صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 37 , از مجموع 37

موضوع: فروش با راگا

as87 آواتار ها
    امتیاز کاربری
    343 امتیاز
    1,754 بار تشکر شده در 753 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط mm1368 نمایش پست ها
    سلام
    من یه سوال داشتم
    اینکه اگه ما بخوایم فقط هزینه پست رو مشتری درب منزل بده باصطلاح پسکرایه بزنیم ،این امکان از طریق پنل واسطه های پستی وجودداره؟
    هزنه آنلاین دریافت میشه ولی هزینه پست درب منزل
    مثل شرکتهای خصوصی چاپار و تیپاکس
    ممنون میشم دراین مورد توضیح کامل بدین
    سلام
    می تونید هزینه محصول رو 1 ریال بزنید، در این صورت صرفا هزینه ارسال از مشتری گرفته میشه.
    [CENTER]cod.ir
    شریکی قابل اطمینان برای تجارت شما

2. کاربران زیر به خاطر این پست از as87 تشکر کرده اند :

Ali.Fatehi آواتار ها
    امتیاز کاربری
    3156 امتیاز
    624 بار تشکر شده در 348 پست
    طرح های تخفیف برای راه اندازی و ... قرار بدین...
    سوال دیگه اینکه با مامورین که میان میشه هماهنگ شد مثلا بسته رو مثلا فلان ساعت بیان ببرن یا ... ؟

4. کاربر زیر به خاطر این پست از Ali.Fatehi تشکر کرده است :

as87 آواتار ها
    امتیاز کاربری
    343 امتیاز
    1,754 بار تشکر شده در 753 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.Fatehi نمایش پست ها
    طرح های تخفیف برای راه اندازی و ... قرار بدین...
    سوال دیگه اینکه با مامورین که میان میشه هماهنگ شد مثلا بسته رو مثلا فلان ساعت بیان ببرن یا ... ؟
    سلام
    ما بهترین شرایط رو برای راه اندازی ارایه می کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر می تونید در تماس باشید.
    قانونا امکان این موضوع وجود نداره که شما ساعت تحویل بسته رو مشخص کنید، اما می تونید بعد ازمعرفی از فردی که بسته هارو حمع اوری می کنه درخواست کنید که بسته هارو توی ساعت خاصی بیاد ببره.
    معمولا ساعت مراجعه بین 8 الی 12 ظهر هست.
    موفق باشید

mohammad0z آواتار ها
    امتیاز کاربری
    10 امتیاز
    6 بار تشکر شده در 5 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirabbas نمایش پست ها
    سال گذشته به اتمام رسیده است دوست عزیز در حال حاضر با شماره های دفتر و همراه پاسخگوی شما هستیم
    سال پیش رو اطلاع ندارم اما هنوز هم متاسفانه گاهی شماره موبایل بی پاسخ میمونه. هرچند هیچوقت دفتر اطلاعاتی نداره و باید به موبایل تماس گرفته بشه .قصد تخریب ندارم تعریف راگا رو از خیلی ها شنیدم و تازه ثبت نام کردم.
    این پست من انتقاد کوچکی بیشتر نیس...
    Talent is cheaper than table salt. What separates the talented individual from the successful one is a lot of hard work

7. کاربران زیر به خاطر این پست از mohammad0z تشکر کرده اند :

anius آواتار ها
    امتیاز کاربری
    11323 امتیاز
    232 بار تشکر شده در 112 پست
    شخصا با COD های بسیاری کار کردم حدود 1 ماه هست اومدم رو راگا نه اهل تعریف بیخودم نه اهل تخریب آنچه واقعا بوده در این 1 ماه رو عرض میکنم
    1-تاریخ واریزی ها چهارشنبه ها بسیار دقیق تا ریال اخر واریز میکنند.
    2-من تو هیچ cod ندیدم امکاناتی بخوام بعد بگم به پنلشون اضافه کنند در راگا این اتفاق بسیار خوب می افتد.
    3-قبلا به جناب سلطانی زیاد زنگ میزدم و تو تلگرام زحمت میدادم دیگه چون زیاد مشتاق به این کار نبودم چون احساس مزاحمت بهم دست میداد برای ایشون و علاقمند به تیکت زدن بودم پاسخ رو در تیکت به خوبی همیشه گرفتم بماند که زنگم میزدم پاسخگو بودند و مشکلی نبود البته به خودشونم این انتقاد رو کردم که وقتی به شرکت زنگ میزدم خانم هایی که پاسخگو بودند هیچی نمیدونستند و میگفتند به ایشون زنگ بزنم و انتقاد کردم کارمندی که چیزی نمیدونه دلیلی نداره تلفن رو برداره همون تلفن رو دایورت کنید گویا بهتره قرار شد تصحیحش کنند.
    4-صد هزار تومان پنلم رو بعد از 100 تا ارسال بهم برگردوندند و در واقع رایگان پنلم شد.
    مورد دیگری و ضعیفی ندیدم مطمئن باشید میدیدم بدون هیچ گونه چون و چرا میگفتم از تاپیک هایی که گذشته باز کردم این مهم مشخصه با کسی خرده و برده ندارم و انچه صادقانه هست میگم
    در کل این 1 ماه همکاری لذت بخش بوده امیدوارم بعد از این هم همینطور بره جلو
    ویرایش توسط anius : 2017-01-05 در ساعت 20:26

9. کاربران زیر به خاطر این پست از anius تشکر کرده اند :

mohammad0z آواتار ها
    امتیاز کاربری
    10 امتیاز
    6 بار تشکر شده در 5 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط anius نمایش پست ها
    شخصا با COD های بسیاری کار کردم حدود 1 ماه هست اومدم رو راگا نه اهل تعریف بیخودم نه اهل تخریب آنچه واقعا بوده در این 1 ماه رو عرض میکنم
    1-تاریخ واریزی ها چهارشنبه ها بسیار دقیق تا ریال اخر واریز میکنند.
    2-من تو هیچ cod ندیدم امکاناتی بخوام بعد بگم به پنلشون اضافه کنند در راگا این اتفاق بسیار خوب می افتد.
    3-قبلا به جناب سلطانی زیاد زنگ میزدم و تو تلگرام زحمت میدادم دیگه چون زیاد مشتاق به این کار نبودم چون احساس مزاحمت بهم دست میداد برای ایشون و علاقمند به تیکت زدن بودم پاسخ رو در تیکت به خوبی همیشه گرفتم بماند که زنگم میزدم پاسخگو بودند و مشکلی نبود البته به خودشونم این انتقاد رو کردم که وقتی به شرکت زنگ میزدم خانم هایی که پاسخگو بودند هیچی نمیدونستند و میگفتند به ایشون زنگ بزنم و انتقاد کردم کارمندی که چیزی نمیدونه دلیلی نداره تلفن رو برداره همون تلفن رو دایورت کنید گویا بهتره قرار شد تصحیحش کنند.
    4-صد هزار تومان پنلم رو بعد از 100 تا ارسال بهم برگردوندند و در واقع رایگان پنلم شد.
    مورد دیگری و ضعیفی ندیدم مطمئن باشید میدیدم بدون هیچ گونه چون و چرا میگفتم از تاپیک هایی که گذشته باز کردم این مهم مشخصه با کسی خرده و برده ندارم و انچه صادقانه هست میگم
    در کل این 1 ماه همکاری لذت بخش بوده امیدوارم بعد از این هم همینطور بره جلو
    بعد ثبت نام، چقدر زمان برد تا پنل شما فعال بشه؟ الان یک ماه شده ثبت نامم رو تکمیل کردم اما هنوز هیچ خبری نیست. تماس هم میگیرم میگن دبیرخانه پست جواب نمیده! خواستم ببینم به طور معمول چقدر زمان میبره.

anius آواتار ها
    امتیاز کاربری
    11323 امتیاز
    232 بار تشکر شده در 112 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad0z نمایش پست ها
    بعد ثبت نام، چقدر زمان برد تا پنل شما فعال بشه؟ الان یک ماه شده ثبت نامم رو تکمیل کردم اما هنوز هیچ خبری نیست. تماس هم میگیرم میگن دبیرخانه پست جواب نمیده! خواستم ببینم به طور معمول چقدر زمان میبره.
    درست اعلام کردن بهتون فعال کردن دست cod ها نیست فقط میتونن پیگیری کنند برای ما حدود 20 روز طول کشید

12. کاربر زیر به خاطر این پست از anius تشکر کرده است :

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234

کلمات کلیدی این موضوع

900, cod, panel, url, فقط, فرم, فرم تماس, فروش, فروشنده, فروشگاه, فروشگاهی, فشار, فعال, قوی, قالب, لجستیک, ممکن, منابع, منزل, مهم, موبایل, میخوام, ماشین, متفاوت, محصول, مستقیم, مشکل, مشکلات, مشتری, مشتریان, مطمئن, معرفی, نقد, چقدر, نظر, همکاری, هوشمند, های, هزینه پست, واسطه, واسطه های پستی, یلدا, کنید, کیفیت, کالا, کار, کارت, کسب, پنل, پیغام, پرداخت, پست, پستی, پشتیبانی, آنلاین, افزونه, افزونه اپن کارت, الکترونیک, انتقال, انتقاد, انجام, ای تی, ایمیل, اپن کارت, ارسال, است, اصلی, اعلام, اعتماد, بهترین, بیمه, بیان, بالا, باز, بدون, برنامه, برنامه نویس, برگشت, برای, براش, بسیار, بسته, تلفن, تلگرام, تومان, تیکت, تکمیل, تاپیک, تجارت, تجارت الکترونیک, تخفیف, تسویه حساب, ثبت, ثبت نام, جالب, جدید, خوشحالی, خبری, خدمات, خرید, خرید آنلاین, دهی, دارم, دریافت, درخواست, درصدی, دعوت, روزه, ریال, راه اندازی, رایگان, سفیر, سفارش, سلام, سوال, سوالات, سیستم, سال, سایت, سابدامین, ساختمان, ساعت, سرمایه, سریع, شما, شماره, شماره موبایل, شب یلدا, شدیم, شرکت, شرکت پرداخت, شرکت پست, شرکتی, صحبت, طرح, ظاهر, عالی

نمایش برچسب‌ها