صفحه 1 از 10 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 100

موضوع: معرفی سیستم پشتیبانی (تیکتینگ) تکفا (بصورت بومی و 100 درصد رایگان)

Ami-Karimi آواتار ها
    326 بار تشکر شده در 172 پست

معرفی سیستم پشتیبانی (تیکتینگ) مونیکس (بصورت بومی و 100 درصد رایگان)

با سلام خدمت دوستان شاپکیپری

بنده یک اسکریپت در حال اماده سازی هستم برای وبمستران عزیز بصورت رایگان 100 درصد ، امنیت فوق العاده
    اگر دوستان خوششان اومد از این اسکریپت میتونند استفاده نمایید بل کل بنده بصورت رایگان این رو در اختیار عموم قرار خواهم داد که هموطنان گرامی بدنبال سیستم های خارجی و یا باگ دار و از این قبیل دیگه نروند
    اسکریپت بصورت کد نویسی اختصاصی به زبان PHP نوشته شده
    قالب و همه چیز قابل تغییر میباشد و قابلیت اختصاصی سازی و گسترش دارا میباشد.
    البته این بصورت نسخه اولیه میباشد که در اینده ای نچندان دور همین سیستم به دو صورت ارائه خواهد شد
    1- تیکتینگ
    2- پشتیبانی آنلاین (live)

امکانات این نسخه v1 :
    پنل کاربری
    - قابلیت عضویت و ورود
    - ایجاد دپارتمان های نامحدود
    - مدیریت درخواست ها
    - قابلیت تعیین اولویت درخواست
    - ویرایش اطلاعات حساب کاربری
    - اضافه نمودن فایل ضمیمه به درخواست
    - دانلود فایل ضمیمه تنها توسط کاربر که بارگذاری نموده بصورت لینک غیر مستقیم
    - مشاهده + ارسال پاسخ به سبکی متفاوت

امکانات پنل مدیریتی رو فعلا اینجا عرض نمیکنم پس از پایان همین تاپیک بروز خواهد شد

لازم به ذکر است پنل مدیریتی هنوز تکمیل نشده است
    و این رو تنها جهت تست قرار دادم که ببینیم میزان رضایت مندی دوستان به چه صورت است
    نظرات و پیشنهادات شما دلگریمی به ما میده
    که این اسکریت را برای وبمستران گرامی گسترش دهیمبا تشکر
    ضمن ارزوی موفقیت برای یکایک شما
    ویرایش توسط Ami-Karimi : 2017-05-29 در ساعت 16:01

2. کاربران زیر به خاطر این پست از Ami-Karimi تشکر کرده اند :

22 بار تشکر شده در 15 پست
    جسارت نباشه اما آیا محض رضای خداست فقط؟ چون این روزا از این آدم ها پیدا نمیشه که رایگان خدمات بدهند.
    ضمناً بسیار سریع و خوب بود منتظر این اسکریپ بسیار مفید هستیم " smilieid="49" class="inlineimg" border="0">
    ویرایش توسط GavKeeper : 2016-11-15 در ساعت 04:30

Ami-Karimi آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط GavKeeper نمایش پست ها
    جسارت نباشه اما آیا محض رضای خداست فقط؟ چون این روزا از این آدم ها پیدا نمیشه که رایگان خدمات بدهند.
    ضمناً بسیار سریع و خوب بود منتظر این اسکریپ بسیار مفید هستیم " smilieid="49" class="inlineimg" border="0">
    سلام دوست عزیز
    بله ضمنا فقط و فقط محض رضای خداست البته دوستان بنده رو میشناسند بنده حرف ی نمیزنم که بعدا تغییرش بدهم
    تنها پنل مدیریت مونده
    که تا چند روز اینده اماده میشه ارادت.

5. کاربر زیر به خاطر این پست از Ami-Karimi تشکر کرده است :

zozze آواتار ها
    833 بار تشکر شده در 467 پست
    سلام آقای کریمی.
    ممنون از شما ولی چه حیف که چند وقت پیش همچین سیستمی آماده نبود و مجبور شدیم برای سیستم پشتیبانی سایتمون از اسکریپت پشتیبان که پر از مشکل برنامه نویسیه استفاده کنیم و در نهایتم که تا چند روز اینده سیستم اختصاصیمون نوشته میشه.
    ولی برای عزیزانی مثل ما لازمه.
    --------------------
    چند پیشنهاد، اونجا که اولین سوال رو مشتری نوشته بالاش نوشته شده مشکل، شاید از این سامانه برای پرسش و پاسخ استفاده شه یا هر چیز دیگه، اونو میشه نوشت متن درخواست یا یه چیزی مثل این.
    دکمه پاسخ به تیکت ها اون پایین یک مقدار گم شده، همون توی کادر یه دکمه پاسخ باشه بهتره.
    عدد درخواست های باز اشتباهه ( که حالا توی نسخه تست هست فکر میکنم اینجور باشه )
    یکم فاصله منو های گوشه بیشتر باشه از هم بهتره، اون دسته بندی اصلی با زیرمنوها به هم چسبیدن یه جورایی.
    -------------------
    موفق باشید.

7. کاربر زیر به خاطر این پست از zozze تشکر کرده است :

Ami-Karimi آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط zozze نمایش پست ها
    سلام آقای کریمی.
    ممنون از شما ولی چه حیف که چند وقت پیش همچین سیستمی آماده نبود و مجبور شدیم برای سیستم پشتیبانی سایتمون از اسکریپت پشتیبان که پر از مشکل برنامه نویسیه استفاده کنیم و در نهایتم که تا چند روز اینده سیستم اختصاصیمون نوشته میشه.
    ولی برای عزیزانی مثل ما لازمه.
    --------------------
    چند پیشنهاد، اونجا که اولین سوال رو مشتری نوشته بالاش نوشته شده مشکل، شاید از این سامانه برای پرسش و پاسخ استفاده شه یا هر چیز دیگه، اونو میشه نوشت متن درخواست یا یه چیزی مثل این.
    دکمه پاسخ به تیکت ها اون پایین یک مقدار گم شده، همون توی کادر یه دکمه پاسخ باشه بهتره.
    عدد درخواست های باز اشتباهه ( که حالا توی نسخه تست هست فکر میکنم اینجور باشه )
    یکم فاصله منو های گوشه بیشتر باشه از هم بهتره، اون دسته بندی اصلی با زیرمنوها به هم چسبیدن یه جورایی.
    -------------------
    موفق باشید.
    سلام دوست گرامی
    خواهش مکینم عزیز بنده دیدم واقعا در این زمین مشکلات زیادی موجوده گفتم والا مگه ما کمتریم از خارجیا...
    راجب پیشنهاداتان
    1- بله درست میفرمایید برای رفع این مشکل هم این متن از پنل مدیریت قابل تعغییر است.
    2- راستش همیشه نده مشکلم این بود که برم پایین همه پیام ها رو ببینم بعد پاسخ ارسال کنم گفتم چه بسا بهتره که همه جا در دسترس باشه البته درست میفرمایید یکمی گم شده اون ولی برای رفع این مشکل هم یک راه حل وجود داره بالاش نوشته میشه ارسال پاسخ که دیگه کاربران ببینند
    3- بله میزکار رو دارم الان طراحیش رو انجام میدم فعلا کد های شمارشگر رو قرار ندادم
    4- بله این هم مورد خوبیه لحاظ میشه عزیز

در اخر هم پیشنهاد مکینم یک تیکت جهت تست ارسال نمایید + پاسخ هم درش ارسال کنید.

خیلی ممنون بابات نظراتتون
    امیدوارم هرچه سریع تر سیستم اماده بشه و به دست شما عزیزان برسه
    ارادت.

9. کاربران زیر به خاطر این پست از Ami-Karimi تشکر کرده اند :

mssp آواتار ها
    201 بار تشکر شده در 136 پست
    با درود و سپاس از این اقدام شما

یک مورد را که اغلب فراموش می کنند قابلیت ارجاع تیکت توسط مدیریت به اپراتور و بخش دیگر است. امیدوارم این مورد را فراموش نکنید.

پیروز باشید

11. کاربران زیر به خاطر این پست از mssp تشکر کرده اند :

m3n01 آواتار ها
    71 بار تشکر شده در 53 پست
    سلام دوست عزیز.
    یه تست مختصری کردم و باید بگم برای نسخه اولیه خیلی خوب بود. مهم ترین موردی که به نظرم رسید مربوط به "ارسال پاسخ" بود که دوست دیگه ای هم اشاره داشتن به این مورد. برای بار اول یه مقدار آدم باید بگرده تا متوجه بشه اون دکمه برای ارسال پاسخ هست. شاید بشه متن "ارسال پاسخ" رو به همون دکمه اضافه کرد، با بصورت tooltip روی اون دکمه نمایشش داد که این مورد برطرف بشه.

آرزوی موفقیت.
    [ 💎 طراحی موشن‌گرافیک | جذاب‌تر دیده شوید 💎 ]
    http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=108455
    Telegram ID: @RoximaDesignSupport

13. کاربران زیر به خاطر این پست از m3n01 تشکر کرده اند :

Ami-Karimi آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط mssp نمایش پست ها
    با درود و سپاس از این اقدام شما

یک مورد را که اغلب فراموش می کنند قابلیت ارجاع تیکت توسط مدیریت به اپراتور و بخش دیگر است. امیدوارم این مورد را فراموش نکنید.

پیروز باشید
    سلام دوست عزیز
    اکثرا این قابلیت در سیستم های پشتیبانی (live) است که مدیریت یا هر اپراطوری میتونه ارجاع بده به اپراتور دیگه ای
    اگر بخوایم در بخش تیکتینگ این کار رو انجام بدیم میشه تنها تغییر دپارتمان
    زیرا تمامی اپراتور ها میتوانند تمامی تیکت های بخش خود را مشاهده نمایند یعنی مدیر میتواند اپراتور را در بخش های مختلف تقسیم نمایید
    در این صورت مدیر میتواند تیکت را به دپارتمان دیگه ای انتقال دهد .. بله به این شکل میشه همینطور پیاده سازی خواهد شد
    مطلب بسیار خوبی رو فرمودید

ارزوی موفقیت برای شما
    ارادت.

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

نقل قول نوشته اصلی توسط m3n01 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.
    یه تست مختصری کردم و باید بگم برای نسخه اولیه خیلی خوب بود. مهم ترین موردی که به نظرم رسید مربوط به "ارسال پاسخ" بود که دوست دیگه ای هم اشاره داشتن به این مورد. برای بار اول یه مقدار آدم باید بگرده تا متوجه بشه اون دکمه برای ارسال پاسخ هست. شاید بشه متن "ارسال پاسخ" رو به همون دکمه اضافه کرد، با بصورت tooltip روی اون دکمه نمایشش داد که این مورد برطرف بشه.

آرزوی موفقیت.
    سلام دوست عزیز
    دقیقا خودمم برخی مواقع گمش میکنم
    همین الان درستش میکنم
    میخواستم درستش کنم البته وقت نشد در حال تکمیل میزکار بودم
    به این صورت میشه
    "ارسال پاسخ"
    زیرش ییک فلش بر روی دکمه

ممون بابت نظرتون
    ارادت.

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

خب دوستان دکمه ارسال پاسخ هم به این شکل تغییر کد

15. کاربران زیر به خاطر این پست از Ami-Karimi تشکر کرده اند :

m3n01 آواتار ها
    71 بار تشکر شده در 53 پست
    دکمه ارسال پاسخ خیلی بهتر شد.
    یه چیزی بنظرم رسید اما نمیدونم برای چنین سیستمی اصلا کارآیی داره یا خیر، اون هم اضافه کردن یادداشت خصوصی هست. یعنی یادداشتی نوشته بشه که فقط اپراتورهای پشتیبانی اون رو ببینن و کاربر نتونه اون پیام رو مشاهده کنه. این مورد برای رد و بدل کردن پیام یا نکته هایی بین پشتیبان دپارتمان های مختلف بکار میره.

این مورد بیشتر برای crm ها بکار میره و همونطور که عرض کردم نمیدونم میشه مورد استفاده ای توی سیستم تیکتینگ براش متصور شد یا خیر.

Ami-Karimi آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط m3n01 نمایش پست ها
    دکمه ارسال پاسخ خیلی بهتر شد.
    یه چیزی بنظرم رسید اما نمیدونم برای چنین سیستمی اصلا کارآیی داره یا خیر، اون هم اضافه کردن یادداشت خصوصی هست. یعنی یادداشتی نوشته بشه که فقط اپراتورهای پشتیبانی اون رو ببینن و کاربر نتونه اون پیام رو مشاهده کنه. این مورد برای رد و بدل کردن پیام یا نکته هایی بین پشتیبان دپارتمان های مختلف بکار میره.

این مورد بیشتر برای crm ها بکار میره و همونطور که عرض کردم نمیدونم میشه مورد استفاده ای توی سیستم تیکتینگ براش متصور شد یا خیر.
    سلام مجدد
    خسته نباشید
    ممنون عزیز
    این موردی که فرمودید برای سیستم تیکتینگ تا حالا ندیدم
    اینصورت میشه که مدیریت و یا اپراتور ها یک بخش پیام خصوصی تعبیه بشه که بتوانند با هم در ارتباط باشن.

ارادت

صفحه 1 از 10 123 ... آخرینآخرین