صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 22

موضوع: تجربیات نا موفق شما در استفاده از فروشگاه ساز ها

کاربر فعال انجمن شاپ کیپر bestirani2 آواتار ها
    909 بار تشکر شده در 520 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط salam_ali نمایش پست ها
    ای کاش مشکلات و ضعف های سیستم های داخلی را هم بررسی کنید ... گرچه مسلما ضعف و مشکلات سیستم های داخلی بیشتر نباشد کمتر نخواهد بود ... اما هر چه باشد بومی و کالای ایرانی است ... !!! البته ضعف ها و انتقاداتی که به پیشرفت و توسعه سیستم های داخلی کمک کند .
    و صد البته باعث کدورت و احیانا تخریب دوستان و عزیزانی که در حال تلاش و توسعه کسب و کارهای ایرانی هستند نشود ... پس لطفا خیلی با دقت و وسواس خاص نقد کنید !!!
    ممنونم از همه عزیزان
    سلام
    تاپیک محدود به سیستم خاصی نیست ولی در حال حاضر سیستم داخلی وجود ندارد که به حدی از محبوبیت رسیده باشد که کسی بتونه راجبش صحبت کنه.
    در عوض باید از این تاپیک استفاده بشه تا ضعف این سیستم ها قوت سیستم بومی بشه.

2. کاربران زیر به خاطر این پست از bestirani2 تشکر کرده اند :

Avadevs.com آواتار ها
    152 بار تشکر شده در 112 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط bestirani2 نمایش پست ها
    سلام
    تاپیک محدود به سیستم خاصی نیست ولی در حال حاضر سیستم داخلی وجود ندارد که به حدی از محبوبیت رسیده باشد که کسی بتونه راجبش صحبت کنه.
    در عوض باید از این تاپیک استفاده بشه تا ضعف این سیستم ها قوت سیستم بومی بشه.
    با سلام ،

دوست گرامی بنده فکر می کنم کمی در بیان حرف های شما اشتباه وجود دارد ، اول اینکه سیستم ایرانی Open Source ای نیست که عموم از آن استفاده کنند و بخواهند نظر بدهند و قطعا به همین دلیل کسی نظری ارائه نمی کند وگرنه هیچ قطعیتی در خصوص محبوبیت سیستم های بومی وجود ندارد ، به عنوان مثال فروشگاه ساز های خارجی پولی هم هستند که اصلا شاید به تعداد انگشتان دست در ایران استفاده کننده ندارد اما محبوبیت بسیار بالایی دارند ، به عنوان مثال سیستم Shopify یک سیستم فروشگاه ساز خارجی است

http://www.alexa.com/siteinfo/shopify.com

که جزو رنکینگ های برتر دنیاست اما کسی اینجا از آن نامی نبرده یعنی این فروشگاه ساز با رنکینگ 400 در بین کل سایت های جهان محبوبت ندارد ؟ قطعا پاسخ خیر هست فقط چون رایگان نیست عموم به خصوص وب مستران ایرانی که به دنبال سیستم های رایگان هستند آن را نمی شناسند و به همین دلیل نظراتی را ذکر نمی کنند .

این تاپیک را می شود مختص سیستم ها اوپن سورس دانست چرا که افراد آماتور بیشتری به سمت این سیستم ها می روند که البته نظر بنده هم در مورد همه قطعیت ندارد و فقط نسبی است .

اما بنده نظر خود را به عنوان یک کاربر انجمن بیان می کنم ، از نظر بنده سیستم های اوپن سورس مخصوصا سیستم های خارجی ترجمه شده در ایران برای مصارف عادی و نه زمانی که شما می خواهید برای کارتان هزینه کنید گزینه ای خوب است ، زمانی که کار شما برای شما حائز اهمیت است بهترین گزینه سیستم های پولی و قطعا شرکت های معتبر که از پشتیبانی مطلوبی جهت گسترش ، رفع مشکلات فنی و امنیتی برخوردار هستند می باشد.
    موفق و پیروز باشید .
    ASP.NET 4 / HTML 5 / CSS3 / AJAX / Jquery / Site Map XML / SQL Server / 3 Layer
    // فروشگاه ساز فوق حرفه اي آوا نسخه 2.0 اینجا کیک کنید .//

4. کاربر زیر به خاطر این پست از Avadevs.com تشکر کرده است :

نقل قول نوشته اصلی توسط Avadevs.com نمایش پست ها
    با سلام ،

دوست گرامی بنده فکر می کنم کمی در بیان حرف های شما اشتباه وجود دارد ، اول اینکه سیستم ایرانی Open Source ای نیست که عموم از آن استفاده کنند و بخواهند نظر بدهند و قطعا به همین دلیل کسی نظری ارائه نمی کند وگرنه هیچ قطعیتی در خصوص محبوبیت سیستم های بومی وجود ندارد ، به عنوان مثال فروشگاه ساز های خارجی پولی هم هستند که اصلا شاید به تعداد انگشتان دست در ایران استفاده کننده ندارد اما محبوبیت بسیار بالایی دارند ، به عنوان مثال سیستم Shopify یک سیستم فروشگاه ساز خارجی است

http://www.alexa.com/siteinfo/shopify.com

که جزو رنکینگ های برتر دنیاست اما کسی اینجا از آن نامی نبرده یعنی این فروشگاه ساز با رنکینگ 400 در بین کل سایت های جهان محبوبت ندارد ؟ قطعا پاسخ خیر هست فقط چون رایگان نیست عموم به خصوص وب مستران ایرانی که به دنبال سیستم های رایگان هستند آن را نمی شناسند و به همین دلیل نظراتی را ذکر نمی کنند .

این تاپیک را می شود مختص سیستم ها اوپن سورس دانست چرا که افراد آماتور بیشتری به سمت این سیستم ها می روند که البته نظر بنده هم در مورد همه قطعیت ندارد و فقط نسبی است .

اما بنده نظر خود را به عنوان یک کاربر انجمن بیان می کنم ، از نظر بنده سیستم های اوپن سورس مخصوصا سیستم های خارجی ترجمه شده در ایران برای مصارف عادی و نه زمانی که شما می خواهید برای کارتان هزینه کنید گزینه ای خوب است ، زمانی که کار شما برای شما حائز اهمیت است بهترین گزینه سیستم های پولی و قطعا شرکت های معتبر که از پشتیبانی مطلوبی جهت گسترش ، رفع مشکلات فنی و امنیتی برخوردار هستند می باشد.
    موفق و پیروز باشید .
    با سلام
    دلیل عدم محبوبیت shopfiy در ایران عدم ساپورت از زبان فارسی هست مگرنه در فروم ها خارجی حتما بحث این سیستم وسط میاد.
    فروشگاه سا ایرانی اپن سورس هم داریم. این نکته هم ذکر کنم که برای سیستم اپن سورس هم میشه پشتیبانی پولی داشت. از نظر رفع مشکلات هم به نظر من تا به اینجا سیستم های اپن سورس قویتر کار کردند.

Avadevs.com آواتار ها
    با سلام ،

دلیل عدم محبوبیت shopfiy در ایران عدم ساپورت از زبان فارسی هست مگرنه در فروم ها خارجی حتما بحث این سیستم وسط میاد.
    این دیگه از اون نوع دلیل وبرهان ها بود ، دوست عزیز "تجربیات نا موفق شما در استفاده از فروشگاه ساز ها" این عنوان تاپیک شماست یعنی هر نوع فروشگاه سازی هیچ فیلتری نگذاشتید و دقیقا در جملات خود این دلیل و برهانی که آوردید رو هم نقض کردید "تاپیک محدود به سیستم خاصی نیست" وقتی می فرمایید زبان فارسی ندارد یعنی محدودیت .

فروشگاه سا ایرانی اپن سورس هم داریم.
    بنده هیچ سیستم ، تکرار می کنم هیچ سیستم خاصی را نمی شناسم که از صفر توسط برنامه نویسان ایران نوشته شده باشد و رایگان و کد باز باشد ، اسکریپت های کوچک و ... اصلا سیستم به حساب نمی آیند ، شاید شما چیزی دیگر در اینترنت می بینید که ما ازآن آگاه نیستیم ....

برای سیستم اپن سورس هم میشه پشتیبانی پولی داشت.
    سیستمی که شرکتی دیگر نوشته و تمامی نسخه های به روز رسانی آن توسط آن ها ارائه می شود هیچ گاه توسط یک شخص در ایران نمی تواند تضمین گسترش و نگهداری و امنیت داشته باشد ، بد نیست کمی بزرگتر فکر کنید نه فقط محدود به اطلاعاتی که دارید .

از نظر رفع مشکلات هم به نظر من تا به اینجا سیستم های اپن سورس قویتر کار کردند.
    باز هم عرض می کنم دانش شما محدود به دانسته های شماست وگرنه بنده اصلا پشتیبانی سیستم های پولی رو با رایگان قابل مقایسه نمی دانم بد نیست مراجعه کنید به انجمن های سیستم های رایگان در همین انجمن و مشکلات غیر قابل حل آن ها را نیز مشاهده کنید یا تاپیک هایی که بی جواب خاک می خورند در سیستم های پولی کوچکترین ویابزرگترین مشکلات شما در مدت زمان بسیار کوتاهی حل می شود چون پشتیبانی شما تضمین شده است .

موفق باشید .
    ویرایش توسط Avadevs.com : 2016-11-26 در ساعت 12:17

این دیگه از اون نوع دلیل وبرهان ها بود ، دوست عزیز "تجربیات نا موفق شما در استفاده از فروشگاه ساز ها" این عنوان تاپیک شماست یعنی هر نوع فروشگاه سازی هیچ فیلتری نگذاشتید و دقیقا در جملات خود این دلیل و برهانی که آوردید رو هم نقض کردید "تاپیک محدود به سیستم خاصی نیست" وقتی می فرمایید زبان فارسی ندارد یعنی محدودیت .
    بنده محدود به سیستم خاصی نکردم. گفتم دلیل اینکه در این تاپیک بحث نمیشه بخاطر عدم ساپورت زبان فارسی هست که معنیش این میشه چون کاربر فارسی زبانی استفاده نمیکنه محبوبیت داخل ایران نداره و در موردش بحث نشده. مگرنه کسی کار کرده باشه میتونه صحبت کنه

بنده هیچ سیستم ، تکرار می کنم هیچ سیستم خاصی را نمی شناسم که از صفر توسط برنامه نویسان ایران نوشته شده باشد و رایگان و کد باز باشد ، اسکریپت های کوچک و ... اصلا سیستم به حساب نمی آیند ، شاید شما چیزی دیگر در اینترنت می بینید که ما ازآن آگاه نیستیم ....
    به عنوان نمونه virtu.ir

سیستمی که شرکتی دیگر نوشته و تمامی نسخه های به روز رسانی آن توسط آن ها ارائه می شود هیچ گاه توسط یک شخص در ایران نمی تواند تضمین گسترش و نگهداری و امنیت داشته باشد ، بد نیست کمی بزرگتر فکر کنید نه فقط محدود به اطلاعاتی که دارید .
    دوست عزیز من نمیگم بد هست نسخه بومی ولی باید بتونه رقابت کنه. سیستم بومی ای تولید بشه که پشتیبانی و امکانات خوبی داشته باشی صد درصد راه خودش را در بازار پیدا میکنه.در مورد سیستم اپن سورس هم باید بدونید یک ایرانی هم میتونی شرکت کنه در گسترش اون و محدود به کشور خاصی نیست. شما کاملا با فلسفه اپن سورس نا اشنا هستید.
    باز هم عرض می کنم دانش شما محدود به دانسته های شماست وگرنه بنده اصلا پشتیبانی سیستم های پولی رو با رایگان قابل مقایسه نمی دانم بد نیست مراجعه کنید به انجمن های سیستم های رایگان در همین انجمن و مشکلات غیر قابل حل آن ها را نیز مشاهده کنید یا تاپیک هایی که بی جواب خاک می خورند در سیستم های پولی کوچکترین ویابزرگترین مشکلات شما در مدت زمان بسیار کوتاهی حل می شود چون پشتیبانی شما تضمین شده است .
    بنده بحث رفع مشکل رو بیان کردم که با پشتیبانی متفاوت هست. شما در github هر مشکلی داشته باشه را بیان کنید میبینید که به چه سرعتی مشکل رفع و در بروز رسانی بعدی قرار میگیره. بحث پشتیبانی هم بخواید بکنید شما باید پشتیبانی پولی یک سیستم اپن سورس را در نظر بگیرید. این دیگه بر میگرده به شرکتی که پشتیبانی میکنه. شرکت x ممکنه برنامه خودش باشه ولی پشتیبانی خوبی نداشته باشه و شرکت y ممکنه برنامه اپن سورس تحویل مشتری بده و بهترین پشتیبانی.

در نهایت سیستم های بومی هم میتونند راه خودشون رو باز کنند و بی شک با بحث این اتفاق نمی افته. سیستمی که امکانات خوب + پشتیبانی خوب تحویل مشتری بده میتونه راه خودش را باز کنه. در خیلی از کشور ها سیستم های بومی محبوبیت بیشتری از سیستم های معروف جهانی دارند. پس مشکل را در عملکرد شرکتی که اون محصول رو تولید کرده باید پیدا کرد.

8. کاربر زیر به خاطر این پست از bestirani2 تشکر کرده است :

Avadevs.com آواتار ها
    بنده محدود به سیستم خاصی نکردم. گفتم دلیل اینکه در این تاپیک بحث نمیشه بخاطر عدم ساپورت زبان فارسی هست که معنیش این میشه چون کاربر فارسی زبانی استفاده نمیکنه محبوبیت داخل ایران نداره و در موردش بحث نشده. مگرنه کسی کار کرده باشه میتونه صحبت کنه
    بنده هم عرض کردم محبوب است اما بحث نشده دلیل بر عدم محبوبت نیست ، جمله شما "اشتباه" است یک تاپیک زده اید در کل 2 صفحه نشده بازدید از تاپیک بسیار پایین است و می فرمایید " تاپیک محدود به سیستم خاصی نیست ولی در حال حاضر سیستم داخلی وجود ندارد که به حدی از محبوبیت رسیده باشد که کسی بتونه راجبش صحبت کنه." این یعنی غلط اندر غلط .

به عنوان نمونه virtu.ir
    فکر می کنم دانش شما از فروشگاه ساز ها بسیار اندک هست ، دوست عزیز همه کاربران حرفه ای وب می دانند Virtu یک سیستم بومی نیست و همان فروشگاه ساز oscommerce.com می باشد که فارسی شده ، برای شما معنی دقیق بومی را عرض می کنم ، سیستم فروشگاه ساز بومی به فروشگاه سازی گفته می شود که توسط یک گروه برنامه نویسی ایرانی طرح ریزی شده و خط به خط آن توسط آن ها کد نویسی شده و تمامی امتیاز آن متعلق به گروه ایرانی است ، نه یک فروشگاه ساز خارجی ترجمه شده اگر به فروشگاه ساز ترجمه شده بود که N عدد وجود دارد اما بومی نیست ، برای همین عرض کردم اطلاعات خود را بالا ببرید بنده بیش از 8 سال است در خصوص فروشگاه ساز به صورت حرفه ای فعالیت می کنم وقتی صحبتی را می کنم با دلیل و برهان توضیح می دهم و لزومی ندارد بی دلیل صحبتی بکنم .

دوست عزیز من نمیگم بد هست نسخه بومی ولی باید بتونه رقابت کنه. سیستم بومی ای تولید بشه که پشتیبانی و امکانات خوبی داشته باشی صد درصد راه خودش را در بازار پیدا میکنه.در مورد سیستم اپن سورس هم باید بدونید یک ایرانی هم میتونی شرکت کنه در گسترش اون و محدود به کشور خاصی نیست. شما کاملا با فلسفه اپن سورس نا اشنا هستید.
    دوست عزیز بنده خود گسترش دهنده بیش از 5 سیستم اوپن سورس بوده ام ، شما چون علم چیزی رو ندارید فکر می کنید همه بی سواد هستند و شما استاد کل ! برادر من چه کسی گفته یک ایرانی می تونه مثلا فروشگاه ساز پرستا که توسط یک گروه خارجی نوشته شده است رو آپدیت کنه ! اصلا مقدور نیست در ایران فقط در حد ماژول ، قالب و تغییرات بسیار کوچک روی سیستم های اوپن سورس کار شده ، در این خصوص بسیار بحث شده بنده یک سیستم را کد نویسی می کنم به شما می دهم قطع به یقین شما نمی توانید 100% آن سیستم را تغییر دهید چون Base آن سیستم توسط بنده نوشته شده وبه زیر و بم آن بسیار واقف تر از شما هستم ، آن هم سیستم های بزرگی مثل پرستا و ... که خطوط کد های آن ها بی شمار است بد نیست شما با دید بازتری به اوپن سورس نگاه کنید در خصوص ارتقاء و ارائه نسخه های اوپن سورس هیچ تضمینی نیست و همین امروز می تواند توسط گروه تولید کننده متوقف شود و قطعا این کار آن سیستم را فلج خواهد کرد ...

بنده بحث رفع مشکل رو بیان کردم که با پشتیبانی متفاوت هست. شما در github هر مشکلی داشته باشه را بیان کنید میبینید که به چه سرعتی مشکل رفع و در بروز رسانی بعدی قرار میگیره. بحث پشتیبانی هم بخواید بکنید شما باید پشتیبانی پولی یک سیستم اپن سورس را در نظر بگیرید. این دیگه بر میگرده به شرکتی که پشتیبانی میکنه. شرکت x ممکنه برنامه خودش باشه ولی پشتیبانی خوبی نداشته باشه و شرکت y ممکنه برنامه اپن سورس تحویل مشتری بده و بهترین پشتیبانی.
    باز از اون حرف ها زدید ، سایت github هیچ ارتباطی به صحبت های بنده نداشت ! در خصوص پشتیبان یک سیستم پولی این ما هستیم که تحقیق و انتخاب می کنیم اما در خصوص سیستم اوپن سورس هیچ انتخابی وجود ندارد .

در نهایت سیستم های بومی هم میتونند راه خودشون رو باز کنند و بی شک با بحث این اتفاق نمی افته. سیستمی که امکانات خوب + پشتیبانی خوب تحویل مشتری بده میتونه راه خودش را باز کنه. در خیلی از کشور ها سیستم های بومی محبوبیت بیشتری از سیستم های معروف جهانی دارند. پس مشکل را در عملکرد شرکتی که اون محصول رو تولید کرده باید پیدا کرد.
    اگر شما سیستم های بومی و میزان پاسخ دهی و کیفیت آن ها را نمی دانید به دلیل عدم آگاهی کامل شماست ، و البته اینکه شما مفهوم بومی را خوب درک نکرده اید ، و سیستم های اوپن سورس Custom شده را نیز سیستم بومی می دانید !

موفق باشید .

بنده هم عرض کردم محبوب است اما بحث نشده دلیل بر عدم محبوبت نیست ، جمله شما "اشتباه" است یک تاپیک زده اید در کل 2 صفحه نشده بازدید از تاپیک بسیار پایین است و می فرمایید " تاپیک محدود به سیستم خاصی نیست ولی در حال حاضر سیستم داخلی وجود ندارد که به حدی از محبوبیت رسیده باشد که کسی بتونه راجبش صحبت کنه." این یعنی غلط اندر غلط .
    دوست عزیز این بحث بیهوده هست و خارج از بحث تاپیک
    در بالا گفته شد که چرا راجب سیستم بومی نظری داده نمیشه بنده گفتم که به دلیل کاربر کمی که دارند. اگه کسی تجربه داره بیاد نظر خودش رو بگه. چه ایرادی داره؟

فکر می کنم دانش شما از فروشگاه ساز ها بسیار اندک هست ، دوست عزیز همه کاربران حرفه ای وب می دانند Virtu یک سیستم بومی نیست
    شما در تاپیک های دیگه هم مدعی هستید تنها فروشگاه ساز بومی هستید و تمام سیستم های دیگه رو غیر بومی میدونید. نیازی به دلیل نیست. این که خودتون این باور را دارید تنها سیستم بومی هستید کافیست و این تاپیک جای بحث اثبات بومی و غیر بومی بودن یک سیستم نیست.
    دوست عزیز بنده خود گسترش دهنده بیش از 5 سیستم اوپن سورس بوده ام
    شما به راحتی میتونید تغییراتی که میخواهید را commit کنید در github و پس از بررسی اعمال میشه. متاسفانه شما تجربه کار گروهی و با تعداد برنامه نویس بالا را ندارید برای همین اینقدر این موضوع براتون عجیب هست.
    در خصوص پشتیبان یک سیستم پولی این ما هستیم که تحقیق و انتخاب می کنیم اما در خصوص سیستم اوپن سورس هیچ انتخابی وجود ندارد .
    این بحث بی فایده هست. کسی که بخواد انتخاب کنه. میتونه نظر بنده و شما را بخونه و در نهایت این مشتری هست که انتخاب میکنه.
    اگر شما سیستم های بومی و میزان پاسخ دهی و کیفیت آن ها را نمی دانید به دلیل عدم آگاهی کامل شماست ، و البته اینکه شما مفهوم بومی را خوب درک نکرده اید ، و سیستم های اوپن سورس Custom شده را نیز سیستم بومی می دانید !
    همینطور که در بالا گفت اینکه خودتون رو تنها سیستم بومی میدونید اینجا جای اثبات نیست و خارج از بحث این تاپیک هست.

در صورتی که فکر میکنید تنها سیستم بومی هستید تاپیی ایجاد کنید با عنوان فروشگاه ساز آوا تنها فروشگاه ساز بومی ایران تا راجبش اونجا بحث کنید با دیگر دوستان.

11. کاربران زیر به خاطر این پست از bestirani2 تشکر کرده اند :

Avadevs.com آواتار ها
    شما در تاپیک های دیگه هم مدعی هستید تنها فروشگاه ساز بومی هستید و تمام سیستم های دیگه رو غیر بومی میدونید. نیازی به دلیل نیست. این که خودتون این باور را دارید تنها سیستم بومی هستید کافیست و این تاپیک جای بحث اثبات بومی و غیر بومی بودن یک سیستم نیست.
    بنده عرض کردم با دلیل و مدرک صحبت می کنم ، پس شما هنوز معتقد هستید Virtu سیستم بومی ایرانی هست ؟ سیستم Virtu را دانلود کنید به Code های آن بروید خودشان این را ذکر کرده اند سیستم oscommerce می باشد ، اما شما که یک کاربر عادی هستید این رو قبول ندارید !

همین پاسخ شما برای بنده کافی است با کسی که دانش کافی ندارد بحثی نخواهم کرد .

موفق باشید .

13. کاربر زیر به خاطر این پست از Avadevs.com تشکر کرده است :

J4vad 

بنده عرض کردم با دلیل و مدرک صحبت می کنم ، پس شما هنوز معتقد هستید Virtu سیستم بومی ایرانی هست ؟ سیستم Virtu را دانلود کنید به Code های آن بروید خودشان این را ذکر کرده اند سیستم oscommerce می باشد ، اما شما که یک کاربر عادی هستید این رو قبول ندارید !

همین پاسخ شما برای بنده کافی است با کسی که دانش کافی ندارد بحثی نخواهم کرد .

موفق باشید .
    دوست عزیز اول اینکه بنده کاربر بی دانش نیستم و هم با Asp.net ای که سیستم تون رو نوشتید کار کردم و هم زبان های دیگر.
    در مورد فروشگاه ساز اوا هم بگم که با asp.net web form نوشته شده و حتی به mvc که رایج وب هست تبدیل نشده
    اینکه چقدر asp.net web form ضعف داره بحثش خارج از این تاپیک هست
    بزرگترین ضعفش __VIEWSTATE هست. دسترسی محدود برای تغییرات ظاهری و ... که نیاز به بحث نداره دوست من. نیاز بود در گوگل جستجو کنید.
    در مورد فروشگاه ساز
    http://freer.ir/ هم رایگان هست
    یا hamd3d هم فروشگاه بومی هست.
    بنده قرار نیست کل فروشگاه بومی رو بشناسم
    فقط این نکته رو گفتم شما تنها فروشگاه بومی نیستید.در صورتی که متاسفانه در تمام تاپیک هاتون روی این موضوع اصرار دارید که تنها فروشگاه ساز ایرانی هستید.

Avadevs.com آواتار ها
    دوست عزیز اول اینکه بنده کاربر بی دانش نیستم و هم با Asp.net ای که سیستم تون رو نوشتید کار کردم و هم زبان های دیگر.
    در مورد فروشگاه ساز اوا هم بگم که با asp.net web form نوشته شده و حتی به mvc که رایج وب هست تبدیل نشده
    اینکه چقدر asp.net web form ضعف داره بحثش خارج از این تاپیک هست
    شما مگر سورس کد فروشگاه ساز آوا را دارید که در خصوص آن نظر می دهید ، دوست عزیز به جرات می گم شما یک خط کد هم با .NET ننوشته اید این رو از جملات و حرفی که زدید هر برنامه نویسی متوجه خواهد شد و بنده این رو میزارم بر عهده برنامه نویسان انجمن که بخوانند و کمی شاد شوند از جملات خنده داری که زدید .

همانطور که گفتم بنده با کسی که نه دانشی از برنامه نویسی دارد نه شناختی از فروشگاه ساز های بومی صحبتی ندارم که بکنم اگر بنده با دلیل و مدرک مشابه Virtu به شما چیزی را هم اثبات کنم مرغ شما همان یک پا را دارد که داشته است .

موفق باشید .

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین