون
    1. خیر محدودیتی وجود ندارد، از لحاظ وزنی هم محدودیتی وجود نداره ولی معمولا برای کالاهای بالای 6-7 کیلو هزینه ارسال خیلی سنگین میشه که می تونید داخل سایت cod.ir مبلغ رو مشاهده کنید. از نظر زمان سفارش گیری 24*7*365 هست ولی زمان دریافت بسته های از شما روزهای کاری معمولا تا قبل از ساعت 1 بعداظهر هست.
    2. مامور پست به صورت روزانه یک بار مراجعه می کنه و هر تعداد بسته باشه از شما دریافت می کنه.
    3. محدودیتی وجود نداره، بسته ها بعد از تحویل گرفته شدن به شهر مربوطه ارسال میشن.
    4. از طریق سایت ای تی مترینگ پست امکان پیگیری بسته ها برای شما و مشتریانتون وجود داره.
    5. در حال حاضر خیر.
    موفق باشید

anius آواتار ها
    252 بار تشکر شده در 118 پست
    سلام
    آقا من یک سوال دارم چون میدونم ممکنه سوال خیلی عزیزان باشه تو پیغام خصوصی ارسال نکردم همینجا میپرسم
    روال پیش پرداخت برای وضعیت ارسال شد ریسک زیادی دارد که من دلیل ورشگستگی cod هایی قوی مثل سفیر رو دقیقا همین میدونم چون شما نمیدونی که برگشت میخوره یا نه
    شخصا شرکت هایی رو میبینم تو شعارشون این پیش پرداخت ارسال هست به جای خوشحالی باعث میشه حس اعتماد نداشته باشم
    لطفا در این مورد توضیح بفرمایید.

as87 آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط anius نمایش پست ها
    سلام
    آقا من یک سوال دارم چون میدونم ممکنه سوال خیلی عزیزان باشه تو پیغام خصوصی ارسال نکردم همینجا میپرسم
    روال پیش پرداخت برای وضعیت ارسال شد ریسک زیادی دارد که من دلیل ورشگستگی cod هایی قوی مثل سفیر رو دقیقا همین میدونم چون شما نمیدونی که برگشت میخوره یا نه
    شخصا شرکت هایی رو میبینم تو شعارشون این پیش پرداخت ارسال هست به جای خوشحالی باعث میشه حس اعتماد نداشته باشم
    لطفا در این مورد توضیح بفرمایید.
    سلام
    من در مورد سیاست سایر شرکت ها اطلاعی ندارم اما داخل شرکت راگا ما تمهیداتی رو در نظر گرفتیم که جلوی ضرر روی پیش پرداخت رو بگیریم.

پیش پرداخت از ابتدا برای هر فروشنده فعال نمیشه، و بسته به حسن سابقه و اشنایی با فروشنده و سفارشات گذشته ای که فرد ارسال کرده بررسی شده و درصدی برای هر فروشنده به صورت مجزا مشخص خواهد شد.
    شرکت راگا به صورت هوشمند سفارشات فروشنده رو بررسی می کنه و اگر تغییر ناگهانی روی میزان سفارشات و ... داشته باشه برای مدیر تسویه حساب ارسال خواهد کرد.
    در صورتی که نیاز باشه سفارشات فروشنده صحت سنجی میشه و یا اینکه جلوی پیش پرداخت گرفته میشه و اگر متوجه بشیم که فروشنده داره سفارشات فیک ارسال می کنه، حتی ممکن هست پنلش موقتا بسته بشه تا تمامی سفارشاتش وصولی بخورن و بعد از اون با فروشنده تسویه حساب کلی انجام بشه.
    مورد بعدی که باید در نظر گرفت این هست که اگر این پیش پرداخت به فروشنده از منابع داخلی شرکت پرداخت بشه و نه از منابع دیگر حتی در صورتی که فروشنده ای پنلش منفی بشه باز توی تسویه حساب با سایر فروشنده ها اتفاقی نخواهد افتاد و نهایتا شرکت توانایی پرداخت پیش پرداخت مجدد به فروشنده رو نخواهد داشت. و اگر شرکتی دچار مشکل توی پرداخت میشه دلیلش پیش پرداخت از منابعی غیر از سرمایه های شرکت هست که بحثش طولانی هست و بهتر هست داخلش نشیم.
    من به شما این اطمینان رو میدم که حتی اگر همه پیش پرداختی که به فروشنده ها دادیم به دلیلی برگشت بخوره شرکت راگا از نظر مالی توانایی تسویه حساب کامل با تمام فروشنده هارو خواهد داشت.
    باز اگر سوالی بود بنده در خدمتتون هستم.
    ویرایش توسط as87 : 2016-11-12 در ساعت 11:48

11. کاربر زیر به خاطر این پست از as87 تشکر کرده است :

anius 

anius آواتار ها
    252 بار تشکر شده در 118 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط as87 نمایش پست ها
    سلام
    من در مورد سیاست سایر شرکت ها اطلاعی ندارم اما داخل شرکت راگا ما تمهیداتی رو در نظر گرفتیم که جلوی ضرر روی پیش پرداخت رو بگیریم.

پیش پرداخت از ابتدا برای هر فروشنده فعال نمیشه، و بسته به حسن سابقه و اشنایی با فروشنده و سفارشات گذشته ای که فرد ارسال کرده بررسی شده و درصدی برای هر فروشنده به صورت مجزا مشخص خواهد شد.
    شرکت راگا به صورت هوشمند سفارشات فروشنده رو بررسی می کنه و اگر تغییر ناگهانی روی میزان سفارشات و ... داشته باشه برای مدیر تسویه حساب ارسال خواهد کرد.
    در صورتی که نیاز باشه سفارشات فروشنده صحت سنجی میشه و یا اینکه جلوی پیش پرداخت گرفته میشه و اگر متوجه بشیم که فروشنده داره سفارشات فیک ارسال می کنه، حتی ممکن هست پنلش موقتا بسته بشه تا تمامی سفارشاتش وصولی بخورن و بعد از اون با فروشنده تسویه حساب کلی انجام بشه.
    مورد بعدی که باید در نظر گرفت این هست که اگر این پیش پرداخت به فروشنده از منابع داخلی شرکت پرداخت بشه و نه از منابع دیگر حتی در صورتی که فروشنده ای پنلش منفی بشه باز توی تسویه حساب با سایر فروشنده ها اتفاقی نخواهد افتاد و نهایتا شرکت توانایی پرداخت پیش پرداخت مجدد به فروشنده رو نخواهد داشت. و اگر شرکتی دچار مشکل توی پرداخت میشه دلیلش پیش پرداخت از منابعی غیر از سرمایه های شرکت هست که بحثش طولانی هست و بهتر هست داخلش نشیم.
    من به شما این اطمینان رو میدم که حتی اگر همه پیش پرداختی که به فروشنده ها دادیم به دلیلی برگشت بخوره شرکت راگا از نظر مالی توانایی تسویه حساب کامل با تمام فروشنده هارو خواهد داشت.
    باز اگر سوالی بود بنده در خدمتتون هستم.
    با تشکر جهت سوالات و صحبت باهاتون امروزتماس بخوایم گرفت
    با تشکر

amirabbas آواتار ها
    2,275 بار تشکر شده در 960 پست
    شب یلدا پیشاپیش بر دوستان شاپکیپری مبارک امیدوار هستیم در کنار خانواده لحظات خوشی را سپری کنید

14. کاربران زیر به خاطر این پست از amirabbas تشکر کرده اند :

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین